PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور دامین ثبت کنم(گرونتر) ؟

ashkan 261
18-08-2010, 20:11
سلام

من نیاز به ثبت یه دامنه .com دارم که قبلا ثبت شده ، البته نه توسط افراد عادی ، توسط سایت های name.com و godaddy.com که این سایت ها به ترتیب با 49 دلار و 21 دلار میفروشن .

قاعدتا گوددی که 21 دلار میفروشه بهتره ، من داخلش عضو شدم و تا مرحله پرداخت پیش رفتم و دیدم همه چی درسته .

فقط نیاز به یه paypal یا کارت ویزا دارم که بخرم ، میشه بفرمایید چه شرکت یا چه کسی میتونه این کارو بکنه ؟ من مثلا 25 تومن پرداخت کنم و برام این دامنه رو از سایت گوددی بخره ؟

فقط یه جای یا یه فردی باشه که کارش این باشه و قابل اعتماد
خیلی متشکر

!Plus
19-08-2010, 12:55
خب چرا یه حساب ویزا باز نمی کنی...؟ :13:

حساب PayPal هم می تونی باز کنی... یادمه یه سایت بود این کار رو میکرد... و وقتی حساب رو بازمیکردی... چند دلار هم بهت هدیه میداد...! تازه می تونستی هر روز بری کار کنی (روزی چند دقیقه) و دلار دلار پول بگیری... (روزی چند دلار...)...! :21:

ولی از من می شنوی ir بگیر... چون هم ارزون تره هم می تونی خیلی راحت بخری... و هم آدرس های ثبت نشده کمتری داره...! :27:

موفق باشی...! :46:

keratus
20-08-2010, 00:03
میتونی بری به این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام کنی بعدم دامین مجانی بگیری

a6l3i
24-08-2010, 02:35
میتونی بری به این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام کنی بعدم دامین مجانی بگیری
کجا دقیقاً ؟؟؟ علی الظاهر خذف شده . ..

keratus
30-08-2010, 17:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*Premium*Domain.com/?r=235939

* را حذف کنید