PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک مشکل با ----T USB X.VISION

kevin
17-08-2010, 22:18
با سلام من امروز یه دستگاه ----T USB X.VISION تهیه کردم وتمام مراحل رو مطابق دفترچه راهنما داخل جعیه پیش رفتم دستگاه به درستی شناخته میشه و نرم افزار total media نیز به درستی نصب شد ام مشکل اینجاست که هرچی اسکن میکنم هیچ کانالی دریافت نمیشه با انتن هوایی هم امتحان کردم همینطور با یه سیستم دیگه اما فایده ای نداشت -یه راه دیگه هست اینکه یکی که از این نرم افزار استفاده میکنه یه لیست کانال export بگیره اپلود کنه (دلت خوشه:27: هیچکس جواب همین چند خط رو هم نمیده:41: چه برسه به اپلود فایل:18: ) حالا اگه راه دیگه ای به نظر شما میرسه دریغ نکنید :27:ممنون ......

kevin
19-08-2010, 01:40
کسی نیست به ما کمک کنه ....

BISAVAD
20-08-2010, 20:51
سلام باید روی سیستمت کارت تی وی یا کپچر نصب نباشه اگر هم قبلا نصب بوده باید ویندوز جدید نصب کنی امتحان کن جوابشو بگو .اگه درست شد من میخوام بدونم یواس بی ایکس ویژن با نرم افزارای معروف دی وی بی کار می کنه شما یه زحمت بکش نرم افزارای --- viewer pro edition \ dvbdream 1.5

kevin
21-08-2010, 02:34
با یه انتن هوایی بدون نویز وقدرت بالا تست کردم جواب گرفتم (فیش انتن رو لحیم کردم )

amd>intel
21-08-2010, 08:38
برنامه HYPERMEDIA CENTER رو بگير . كشو ر رو كدوم كشور ست كردين .

kevin
22-08-2010, 04:38
برنامه HYPERMEDIA CENTER رو بگير . كشو ر رو كدوم كشور ست كردين .

کشور رو همون ایران تنظیم کردم با رادیوها 24 پیدا کرد اما بازهم بعضی اوقات تیک میزنه کلا زیاد راضی کننده نیست ....

amd>intel
22-08-2010, 08:30
كدكهاي KLITE CODEC PACK رو بگير .پروفايل 7 رونصب كن . كاش KWORLD 323U ميگرفتي

kevin
23-08-2010, 06:34
دقیقا منم خیلی دیر فهمیدم که این برند KWORLD چقدر تو این بحث --- با تجربه و فعاله . . از شما هم به خاطر راهنمایی خوبتون ممنون

amd>intel
23-08-2010, 11:39
درسته . تخصصش كارت كپچر و tv ميباشد . استانداردترين كارت كپچر در بازار داخلي ميباشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته كارتهاي leadtek هم خوب بودند ولي ديگه حضور كمرنگي در بازار جهاني و داخلي دارند .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kevin
24-08-2010, 04:30
این مدلی که شما به من معرفی کردید قیمتش چقدره تو بازار ؟ گارانتی اون هم مثل همه چیزهای ناب بازار دریا کامپیوتر هستش . . .

iman12
24-08-2010, 10:05
کشور رو باید فندلاند انتخاب کنی

SandBanJo0nam
25-08-2010, 09:32
با سلام من امروز یه دستگاه ----T USB X.VISION تهیه کردم وتمام مراحل رو مطابق دفترچه راهنما داخل جعیه پیش رفتم دستگاه به درستی شناخته میشه و نرم افزار total media نیز به درستی نصب شد ام مشکل اینجاست که هرچی اسکن میکنم هیچ کانالی دریافت نمیشه با انتن هوایی هم امتحان کردم همینطور با یه سیستم دیگه اما فایده ای نداشت -یه راه دیگه هست اینکه یکی که از این نرم افزار استفاده میکنه یه لیست کانال export بگیره اپلود کنه (دلت خوشه:27: هیچکس جواب همین چند خط رو هم نمیده:41: چه برسه به اپلود فایل:18: ) حالا اگه راه دیگه ای به نظر شما میرسه دریغ نکنید :27:ممنون ......

1 - به وبلاگ ماديارن بزن جواب ميده به سئوالت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2- يكي ميگه كشور رو بزار رو فنلاند
3- ربطي به برند نداره كه دوستان ميگن كاش اينو گرفته بودي يا اونو گرفته بودي. مشكل احتمالا از مكاني هست كه شما در اونجايي. اگر فكر ميكني دستگاته زنگ بزن گارانتي 88601636
ولي من دازم از اين udb استفاده ميكنم با آنت هوايي معركه ميگيره. با آنتن خودش هم بايد دم پنجره باشم.

jafarjafari2010
17-01-2011, 14:20
سلام
من یک usb --- xsision خریدم
موقع نصب درایور این اخطار رو میده
a problem occurred during hardware installation your new hardware might not work properly
راهنمایی می خواهم
ممنون:31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr.pejiman
21-03-2011, 17:06
دوستان کسی میدونه اگه x-vision رو به دیش وصل کرد, شبکه های ماهواره ای رو میگیره یا نه؟

BraveKnight
21-03-2011, 23:58
دوستان کسی میدونه اگه x-vision رو به دیش وصل کرد, شبکه های ماهواره ای رو میگیره یا نه؟
هرگـــــــز !!! :31:
به این گیرنده‌های دیجیتال اصطلاحاً ----T میگن، یعنی اینکه سیگنال فرستنده‌های زمینی رو دریافت میکنن.
اما گیرنده‌های ماهواره، ----S هستن که امواج ارسالی از ماهواره رو دریافت میکنن. :46:

alireza safian
17-04-2011, 15:44
با سلام من یه کارت skystar 2.8 چند ساله دارم ولی یک ماه که هنگام کار با اسکای نت شب ها سرعت دانلود فایل ها از 2M به 300 الی 400 کیلو باییت می رسه قبلا خوب بود قدرت و فرکانس هم بالا ست و در ضمن هنگامی که فرکانس و مثلا از 10928 به 11262 تغییر می دی کامپیوتر ار ریست می کنه ن خودم فکر می کنم یه قطعه روی کارتم خراب شده چه جور ی تستش کنم

tvss
12-07-2011, 15:40
منم یه دونه از این X.VISION USB ----T ها خریدم هرکاری کردم نتونستم چیزی بگیرم
ضمنا اینکارارو کردم:
1. عین دفترچه نصبش کردم همه چی درست بود.
2. از آنتن پشت بام استفاده کردم (آنتن تو آنالوگ خوب جواب میداد)
3. رفتم یه آنت برقی مخصوص گیرنده های دیجیتال گرفتم 20 هزار تومان
4. از نرم افزار های دیگه مثل Speed Tv Player و --- Viewer استفاده کردم
حالا من موندم 50 تومن ضرر
هرکی راه حل داره پیشنهاد کنه
ممنون

emadv2
20-07-2011, 03:05
سلام من هم یکی از اینها خریدم پیکسل ویو
من هم همچین مشکلی دارم
اسکن می کنم شبکه پیدا نمی کنه
اگه از آنتن همزمان با تلوزیون استفاده بشه کار نمی کنه

tvss
26-07-2011, 19:33
انگار هیشکی نمیخواد یه چیزی بگه
من هر غلطی کردم نشد

moryabdi
29-04-2012, 22:56
دقیقا برای منم یه مدته که دیگه کار نمیکنه! سیگنال رو 10 درصد میزنه! به هیچ وجه هم با هیچ آنتی بالاتر نمیره!
دقیقا یه اتاق دیگه دستگاه پرو ویژن هست که همه کانالا رو %100 آنتن میده!
در هر حال این جنس در اصل یه rebrand قلابی چینی هست از leadtek به اسم WinFast DTV Dongle Gold BDA Device
حتی درایورش هم قلابیه! جالبه درایور این leadtek رو روش نصب کنی کار میکنه بروز تر هم هست!

در هر حال من میخوام برم یه مدل دیگه بگیرم که حداقل مثل آدم آنتن بده! این گارانتیش تموم شده!
به نظرم یه مدل PCI اینترنال آدم وار بگیره بهتره تا این ریبرند های بی ارزش usb ارزون قیمت رو بگیره!