PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعد از قطع vpnاینترنتم قطع میشه!!!

zero&one
18-08-2010, 01:39
سلام بر شما دوستان گرامی ، من یک مشکلی بعد از استفاده از وی پی ان واسم پیش میاد اونم اینه که قبل از استفاده ازوی پی ان همه چیز خوبه بعدش هم همینطور اما به محض قطع کردنش دیگه اینترنت پر سرعتم قطع میشه لازم به ذکر مودمم وایرلس و از طریق لپ تاپ به صورت وایرلسی بهش وصل میشم چراغ اینترنت روشنه در این موقع وسیستم های دیگه اینترنت دارن اما بنده هیچ کدوم از سایتا واسم بالا نمیاد این مشکلی که و ی پی ان رو سیستمم پیش میاره حتی دیروز کارت شبکه وایرلسم ودوباره نصب کردم و update کردم تا امروز خوب بود که بازم اینجوری شد این مشکلم با reset سیستم یا فعال و غیر فعال کردن اکانت وایرلسم یا حتی غیرفعال کردن و فعال کردن مجدد کارت شبکم درست میشه!اما نمیدونم چرا اینطور میشه البته فکر میکنم نمی تونه برگرده به آی پی اینترنتی قبل از استفاده از وی پی ان اما چراشو نمی دونم و اینکه به نظرتون چیکار کنم حل شه؟؟؟؟

a6l3i
22-08-2010, 21:36
این کاملا طبیعیه . چون وی-پی ، شما رو به یه سرور وصل میکنه و بهتون یه IP اختصاص میده و وقتی اون رو قطع میکنید ، باید از اول به یه سرور معمولی و با IP جدید متصل شید. این خودش همه چی رو قطع میکنه .

A.M.D.D.E.V.I.L
22-08-2010, 21:40
نه ولی من .باهاش مشکلی ندارم یعنی اونطوری نمیشه

a6l3i
27-08-2010, 05:55
نه ولی من .باهاش مشکلی ندارم یعنی اونطوری نمیشه

خیلی بعیده ، واسه تست کردنش یه برنامه ی آنلاین رو باز کنید . مخصوصا برنامه ای حساس باشه مثل Skype . یا بدون Download Manager ها از سایتی که Resume نداره (مثلا Rapidshare) دانلود کنید. و وسط کار وی/P رو قطع کنید. ببینین دانلود قطع میشه؟