PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد هك گوشي

manli7
17-08-2010, 12:14
سلام من فايل cer با key گوشي خودم رو دارم ميشه بپرسم كه الان با اينا مي تونم چه كار كنم؟ و اين كه اينا

بهم كمك مي كنن كه مي تونم برنامه هايي رو تو گوشيم بريزم ميشه بگين چه طوري؟ و اين كه هك گوشي با

اين cer وkey چه فرقي داره خواهش مي كنم بگين مرسي

iilliya
17-08-2010, 13:00
سلام من فايل cer با key گوشي خودم رو دارم ميشه بپرسم كه الان با اينا مي تونم چه كار كنم؟ و اين كه اينا

بهم كمك مي كنن كه مي تونم برنامه هايي رو تو گوشيم بريزم ميشه بگين چه طوري؟ و اين كه هك گوشي با

اين cer وkey چه فرقي داره خواهش مي كنم بگين مرسي

سلام
با این فایل ها اگه بخوای میتونی گوشی رو -- کنی و برای همیشه از دست این ساین خلاص شی و به فایل های اصلی گوشی دسترسی پیدا کنی و بتونی برنامه های که نیاز به کرک کردن با فایل اصلی داره رو نصب کنی
اما اگه بخوای -- نکنی(من هیچ جوری پیشنهاد نمی کنم) باید هر برنامه ای رو که میخوای نصب کنی با برنامهی ساین مثلا اوپدا ساین کنی
بعد هم بگم 50 50 هست که کار کنه یه موقع با ساین نصب نمی شه اما رد خور نداره
حالا گوشیت چیه ورژژن سیستم عاملش چیه؟

Hadi King
18-08-2010, 19:06
سلام دوست عزیز با برنامه و آموزش تایپک زیر میتونید با فایل های Cer & Key برنامه ها رو ساین کنید !
آموزش سایــن کردن با استفاده از برنامــه SignSiS ه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
موفق باشید!:40: