PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه مربوط به فایل های فشرده

farid_frd
17-08-2010, 20:07
سلام دوستان
من یه فیلم 300 مگی دانلود کردم که تو یه فایل زیپ فشرده شده بود ولی حالا که می خوام extract کنم آخراش که میرسه ارور میده
اگه ممکنه یه برنامه در این رابطه معرفی کنین که بتونم اون قسمت هایی که کامل دانلود شده رو ببینم
در ضمن می خواستم بدونم که آیا برنامه ای هست که رمز فایل های زیپ رو اتوماتیک وارد کنه ؟( یعنی دیگه رمز رو از ما نپرسه ...)
mer30:40:

***Spring***
18-08-2010, 00:03
سلام ...

احتمال زیاد با برنامه‏ی 7Zip میتونید ... ولی موارد پایین رو هم چک بفرمایید :

اول مطمئن بشید که :
1 - فایل‏ها صحیح و سالم دانلود شدند ...
2 - آپلودر اونها رو سالم و درست آپلود کرده ...

Advanced RAR Repair | ترميم فايلهاي RAR آسيب ديده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ZipRemedy / ابزار تعمیر فایلهای فشرده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ZipRecovery | نرم افزار بازیابی اطلاعات ازآرشیوهای فشرده شده صدمه دیده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از برنامه‏ی پایین هم میتونید استفاده بفرمایید

7Zip | برنامه ی فشرده ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک و نقل قول پایین ( پست هفتم تاپیک ) ، برای برنامه‏ی 7ZIP هستند :

چند مقاله‏ی جالب در مورد نرم‏افزارهای فشرده‏ساز ( بویژه 7Zip ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوستان ...

شما می توانید فایل های Corrupt ( فاسد ) شده ی RAR را با نرم افزار بی نظیر 7Zip استخراج کنید !!! :18: :18: :18:

باور ندارید ؟؟
خب امتحان کنید ... :31:

اینم یه فایل RAR که خودم فاسدش کردم :31:

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2FPrograms%2FBimarestan.rar)

نکته ی اول : این ترفند در مورد استخراج فایل های اجرایی چندان موثر نیست .
نکته ی دوم : این ترفند برای Extract کردن فایل های صوتی ( مثل MP3 ) و تصویری ( مثل MPG ، DAT ، AVI و ... ) بسیار موثر است !
البته اگر فایل RAR زیاد آسیب دیده باشد ، ممکن است فقط قسمتی از فایل صوتی یا تصویری استخراج شود ...
موفق باشید .

.

wantedvan
18-08-2010, 08:32
دوست خوبم به موارد زير توجه کن :

يکي از بدترين ايرادات وارده به WINRAR و نرم افزارهاي هم خانواده اش همين اررورهاي اعصاب خورد کنش هست .

تنها دو راه استفاده داريد :

1. ترميم کنيد با نرم افزار Segment Downloader - البته در صورت تشخيص Seg

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. تيک گزينه مربوطه به keep broken files را در همان WINRAR بزنيد تا اونجايي که فايل سالم دانلود شده رو استخراج کنيد.

---------------------------------------

سوال دوم سوالي است که همه کاربران دارند که چگونه وقتي شماره پارت هاي فيلم را نمي دانيم بتوانيم اونها رو رديف کنيم

يعني به ترتيب کنيم. سوالی که توی انجمن تا حالا کسی درست حسابی ندیدم جواب بدهد .

و اينکه بدون وارد کردن دستي پسورد - نرم افزاري که پسورد رو به صورت اتوماتيک وارد کرده و فايل را استخراج کند.

يکي از نرم افزارهاي کاربردي که هر دو کار بالا را انجام مي دهد و اينکه مي توانيد يک ديکشنري پسورد برايش بسازيد .

نرم افزار Smart Sorter هستش .

-----------------------------

فعلا خودم هم در حال نوشتن يک نرم افزارهستم که خيلي وقته دارم روش کار مي کنم که اگر اين نرم افزار رو تمام کنم

قابليتهاي زيادي منجمله - رفع اررورهاي سگمنت - فشرده سازي فايل ها - ترتيب کردن و تشخيص اتوماتيک پارتها -

تشخيص اتوماتيک پسورد به وسيله ديکشنري - حدس زدن پسورد فايل ها با توجه به ورژن هاي نرم افزار - يعني اينکه تمام

ورژنها تا سال 2010 را بدون هيچ مشکلي پسوردش را کرک مي کند

در مورد کرک پسورد واقعا خيلي سخته برنامه نوشت چون بايد از الگوريتم خيلي پيچيده استفاده کرد که بنده دارم همون کار

رو مي کنم و اميدوام بعد از انتشار نرم افزار انقلابي در بين نرم افزارها و کرکرها باشد .

البته الان چند سالي هستش که از بروت فرس استفاده مي شود که معايبش بيشتر از مزاياش هستش .

farid_frd
18-08-2010, 12:24
ممنون ولی من اون برنامه Segment Downloader رو که دانلود کردم و بعد اجرا همه منوها به صورت علامت سوال بود!!!

---------- Post added at 01:24 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

در ضمن اون برنامه Smart Sorter چه جوری کار میکنه ؟

wantedvan
19-08-2010, 06:44
اول پست قبلی که دادم رو کامل بخوان و بعد این پست را کامل بخوان تا ابهام و سوال پیش نیاید.

در مورد اولي Segment Downloader از لينک زير دانلود کنيد نسخه انگليسي .

( اين نرم افزار در اصل روسي هستش و چندين ساله پيش نوشته شده ) .

Segment Downloader

بر روي Tasks برويد و به New Task برويد و در General از Downloaded File فايلي که اررور مي دهد را انتخاب کنيد .

و بعد به تب List of the segments برويد و اسکن را بزنيد اگر سگمنتي نشان داده شد ان را ذخيره کنيد و پس از ان

در General همان صفحه اصلي از List of segments فايل سگمنتي را که ذخيره کرديد را Add کنيد .

و بعد در Main URL لينک دانلود اصلي فايل را بزنيد و بعد دکمه OK را بزنيد . و بر روي فايل رفته دکمه پلي ( شروع ) را بزنيد .

----------------------------------------

Smart Sorter

در پوشه اصلي نرم افزار ssort را باز کنيد . در dir1 لينک يا همان ادرس فايل RAR بر روي هارد را بدهيد مثلا :

dir1 = C:\Code Files

در قسمت process_archives = rar,rDD,zip

ss_base_dir = C:\Code Files

محل ذخير ه فايل هاي UNRAR شده را بدهيد .

در ssort همان dir1 و ss_base_dir را سرچ کني پيدا مي کني .

و بعد در پوشه اصلي نرم افزار password را باز کنيد و تمام پسوردها را مي توانيد پاک کنيد و پسوردهاي مورد نياز خودتان را بنويسيد .

و بعد براي ترتيب کردن نام فايل ها smart_sorter را بزنيد .

و براي UNRAR کردن smart_sorter_unrar را بزنيد .

---------------------------------------

نرم افزارهاي زير هم هستند که بوسيله ديکشنري مي توانند پسورد را اتوماتيک وارد کنند .

RAR Password Recovery Magic

Simple RarPassFinder v0.03.2

اما سرعتشون به Smart Sorter نمي رسد . و قابلیت ترتیب کردن پارتهای نامنظم را ندارند .

wantedvan
19-08-2010, 06:54
در ضمن یادم رفت بگویم Segment Downloader فقط در صورت تشخیص Seg در فایلتون کار می کند .

و این هم بر می گردد به دانلود منیجرتون . که ایا قابلیت بارگذاری داده های اولیه فایل را به صورات کامل بر روی هارد داشته یا نه .

این هم ترمیم آنلاین هستش یعنی باید به اینترنت وصل باشی .

farid_frd
19-08-2010, 14:19
در مورد Segment Downloader کارم راه افتاد خیلی خیلی ممنونم ولی Smart Sorter وقتی وارد محیط برنامه میشم اینجوریه و dir1 من نمی بینم ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farid_frd
19-08-2010, 20:31
در ضمن اگه میشه تعریف segment چیه ؟:45:

wantedvan
19-08-2010, 22:54
دوست خوبم پستي رو که دادم کاملا مشخصه درست نخوندي .

پوشه Smart Sorter به صورت Smart Sorter 0.4.3RC2 بر روي درايوتون هستش . درسته .

حالا شما وارد همين پوشه Smart Sorter 0.4.3RC2 بشويد در اونجا يک فايل ssort.ini را مي بينيد .

ssort.ini يک فايل نوشتاري هستش مثل همان تکست خودمون اما با پسوند .ini نه .txt

حالا همون فايل ssort.ini رو باز کن توي اون نوشته هايي به صورت زير مي بيني ( در همان خط هاي اول هستند و کاملا ديده

مي شوند . اگر هر چيزي رو که نتوانستي پيدا کني در همونجا سرچ کن پيدا مي کني ) .

process_files = audio,archives,images,unix,execute,other ( با اين کاري نداشته باش )

dir1

تا اينجاي کار پيش رفتيد . حالا به صورت زير عمل کنيد .

dir1 نوشته هاي جلوي اون رو پاک کنيد .

در dir1 همان ادرس فايل يا فايل هاي RAR بر روي درايو هارد ديسکتون را بدهيد مثلا من به صورت زير داده ام :

dir1 = C:\My File

( C:\My File يک مثال هستش در هر جايي باشد مي توانيد ادرس فايل را بدهيد دلخواه هستش ) .

در قسمت ديگر همان ssort.ini نوشته هاي زير هستش . ( سرچ کنيد پيدا مي کنيد مشخصات زير را . )

process_archives = rar,rDD,zip ( با اين کاري نداشته باش )

ss_base_dir فقط جلوي اين هر نوشته اي بود پاک کن و ادرس دلخواه بده مثل زير :

ss_base_dir = C:\My File

ss_base_dir محل ذخير ه فايل هاي UNRAR شده هستش يعني فايل هايي که قرار پسوردشون به صورت اتوماتيک وارد شده

و قراره در اينجا ذخيره شوند .

و بعد در پوشه اصلي نرم افزار password.txt را باز کنيد و تمام پسوردها را مي توانيد پاک کنيد و پسوردهاي مورد نياز خودتان را

بنويسيد .

و بعد براي ترتيب کردن نام فايل ها smart_sorter را بزنيد .

smart_sorter_unrar تنها براي پسورد گشايي مي باشد . از اسمش هم مشخصه . تمام شد .

OK ماموريت به پايان رسيد شما موفق شديد .

-----------------------------------

segment در لغت به معني بخش و قطعه هستش ما در اينجا تعريفي که داريم

بخش ها يا قطعاتي از فايل که ناقص شده اند و دانلود نشده اند مي باشد .

سگمنت = بخش هايي از فايل که دانلود نشده اند يا تعريف به صورت علمي تر

در حين دانلود داده هايي شکسته شده اند مي باشد.

شما مي توانيد اين بخش ها را ترميم کنيد به صورت انلاين . و ديگر نيازي به دانلود مجدد فايل نداريد .

--------------------------------

farid_frd
21-08-2010, 19:21
ممنون کاری که گفتین رو انجام دادم و یه سری فایل zip ریختم تو پوشه مربوطه ولی حالا که بخوام از اون فایل ها استفاده کنم بازم پسورد می خواد و هرچی پسورد رو میزنم فایده ای نداره ...

wantedvan
23-08-2010, 05:42
دوست خوبم نمي دونم شما چه طور نتوانستيد تنظيمش کنيد!!!!!!!!!!!!

چون تنظيمش ساده هستش .

اما بنده کمي تنظيمش کردم و همه جاها رو مشخص کردم که ديگر هر فايلي رو با هر پسوندي ادرس بدهي

به سرعت براتون استخراج مي کند.

فايل زير را دانلود کن و در پوشه اصلي نرم افزار يعني Smart Sorter 0.4.3RC2 کپي کن.

اين فايل همان ssort.ini هستش که من کمي تنظيمش کردم تا راحت تر بتواني کار کني .

فقط در همين ssort.ini هر جايي که بنده C:\Code Files نوشته ام را پاک کن و ادرس دلخواه خودت رو بده

يعني ادرس فايل هاي کد شده خودت رو بده .

dir1 يعني يک ادرس از يک قسمت از درايو ( يعني يک ادرس مي تواني بدهي مثل C:\Code Files که نرم افزار

شروع به اکسترکت فايل پسورد شده کند )

مثلا من VSO Image Resizer 4.0.0.46.rar رو دانلود کردم و در C:\Code Files ذخيره کرده ام حالا ادرس

رو که C:\Code Files هستش در dir1 مي نويسم تا با اجراي نرم افزار smart_sorter فايل مربوطه استخراج شود .

dir2 هم به همين صورت هستش . ( قسمتي ديگر از درايو رو مي تواني برايش مشخص کني مثل C:\Code )

dir3 رو هم به همين ترتيب خودت مي تواني زير dir2 تعريف کني .

ss_base_dir محل ذخيره فايل هات هستش و مي تواني هرجاي مشخص از درايوت رو بدهي .

مثلا من الان نوشتم \C:\Code Files يعني هرچزي استخراج کردي رو به اين پوشه وارد کن .

توجه کن که يک \ در کنار C:\Code Files گذاشتم تا کاملا وارد پوشه شود .

در ضمن خودت هم مي تواني پسوند براي برنامه تعريف کني .

و اينکه هر بار فايل ها رو اکسترکت کردي در پوشه Smart Sorter 0.4.3RC2 يک فايل نوشتاري به صورت

smart_sorter.1.log ايجاد مي شود که مشخصات فايل هاي اکسترکتي رو مي دهد که شما بعد از هر بار مي توانيد

اين فايل را پاک کنيد تا پوشه Smart Sorter 0.4.3RC2 شلوغ نشود .

پس از اتمام اکسترکت خودت بايد دستي نرم افزار را Close کني وقتي که بر روي صفحه ديدي نوشته

Extracting OK نرم افزار را Close کن .

منظور از ديکشنري هم همان فايل نوشتاري passwords.txt مي باشد .

تمامی پسوردها را باید در passwords.txt قرار بدهید .

-----------------------------------------------

فکر کنم ديگر خيلي خيلي زياد درباره اين موضوع توضيح دادم . اگر سوال يا ابهامي پيش امد قبل از

مطرح کردن سوال اول تمام پست هايي رو که داده ام را کامل بخوانيد .

-----------------------------------------------

farid_frd
27-08-2010, 18:24
ببخشید دوست عزیز مشکل از جای دیگه بود ...
پسورد اون فایل حتما باید تو فایل passwords باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

wantedvan
28-08-2010, 06:35
بله . باید در همین passwords.txt تمام پسورد های مورد نیاز خود را قرار بدهید .

مثلا فایلی رو از p30world دانلود می کنید و پسوردش p30world.com هستش که شما باید p30world.com

را در passwords.txt قرار داده باشید تا برنامه طبق همین دیکشنری که می سازید و پسورد ها را قرار می دهید به صورت

اتوماتیک پسورد را وارد کرده و فایل را استخراج می کند .

در کل پست قبلی که داده ام ( پست شماره 11 ) + تمامی پست های بنده در صفحه 1 و 2 همین تاپیک را کامل بخوانید می بینید

که همه چیز را کامل گفته ام .

farid_frd
28-08-2010, 13:04
بله . باید در همین passwords.txt تمام پسورد های مورد نیاز خود را قرار بدهید .

مثلا فایلی رو از p30world دانلود می کنید و پسوردش p30world.com هستش که شما باید p30world.com

را در passwords.txt قرار داده باشید تا برنامه طبق همین دیکشنری که می سازید و پسورد ها را قرار می دهید به صورت

اتوماتیک پسورد را وارد کرده و فایل را استخراج می کند .

در کل پست قبلی که داده ام ( پست شماره 11 ) + تمامی پست های بنده در صفحه 1 و 2 همین تاپیک را کامل بخوانید می بینید

که همه چیز را کامل گفته ام .

بابا این جوری که فایده نداره فقط واسه راحتی کار یه بار رمز رو وارد می کنیم دیگه وارد نمی کنیم ولی مثلا یه فایل که اصلا نمیدونیم رمزش چیه رو نمیشه استخراج کرد ....

wantedvan
29-08-2010, 05:49
مشخصه که از اول اصلا پست های بنده رو کامل نخوندی .

در همان پست اول در مورد نرم افزارها توضیح دادم که چه کارایی دارند .

شما هم در مطرح کردن سوالتون کاملا اشتباه کرده اید و سوال رو اشتباه مطرح کردید .

باید می گفتید نرم افزاری برای کرک پسوردهای rar نه وارد کردن اتوماتیک پسوردها .

Smart Sorter به درد کسانی می خورد که فایل به صورت انبوه دانلود می کنند .

----------------------------------------------------------------

در مورد کرک پسوردها باید بگویم فعلا نرم افزاری در این زمینه وجود ندارد اما خودم دارم یک برنامه می نویسم که طبق

ورژن نرم افزار winrar عمل می کند و ورژن های سال 2004 تا 2009 رو تونستم الگوریتمش رو بدهم و فقط 2010 مانده که

کمی پیچیده هستش .

فقط فقط الان برخی از بروت فرس استفاده می کنند که همانطور که گفتم معایبش بیشتر از مزایاش هستش .

بروت فرس ایراد بزرگی که دارد اگر اعداد و حروف با هم اورده شوند نرم افزار کلا عملیاتش صفر می شود .

برای بروت فرس هم نرم افزارهایی هستش مثل :

RAR Password Cracker

RAR Password Recovery Magic

nasiem
02-07-2013, 06:34
با سلام ، چنانچه سگمنت در قسمت List of the segment با زدن دکمه scan به کار خود ادامه نداد و ارور با فونت ناخوانا داد چه باید کرد؟
با سپاس - کریمی:n12:

Master Root
02-07-2013, 10:02
دوست عزیز از ارور یه اسکرین شات بزارید.