PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ديكشنري+XP

ab2reza1360
17-08-2010, 11:25
سلام به همه دوستان
دنبال يه ديكشنري عالي فارسي به انگليسي، انگليسي به فارسي و انگليسي به انگليسي هستم كه ديتا بيس كاملي داشته باشه.متاسفانه جايي كار ميكنم كه نصب بابي لون رو به جرم اس رائيلي بودن ممنوع كردن
Golden dic هم خيلي بهم نچسبيد. لطفا يه راهنمايي كنيد ممنون ميشم

***Spring***
17-08-2010, 14:08
سلام ...

Pars Translator | مترجم متن پارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Lingoes جانشینی رایگان و البته شایسته برای دیکشنری بابیلون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دیکشنری انگلیسی به فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Power Translator با قابلیت ترجمه فارسی ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دیکشنری قوی لش 2 (فارسي به انگليسي ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فرهنگ لغات فوق العاده کامل و حرفه ای انگلیسی به فارسی و بلعکس تک تاز 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Lingvosoft Language Teacher English Persian دیکشنری انگلیسی به فارسی و بر عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

ab2reza1360
18-08-2010, 11:43
حالا كدوم بهتره؟؟!!
آقا من هرچه كردم نتونستم از سايت Lingoes اين ديكشنريهاشو دانلود كنم!!!!!در حد همون يكي دو درصد ميمونه و قطع ميشه.هرچه هم گشتم جاي ديگه اي براي دانلودشون نيافتم، بايد چه كرد حالا؟؟؟!!!

Masоud
18-08-2010, 11:49
حالا كدوم بهتره؟؟!!
آقا من هرچه كردم نتونستم از سايت Lingoes اين ديكشنريهاشو دانلود كنم!!!!!در حد همون يكي دو درصد ميمونه و قطع ميشه.هرچه هم گشتم جاي ديگه اي براي دانلودشون نيافتم، بايد چه كرد حالا؟؟؟!!!
سلام

Lingoes جانشینی رایگان و البته شایسته برای دیکشنری بابیلون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40: