PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدنه کارته صدا

ghermez86
17-08-2010, 12:33
با عرض سلام
سستمه مادر بورده من p5pl2/p5ld2 family و کارته صدام realtek هست ، چند سوال داشتم کسی هست راهنمائیم کنه:
1. من ویندوز 7 نصب کردم و این کارت صدا رو هم از سایت سافت گذر دانلود کردم ولی در وسطه نصبش در روی سیستم یک پیغام خطا می دهد و می گوید dont instal ؛ حالا نمی دوتم باید چیکار کنم.
از سایت های مختلف مثل ASUS یا Realtek مختلف تا اونجائی که عقلم یاری می کرد رفتم و دانلود کردم ولی اصلا وسطه نصبش یهو میره و معلوم نمیشه چی میشه.
2. ویندوز 7 (32 بیتی) رو برای اولین بار نصب کردم، هر چند که روی مادربوردم نوشته تا 64 بیت هم ساپورت می کنه، حالا نمی دونم باید 64 بیتی رو نصب کنم یه اشکال نداره همون 32 بیتی.
لطفا راهنمائیم کنید

ghermez86
19-08-2010, 09:53
کسی نیست کمکم کنه؟؟؟

در device management برای قسمت sound من، این کارته صدا رو بطور روبه رو نصب کرده :high defination audio device
???????????
در حالی که من امروز از سایت realtek آخرین ورژن از اون را که هم برای ویستا ست هم برای سون دانلود کردم و برعکس موارده قبلی این بار برنامه بطور کامل نصب می شودٍ، و حتی در progaramfiles/realtek برنامه هست ولی باز من صدا ندارم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ghermez86
19-08-2010, 10:46
با عرض سلام
کسی نیست منو کمک کنه؟؟؟

در ضمن در device management برای قسمت sound من، این کارته صدا رو بطور نصب کرده :high defination audio device
???????????
ئر حالی که من امروز از سایت realtek آخرین ورژن از اون را که هم برای ویستا ست هم برای سون دانلود کردم و برعکس موارده قبلی این بار برنامه بطور کامل نصب می شودٍ، و حتی در progaramfiles/realtek برنامه هست ولی باز من صدا ندارم

ghermez86
19-08-2010, 10:48
در device management برای قسمت sound من، این کارته صدا رو بطور نصب کرده :high defination audio device
???????????
ئر حالی که من امروز از سایت realtek آخرین ورژن از اون را که هم برای ویستا ست هم برای سون دانلود کردم و برعکس موارده قبلی این بار برنامه بطور کامل نصب می شودٍ، و حتی در progaramfiles/realtek برنامه هست ولی باز من صدا ندارم