PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بایوس لب تاپ سونی cw2fgx

josef56
19-08-2010, 00:21
خسته نباشین مشکل بزرگی که در لب تاپ های سونی وجود داره بعد از زدن کلید f2 یک بایوس باز میشه که چهار تا گزینه داره بوت و سیکروتی و چند تا دیگه می خواستم از عزیزان خواهش کنم اگه کسی میدونه لب تاپ های سونی
غیر از این بایوس راهی دیگر جهت ورود به تنظیمات بیشتر هست ارسال کنه ممنون میشم این مشکل چند بار در چند انجمن از طرف چندین نفر از بچه ها مطرح شده تا حالا به هیچ جوابی نرسیدیم فقط یه حرفهای مایوس کننده می خواستم مقدار رم گرافیک لب تاپم را بیشتر کنیم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid_3ma
19-08-2010, 09:42
خسته نباشین مشکل بزرگی که در لب تاپ های سونی وجود داره بعد از زدن کلید f2 یک بایوس باز میشه که چهار تا گزینه داره بوت و سیکروتی و چند تا دیگه می خواستم از عزیزان خواهش کنم اگه کسی میدونه لب تاپ های سونی
غیر از این بایوس راهی دیگر جهت ورود به تنظیمات بیشتر هست ارسال کنه ممنون میشم این مشکل چند بار در چند انجمن از طرف چندین نفر از بچه ها مطرح شده تا حالا به هیچ جوابی نرسیدیم فقط یه حرفهای مایوس کننده می خواستم مقدار رم گرافیک لب تاپم را بیشتر کنیم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1-تنظیماتش همینه فقط
برای افزایش رم گرافیک باید قابلیت رو داشته باشه مثل اینکه رو پیکان ABS بخوای بزاری
کارت گرافیک های جدید دیگه اونجوری نیست شما با افزایش رم کارت گرافیکت هم افزایش پیدا میکنه
ولی نه مقدار ددیکیتش

josef56
19-08-2010, 10:01
رم لب تاپ من 4 گیگ ddr3 ولی گرافیکش جیفورس 310m است که در مشخصات لب تاپ نوشته256 با افزایش تا 1024 حالا چجوری 1024 میشه

majid_3ma
19-08-2010, 21:57
رم لب تاپ من 4 گیگ ddr3 ولی گرافیکش جیفورس 310m است که در مشخصات لب تاپ نوشته256 با افزایش تا 1024 حالا چجوری 1024 میشه

256mb حافظه خود گرافیک هستش که تا 1024 شیر میکنه که به صورت اکسلراتور هست(هوشمند)