PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ----- چگونگی ثبت نام دریافت یارانه -----

Jang Bogo
17-08-2010, 11:46
سلام.
دوستان ما قبلا هیچگونه فرمی اصلا پر نکردیم واسه دریافت یارانه.
یعنی هیچ کاری قبلا واسه دریافت یارانه انجام ندادیم.
الان تازه میخوام اینکار رو انجام بدم.
دقیقا باید چه کارهایی کنم؟
توی کدوم سایتها برم؟
من هم دفترچه حساب دارم، هم کارت سپهر عضو شتاب.
یکنفر لطف کنه دقیقا بگه باید چیکارا کنم؟
ممنون
اینا هم با این کاراشون ملت رو مسخره کردند خدایی

mahyar_bt
17-08-2010, 11:51
شنیدم دوباره لطف میخوان به مردم بکنن اجازه بدن کسایی که فرم پر نکردن فرم پر کنن حالا تاریخش قراره اعلام کنن !!!

hmd1371
17-08-2010, 16:51
سلام

قبلا فرمهایی که دستی توی دفاتر و مراکز دولتی پر می کردند ، شما باید اون رو پر کرده باشید.
حالا با مرجعه به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و با درج نمود کد ملی و سریال شناسنامه (سریال 6 رقمی قرمز رنگ) می تونید وارد حساب خودتون بشید (در واقع در این مرحله معرفی شماره حساب برای واریز نمودن یارانه هستش ) . 3 نوع حساب رو می تونید ثبت کنید 1- جاری 2- کوتاه مدت 3- قرض الحسنه (می تونید یکی از این حساب استفاده کنید) ؛ هم می تونید از شماره حساب استفاده کنید و هم از عابر بانک (دفترچه حساب هایی که سریال اونها قدیمه باشه ، سیستم قبول نمی کنه ، و همچنین عابر بانک مسکن) البته عابر بانک سری جدید اونها قبول می کنه؟

joe_satriani
17-08-2010, 19:30
با سلام
در تكميل حرف هاي دوستمون mahyar_bt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه گفتن، اين فرصت رو احيانا در شهريور ماه سال جاري ميخوان بدن
پس آخرين فرصت هست
از دست نبايد داد

موفق باشيد.

Jang Bogo
17-08-2010, 21:24
با تشکر از هادی رایانه، البته این سایت refahi.ir رو میدونستم ولی قبل از اون میخواستم ببینم میشه جایی اینترنتی ثبت نام اولیه رو انجام داد یا نه که ظاهرا نیست.
ممنون

Jang Bogo
23-08-2010, 18:04
کسی نیست جواب ما رو بده.
لطفا کمکم کنید
ممنون
اگه کسی چیزی میدونه بگه

fandak
23-08-2010, 18:32
بهروزمرادي مديرعامل سازمان هدفمند سازي يارانه‌ها در يك برنامه‌ تلويزيوني از تعيين فرصت جديد براي ارائه فرم اطلاعات اقتصادي خانوار خبر داد و گفت: به آن دسته از هموطناني كه فرم اطلاعات اقتصادي خانوار را پرنكرده اند، در آذرماه فرصتي دوباره داده خواهد شد تا اين فرم را تكميل و ارائه كنند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید