PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید پرینتر Samsung

radfard1017
17-08-2010, 16:57
سلام من قصد دارم یک پرینتر Laserjet از نوع سه کاره Samsung خرید کنم . مدل 4300
فروشنده می گفت که پرفروشترین مدل بوده . 165000 تومان
راستش با توجه به معروف بودن مارک HP و EPSON کمی در مورد پرینترهای سامسونگ شک دارم .
لطفا راهنمایی کنید .

TURBO_BOY2006
17-08-2010, 17:11
سلام

اگه جوهر افشان میگیری که بهتره نگیری چون جوهر وکارتریج خرج زیادی داره اگه مصرفت کمه و مثل من هر چند وقت یه چیز پرینت میگری ....خوبه جوهر افشان...من خودم epson cx8300 دارم ازش راضیم کیفیت چاپش خوبه اسکنش هم که توپه...فقط مشکل اپسون اینه که شارژ نمیشه کرد جوهرشو تا قیمتش کمتر در بیاد واست و باید حتمآ کارتیج جوهر رو بخری....ولی hp میشه شارژ کرد...

موفق باشی.

payam hero
18-08-2010, 15:25
دوست عزيز فقط اچ پي بگير. از نظر كيفيت اصلا در حد اچ پي نيست. اپسون هم كه جوهريه. در ضمن كارتريج اچ پي شارژ ميشه ولي سامسونگ حتما بايد اي سي عوض كني تا بشه. و هزار دليل ديگه. البته سامسونگ رو خيلي خوب قيمت داري. الان حدود 170000 هستش.

MoHaMaD ZaNd
18-08-2010, 15:36
من الان سامسونگ سه کاره 4300 دارم ! نزدیک به دوساله بیچاره داره مثل تراکتور پرینت میکنه . آخ هم نگفته ! کیفیتش هم خیلی خوبه ! یه ماه پیشم یه کارتریج واسش گرفتم 60 تومن . این کارتریج تا چند بار میتونه شارژ بشه !

mhdashtdar
18-08-2010, 21:30
سلام

من هم نزدیک به یک سالو نیم که scx04300 خریدم

این پرینتر فعلا خوش قیمت ترین پرینتر چند کاره موجود در بازاره

کیفیت پرینت اش عالی نیست(در مقایسه با hp و دیگر برنهای معروف) البته در چاپ text هیچ فرقی نداره و معمولا هم ما با پرینتر سیاه و

سفید عکس چاپ نمی کنیم که! پس می شه گفت هیچ فرقی نداره.

کیفیت اسکنش هم عالی نیست،اگه بخوای کار گرافیکی کن که بعیده بخوای اینکا ر رو انجام بدی.

فقط تنها نکتش اینه که کم زمان warm up نسبت به بقیه بیشتره که اونم مهم نیست،

مشکله شارژ هم نداره و به راحتی شارژ می شه(اگر هم برای شارژ بخوای چیپ کارتریج رو عوض کنی خرجش

سه هزار تومنه،اونم لازم نیست همیشه چیپش عوض شه)

من تو یک سالو نیم یه بار شارژ کردم ،(با شارژ اولیه کارخونه فکر کنم حدود 1200 تا برگه زدم ) و سر جمع تا الان

حدود 3000 برگه زدم و مشکل خاصی نداشته،

البته الان احساس می کنم که یکم صدای پرینتر نسبت به اولش بیشتر شده ،

این رو هم بگم که مطمئنا سامسونگ در برابر hp و canon و دیگر برند های قدیمی تازه کاره، و لی با توجه به

قیمتش خوبه

اگه شما بودجه در حد 300 هزار داری hp یا Canon چند کاره بگیری بهتره (من الان قیمت ندارم دقیقا )

پس سر جمع بهترین گزینه ی ممکن برای کار های خانگی است.

mohamad.mobayen
21-08-2010, 12:11
سلام : پیشنهاد من ML 4300 " چو ن هم از لحاظ قطعات و هم از بابت مکانیسم کار و از نظر مصرف فو ق العاده است .....

مبارکه