PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mafia II - نسخه PC

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Rhodes
31-08-2010, 11:06
کلا 15 تا چپنره به نظر من کوتاه نبود فقط مشکلش این بود که FREE RIDE نداشت در ضمن این بازی نیاز به یک نقد جدی و استراتژیک داره داستان بازی به نظر من قوی بو د و خط داستانی جذابی داشت و گرافیک و صداگذاریش مخصوصا صدا گذاریش عالی بود ولی تو قسمت طراحی چهره و lip sink ضعیف بود ولی در کل به هیجانش می ارزید ولی اینکه چرا اونم بعد از 8 سال این مدت طولانی دوباره این جوامع مخفی یکبار دیگه به مردم معرفی بشه البته الان دیگه جای مافیا رو بیلدربرگ پر کرده ولی در کل بازی خوبی بود حیف که یکم به از حالت open world خارج بود به دلیل امکانات کمی که در فضای باز بازی بود وکار خاصی چز چند تا مغازه رو گشتن نداشت
__________________کاملا باهات موافقم.

دوستان یه ترینر بریزید راحت پولش 9999999999999 میشه.دیگه مشکل پول هم ندارید.!!

molaali
31-08-2010, 11:14
دوستان ميشه يكم در مورد اين بازي توضيح بديد ؟ مثل gta هستش يا نه؟ گرافيك وداستانش چطوره؟
كلاً ارزش خريدن رو داره يا نه؟
ممنون.

milad dante
31-08-2010, 11:16
به نظر من که شاهکاره،بازی کاملا متنوعی است....

turokpooria
31-08-2010, 11:17
دوستان ميشه يكم در مورد اين بازي توضيح بديد ؟ مثل gta هستش يا نه؟ گرافيك وداستانش چطوره؟
كلاً ارزش خريدن رو داره يا نه؟
ممنون.

مثل gta نیست. گرافیکش خیلی بهتر از gta . داستانش هم خیلی بهتره. صحنه هم داره . من که خوشم اومد ولی اگه بخوای مثل gta تو بازی بچرخی هیچ حال نمیده

poormaz
31-08-2010, 11:28
مثل gta نیست. گرافیکش خیلی بهتر از gta . داستانش هم خیلی بهتره. صحنه هم داره . من که خوشم اومد ولی اگه بخوای مثل gta تو بازی بچرخی هیچ حال نمیده

صحنه که نداشت؟
نکنه مجله ها رو میگی؟

turokpooria
31-08-2010, 11:31
صحنه که نداشت؟
نکنه مجله ها رو میگی؟

تا صحنه از نظر شما چی باشه ؟ صحنه از نظر من view هست که واقعا از بالای هتله قشنگه:27::31:

SCORPION8
31-08-2010, 11:36
سلام
من بعد از یک مدت بازی دچار افت فریم های اعصاب خرد کن میشم! 5 ثانیه درسته 5 ثانیه افت فریم شدید دارم(همیشه نمیشه) یا بعض وقت هم تصویر میره رو ویبره!!(اول بازی یک بار شد) مشکل اینا چیه؟
سیستمم:
9500 GT DDR3
q6600(2.92
4 GB DDR2

دوست عزیز سلام من گرافیکم از شما خیلی بالاتره ولی نتونیستم اجرا کنم دلیلش اینه که شما باید تو تنظیمات بازی گزینه ی فیزیک رو خاموش کنی فقط کارتای سری 200 به بالا مشکلی ندارند فقط چارش همینه

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:32 PM ----------

هنوز ترینر پولش نیومده من آخریشو گرفتم فقط برای تیر بینهایت و جون بینهایته بقیش کار نمیکنه

یه نفر جواب منو بده این پوستر ها توی art و wanted ها رو از کجا باید گرفت من بازی رو 70 % تموم کردم ولی خیلی از اونا باز نشد

EngineeR EhsaN
31-08-2010, 11:48
ما هم تموم کردیم 15 تا چپتر
یه پچی چیزی هست که بتونیم تمام این جایزه های موجود در بازی رو دشت کنیم ف البته منظورم extras هست

Milad4171
31-08-2010, 11:53
توجه توجه

راستش من میام اینجا یه سری چیزهای خنده داری میبینم که واسم هم عجیبه هم خنده دار!!!!

دوستان نقدهای عجیبی راه میندازن درباره صحنه ها س ک س ی و اتفاقهایی که در بازی می افته و اصلا نمیشه بهش نقد کردن رو عنوان کرد!!!

اینو واسه دوستانی میگذارم که معنی بعضی چیزهای رو که شاید در بازیها بهش دقت نکردین بفهمن

هر بازی رده های خاص خودش رو داره که میشه از روی بازی ها به این مورد پی برد!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و درباره بازیها برای افراد بالغ در سایت رنکینگ اینطوری نوشته

MATURE

Titles rated M (M a t u r e) have content that may be suitable for persons ages 17 and older. Titles in this category may contain intense violence, blood and gore, se xual content and/or strong language.

یعنی در کل هواست باشه . توش خشونت زیاد ، خون و خون ریزی ، حرفها و محتوای جنسی داره.

درباره ی بازی مافیا 2 هم اینطوری توضیح تکمیلی داده

Content descriptors: Blood, Intense Violence, Nudity, Sexual Content, Strong Language, Use of Drugs and Alcohol

متاسفانه یه سری چیزها رو بعضی ها بهش دقت نمیکنن!!!

اگه کسی بخواد با این دید به دنیای بازی نگاه کنه من بهش بازی ماریو رو پیشنهاد میکنم!!!

منبع:

Lamanta
31-08-2010, 12:05
ای بابا
هر وقت که میام تو این تاپیک تمامی پستها راجع به کرک و چپتر 7 و.. هستش
پست اولو ادیت کنید اینارو هم بذارید توش دیگه
اینهمه تاپیک رفته جلو 50 صفحه تاش بحث در مورد کرکه
----
امروز این DLC هارو دانلود کردم
بازی کلی از اینرو به اونرو شد
چند تا ماشین باحال + لباس جدید + FREE RIDE
حالا دیگه میتونید برید تو خیابوناش همینطوری چرخ بزنید
البته تو چند تا شرایط مختلف مثل:
شب زمستونی , روز زمستونی , روز تابستونی و...
فرقی هم نمیکنه که تو کدوم چپتر باشید

لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینو دانلود کردم . حالا باید چیکارش کنم ؟

shahabprince
31-08-2010, 12:07
کسی سیو کامل بازی با تمام مجله ها رو داره؟
اگه ممکنه لینک دانلود بدین
ممنون

Lamanta
31-08-2010, 12:12
هنوز ترینر پولش نیومده من آخریشو گرفتم فقط برای تیر بینهایت و جون بینهایته بقیش کار نمیکنه کی میگه ؟
من الان برات Up می کنم

اول اجراش کن و بعد برو تو بازی کلید Insert رو بزن تا فعال شه
11 تا کار می کنه که تو لیستش هست + یه عالمه پول که به درد چپتر 14 می خوره

hadi beiki
31-08-2010, 12:57
کسی جواب منو نداد اگه مشه از این مسیر \Mafia II\pc\sds\video این فایلfmv000.bik رو برا من بزارین بابا منم می خوام بازی کنم کمک کنید به خدا!!

EngineeR EhsaN
31-08-2010, 12:58
آقا یه پچ برای مجله ها بدید

aha2012
31-08-2010, 13:15
بازیش اصلا به گرد پای مافیا 1 نمیرسه
مافیا 1 بازیش خداااااا بود

*hamedkhatar*
31-08-2010, 13:19
سلام
من اونجام که بعد از اینکه چینی ها دوستمون رو کشتند بهشون حمله میکنیم حالا همه رو کشتیم ولی نمیدونم چکار کنم جویی هم غیب شد
فقط یک پنجره باز هست که فکر کنم باید از اونجا برم ولی نمیتونم واردش بشم
اینم عکسش:
آیا مشکل از کرکه؟

Milad4171
31-08-2010, 13:20
کسی جواب منو نداد اگه مشه از این مسیر \Mafia II\pc\sds\video این فایلfmv000.bik رو برا من بزارین بابا منم می خوام بازی کنم کمک کنید به خدا!!

من میدونم مشکل شما چیه!!!

شما یه لطفی بکن مطمعن باش جواب میده
شما دیسک ها رو روی هارد کپی کن و از اونجا نصب کن. شک نکن مشکلت حل میشه!!!
برای منم از این مشکلها پیش اومده اینطروی حل شده!!!

4umbaz
31-08-2010, 13:36
من همون اولش گیر کردم طرف یه مشت میزنه د یگه بلند نمیشم خیلی جونش کم میشه الکی..

erno69
31-08-2010, 13:37
[QUOTE=waiting4assassin;5344910]افت فریم ابتدای بازی به دلیل فعال بودن APEX Physx هستش چون دشمن در اون قسمت به شدت در حال تیراندازیه
نه دوست عزیز کرک رو عوض کردم درست شد...

Tashanoj
31-08-2010, 13:40
بالاخره بازیو تو 8 ساعت با 74% تموم کردم.
ولی بازیی نبود که آدم 8 سال انتظارشو بکشه !
این بازیو میتونستند تو 1 سال یا نهایتا 2 سال روش کار کنند و وارد بازار کنند.
مراحل بازی خیلی کم بود ولی آخر بازی نشون دهنده این بود که باید منتطره نسخه بعدی بشینیم...

turokpooria
31-08-2010, 13:46
من همون اولش گیر کردم طرف یه مشت میزنه د یگه بلند نمیشم خیلی جونش کم میشه الکی..

مشکل از کرک هست کرکتو عوض کن اگه خخریدی برو بهش بگو پچ جدیدشو بهت بده اگه عوض نکنی مرحله 7 جلوتر نمیره

Khashayar King
31-08-2010, 13:47
توی بار یا همون ***###** خونه !!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ادی به ویتو میگه شنیدم تو زندان جزء دار و دسته لیو گلانته بودی ؟؟ و چند تا کار شاخ براش امجام دادی!
ویتو هم تایید میکنه و میگه تو زندان آدم نمیتونه تنهایی زندگی کنه و برای همین هم رفتم پیش گلانته !!
ادی میگه جو مدتی هست که داره برای من کار میکنه و از اونجایی که تو دوست ویتو هستی به تو هم می خوام پیشنهاد کار کنم !! ویتو هم قبول میکنه و ادی هم میگه به سلامتی ویتو و پیک ها رو میرن بالا .....

خیلی جالبه برای من این قسمتو نداشت ؟! چرا ؟!

Mehdi Bayern
31-08-2010, 13:47
فیلم هایی که تو بازی پخش میشه برای من بدون صداست، مشکل چیه؟

mina tina
31-08-2010, 14:01
سلام/ ( مدال افتخار )بخاطر بتا بودنش ممکنه موفع بازی با مشکل مواجه بشم
بنظر شما دان کنم ؟ شبیه یا نزدیک به این جیزی هست دان کنم اکه دارین ما رو هم
بینصیب نزارین :11:

4umbaz
31-08-2010, 14:03
من اصلا کرک رو کپی نکردم اخه تا اکسترکت کردم زدم رفت تو بازی..

turokpooria
31-08-2010, 14:12
من اصلا کرک رو کپی نکردم اخه تا اکسترکت کردم زدم رفت تو بازی..

منکل رو داشتم رفتم اونجایی که خریدم گفت پچ رو باید نصب کنی. مال شما 3 دی وی دی یا 2؟

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

اگه 3 تا هست بگو پچ300 مگی رو واست آپ کنم

Lamanta
31-08-2010, 14:13
امروز این DLC هارو دانلود کردم
بازی کلی از اینرو به اونرو شد
چند تا ماشین باحال + لباس جدید + FREE RIDE
حالا دیگه میتونید برید تو خیابوناش همینطوری چرخ بزنید
البته تو چند تا شرایط مختلف مثل:
شب زمستونی , روز زمستونی , روز تابستونی و...
فرقی هم نمیکنه که تو کدوم چپتر باشید

لینک دانلود:

کد:

اینو دانلود کردم ولی نمی دونم چیکارش کنم ؛ یکی کمکم کنه

Mohammad_Sn2001
31-08-2010, 14:15
قابل توجه دوستایی که مشکل کرک داشتن

این آخرین و کاملترین کرکی هستش که ارئه شده من خودم با همین کرک بازی رو تا آخرش تموم کردم بدون هیچ مشکلی

ترایتر بازی رو هم توش گذاشتم که اگه کسی خواست دنبال تراینر بازی نگرده

BM663
31-08-2010, 14:17
روی لبتاپ نصب میشه؟؟؟؟؟

core i5
4 gig ram
gf 310 gx

turokpooria
31-08-2010, 14:20
روی لبتاپ نصب میشه؟؟؟؟؟

core i5
4 gig ram
gf 310 gx

نه از این به پایین نصب میشه

xlife
31-08-2010, 14:20
ماشاالله درنبودما تایپیک پیشرفت بسزایی داشته الکس نقدتو خوندم امازیادبه جزئیات نپرداختی مثل محیط افراد وشکل وفرم پویایی و نقش مردم دربازی که بیشتر رواین فاکتورمانورمیدادند خوب میشد اون قسمت رو به توپ می بستی من هم زیاد بی نقص نیستم بازی بلاخره بدستم رسید و خوشبختانه در زمینه نصب و اجرا مشکلی نداشتم وبدبختانه در مراحل اولیه ودر جنگ جهانی بازی بشدت کند و سرعت فریم پایین میاد اوایل خوب بود نصف شو رفتم اخراش اینطور شد حالا نقد من تو این ۵ دقیقه بازی
یک شروع کلیشه ای که بیشترتو بازی های اکشن مرسومه نه ماجراجویی اکشن یک مشت سرباز پخجه که لفظ کلامشون چند دستور و دوالی۵فحش رقیقه اینطورکه معلومه اینا باید چندسال توجنگ دوش به دوش هم جنگیده باشند اما طرز برخوردشون مثل غریبه ها ولحن و اجرای دیالوگها اصلا بخوبی عمل نشده سربازان نازی و طرفدارانشان ۳تاطراحی بیشترندارند و دریک سکانس که پنجره منفجر میشه و اتیش همه رو دربرمیگیره بازیباز رو به یاد برادران هم رزم مرحله بیمارستان میندازه نازیهای بدبخت هم که لال اند جیک ازشون بیرون نمیاد بهنگام تیرخوردن یا اتیش گرفتن اونطورشاید و باید جیغ و داد به پا نمی کنند مثل این می مونه که چندتا از مردم رو باگذاشتن یک پاپاسی کف دستشون واسه انجام نقش کوتاه درنظر گرفته باشی لحن اجرای دیالوگها واقعا افتضاحه اما حرکت انمیشنی وپویایی کاراکاترها تا کمی بار ضعف این بخش رو کم میکنه هرچند از چشم گیمر پوشیده نیست درقسمت اول یک طرفدار فاشیسم غیرنظامی رو باگذاشتن اسلحه بر روی شقیقه اش به گروگان گرفته بود بعد از کشتنش و دمو پایانی اونو دوباره درحین متقاعد کردن سربازها واسه جنگ نشون داد که طرز بیان و دوبلوریش اصلا بطوری بودکه گیمر احساس همچین چیزی نداشت و انمیشن سربازها بگونه ای بود که از اتفاقات بیرون ترسیده اند اما درجواب شخص موردنظر لحن گفت گو طوری بود که اصلا هیچ احساسی ندارند که هر لحظه ممکنه که سربازهای متفقین بریزند تو و به توبره شون بکشند
درضمن حل مشکل من فراموش نشه‎ ‎دوستان تو پستهای قبلی این مشکل رو داشتند تنظیمات رو پایین آوردم درست نشد
باتشکر
گرافیک:
Club ATI ‎3870x2 1GB
پردازنده مرکزی:
Intel Q6600 4Core
رم:
2Gb DDR3

4umbaz
31-08-2010, 14:24
منکل رو داشتم رفتم اونجایی که خریدم گفت پچ رو باید نصب کنی. مال شما 3 دی وی دی یا 2؟

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

اگه 3 تا هست بگو پچ300 مگی رو واست آپ کنم
3 دی وی دی بود!!! اخه شکستمش:31::31:
300 مگ:18::18: بیخیال داداش پاکش کردم رفت...!:5:

xlife
31-08-2010, 14:36
بازهم مزاحمتون شدم باحرفهای دیگه بازورچنگ و دندان تونستم قسمت اول رو به اتمام برسونم و وارد شهر بشم حالا باچندتا باگ گرافیکی مواجه شدم
موقعه ای که توشهر گشت وگذار می کنم یک مشت سایه روجاده ایجاد میشه بعد سریع غیب می زنند بعضی مواقع یک خط کرم رنگ بوجود میاد روش که میری تا6متر بزرگ میشه رو اعصاب ادم راه میرند
خط مستقیم و راستی بود
من 3لینک می خوام
لینک جدیدترین کرک که مرحله اول و فصل هفت بدرستی عمل کنه درکل ازهرلحاظ بی نقص باشه و مشکل منرو برطرف بکنه
لینک تمام پک ها ی بازی
لینک تمام Dlcهای بازی
ممنونتون میشم

SCORPION8
31-08-2010, 14:41
این بازی یا این گرافیک اصلا به 8 سال انتظارش نمی ارزید فیزیکش خیلی خوبه ولی گرافیک چهره هاش افتضاح و در حد همون مافیا 1 هست تازه تو شهرش هیچ کاری نمیشه کرد مثلا از مردم پول بگیری و تهدیدشون کنی و.... ولی برای سرگرمی و پر کردن وقت بد نبود

The Joker
31-08-2010, 15:05
من بازی رو همین الان تموم کردم ، به نظرم خیلی یکدفعگی تموم شد ؛ بازیه خوبی بود ، داستان خیلی خوبی داشت و قوی بود ؛ در مقایسه باید بگم که 1 واقعا خیلی از این قوی تر بود ، از هر لحاظی ، گرافیکش هم حتی الان خوبه و در اون موقع که بهتر بوده ؛ توی این قسمت شباهت به GTA داد میزد ، بعد کسی که GTA بازی کرده مثلا می خواد سوار تاکسی شه میبینه که نمیشه ! یا تنوع کم لباس و غیره ... ؛ البته در مافیا هم کسی دنبال یک free ride نیست که هر کاری خواست بکنه ، اما موقعی که در رو باز کردن سازنده ها کاشکی بیشتر چیزی بیرون می آوردن ، مثلا هواپیما ما روی هوا می بینیم و تصور بر این شاید بشه که می تونیم سوارش شیم ؟ اما میبینیم که نه !

در کل در یک خیلی ماموریت ها متنوع تر و درگیر کننده تر بودن ، فضای بیشتری در اختیارمون بود ، کارهای بیشتری واسه انجام دادن داشتیم و ... ؛ اما من الان با این که خیلی با علاقه و شوق این بازی رو start و finish کردم دیگه انگیزه ای برای Free Ride اضافه و DLC های دیگه ندارم ؛ ماموریت فرعی هم که هر وقت می رفتم می گفتن که الان باهات کار نداریم و برو بعدا بیا .

قسمت های زندان خوب بود ، اما به یک مبارزه ی ساده بسنده شده بود و ما فقط شاهد دمو بودیم ، دمو های بازی به نظرم بسیار عالی بود و مانند قبلی خوب در اومده بود ، دموهایی در سطح دموهای resident evil .

پایان بازی هم جوری بود که آدم رو یاد batman begins میندازه ، اگه دیده باشین یادتون میاد که آخرش گوردن (پلیس و معتمد بتمن) کارتی از جوکر رو به بتمن میده و میگه که این فلانه و دنبالش باش ؛ در اینجا هم چیزی رو توی همین مایه ها شاهدیم که کاملا ته و آخرش رو برای قسمت جدید و شماره ی 3 باز می ذاره .

به هر حال انتظار بیشتری از بازی میرفت ، البته بازیه اول واقعا شاهکاره و واقعا کار رو براشون سخت کرده بود ، اما اگه :

مافیای خودشون رو کامل می ساختن و به بازی های نظیر GTA توجه ای نداشتن ، مطمئنن با بازیه بهتری نسبت به این بازی خوب مواجه میشدیم .

Milad4171
31-08-2010, 15:07
کلا جدا از بحث اینکه این قانون توی ایران نیست باید این قضیه رو ذکر کرد که فقط 2 تا شرکت در کار رتبه بنده بازی وجود دارن و استاندارد هم هستن!!!

یکی Pegi که یه استاندار اروپایی هست و یکی هم ESRB که استاندارد بین المللی هست!

بازی معروف و جالب Cossacks رو استاندارد اروپا بالای 12 سال اعلام کرده اونم بخاطر حس خشونت شاید و کشتن و اینا!!! یه چیزی تو مایه های Age of empire بود.

هر چیزی اصولی داره!!!

مطمعن باشین اونها بیشتر از ما بفکر هستند!!! ولی متاسفانه ما طرف خالی لیوان رو می بینیم!!!

وقتی همین بازی رو در ایران میاد میگه بالای 25 سال( تازه اگر بیاد) یعنی ایرانی ها در 25 سالگی اندازه 18 ساله ی بقیه کشورها میفهمن؟؟؟
یکم به این موضوع باید فکر کرد!

toraj
31-08-2010, 15:26
سلام بچه ها کسی تونسته بازی رو با گیم پد انجام بده؟

EngineeR EhsaN
31-08-2010, 15:26
آقا یه پچ برای مجله ها بدید

GUNSHIP
31-08-2010, 15:29
سلام
من اونجام که بعد از اینکه چینی ها دوستمون رو کشتند بهشون حمله میکنیم حالا همه رو کشتیم ولی نمیدونم چکار کنم جویی هم غیب شد
فقط یک پنجره باز هست که فکر کنم باید از اونجا برم ولی نمیتونم واردش بشم
اینم عکسش:
آیا مشکل از کرکه؟

اگه اشتباه نکنم شما توی رستوران هستید؛از پله ها بالا رفتید و اتاق بالا رو خالی کردید اگه این طوره باید برگردید و از سمت دیگه پله ها پایین برید که راه داره به آشپزخونه:20:

aha2012
31-08-2010, 15:48
از تو ماشین نمیشه تیر زد؟؟تو نسخه ی اولش که میشد

راستی چرا تازگیا بازیهارو انقدر +18 میسازند؟آدم حالش بهم میخوره:20:

huggy
31-08-2010, 15:54
از تو ماشین نمیشه تیر زد؟؟تو نسخه ی اولش که میشد

راستی چرا تازگیا بازیهارو انقدر +18 میسازند؟آدم حالش بهم میخوره:20:

صحنه هاش بدین دلیله که شدت خلاف کار بودنشونو نشون بده !! که همش تو مواد و مشروبو ###*** هستن .

بازی های open همشون همینه ولی خدایشش صحنه هاش از جی تی ای کمتره !!

تنها open ی که صحنه نداره far cry هست !

toraj
31-08-2010, 16:03
سلام بچه ها کسی تونسته بازی رو با گیم پد انجام بده؟

کسی هست یعنی بازی با دسته کار نمیکنه؟

tasnim68
31-08-2010, 16:24
حالا من یه سوال دارم. اول بازی بعد از اینکه از قطار پیاده میشه از وسطای راه صدای قلب میاد و جون این تموم می شه. ایراد از کجاست!؟ نکنه مثل gta از کرک باشه!؟

Mammad Prince
31-08-2010, 16:33
بچه ها چه جوری می شه بازی رو 100 درصد کرد ؟ با مجله ها و پوستر ها ؟!
می شه نقشه جاهای این پوسترها و مجله ها رو در بدین ...

جان چرا دارید سر این مسائل جزئی جدل می کنید!؟ اون بدبختی که این بازی رو ساخته گفته بالا 18 اینو بازی کنه. حالا اینکه هر کی تو هر سنی بازی می کنه دیگه به فرهنگ چه ربطی داره!؟
حالا من یه سوال دارم. اول بازی بعد از اینکه از قطار پیاده میشه از وسطای راه صدای قلب میاد و جون این تموم می شه. ایراد از کجاست!؟ نکنه مثل gta از کرک باشه!؟

کرک
تو رو خدا صفحه های قبل رو بخونین و این قدر پست الکی ندین !

aha2012
31-08-2010, 16:37
دقیقا از کرک بازی هست .منم بازیو دیروز خریدم و اینطوری شد و تا آخر شب یه کرک توپ پیدا کردم و درست شد.بیاد دوست من اینو بخون و بریز:
موفق باشی

hadi beiki
31-08-2010, 16:42
من میدونم مشکل شما چیه!!!

شما یه لطفی بکن مطمعن باش جواب میده
شما دیسک ها رو روی هارد کپی کن و از اونجا نصب کن. شک نکن مشکلت حل میشه!!!
برای منم از این مشکلها پیش اومده اینطروی حل شده!!!
باز درست نشد فک کنم از dvd هه خرابه یه نفر یه لطفی بکنه اینو یه جا بزاره من بگیرم!!!
کمک!!

tasnim68
31-08-2010, 17:19
کرک
تو رو خدا صفحه های قبل رو بخونین و این قدر پست الکی ندین !

خب چرا می زنی! نفر بعد شما هم همین حرفو زد. ولی این کجا و اون کجا! :41:
131 صفحه رو با این اینترنت ذغالی چجوری بگردم من بدبخت!؟

یه بار کار من افتاد به انجمن بازی اینجوری زدید تو ذوقم! بذار مشکل قالب وبلاگ که پیدا کردی ...! :5:

Lamanta
31-08-2010, 17:31
آقا من این DLC 51MB رو دانلود کردم
حالا یکی بگه چیکارش کنم ؟

fouladiali
31-08-2010, 17:37
سلام به همه ی دوستان عزیز

در لینک زیر محل دقیق Wanted Posters در نقشه نشون داده شده...همچنین عکس این پوسترها و محل اونا در شهر هم با تصاویری مشخص شده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپیشنهاد میکنم کسانی که دنبال این پوسترها هستند حتماً یه سر به لینک زیر بزنند؛ در ضمن راهنمای مراحل بازی هم در همین لینک وجود داره.

منبع: IGN

سلام
شما باید پوشه ی DLCS را در محل نصب بازی و در پوشه ی PC کپی کنید.

erno69
31-08-2010, 17:40
دوستان من تا الان که chapter 5 هستم مشکلی با بازی نداشتم...ولی بعضی جاها با افت فریم زیادی مواجه میشم...ولی وقتی Physx رو off میکنم همه چی درست میشه...یعنی سیستمم نمیکشه...؟؟؟ سیستمم تو امضام هست...دوستان لطف کنید نظر بدید که ما هم مثله شما باهاش حال کنیم...من همه بازیا رو تا حالا رو بالاترین گرافیک بازی کردم این نمیدونم چرا اینجوریه...Physx چقدر رو گرافیک بازی تاثیر داره؟؟؟

Hapoofesgeli
31-08-2010, 17:53

در لینک زیر محل دقیق Wanted Posters در نقشه نشون داده شده...همچنین عکس این پوسترها و محل اونا در شهر هم با تصاویری مشخص شده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپیشنهاد میکنم کسانی که دنبال این پوسترها هستند حتماً یه سر به لینک زیر بزنند؛ در ضمن راهنمای مراحل بازی هم در همین لینک وجود داره.

منبع: IGN

سلام
شما باید پوشه ی DLCS را در محل نصب بازی و در پوشه ی PC کپی کنید.

من همونجا کپی می کنم ولی FREE RIDE که نمییاد هیچ حالت مرحله ای هم میپره!(بعد از ورود کرش می کنه) :41::13:
خواهشا سریعتر بگین من یا دایل آپ با 1000 بدبختی اینو دانلود کردم :(

esfehanei
31-08-2010, 17:54
من بالاخره این بازیو پیا کردم و خریدم
دو دی دی دیه

Hapoofesgeli
31-08-2010, 17:56
دو دی دی دیه

خوب از دست پلیس فرار کن :31:

esfehanei
31-08-2010, 18:59
خوب از دست پلیس فرار کن :31:

میدونم ولی چه جوریه؟

Retired User
31-08-2010, 19:02
ببخشید دیر شد
تو این آدرسها کپی کنش:(یادم نیست دقیقا کدوم بود)
خود فلدر بازی
pc
sdc
sds-en

Zende
31-08-2010, 19:03
هیچی فرار میکنی=))
یا اینکه وای میسی و رشوه میدی به پلیس!

man war
31-08-2010, 19:05
بچه ها من بخش 14 هستم وقتی که از خواب بیدار میشه نصفه پاش تو تخته و هی اینور اونورو نگاه میگنه چیکار کنم مشکل از کرکه؟؟

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

مشکل حل شد

Maziar_69
31-08-2010, 19:11
من که 3 دی وی دی از پایتخت خریدم نصبش کردم کرک هم نخواست. :دی
خودش رفت تو بازی و الانم خودم چپتر 10 رو تموم کردم داداشم 14 رو.
خیلی باحال بود تو چپتر 10 من داشتم اتاق ها رو زیر و رو میکردم دنبال مجله میگشتم جو داد زد گفت گمشو بیا اینجا چقدر دور خودت میچرخی. :دی:دی:دی

ولی کلا کم مجله پیدا کردم. همش 5-6 تا. :41:

ANAMORPH
31-08-2010, 19:42
قبل از کپی پیست DLC حتما یه Back up از DLC و SAVE خودتون بردارین ضرر نداره :20:

xlife
31-08-2010, 19:45
دو دی دی دیه

خداروصد مرتبه شکر شنیدم تو حفاریهای اطراف قم پیداش کردی این مرحله که خیلی ضایع است پلیس داد دنبالت هرکس میدونه که باید لامذهبو دقش کرد بعد رفت پی کارت وقتی تونست گمت کنه رو نقشه جی پی اس مقصد رو به نمایش میزاره 1گاراژ هست 1خیابون بالاتر از محل دزدی درضمن نکنه یکسره رفتی ماشینو کاپیدی اول برو پیش اون پیر شل طبقه بالا دوتا دزدی یادبگیر چندتا کلید هم واسه راحتی کار برای سریعتر وبی خطربودن ماشین دزدی بخر برگه جعل شده بیمارستان رو هم از رو پیش خون برداراگه نرفتی فدات چون گیر نمیده اما یک باگ حسابی محسوب میشه تو گیم پلی
سلام منو هم بهش برسون درضمن به این رفیقت جو اعتماد نکن یک کاره بیتا میشه

huggy
31-08-2010, 19:57
WARNING: خطر لو رفتن داستان بازی، کسایی که بازی نکردن نخونن ! ! ! ! !

سلام دوستان امروز خدا ترین چپتر رو آماده کردن چپتری که ویتو عضو خانواده میشه !!!!

چپتر 9 (6 می)

آپارتمان ویتو
ویتو با صدای زنگ تلفن بیدار میشه و جو پشت خط هستش و میگه که یه مشکلی پیش اومده یه تفنگ بردار و بیا بار .
تو بار
ادی میگه من میخوام تورو به کارلو فالکون( یکی از روئسای مافیا ) معرفی کنم . فالکون از ویتو میپرسه که نظرت در مورد لوکو چیه ؟؟ ویتو جواب میده : لوکو یه عوضیه که سعی کرد ازم پول بدزده و منو انداخت زندان .
فالکون میگه که لوکو می خواد یه کاری بر علیه ما انجام بده و ما هم باید قبل از اینکه کاری بکنن ما یه کاری بکنیم. ادی بقیشو بهت توضیح میده .
بعد از رفتن فالکون ادی میگه چند نفر از اعضای ما دیشب دزدیده شدن و ما هم فکر می کنیم که لوکو پشت این جریانه !! و اگه افراد ما حرف بزنن کار ما ساختست !!!
ویتو میگه از من چی میخوایید ؟؟ ادی جواب میده تو باید لوکو رو دنبال کنی و ببینی که واقعا لوکو پشت این جریانه یا نه ؟؟ و اگه پشت این جریان بود لوکو رو بکش و افراد مارو ازاد کن .
جلوی مخفیگاه لوکو
ویتو میگه انگار ادی راست میگفت و لوکو پشت این ماجراست! حالا باید یه راحی پیدا کنم که برم تو .
ویتو از یه مرده که داشته ماشینشو تعمیر میکرده میپرسه که چجوری میشه وارد ساختمون بشم و مرده هم دلیلش رو میپرسه و ویتو هم میگه سگم فرار کرده و رفته اون تو !! مرده میگه بزار دو چیز رو بهت بگم اول اینکه تو اصلا تو دوروغ گفتن مهارت نداری و دوم اینکه اگه سگت کلید نداشته باشه تنها راهی که میتونه وارد ساختمون بشه از طریق فاضلاب هستش !!!
تو قصاب خونه یا هرچی که اسمشو میخوایید بزارید !!
لوکو داره داد می زنه که پولهای فالکون کجاست ؟؟ یارو هم میگه من فقط حسابدار فالکون هستم !! لوکو میگه این بوی گند ( بوی لباس ویتو که تو فاضلاب گلاب کاری شد ) از چیه و چشمش به ویتو میخوره !! ویتو میگه که فالکون منو فرستاده و خودمم واسه این اومدم که انتقامم رو به خاطر اینکه منو انداختی زندان ازت بگیرم . لکو: پس داری برای فالکون کار میکنی هان ؟؟ اگه میدونستی تو چه درد سرس افتادی ترجیح میدادی تو همون زندون می موندی !!!
توی بار
ادی میگه چرا یه حموم نرفتی ؟؟ ویتو هم در مورد اتفاقی که افتاده توضیح میده بعد ادی میگه که برو لباست رو عوض کن و برگرد.
بعد از عوض کردن لباس- توی بار
جو و ادی توی بار هستند و به ویتو میگن فالکون خانواده رو امشب جمع میکنه تا تو و جو رو به خانواده معرفی کنه و شما هم عضو خانواده بشید .اما قبلش یکی میخواد باهات حرف بزنه . لیو گلانته اونطرف تو بار نشسته و ویتو هم از لیو به خاطر اینکه از زندان آزادش کرده تشکر میکنه و لیو میگه که من فقط به دومین قولم عمل کردم و ویتو ازش میپرسه اولیش چی بود لیو میگه معرفی تو به خانواده !!
طبقه بالا
ادی میگه این اتفاق فقط یه بار تو زندگی میفته پس مواظب رفتارتون باشید و به جو میگه تو اول بیا تو !!
بعد از چند - ساعت توی اتاق
فالکون ویتو رو معرفی میکنه و به ویتو میگه : این خانواده یه رازه و تو به این خانواده اومدی چون ما تورو انتخاب کردیم.این خانواده برای دنیای بیرون وجود نداره !! این خانواده از خانواده خودت هم مهمتره ، از خدا و از کشورت هم باید مهمتر باشه !! اگه من بگو که برادرت رو بکش باید بکشیش و حالا انگشتی که باهاش شلیک میکنی رو نشون بده.
انگشت ویتو رو میبرن و به ویتو هم میگن که قسم بخوره که اگه به خانواده خیانت بکنه روحش تو جهنم بسوزه !!! ( این همه آدم کشته و خانواده رو به خدا ترجیح داده روحش نمی سوزه !!؟؟؟ اگه خانواده رو لو بده میسوزه ؟؟!!! )
بعد خود ویتو توضیح میده که بعد از انجام این همه کار خطر ناک بالاخره حس میکرده که داره آدم مهمی مشه .

خلاصه چپتر های دیگه در امضام هستش

پایان چپتر 9

محمد ه ف
31-08-2010, 20:05
ببخشید دیر شد
تو این آدرسها کپی کنش:(یادم نیست دقیقا کدوم بود)
خود فلدر بازی
pc
sdc
sds-en
واس من همچین گزینه ای نداره
SDC

Mehdi Bayern
31-08-2010, 20:10
فیلم هایی که تو بازی پخش میشه برای من بدون صداست، مشکل چیه؟
کسی جوابی نداره؟ :41:
بازی هم بعضی موقع ها گیر میکنه

joe_satriani
31-08-2010, 20:14
با سلام
دوستان منم كماكان همون مشكلي كه دوستان دارن رو دارم (‌يعني صداي قلب و مردن ويتو)
پستي كه دوستمون گذاشته بودن و نرم افزار رو توش داده بودن رو هم خوندم و نصب كردم بازم مشكل هست هنوز
اما يه چيزي:‌
محتويات بازي من توي پوشش ايناس:

وقتي كه launcher رو ميزنم بازي اجرا ميشه اما مشكل همچنان هست ( اون فايل كــرك رو هم كه دوستان گفته بودن رو هم ريختم‌)
وقتي هم كه اون كـركي كه به نام mafia2 هست رو اجرا ميخوام كنم اين ارور رو ميده و اجرا نميشه بازي

دوستان بگيد چيكار كنم؟؟ :41:
همون مشكل صداي قلب حل شه
مرررسي :11:

mohammadaliarmin
31-08-2010, 20:19
خب منم این بازیرو تموم کردم
این چه پایانی بود براش گذاشته بودن :2:
دوست عزیز huggy لطفا سریعتر داستان رو کامل کن
ما که هیچی نفهمیدیم اینم مثل gta iv از ده تا کلمه ای که
میگفتن چهارتاش F**k بود:31:

erno69
31-08-2010, 20:21
دوستان من تا الان که chapter 5 هستم مشکلی با بازی نداشتم...ولی بعضی جاها با افت فریم زیادی مواجه میشم...ولی وقتی Physx رو off میکنم همه چی درست میشه...یعنی سیستمم نمیکشه...؟؟؟ سیستمم تو امضام هست...دوستان لطف کنید نظر بدید که ما هم مثله شما باهاش حال کنیم...من همه بازیا رو تا حالا رو بالاترین گرافیک بازی کردم این نمیدونم چرا اینجوریه...Physx چقدر رو گرافیک بازی تاثیر داره؟؟؟
هیچکی نیست جواب مارو بده؟؟؟

xlife
31-08-2010, 20:31
دوستان لینک های زیر رو واسم بزارید
لینک تمامPACKهای بازی
لینک تمام DLCهای بازی
پیشاپیش ممنونتونم

ANAMORPH
31-08-2010, 20:34
واس من همچین گزینه ای نداره
SDC

داخل همون پوشه ای که بازیت نصب شده pc\sds_en\gui فایل gui-main.sds رو Copy/Paste کن
اول یه copy از فایل اصلیت بردار که اگه مشکلی پیش اومد ...

clickestan
31-08-2010, 20:35
دوست عزیز
Physx رو گرافیک بازی تاثیری نداره رو فیزیک بازی تاثیر داره
یعنی مثلا رو فیزیک مدیوم شما تیر میزنی به دیوار خورده دیوار میریزه زمین رو فیزیک بالا خورده دیوارهای بیشتری میریزه و رو زمین باقی هم میمونه!
شما کارتت برای فیزیک ضعیف هست به نظرم بدون فیزیک بازی کنید و نهایت لذت رو ببرید یا قوقش روی فیزیک مدیوم
برو تو بخش extras بعدش benchmark ببین چه فریم ریتی بهت میده بالای سمت راست صفحه و بهترین تنظیمات رو انتخاب کن

اگه هم خیلی فیزیک برات مهمه تو تنظیمات گرافیک اینا رو آف کن:
vertical sync
aa
و فیزیک رو ببر روی مدیوم

joe_satriani
31-08-2010, 20:36
با سلام
دوستان منم كماكان همون مشكلي كه دوستان دارن رو دارم (‌يعني صداي قلب و مردن ويتو)
پستي كه دوستمون گذاشته بودن و نرم افزار رو توش داده بودن رو هم خوندم و نصب كردم بازم مشكل هست هنوز

وقتي كه launcher رو ميزنم بازي اجرا ميشه اما مشكل همچنان هست ( اون فايل كــرك رو هم كه دوستان گفته بودن رو هم ريختم‌)
وقتي هم كه اون كـركي كه به نام mafia2 هست رو اجرا ميخوام كنم اين ارور رو ميده و اجرا نميشه بازي

دوستان بگيد چيكار كنم؟؟ :41:
همون مشكل صداي قلب حل شه
مرررسي :11:

دوستان يه كمكي هم به ما برسونيد خدا قبول ميكنه :41::41::41:

clickestan
31-08-2010, 20:39
با سلام

دوستان بگيد چيكار كنم؟؟
همون مشكل صداي قلب حل شه
مرررسي
شما کرک رو باید توی فولدر pc بریزی! ارور به خاطر همینه
اگه درست نشد:
بازی رو پاک کن کلا
و اصلا تو یه درایو دیگه نصب کن و کرک سالم رو بریز تو فولدر pc

hadi beiki
31-08-2010, 20:45
بابا مشکل من یکم عمیقه و یکم مسخره یکی این فایل رو یه جا آپ کنه
فایل fmv000.bik از پوشه ی Mafia II\pc\sds\video
please help me
کمک

ANAMORPH
31-08-2010, 20:47

منم یه پیشنهاد بهت میکنم،اگه چند با تا کرک مختلف مشکلت حل نشده و
الان که dll ارور میده شاید مشکل از dll باشه
از این آدرس دانلود کن

توو پوشه pc کپی کن شاید درست شد
size: 98 kb

clickestan
31-08-2010, 20:52
منم یه پیشنهاد بهت میکنم،اگه چند با تا کرک مختلف مشکلت حل نشده و
الان که dll ارور میده شاید مشکل از dll باشه
از این آدرس دانلود کن
مشکل این نیست
ایشون بازی رو باید از توی فولدر pc اجرا کنه نه فولدر اصلی بازی!!
کرک رو هم باید توی فولدر pc بریزه!

چون با استفاده از luncher بازی براشون اجرا میشه

popowoody
31-08-2010, 20:55

فایل زیر رو دانلود کنید تو پوشه بازی بریزید احتمل 95 درصد حل میشه :

محمد ه ف
31-08-2010, 20:55
داخل همون پوشه ای که بازیت نصب شده pc\sds_en\gui فایل رو Copy/Paste کن
اول یه copy از فایل اصلیت بردار که اگه مشکلی پیش اومد ...
DLC ها که gui-main.sds نداره

EngineeR EhsaN
31-08-2010, 20:59
please help me
کمک

من این فایلی که شما میگید رو نمیتونم پیدا کنم؟!؟!؟!؟! :41:

abbas_p
31-08-2010, 20:59
please help me
کمک
این فایلی که میگی 300 مگابایت هستش!!!!!!!
اگر 10 یا 20 مگ بود برات اپ میکردم..(با این سرعت ما نمیشه 300مگ اپ کرد)
Sorry.

Milad4171
31-08-2010, 21:02
حدف.................................

clickestan
31-08-2010, 21:05
fmv000.bik
این فایل یکی از فیلمای وسط بازی هست و مشکلی برای خود بازی ایجاد نمیکنه!
مگر اینکه شرکت توزیع کننده بازی برای سانسور فایل رو پاک کرده باشه
که بازم فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه و تنها فیلم توی بازی پخش نمیشه

ANAMORPH
31-08-2010, 21:19
please help me
کمک
اصلا تونستی همه بازیرو نصب کنی یا همونجا موقع نصب وقتی ارور میده نصب متوقف میشه؟
100% که DVD مشکل داره ، حجم فایل درخواستیتم 300M
پس بده بگو یه تازشو رایت کنه

clickestan
31-08-2010, 21:23
please help me
کمک
این چهارتا رو پیدا کردم برات :

فایلای دیگه بازی هم اینجا در دسترسه:

هر فایلی رو خواستن پایین صفحه یه پوشه مافیا 2 باز شده از زیر اون پوشه روش کلیک کنن:

صلا تونستی همه بازیرو نصب کنی یا همونجا موقع نصب وقتی ارور میده نصب متوقف میشه؟
100% که DVD مشکل داره ، حجم فایل درخواستیتم 300M
پس بده بگو یه تازشو رایت کنه

اگه هم که نصب شده و همه چی سالمه پس مطمئن باش خوده مغازه دار برای سانسور پاکش کرده!
کلا همونطور که گفتم یکی از فیلمای بازی هست

esfehanei
31-08-2010, 21:24
هیچی فرار میکنی=))
یا اینکه وای میسی و رشوه میدی به پلیس!

چه جوری رشوه بدم

ANAMORPH
31-08-2010, 21:28
چه جوری رشوه بدم
وقتی دستگیرت میکنه 2 تا گزینه میاد فکر کنم گزینه پایین رشوه میداد ،آخه من همیشه فرار میکردم رشوه نمیدادم چون زیاد میگیرن نامردا:31:

clickestan
31-08-2010, 21:31
چه جوری رشوه بدم
همونطور که دوستمون گفتن دو تا گزینه میاد
رشوه bribe
مقاومت کردن یا فرار کردن resist

clickestan
31-08-2010, 21:41
من دو روز پیش بازی رو تموم کردم حالا هی میرم الکی برای خودم تو شهر میگردم ولی متوجه یه سری ریزه کاری تو بازی شدم:
1)اگه شراب زیاد بخورین مثلا 3 بطری پشت سر هم مست میکنید و صفحه هی مات میشه و روشن میشه! :46:

2)به سمت پلیس بدویید تا بهش طعنه بزنید ( 3 بار این کار رو پشت سر هم انجام بدین) بعد پلیس میاد و کارت شناسایی تون رو نگاه میکنه و نه رشوه میگیره و نه دستگیرتون مینه! :20:

همین کارو با شهروندای مرد بکنید باهاتون دعوا میکنن ولی اگه با شهروندای زند و پیر یا معتاد بکنید جیغ میزنن و فرار میکنن!

3)سعی کنید تو مغازه ها اصلا تیر نزنید فقط به سمت صاحب مغازه نشونه برید در این صورت:
هم تمام محصولات مغازه رو مجانی بر میدارید
هم صندوق مغازه رو میزنید
نه پلیس میاد دنبالتون:31:

4)با کلید space سوار وانت بارا بشید (قسمت بار) و وقتی راه فتاد حالش رو ببرید! :19:

5)دم آب بعضیها دارن ماهیگیری میکنن( من تا حالا ندیده بودم) برید پشت سرشون وایسید یه کلیک چپ کنید میفتن تو آب:41:

6)یه بزرگراه سمت راست نقشه هست که از شهر میره بیرون من که هر کاری کردم نتونستم برم داخلش
یه ریل قطار هم هست که از شهر میره بیرون :
این یکی رو داخلش شدم ولی رسیدم به ته نقشه یه تونل بود که نمیرفت توی تونل!

یه سری موارد دیگه هم بود الان یادم نمیاد!

hastor111
31-08-2010, 21:54
سلام دوستان
من توی قسمت 14 گیر کردم
همه رو کشتم اما نمیدونم چی کار باید بکنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

mohammadaliarmin
31-08-2010, 21:59
سلام دوستان
من توی قسمت 14 گیر کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید
تو کدوم قسمتش؟ بیشتر توضیح بدید

clickestan
31-08-2010, 22:09
سلام دوستان
من توی قسمت 14 گیر کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید
تو این قسمت همه یه جا گیر میکنن:
بعد از اینکه derek رو توی اسکله میکشن

راه حل: عزیز شما پولت باید 27500 تا باشه تا بتونی طلب"برونو" رو بدی
حالا ببین پولت چقدره کسیری رو با دزدیدن از مغازه و اوراق کردن ماشینا تو قسمت B (توی نقشه) بدست بیار

Armin 7
31-08-2010, 22:09
سلام دوستان
من توی قسمت 14 گیر کردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

البته اگه اشتباه نکنم شما باید پولتون رو به 27500 برسونین تا یه ماموریت دیگه اضافه بشه.

Mohammad_666
31-08-2010, 22:17
سلام دوستان لینک سالم ترین کرک این بازیو رو میخواستم که تست شده باشه و ایرادی نداشته باشه ممنونم

man war
31-08-2010, 22:18
ماشین فروشی هست؟؟؟؟ باراش چه طوریه؟ تاحالا نرفتم

امير موسر
31-08-2010, 22:49
این آخرش چی شد !؟ جو سوار ماشین جلویه کردن کجا پیچید رفت ماشینه !؟

Armin 7
31-08-2010, 22:49
ماشین فروشی هست؟؟؟؟ باراش چه طوریه؟ تاحالا نرفتم

نه ماشین فروشی نداره . ولی وقتی میتونی به راحتی ! یه ماشین بدزدی دیگه چرا بخریش !
البته بار نداره ولی عوضش فروشگاه های لباس داره اسلحه فروشی داره تعمیرگاه ماشین داره که میتونی ماشینت رو ارتقا بدی رنگش رو عوض کنی شماره پلاکش رو عوض کنی و ...
در مجموع بازی سرگرم کننده ای ولی به پای سری اولش نمیرسه .
سپاسگذارم.

Mohammad_666
31-08-2010, 23:00
کسی جواب نمیده؟

امير موسر
31-08-2010, 23:04
کسی جواب نمیده؟

من با این بدونه مشکل بازی کردم !
isohunt.com/torrent_details/207323961/mafia+2+crack?tab=summary

فایله تورنته !

ASM Gamer
31-08-2010, 23:25
سلام، من تو چپتر 10 بعد از انفجار اون طبقه هتل گیر کردم. یعنی بعد از اینکه همرو کشتم میرم سمت راهرو و بعد از آتش گرفتن راهرو سمت چپ میرم از سمت راستی برم تا وسطاش که میرم گیم میره تو لود دیگه در نمیاد...:41:
کسی می دونه مشکل از کجاست؟ من از سورس تک دی وی دی(DVD 9) استفاده میکنم وکرک اسکیدرو تات حالا یکی دو تا از کرکهایی دوستان گذاشتن رو تست زدم کار نداد.....
آقا بدجور حالم گرفته شده یکی کمک کنه...:19:

9vin
31-08-2010, 23:37
:40:اونجا که طرف تو چپتر 14 داشت باغو آب میداد اومدن کشتنش تمام خاطرات مافیا 1 اومد تو

ظهنم...یادش بخیر :10:

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

سلام، من تو چپتر 10 بعد از انفجار اون طبقه هتل گیر کردم. یعنی بعد از اینکه همرو کشتم میرم سمت راهرو و بعد از آتش گرفتن راهرو سمت چپ میرم از سمت راستی برم تا وسطاش که میرم گیم میره تو لود دیگه در نمیاد...:41:
کسی می دونه مشکل از کجاست؟ من از سورس تک دی وی دی(DVD 9) استفاده میکنم وکرک اسکیدرو تات حالا یکی دو تا از کرکهایی دوستان گذاشتن رو تست زدم کار نداد.....
آقا بدجور حالم گرفته شده یکی کمک کنه...:19:

مشکل از کرکته مطمینا.....

ASM Gamer
31-08-2010, 23:46
مشکل از کرکته مطمینا.....

من همین الان یه کرک دیگه که فقط فایل اصلی بازیه رو دانلود کردم ولی همه سیوام میپره :18:
به نظرت راهی هست؟

turokpooria
31-08-2010, 23:55
من همین الان یه کرک دیگه که فقط فایل اصلی بازیه رو دانلود کردم ولی همه سیوام میپره :18:
به نظرت راهی هست؟

قاعده کرک عوض کردن اینه که باید بازی رو از اول بازی کنی

Mohammad_Sn2001
01-09-2010, 00:06

این آخرین و کاملترین کرکی هستش که ارئه شده من خودم با همین کرک بازی رو تا آخرش تموم کردم بدون هیچ مشکلی

turokpooria
01-09-2010, 00:08

آقا شما از skidrowپورسانت می گیری تو هر صفحه یه بار این کرک رو میذاری

Milad4171
01-09-2010, 00:42
جالبه!!! بزنم به تخته من تا الان با کرک مشکلی نداشتم. من بازی رو که خریدم پشتبانی گفت که کرک v3 هست( یا یه چیزی تو این مایه ها)
من الان بخش 11 هستم و فقط 2 بار بازی کرش کرده!!!
:5:

راستی یه باگ بزرگ دیگه پیدا کردم
اونجا که می افتیم دنبال برنیه که بکشیمش که این رفیقمون آویزون میشه از ماشین. اگه بگم 100 تا کم نگفتم. تیر خورد. ولی انگار نه انگار. بعد منه بدبخت. جون ماشین به جون منم بسته است. ماشین تیر میخره منم جونم کم میشه:18:

یه باگ دیگه.
وقتی با ماشین دنبال کسی میری یارو با 80 تا می پیچه ولی اگه تو بپیچی 2 تا حالت داره.
یا پیچ میپیچه تو نمیپیچی میری تو دیوار. یا لیز میخوره. عمود بر خیابون میری تازه پیچم رد میکنی:27:

p30worldapm
01-09-2010, 00:43

من تا چپتر 7 رفتم بعد این رو ریختم بعد که رفتم تو بازی سیوم رو نمی شناخت! چی کار کنم؟

darklord_8
01-09-2010, 01:14
ولی مثه یکش قشنگ نیست :(

A.N.A.P
01-09-2010, 01:59
آقا من تا به حال کرک نریختم میگم باید چه جوری بریزیم ؟؟؟

huggy
01-09-2010, 02:09
آقا من تا به حال کرک نریختم میگم باید چه جوری بریزیم ؟؟؟

WOW !!!!! سی دی بازی رو میزارید و روش راست کلیک می کنید و گزینه OPEN رو میزنید و باید دنبال یه فلدر به اسم CRACK باشید و تمام محتوا ء فلدر رو COPY میکنید و دقیقا در محلی که بازی رو ریختید PASTE میزنید و اگه هم سوالی پرسید گزینه YES یا YES TO ALL رو میزنید !!
موفق باشید .

ali_disslove
01-09-2010, 02:33
من یه کرک 5-6 مگی ریختم حالا بازی به اول برگشت --کرکی نیست که بازی رو به اول بر نگردونه ؟؟؟

حالا این 5-6 مگیه حتما سالمه یا تا یه جاش که رفتیم دوباره باید کرک عوض کنیمو از اول بازی کنیم ؟؟

A.N.A.P
01-09-2010, 02:41
WOW !!!!! سی دی بازی رو میزارید و روش راست کلیک می کنید و گزینه OPEN رو میزنید و باید دنبال یه فلدر به اسم CRACK باشید و تمام محتوا ء فلدر رو COPY میکنید و دقیقا در محلی که بازی رو ریختید PASTE میزنید و اگه هم سوالی پرسید گزینه YES یا YES TO ALL رو میزنید !!
موفق باشید .
بابا اینو که بچه یه ساله هم بلده !!!

من کرکی که واسه دانلود گذاشتینو میگم ... تابحال دانلود نکردم که ببینم چی هست !!!

hastor111
01-09-2010, 02:52
تشکر بابت راهنمایی

huggy
01-09-2010, 02:55
بابا اینو که بچه یه ساله هم بلده !!!

من کرکی که واسه دانلود گذاشتینو میگم ... تابحال دانلود نکردم که ببینم چی هست !!!

:31::31::31:
خوب من از کجا میدونستم کدوم کرک رو میگید !! حالا شما کدوم کرک رو میگید ؟؟

Retired User
01-09-2010, 03:24
نمیدونم دیگه چرا بازی بهم حال نمیده
الان تمومش کردم, ولی هیچ حسی بهم دست ندادش
7 سال پیش بود که مافیا 1 رو گرفتم با ترجمه (پنجم دبستان)
انگاری سنم دیگه از بازی گذشته

A.N.A.P
01-09-2010, 06:00
:31::31::31:
خوب من از کجا میدونستم کدوم کرک رو میگید !! حالا شما کدوم کرک رو میگید ؟؟
همون کرک واسه مشکلی که چپتر 7 داشت و از بازی میومد بیرون !!!

x50cx
01-09-2010, 09:23
دوستان با گرافیک 5770 میشه با کیفیت بالا بازی کرد این بازی رو ؟ قضیه ای فیزیک چیه اینم کار میده یا نه ؟

متشکر.

armin_punisher6
01-09-2010, 09:45
دوستان با گرافیک 5770 میشه با کیفیت بالا بازی کرد این بازی رو ؟ قضیه ای فیزیک چیه اینم کار میده یا نه ؟

متشکر.
بله با حدکثر کیفیت میتونی.فیزیک هم فکر کنم فقط گرافیکای جیفورس دارن.البته شک دارم.

mInI_ClockEr
01-09-2010, 09:51
بله با حدکثر کیفیت میتونی.فیزیک هم فکر کنم فقط گرافیکای جیفورس دارن.البته شک دارم.

:5::5::5::5:
عزیزم چرا جواب الکی میدی به بچه مردم من خودم با gtx260 که تقریباً برابر 5770 هست بنچ هاش رو گرفتم بیشتر از رنک C به من نداد تازه الان هم با اینکه فیزیک غیر فعال بعضب موقع ها پِت میزنه منظورم ریپیت هست
:40::40::40::40::40:

---------- Post added at 10:51 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

حالا یکی به من بگه چرا تو این چپتر 14 بعد از اینکه قاتل پدرش رو میکشه یه آبجکتیو میده ولی هیچ علامتی رو نقشه نیست
بازی باگ داره یا چیزه دیگه ایاست ؟؟؟؟؟

اینم یه عکس از این قسمت

ANAMORPH
01-09-2010, 10:05
حالا یکی به من بگه چرا تو این چپتر 14 بعد از اینکه قاتل پدرش رو میکشه یه آبجکتیو میده ولی هیچ علامتی رو نقشه نیست
بازی باگ داره یا چیزه دیگه ایاست ؟؟؟؟؟

دوست عزیز چند بار جواب داده شده
باید پولت رو به 27500 $ برسونی (باید از مغازه ها دزدی کنی یا ماشین ببری اوراق کنی )
سعی کن اسلحه فروشی ها رو بزنی پولشون زیاده
اگه پولت رو رسوندی به 27500 $ مشخص میشه باید کجا تحویل بدی

mInI_ClockEr
01-09-2010, 10:10
دوست عزیز چند بار جواب داده شده
باید پولت رو به 27500 $ برسونی (باید از مغازه ها دزدی کنی یا ماشین ببری اوراق کنی )
سعی کن اسلحه فروشی ها رو بزنی پولشون زیاده
اگه پولت رو رسوندی به 27500 $ مشخص میشه باید کجا تحویل بدی

انگار ندیدی که 27500 از پنج رقم تشکیل شده اما پولی که من دارم هفت رقمی پس نباید مشکلی باشه

ANAMORPH
01-09-2010, 10:20
انگار ندیدی که 27500 از پنج رقم تشکیل شده اما پولی که من دارم هفت رقمی پس نباید مشکلی باشه
فکر کنم شما 25.938 $ پول داری اون 2 تا صفر آخر کشکن :20:
شما پولت و به 27.500 $ برسون مشکلت حل میشه منم دعا میکنم پلیسا نگیرنت :31:
امتحانش ضرر نداره

keb
01-09-2010, 10:28
اصالت مافیا یک رو نداشت. تو موسیقی هم که اصلا به پای یک نمیرسید. دیالوگ های یک هم که واقعا شاهکار بودن ولی تو مافیا دو همه ی اون دیالوگ های به یاد موندنی با فحش عوض شدن. مافیا یک از هر نظر یه شاهکار هنری بود ولی مافیا دو فقط یه کیسه ی پول برای سازنده هاش.:13:

Real Madrid C.F
01-09-2010, 10:47

عزیز دل برادر اون دو تا صفر اول پول شما مربوط به سنت هست و شما 25000 دلار بیشتر پول ندارین و حدودا 3000 دلار دیگه نیاز دارین ......من تازه کرک بازی رو دانلود کردم حالا بزنم تو بازی ببینم چی میشه:46:

amir83t
01-09-2010, 11:33
سلام دوستان من بازی نصب کردم ولی همچین اخطاری برام میاد باید چی کارش کنم:

پرسپوليس
01-09-2010, 11:35
اصالت مافیا یک رو نداشت. تو موسیقی هم که اصلا به پای یک نمیرسید. دیالوگ های یک هم که واقعا شاهکار بودن ولی تو مافیا دو همه ی اون دیالوگ های به یاد موندنی با فحش عوض شدن. مافیا یک از هر نظر یه شاهکار هنری بود ولی مافیا دو فقط یه کیسه ی پول برای سازنده هاش.:13:
براوو كه مثل خودمي مافيايي نقد كردي براوو

Zende
01-09-2010, 11:37
اصالت مافیا یک رو نداشت. تو موسیقی هم که اصلا به پای یک نمیرسید. دیالوگ های یک هم که واقعا شاهکار بودن ولی تو مافیا دو همه ی اون دیالوگ های به یاد موندنی با فحش عوض شدن. مافیا یک از هر نظر یه شاهکار هنری بود ولی مافیا دو فقط یه کیسه ی پول برای سازنده هاش.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]موسیقی؟
من کلا 2 جا توی این نسخه ی مضخرف موسیقی دیدم اونم دمو ها بود=))
مافیا 1 کلا یه چیز دیگه بود
میگم اول چپچر 14 بود یا آخر 13 درست یادم نیست
دمویی رو نشون میده که آخر نسخه ی یک بود
این 2 تا قزمیت میان با شاتگان آنجلو رو میکشن (آقای سالیاری یه پیغام براتون دارن:دی)
این 2 تا قزمیت چه ربطی به سالیاری دارن؟

Mohammad_Sn2001
01-09-2010, 11:47
من تا چپتر 7 رفتم بعد این رو ریختم بعد که رفتم تو بازی سیوم رو نمی شناخت! چی کار کنم؟

محتویات پوشه ای که قبلا درست شده بوده مثلا 76561201696194287 رو داخل پوشه جدیدی که درست کرده بریز درست میشه

C:\Users\* * * *\AppData\Local\2K Games\Mafia II\Saves\76561201696194287

SCORPION8
01-09-2010, 11:48

سلام دوست عزیز شما که دانلود کردی لینکش کند نبود من که نتونستم بگیرم بعد اینکه نصب کردی خبرشو بده بگو چه تغییراتی کرده اگه به درد بخور هست ما هم بریم دوباره بازی کنیم

clickestan
01-09-2010, 11:53
میگم اول چپچر 14 بود یا آخر 13 درست یادم نیست
دمویی رو نشون میده که آخر نسخه ی یک بود
این 2 تا قزمیت میان با شاتگان آنجلو رو میکشن (آقای سالیاری یه پیغام براتون دارن)
این 2 تا قزمیت چه ربطی به سالیاری دارن؟
تو ماشین جویی توضیح میده دیگه:
به ویتو میگه یکی از خانواده ها تو یه شهر دیگه خواستن که یه نفر رو براشون بکشیم
بعد ویتو میگه مگه چکار کرده:
جویی میگه:هیچی لوشون داده به پلیس!

SCORPION8
01-09-2010, 11:55
من که 3 دی وی دی از پایتخت خریدم نصبش کردم کرک هم نخواست. :دی
خودش رفت تو بازی و الانم خودم چپتر 10 رو تموم کردم داداشم 14 رو.
خیلی باحال بود تو چپتر 10 من داشتم اتاق ها رو زیر و رو میکردم دنبال مجله میگشتم جو داد زد گفت گمشو بیا اینجا چقدر دور خودت میچرخی. :دی:دی:دی

ولی کلا کم مجله پیدا کردم. همش 5-6 تا. :41:

:31::31: جو بهت نگفت بچه جون بیا برو دنبال پول و کار بگرد اینقدر دنبال این چیزا نرو وقت کمه همش 15 تا چپتر وقت داری :5:

clickestan
01-09-2010, 11:55
عزیز دل برادر اون دو تا صفر اول پول شما مربوط به سنت هست و شما 25000 دلار بیشتر پول ندارین و حدودا 3000 دلار دیگه نیاز دارین
7 تا ماشین اوراق کنی حله!
یا 12 تا مغازه بزنی! بازم حله!

amir83t
01-09-2010, 12:03
سلام دوستان من بازی نصب کردم ولی همچین اخطاری برام میاد باید چی کارش کنم:

خواهشا جواب منو هم بدهید ممنونم میشم

ebi_dar
01-09-2010, 12:04
دوستان یه سوال
وقتی که توی زندانی و با O'neil در گیر میشی چیکار باید بکنی؟!!!
اصلا نمیشه زدش!!!!

EngineeR EhsaN
01-09-2010, 12:04
ولی اگه این بازی برای شرکتایی مثل ubi یا actvision یا EA بود خیلی بهتر ازین میشد

bax_021
01-09-2010, 12:08
دوستان یه سوال
اصلا نمیشه زدش!!!!
شما با space گارد بگیر
وقتی مشت بلند میزنه و روش یه لحظه می ره اونور شما می تونی بهش حمله کنی
بین مشت های ریزش هم که 3 تا 3 تا می زنه امکان حمله بهش هست

clickestan
01-09-2010, 12:10
ولی اگه این بازی برای شرکتایی مثل ubi یا actvision یا EA بود خیلی بهتر ازین میشد
ea اگه خیلی عرضه داره اون godfather رو درست بسازه!
گند زده به فیلمش!

SCORPION8
01-09-2010, 12:12
من نمیدونم اگه قرار بود بازی اینجوری از آب در بیاد اینقدر خشک و بی روج چرا همون سال بعد از نسخه 1 بازی رو منتشر نکردن اصلا هیچ شباهتی به OPEN WORLD نداره این همه هم پول بهت میده ولی به چه درد میخوره وقتی نمیشه باهاش کاری کرد

clickestan
01-09-2010, 12:13
خواهشا جواب منو هم بدهید ممنونم میشم
ویندوزت چیه؟کدوم سرویس پک؟
سخت افزارت چیه؟

Milad4171
01-09-2010, 12:15
من شدیدا به UBI اعتقاد دارم. به نظر منم اگر بازی رو UBI میساخت هم فروشش بیشتر میشد هم دیزاین بازی بهتر بود هم داستان
ولی انگار چون نسخه اول رو با این شرکت قرارداد بسته بودن باید 2 رو هم با همین شرکت میساختن!!
گویا!!!

alimehrabiyan
01-09-2010, 12:15
سلام
اقا یه جا هست که نیمه شب یکی زنگ میزنه میگه بیا این دوستت رو جم کن بعد ما میریم دنبال جو توی یه بار بعد جو با تیر میزنه یارو رو میکشه!
وقتی که از دره پشتی بار خارج میشیم چرا سوار ماشین نمیشه؟

ebi_dar
01-09-2010, 12:16
شما با space گارد بگیر
وقتی مشت بلند میزنه و روش یه لحظه می ره اونور شما می تونی بهش حمله کنی
بین مشت های ریزش هم که 3 تا 3 تا می زنه امکان حمله بهش هست

آخه وقتی مشت بلند میزنه تا به حالت اول برگرده انگار حمله بهش دیس اکتیوِ!!!
چون تا از حالت گارد دربیای یه 1 ثانبه طول میکشه...

clickestan
01-09-2010, 12:20
آخه وقتی مشت بلند میزنه تا به حالت اول برگرده انگار حمله بهش دیس اکتیوِ!!!
چون تا از حالت گارد دربیای یه 1 ثانبه طول میکشه...
شما بعد از اینکه مشت زد بلافاصله دستت رو از رو space بردار و یه کلیک چپ کن!
خیلی آسونه!این غوله زندانه !قبلیا رو چطوری کشتی؟اینم همونطوری بکش!

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

سلام
اقا یه جا هست که نیمه شب یکی زنگ میزنه میگه بیا این دوستت رو جم کن بعد ما میریم دنبال جو توی یه بار بعد جو با تیر میزنه یارو رو میکشه!
شما باید بری جنازه رو بلند کنی بندازی تو صندوق عقب
بعدش سوار میشن!

amin.t_71
سلام

شما باید جسد اون یارو رو که جو کشت بیاری بذاری صندوق عقب ماشین بعد میتونی سوار شی.:20:

subasa
سلام

شما اول بايد جنازه رو برداري بندازي پشت ماشين بعدش بهت ميگه كه بايد جي كار كني

clickestan
01-09-2010, 12:21
دوستان لطفا تو بازی نقشه رو بیارن
بالای سمت چپ نقشه نوشته باید چکار کنن دیگه خیلی راحت

kumarbaz
01-09-2010, 12:29
جدا Game مسخره ای بود هم برای کسانی که به سبک Open World علاقه دارن هم کسانی که دوست داشتن یه زندگی مافیاگونه رو تجربه کنن.
Open World-Sandbox انحصارا باید برا Rockstar بشه و بس.

subasa
01-09-2010, 12:30
دوستان یه سوال
اصلا نمیشه زدش!!!!

اگر منظورت در محوطه حياط زندان هست كه باهاش درگير ميشي اونجا نميتوني بزنيش . همينطوري ادامه بده وقتي كه خونت كم شد يكي از نگهبانا مياد جداتون ميكنه و ميندازدت زندان. اگر هم از ترينر استفاده ميكني بايد غير فعالش كني چون تا وقتي كه جونت كم نشه اونجا رو نميتوني رد كني

clickestan
01-09-2010, 12:32
اگر منظورت در محوطه حياط زندان هست كه باهاش درگير ميشي اونجا نميتوني بزنيش . همينطوري ادامه بده وقتي كه خونت كم شد يكي از نگهبانا مياد جداتون ميكنه و ميندازدت زندان. اگر هم از ترينر استفاده ميكني بايد غير فعالش كني چون تا وقتي كه جونت كم نشه اونجا رو نميتوني رد كني
آهان راست میگه دوستمون
من فکر کردم اون شخصیت تو زندانو میگی

Zende
01-09-2010, 12:37
خوب این نسخه ی مضخرف هم تموم شد
حالا چی؟:دی
مضخرف مضخرف نبود اما مافیا نبود!! شده بود GTA...
اینقدر که ادعا داشتن open world هست open world هست
یه free open world نذاشته بودن کسی که بازیو تموم میکنه حوصلش سر میره اونو بره بریزه تو شهر و ...
مسخره ها!

Milad4171
01-09-2010, 12:41
من شدیدا از مدل بازی خوشم اومده.
سلیقه ای هست دیگه
مثل یه فیلم که میتونی یه کارایی توش بکنی. اتفاقا داره بازی ها به این سمت کشیده میشه کم کم.
مثلا اونجا که جلسه هست که میخوان پیمان ببندن. چقدر اون فیلم به جا بود؟؟؟ که داره منظر میشه چه خبره؟ بعد میره تو!؟
کدوم بازی رو دیدن که وسطش 2 دقیقه فیلم بگذاره؟؟؟

به نظر من این بازیها خیلی بهتره تا اینکه از اول تا آخر بازی بکشی هیچ محتوایی هم بازی نداشته باشه.
من به دید یک چیزی بین فیلم و بازی بهش نگاه میکنم.

Zende
01-09-2010, 12:49
پس 100 درصد شما عمرا نسخه ی 1 رو بازی نکردی که میگی بی محتواست!!

Milad4171
01-09-2010, 12:54
پس 100 درصد شما عمرا نسخه ی 1 رو بازی نکردی که میگی بی محتواست!!

یعنی نسخه 1 اینطوری بوده؟
نه که بگم کاملا هرچی بازی هست بی محتواست. منظورم اینکه هیچ فیلمی نداشته باشه یا کم باشه یا همش بخوای با کشتن بفهمی قضیه چیه شاید واسه اینجور بازی ها خوب در نیاد.

من 1 رو دیدم ولی زیاد بازی نکردم.
ولی توی این سبک بازیها اگه فیلم حذف بشه هیچی از بازی رو متوجه نمیشین!! منظور من اینه.
بودن فیلم خیلی خوبه تا اینکه سریع بره سر اصلا مطلب و فقط با حرف بگه چی شده ...

ehsan_update
01-09-2010, 13:01
مافیا 1 در طول تاریخ بازی ها خدا بود و هست!!! خدا!!! 5 بار تمومش کردم الان باز دلم میخواد به جای مافیا2 اونو تموم کنم. :40:

Zende
01-09-2010, 13:04
فقط من با مرحله ی مسابقه ی مافیا 1 یه کوچولو مشکل داشتم:دی

یعنی نسخه 1 اینطوری بوده؟
نه که بگم کاملا هرچی بازی هست بی محتواست. منظورم اینکه هیچ فیلمی نداشته باشه یا کم باشه یا همش بخوای با کشتن بفهمی قضیه چیه شاید واسه اینجور بازی ها خوب در نیاد.

من 1 رو دیدم ولی زیاد بازی نکردم.
ولی توی این سبک بازیها اگه فیلم حذف بشه هیچی از بازی رو متوجه نمیشین!! منظور من اینه.
بودن فیلم خیلی خوبه تا اینکه سریع بره سر اصلا مطلب و فقط با حرف بگه چی شده ...
نسخه ی یک هم پر از دمو بود و محتوایی داشت که نمی فهمیدی از کجا اومده
اگه بری اونو بازی کنی اینو سی دی شو میشکونی میگی عجب نسخه ی مضخرفیه!

Mohammad_666
01-09-2010, 13:06
اقا من بازی که میکنم تو بازی دیالوگ هایی که شخصیت ها توی دمو و فیلم ها میگن رو پخش نمیکنه ولی توی بازی نه مشکلی نداره فقط تو فیلم ها ولی صدای موزیک توی فیلم ها پخش میشه مشکل از چیه ؟؟؟

Spaniuly
01-09-2010, 13:19
نحوه فعال کردن گیم پد های طرح 360 در بازی توی پست دوم آموزش داده شد. می تونید با مراجعه به صفحه اول از این مطلب استفاده کنید.

SCORPION8
01-09-2010, 13:26
دوستانی که بازی رو تموم کردن ببینم میشه این عکسای و پوستر های بازی رو که تو قسمت ART هست رو کامپیوتر سیو کرد پوستر هاش خیلی قشنگه

Hitman67
01-09-2010, 13:47
من هنوز بازی رو نخریدم ولی با این تفاسیر مثل اینکه ارزش 8 سال انتظار رو نداشت

mohammadaliarmin
01-09-2010, 13:50
نحوه فعال کردن گیم پد های طرح 360 در بازی توی پست دوم آموزش داده شد. می تونید با مراجعه به صفحه اول از این مطلب استفاده کنید.
آقا چرا این فایلهایی رو که باید تو system 32 کپی کنیم فایل xinput9_1_0.dll
تو ویندوز سون کپی نمیشه ؟:41:

milad dante
01-09-2010, 14:07
چطوری باید کل پوسترها رو جمع کرد؟؟؟؟؟؟؟

رضا جنگنده
01-09-2010, 15:09
سلام
من يه كرك ريختم بازيم رفت از اول.
كسي مي تونه يه سيو تا چپتر 7 برام بزاره؟
اگه سيو چپتر 7 نيست سيو كامل رو بزارين.

Jocker
01-09-2010, 15:25
دوستان در مرحله 15 اون یارو توی رصد خانه کجا رفته، من نمی‌بینمش...

sunrise07
01-09-2010, 15:27
سلام
من يه كرك ريختم بازيم رفت از اول.
كسي مي تونه يه سيو تا چپتر 7 برام بزاره؟
اگه سيو چپتر 7 نيست سيو كامل رو بزارين.

عزیزم اینجا میتونی سیو کامل رو پیدا کنی بعلاوه ترینر و کلی چیزای دیگه

gamecopyworld.com

huggy
01-09-2010, 15:37
دوستان در مرحله 15 اون یارو توی رصد خانه کجا رفته، من نمی‌بینمش...

انقدر باید ادم هایی که میان رو بکشی که بره تو دمو بعد نشون میده .....

brain
01-09-2010, 15:38
سلام.
برو بچز کسی تونسته با این تیریپ سیستم بازی رو run کنه :

cpu : 6600 dual core intel 2.1 ghz
vga : ati 3450 - 256 mb ddr3 --1700 up share
ram : 4gb ddr3
(لپتاپه)

میخواستم بدونم رو این با پایین ترین تنظیمات گرافیکی (حتی رزولوشن) میشه بدون افت فریم بازی کرد؟

تنکس

Jocker
01-09-2010, 15:41
دوست عزیز من داخل ساختمان آسمان‌نما هستم، همونجا که جو (دوست ویتو) اسلحه گذاشت روی سر ویتو بعد با هم شروع کردن تیراندازی به اون یارو، همه افراد را می‌کشم ولی خود اون رئیس که باید بکشمش نیست...

امير موسر
01-09-2010, 15:49
دوست عزیز من داخل ساختمان آسمان‌نما هستم، همونجا که جو (دوست ویتو) اسلحه گذاشت روی سر ویتو بعد با هم شروع کردن تیراندازی به اون یارو، همه افراد را می‌کشم ولی خود اون رئیس که باید بکشمش نیست...

باید بری اون وسط که دوتا توپ مانند هست ! رئیسه اونجاس !

man war
01-09-2010, 15:53
من چیکار کنم چیتر 14 هستم پولم خیلی بشتر از 27.000 شده نمیدونم چیکار کنم

Retired User
01-09-2010, 16:00
توضیح دادن براتون که
اون گازداش رو بکشید
یه 30 -40 تایی که کشتید ویدئو نشون میده و بازی کلا تموم میشه

p30worldapm
01-09-2010, 16:15
محتویات پوشه ای که قبلا درست شده بوده مثلا 76561201696194287 رو داخل پوشه جدیدی که درست کرده بریز درست میشه

C:\Users\* * * *\AppData\Local\2K Games\Mafia II\Saves\76561201696194287
ممنون ولی قبلا اصلا یه همچین فولدری نبود!
قبلا فقط TemporaryProfile بود!

Mehdi.ss
01-09-2010, 16:25
سلام
بهترین کرکی که اومده کدومه ؟

huggy
01-09-2010, 16:31

چپتر10 ( 15 زوئن)
خونه ویتو
ویتو با صدای زنگ تلفن بیدار میشه و ادی پشت خطه ، ادی به ویتو میگه که بیا آپارتمان جو ویتو میپرسه جریان چیه ؟؟ ادی میگه پشت تلفن نمیتونم بگم.
راهروی آپارتمان جو
مارتی رو میبینه و ازش میپرسه که اینجا چی کار میکنی ؟؟ مارتی : جو به کمکم احتیاج داشت و برا همین هم امدم کمک !!
تو آپارتمان جو
ادی و فالکون و جو نشستن دارن حرف میزنن و فالکون میگه ما فهمیدیم لوکو برای کلاننته کار می کرده. اون افراد ما رو شکنجه کردن و سعی داشتن پول منو بدزدن.
کلامنته امروز با افرادش تو هتل جلسه داره و این بهترین موقعیت برای ماست که تمام افرادش رو هم بکشیم.ویتو میگه که همین طوری میریم تو و همه دارو دستشو میکشیم ؟؟ جو : نه من یه نقشه دارم . و یه بمب میذاره رو میز . ویتو میگه چجوری میخوای کار بزاریش ؟؟ جو میگه با لباس نظافت چی میریم تو جلسه . ویتو میگه که تمام آدم های بیگناه دیگه هم کشته میشن !!! جو میگه قدرت بمب به این اندازه هم نیست !!! فقط به می تونه آدم های توی یک اتاق رو به گوشت مرده تبدیل کنه !
فالکون : من شماره ادی رو می دم و هر وقط کارتون تموم شد بهش زنگ بزنید تا پولتونو بگیرید .
بعد از رفتن فالکون ویتو به جو میگه مارتی اینجا چی کار میکنه ؟؟؟ و جو میگه که ما به یه راننده سریع احتیاج داریم .ویتو میگه ما داریم میریم کلامنته رو بکشیم و تو هم رفتی یه بچه اوردی ؟؟ جو میگه مارتی فقط توی ماشین میمونه و هیچ بلایی سرش نمییاد!! ویتو میگه هر کاری دوست داری بکنی بکن ولی من از الان میگم که اوردن یه بچه ( مارتی ) کار اشتباهیه !!!
تو پارکینگ هتل
جو به مارتی میگه تو توی ماشین بمون و وقتی که صدای بوووم شنیدی ماشین رو روشن کن و اصلا هم احتیاجی به تفنگ نداری !! مگر اینکه تعقیبمون کنن و اون اتفاق هم نمییفته !!
بعد میره با ویتو حرف میزنه : کلامنته تو طبقه 18 جلسه داره و یه عالمه بادیگارد داره ، پس هیچ کار احمقانه ای انجام نده !!و الان هم یکی باید بیاد و در رو باز کنه و بهمون لباس بده.
پشت در
جو میگه یارو قرار بود در رو برامون باز بزاره !! و میگه من همین جا میمونم تو برو یه راه ورودی پیدا کن !!
تو اتاق- در حال عوض کردن لباس
جو به ویتو یه سبیل مصنوعی میده میگه اینو بزن به صورتت که کسی مارو نشناسه !!!!
تو آسانسور
جو به ویتو میگه اون هنری بودش و میگه هنری حتی اگه واسه کلامنته کار بکنه آدم خوبیه و دوست ندارم بمیره !! ویتو میگه با این سیبیل روی لبم احساس احمقا رو میکنم !! جو هم میگه اگه این سیبیل نبودش هنری مارو میشناختش ما هم لو میرفتیم !!!( آره جون عمت، نیست که حالا خیلی نشناختتون!!!)
قبل از انفجار
ویتو از جو میپرسه که چقدر سیم اوردی و جو میگه به اندازه کافی. ویتو میگه کافی چقدره ؟؟؟ به پشت بوم میرسه ؟؟ جو : اونقدر هم لازم نیست !! ما 1-2 طبقه بالا میریم و بعد بمب رو می ترکونیم!! حالا شیشه رو پاک کن تا بهمون شک نکنن و من هم بتونم سیم ها رو وصل کنم.
آپارتمان جو
جو به ادی زنگ می زنه و میگه کلامنته مرده و ادی هم میپرسه اتفاقی افتاده ؟؟ جو میگه مارتی مورده !! ادی میگه خیلی چیز مهمی نشده ( مرگش خیلی مهم نیست ) جو هم قاطی می کنه و چند تا فحش به ادی میده و تلفن رو قطع میکنه!! ویتو به جو میگه که تقصیر خودته !! و تو نباید میوردیش!!کسی مجبورت نکرده بود که!! جو به ویتو میگه برو خونت و رو به پنچره میکنهو با اندوه و کمی گریه میگه: من معذرت میخوام مارتی، منو ببخش!!!:37::37::37:
آپارتمان ویتو
ویتو باصدای تلفن از خواب بیدار میشه !! یه یارو از ش را ب فروشی زنگ زده و میگه که جو امده اینجا م ست کرده و تفنگش رو در ورده و همه رو ترسونده !! و همش داد میزنه مارتی منو ببخش !! بیا دوستت رو ببر تا مشکلی پیش نیوورده! ویتو میگه در بار رو قفل کن تا من بیام.
تو بار
جو میگه ویتو قبل از اینکه تو بیای نمیدونم چرا همه رفتن !! و ویتو هم به اصلحه جو اشاره میکنه و جو هم کمی تا قسمتی ابری دوزاریش میفته !!! ویتو میگه پاشو بریم خونه . جو یه ذره دیگه مشر وب می خوره و میگه به سلامتی تو مارتی !! تو مثل یه مرد مردی !!
بعدش هم که اون یارو بنده خدا رو میکشه!!( خیلی دلم واسش سوخت نه ته پیاز بود نه سر پیاز !!! )
جلوی آپارتمان جو
ویتو میگه که سعی کن تو راه پله ها کسی رو نکشی !!! جو میگه من معذرت میخوا و ویتو هم میگه فردا به من زنگ بزن !!!!

خلاصه چپتر های دیگه در امضام هستش

پایان چپتر 10

esfehanei
01-09-2010, 16:41
یه سوال خیلی مهم
دوستان لطفا کمک کنن خیلی مهمه
من اون مرحله ای هستم که تو زندان باید یه نفرو بزنم اولش یه کم کتک میخوره ولی بعدش اصلا نه مشت میزنه نه هیچ چی همش هم کتک میخوره
یه کمکی کنید خیلی مهمه
هر چی کلیک چپ روراست میزنم نمیشه
کمک کمک کمک کمک

huggy
01-09-2010, 16:55
یه سوال خیلی مهم
من اون مرحله ای هستم که تو زندان باید یه نفرو بزنم اولش یه کم کتک میخوره ولی بعدش اصلا نه مشت میزنه نه هیچ چی همش هم کتک میخوره
یه کمکی کنید خیلی مهمه
کمک کمک کمک کمک

برای من هم همین مشکل پیش اومد !!!

از آخرین سیوی که کرده برو درست میشه !!( برای من که درست شد )

parhamsoft
01-09-2010, 17:25
سلام دوستان من چپتر STAIRWAY TO HEAVEN رو تموم کردم و همه شونو کشتم و دیگه انگار مرحله ای وجود نداره پیغام میده که Rob Shops Or Bring Cars To Brusk

آیا بازی تمام شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

clickestan
01-09-2010, 17:32
خیر بازی تمام نشده است.
شما باید پولتون 27500 تا بشود تا طلب "برونو" را بدهید.
از مغازه ها دزدی کرده یا ماشین اوراق کنید تا پولتون به اندازه کافی بشه!

huggy
01-09-2010, 17:33
سلام دوستان من چپتر STAIRWAY TO HEAVEN رو تموم کردم و همه شونو کشتم و دیگه انگار مرحله ای وجود نداره پیغام میده که Rob Shops Or Bring Cars To Brusk

آیا بازی تمام شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه دوست عزیز خودش گفته که چی کار باید بکنید !!!( اگه تو مپ هیچ علامتی نزده بود به این معناست که شما بیش از حد ولخرجید !!و پول کم دارید میتونید با دزدی از مغازه ها یا بردن ماشین پیش مایکل بروسلی { با B تو بالای مپ مشخس شده} پول جمع کنید. اگه ماشینبردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید )

esfehanei
01-09-2010, 17:34
[QUOTE=huggy;5351250]برای من هم همین مشکل پیش اومد !!!

از آخرین سیوی که کرده برو درست میشه !!( برای من که درست شد )[/QUOTE
چه جوری؟
آخرین سیو کجاس؟

clickestan
01-09-2010, 17:37
نه دوست عزیز خودش گفته که چی کار باید بکنید !!!( اگه تو مپ هیچ علامتی نزده بود به این معناست که شما بیش از حد ولخرجید !!و پول کم دارید میتونید با دزدی از مغازه ها یا بردن ماشین پیش مایکل بروسلی { با B تو بالای مپ مشخس شده} پول جمع کنید. اگه ماشینبردید اونجا یه دستگاه هست برای خورد کردن ماشینها و ماشین رو اون تو بزارید بعد پیاده شید و از پله های بغل دستگاه بالا برید و ماشین رو له کنید )
پولتون باید بشه 27500.00

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

یه سوال خیلی مهم
یه کمکی کنید خیلی مهمه
کمک کمک کمک کمک
کجا رو میگید؟
تو حیاط زندان یا داخل زندان؟

Real Madrid C.F
01-09-2010, 17:49
بچه ها اینجا کسی بنچمارک نمیزاره؟؟!!

clickestan
01-09-2010, 17:56
بچه ها اینجا کسی بنچمارک نمیزاره؟؟!!
cpu:amd athlon ii x4 630 (2.8ghz)
ram:2 gig
vga:geforce gt 240

با این مشخصات بالا من فریمم بین 40 تا 50 هست روی بالاترین گرافیک بدون فیزیک
البته وقتی که مثلا 3 الی 4 ساعت پشت سر هم بازی کرده باشم و خیلی شلوغ بشه بازی دیگه فشار بیاد (دو مورد ذکر شده همزمان با هم ) به 25 تا 30 میرسه

البته میانگینم همون 40 هست در بیشتر مواقع بازی

esfehanei
01-09-2010, 18:06
کجا رو میگید؟
تو حیاط زندان یا داخل زندان؟

تو حیاطه
تو رو خدا یکی کمک کنه
اعصابم رو خورد کرده

titanium_zarin
01-09-2010, 18:31
سلام ...
دوستان ببخشيد اين بازي مشكل كرك و اين چيزا نداره ؟؟
بخرم ؟؟

Iron-Skull
01-09-2010, 18:32
مافیا2 در صدر جزیره
قسمت دوم از مجموعه بازی‌های مافیا علیرغم تمام حرف و حدیث‌هایی که در خصوصش به وجود آمده در نخستین هفته عرضه توانست مقام نخست جدول هفتگی فروش بازی‌ها در کشور انگلستان را از آن خود کند. بر اساس اطلاعات ارایه شده مافیا2 توانسته است مقام بزرگ‌ترین عرضه عمومی بازی‌های رایانه‌ای پس از سرخپوست مرده: رستگاری در کشور انگلستان را به خود اختصاص دهد.

نسخه ایکس‌باکس360 مافیا2 با اختصاص 52 درصد از سهم فروش کل این بازی، بیشترین مخاطب را در بین بازی‌کننده‌ها داشته و پس از آن به ترتیب پلی‌استیشن3 با 41 درصد و رایانه‌های شخصی با 7 درصد در مقام‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.
کین و لینچ 2 نیز که هفته‌ی پیش در نخستین هفته‌ی عرضه توانسته بود جایگاه نخست جدول هفتگی فروش بازی‌های جزیره را از آن خود کند، این هفته با وجود افزایش فروش 33 درصدی به مقام دوم بسنده کرد.

سرخپوست مرده: رستگاری جایگاه چهارم را پس از داستان اسباب‌بازی 3 به خود اختصاص داده است. سوپر ماریو گالاکسی 2 نیز با یک پله صعود پنجم شد. نگران جنگاوری‌نوین2 نباشید، چراکه این عنوان هم‌چنان در بین ده بازی برتر جزیره حضور دارد!

بسته‌الحاقی انتقام جیمی برای مافیا2، هفتم سپتامبر
شماهم از آن دسته بازی‌کننده‌هایی هستید که احساس می‌کنند خط داستانی مافیا2 خیلی کوتاه بود؟ حتا کوتاه‌تر از گیاهان در برابر زامبی‌ها؟!
شاید کوتاه بودن بیش از حد خط داستانی مافیا2 به سیاست‌های مالی ناشر آن ارتباط داشته باشد. روز گذشته مسوولان شرکت 2K ضمن معرفی دومین بسته‌‌الحاقی قابل دانلود برای قسمت دوم از مجموعه بازی‌های مافیا، قیمت و تاریخ انتشار آن را نیز تعیین کردند.

اولین محتوای قابل‌دانلود مافیا2 تحت عنوان خیانت جیمی از روز نخست عرضه‌ی بازی بطور انحصاری و رایگان در اختیار بازی‌کننده‌های پلی‌استیشن3 قرار گرفت، بلکه گوشه‌ای از کم کاری‌های استودیو سازنده در سایر بخش‌ها را جبران کند.
و اما بازی‌کننده‌ها با خرید و دانلود انتقام جیمی شاهد اضافه شدن 30 عملیات جدید به بخش داستانی مافیا2 خواهند بود.

بازی‌کننده‌ها در این قسمت در نقش جیمی، آدم‌کشی کارکشته به بازی ادامه خواهند داد که در شهر ایمپایر بی برای خود می‌گردد و افراد مختلف را به دلایل مختلف به قتل می‌رساند. برای استفاده از این محتوای قابل‌دانلود باید 800 امتیاز مایکروسافت، معادل 10 دلار پرداخت کنید. بر اساس اطلاعات منتشر شده دومین بسته‌الحاقی قابل‌دانلود مافیا2 از تاریخ هفتم سپتامبر سال جاری میلادی (16 شهریور 1389) در اختیار بازی‌کننده‌های ایکس‌باکس360 و پلی‌استیشن3 قرار خواهد گرفت.

منبع: Dbazinews.com

فقط این بسته الحاقی رو نمیدونم چرا واسه pc نمیدن نامردا

EngineeR EhsaN
01-09-2010, 18:34
تو حیاطه
تو رو خدا یکی کمک کنه
اعصابم رو خورد کرده

تو حیاط باید اون طرف تو رو حسابی بزنه ( البته تو اول قشنگ بزنش بعد بزار حریف تو رو بزنه ) بعدا پلیسا میانو میانجیگری میکنن :31:

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:31 PM ----------

سلام ...
بخرم ؟؟

والا هنوز برا بعضیها این مشکل وجود داره - بهتره شما بازی رو بخری ( 3 dvd ) بعد از کرکی که دوستان تو پستای قبلی گذاشتن و امتحان کردن استفاده کنی

esfehanei
01-09-2010, 18:34
آهان پس یعنی نزنمش؟
همینجور وایسم نگاه کنم؟
چقدر باید صبر کنم؟

clickestan
01-09-2010, 18:37
تو حیاطه
تو رو خدا یکی کمک کنه
اعصابم رو خورد کرده

لابد رمزم میزنی؟یا ترینر؟
ببین اینجا داستان طوریه که شما حتما باید بخوری و جونت کم شه تا مامورین زندان بیاین سواتون کنن
شما لابد رمز جون ردی و جونت کم نمیشه
شایدم رمز نزدی ولی گارد گرفتی شما گاردت رو ول کن بزار بزندت تا بیفتی در حد مردن
ببین تا یه زمانی کتک میخوره ظرف بعدش دیگه هر کاری کنی نمیخوره شما از اونجا به بعد از عمد کتک بخور
رمزم اول کار غیر فعال کن یعنی نزن
=================

سلام ...
بخرم ؟؟
بازی اوایل مشکل کرک داشت و الان کرک سالم skidrow اومده و شما بدون هیچ مشکلی میتونی بازی کنی
با خیال راحت برو بازی رو بخر (البته کرک سالم skidrow رو بریز که لینکش تو صفحات قبل هست)
تفاوتی هم تو نسخه 2 دی وی دی با 3 دی وی دی وجود نداره
تنها توفاوتش تو زبانه
نسخه 2 دی وی دی فقط انگلیسی
نسخه 3 دی وی دی آلمانی ، اسپانیایی و....

من خودم دو دی وی دی رو تا آخر رفتم هیچ مشکلی نداره

Milad4171
01-09-2010, 18:42
باید بذاری کتک بخوری
بعد خود معمورا از هم دیگه جداتون میکنن
----------------------

از داستان بازی خوشم میاد. معصوصا هرچی میره جلوتر.

دوستانی که از صدای بازی شاکی هستن یه مرتبه با هدفون یا هدست تست بگیرن بازی رو. معرکه هست!

Mohammad_666
01-09-2010, 18:47
اقا من بازی که میکنم تو بازی دیالوگ هایی که شخصیت ها توی دمو و فیلم ها میگن رو پخش نمیکنه ولی توی بازی نه مشکلی نداره فقط تو فیلم ها ولی صدای موزیک توی فیلم ها پخش میشه مشکل از چیه ؟؟؟

Zende
01-09-2010, 18:49
خیلی ها مثل من مشکل کرک و اینا نداشتن
من خریدم 2 دی وی دی
درود بر England:دی

ای خاک:دی
تا اونجایی که یادم میاد اینا که الآن بازی رو گرافیکی کردن اون نسخه ی یک خونه ی تامی قشنگتر بود الآن گرافیکی شده ضایع تره
تازه اون موقعی که میان میزننش هر دو پالتویی بودن و کلاه داشتن ولی این جو قزمیت که:13:

EngineeR EhsaN
01-09-2010, 18:52
نسخه 2 دی وی دی فقط انگلیسی
نسخه 3 دی وی دی آلمانی ، اسپانیایی و....

تفاوت اساسی سه dvd با دو dvd فایل dlc هستش که همراه بازی نصب میشه ، مشکلی که این دو dvd داره تکراری بودن آدماییه که تو خیابونا هستن بیشتر از دو نوع لباس رو نمیبینی :31:

esfehanei
01-09-2010, 19:27
لابد رمزم میزنی؟یا ترینر؟
ببین اینجا داستان طوریه که شما حتما باید بخوری و جونت کم شه تا مامورین زندان بیاین سواتون کنن
شما لابد رمز جون ردی و جونت کم نمیشه
شایدم رمز نزدی ولی گارد گرفتی شما گاردت رو ول کن بزار بزندت تا بیفتی در حد مردن
ببین تا یه زمانی کتک میخوره ظرف بعدش دیگه هر کاری کنی نمیخوره شما از اونجا به بعد از عمد کتک بخور
رمزم اول کار غیر فعال کن یعنی نزن

آره درسته ترینر استفاده میکنم
بدون ترینر میرم ببینم چی میشه

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

باید بذاری کتک بخوری
بعد خود معمورا از هم دیگه جداتون میکنن
----------------------

از داستان بازی خوشم میاد. معصوصا هرچی میره جلوتر.

دوستانی که از صدای بازی شاکی هستن یه مرتبه با هدفون یا هدست تست بگیرن بازی رو. معرکه هست!

من با هدفون بازی میکنم
واقعا صداش عالیه
اصلا دلم نمیخواد از ماشین بیام بیرون دوست دارم بشینم رادیو گوش بدم
من عاشق رانندگی هاشم

fouladiali
01-09-2010, 19:29
DLC جدید مافیا با نام Jimmy's Vendetta در تاریخ 7 سپتامبر، یعنی 6 روز دیگه برای دانلود بر روی PSN ، Steam و Xbox Live قرار میگیره. البته با قیمت 9.99 دلار و یا با 800 امتیاز Xbox

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک بزرگ عکس ها...

منبع: KOTAKU

huggy
01-09-2010, 19:37
سلام دوستان DLC چی هستش و میشه رو XBOX ریخت !!

clickestan
01-09-2010, 19:53
DLC جدید مافیا با نام Jimmy's Vendetta در تاریخ 7 سپتامبر، یعنی 6 روز دیگه برای دانلود بر روی PSN ، Steam و Xbox Live قرار میگیره. البته با قیمت 9.99 دلار و یا با 800 امتیاز
حیف شد برای pc نمیاد

سلام دوستان DLC چی هستش و میشه رو XBOX ریخت !!
dlc همون اضافات بازی هست
downloadable conternt
محتوای قابل دانلود
بعضی dlc ها فقط لباس و ماشین جدید اضافه میکنه
ولی این آخریه که گذاشتن ماموریتهای جدید اضافه میکنه و اصلا شخصیت اصلی بازی یه نفر دیگه هستش(یه کجله)
روی xbox هم میشه ریخت منتها باید از xboxlive دانلود کنی

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

تفاوت اساسی سه dvd با دو dvd فایل dlc هستش که همراه بازی نصب میشه ، مشکلی که این دو dvd داره تکراری بودن آدماییه که تو خیابونا هستن بیشتر از دو نوع لباس رو نمیبینی
اون dlc های لباس و ماشین و... نهایتش 50 مگ هست که توی نسخه دو دی وی دی منم بود
تفاوت اصلی همون زبان بازیه که تو سه دی وی دی تعداد زبانا بیشتره
البته بعضی فروشنده های بی انصاف نسخه دو دی وی دی رو پخش میکنن تو سه دی وی دی

Amin.P30
01-09-2010, 19:53

23.88
Mafia II: Car Upgrade (2010/ENG/RUS)

clickestan
01-09-2010, 19:58
دوستان نرم افزارای مورد نیاز برای دستکاری تو بازی نیومده؟
مثل gta خودمون بتونیم ماشین و.. طراحی کنیم؟
یا مثلا من میخوام زیرنویس فارسی به بازی اضافه کنم یعنی جایگزین زیرنویس انگلیسی کنم ولی نرم افزار مورد نیازش رو پیدا نمیکنم!
کسی اطلاع نداره؟

Zende
01-09-2010, 20:10
ماشین میخوام چه کنم:دی
یکی free world به من بده!!!:دی

ArminxXx
01-09-2010, 20:14
سلام
آقا من این مافیا2 رو دیروز خریدمو نصب کردم اول بازی(بعد از به فاک دادن ایتالیانویی ها تو مرحله اول) جون ویتو قرمز شده و با یضربه یا تصادف میمیره و مرتب تصویر بازی لرزش داره این مشکل شماره 1
مشکل شماره 2: وقتی کلت 1911 رو گیر میارم و شروع به تیر اندازی میکنم بعد از 2-3 تیر پشت سرهم خود بخود کلترو برمیداره و میره رو حالت مشت این درحالیه که هنوز هم تیر دارم و هم خشابم پره:41::18:
هم اکنون نیازمند یاری.... ، .....تان هستیم

BM663
01-09-2010, 20:19
روی cpu coreI5 2.26 , ram 4 gig , vga 512 (310 gt) میاد؟؟؟؟؟؟؟؟)

clickestan
01-09-2010, 20:32
روی cpu coreI5 2.26 , ram 4 gig , vga 512 (310 gt) میاد؟؟؟؟؟؟؟؟)
صد در صد
روی گرافیک بالا هم میاد

ANAMORPH
01-09-2010, 20:44
ولی این آخریه که گذاشتن ماموریتهای جدید اضافه میکنه و اصلا شخصیت اصلی بازی یه نفر دیگه هستش(یه کجله)خبر ندارین واسه PC قرار هست بیاد یا نه
از این کچله خیلی خوشم اومده ،
تیپش منو کشته، با حاله:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 23.88

بیشتر توضیح بدین (طریقه استفاده)
سرعت ماشینا بیشترم میشه یا فقط شکل و قیافشون عوض میشه

EngineeR EhsaN
01-09-2010, 20:51
حیف شد برای pc نمیاد

dlc همون اضافات بازی هست
downloadable conternt
محتوای قابل دانلود
بعضی dlc ها فقط لباس و ماشین جدید اضافه میکنه
ولی این آخریه که گذاشتن ماموریتهای جدید اضافه میکنه و اصلا شخصیت اصلی بازی یه نفر دیگه هستش(یه کجله)
روی xbox هم میشه ریخت منتها باید از xboxlive دانلود کنی

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

اون dlc های لباس و ماشین و... نهایتش 50 مگ هست که توی نسخه دو دی وی دی منم بود
تفاوت اصلی همون زبان بازیه که تو سه دی وی دی تعداد زبانا بیشتره
البته بعضی فروشنده های بی انصاف نسخه دو دی وی دی رو پخش میکنن تو سه دی وی دی

ولی مال من فقط یه زبان انگلیسی داشت با سه dvd البته اینم بگما همه سه تا dvd پره:13:

BM663
01-09-2010, 20:54
صد در صد
روی گرافیک بالا هم میاد

آخه ویندوز من 64 بیتی هستش
:41:

amirakhavan
01-09-2010, 21:09
آخه ویندوز من 64 بیتی هستش
:41:

راحت و روون اجرا میشه عزیز ... من هم روی ویندوز سون 64 بیتی و تقریباً با همین مختصات سیستمی شما بازی رو خیلی خوب اجرا میکنم و به هیچ مشکلی بر نخوردم ...

popowoody
01-09-2010, 21:25
با سیستم زیر بازی اجرا میشه :

Ram : 3GB
CPU : 3.0 GHz
Graphic : 1GB NVIDIA GeForce GT 240

clickestan
01-09-2010, 21:44
Ram : 3GB
CPU : 3.0 GHz
Graphic : 1GB NVIDIA GeForce GT 240
رم و گرافیک که مشکلی نداره و من با گرافیک شما دارم روی گرافیک بالا بازی میکنم
cpu تون باید دو هسته ای به بالا باشه!و با توجه به قطعات دیگتون بعید میدونم پنتیوم باشه
احتمالا دو هسته ای یا چهار هسته ای هست یادتون رفته بنویسید که در این صورت اشکالی نداره و خیلی هم عالیه!

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

خبر ندارین واسه PC قرار هست بیاد یا نه
از این کچله خیلی خوشم اومده ،
تیپش منو کشته، با حاله
فکر نکنم برای pc بیاد و انحصاری کنسولها هست!
ولی یه dlc دیگه با همین شرایط (با شخصیت و.. متفاوت)در آینده میاد اون یکی برای pc هم هست!

ArminxXx
01-09-2010, 21:49
سلام
آقا من این مافیا2 رو دیروز خریدمو نصب کردم اول بازی(بعد از به فاک دادن ایتالیانویی ها تو مرحله اول) جون ویتو قرمز شده و با یضربه یا تصادف میمیره و مرتب تصویر بازی لرزش داره این مشکل شماره 1
مشکل شماره 2: وقتی کلت 1911 رو گیر میارم و شروع به تیر اندازی میکنم بعد از 2-3 تیر پشت سرهم خود بخود کلترو برمیداره و میره رو حالت مشت این درحالیه که هنوز هم تیر دارم و هم خشابم پره:41::18:
برا شماهم اینطوریه
من چجوری میتونم مشکلاتم رو حل کنم؟؟؟
هم اکنون نیازمند یاری.... ، .....تان هستیم

از کمک شما ممنونم:13:

Persian_Gun's
01-09-2010, 21:51
مشکله شما مربوط به کرکه..
کرک رو عوض کنید...

HADI roni
01-09-2010, 21:52
سلام.من بازیو تموم کردم،حالا میخوام برم تو شهر بچرخم اما وقتی میرم Continue story بازم میره رو مرحله اخر.چی کار کنم؟

ANAMORPH
01-09-2010, 22:03
سلام.من بازیو تموم کردم،حالا میخوام برم تو شهر بچرخم اما وقتی میرم Continue story بازم میره رو مرحله اخر.چی کار کنم؟
این بازی گزینه free Ride نداره ، یعنی در حالت معمولی باید به مراحل قبلیت برگردی تا بتونی بچرخی:13:
راه حلم بخوای باید Mafia II Free Ride رو دان کنی تا گزینه free ride تو منو فعال بشه
آدرس و طریقه نصبش تو پستهای قبلی هست

popowoody
01-09-2010, 22:25
رم و گرافیک که مشکلی نداره و من با گرافیک شما دارم روی گرافیک بالا بازی میکنم
cpu تون باید دو هسته ای به بالا باشه!و با توجه به قطعات دیگتون بعید میدونم پنتیوم باشه
احتمالا دو هسته ای یا چهار هسته ای هست یادتون رفته بنویسید که در این صورت اشکالی نداره و خیلی هم عالیه!

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

فکر نکنم برای pc بیاد و انحصاری کنسولها هست!
ولی یه dlc دیگه با همین شرایط (با شخصیت و.. متفاوت)در آینده میاد اون یکی برای pc هم هست!

Pentium : 4
Windows : SEVEN 32Bit X86

mt17770
01-09-2010, 23:30
کسی تونست از این car upgrade استفاده کنه ؟؟؟
من هر کار کردم نشد. اگه کسی تونست بگه چه کار کرده.
ممنون.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 23.88

این گفته محتویات این فایل زیپو جایی که فایل mafia2.exe هست بریزیم. بعد اسم mafia2.exe رو به Mafia2.exe تغییر بدیم ( حرف اول با بزرگ نوشته بشه ) . بعد در حالیکه تو بازی هستیم فایل m2dev.exe رو اجرا کنیم.
بعد توی بازی F12 رو بزنیم. یه صفحه ( یا اصطلاحا یه کنسول ) باز میشه که میتونیم از توی فایل script هر تنظیماتی که میخوایم کپی کنیم و تو این صفحه بریزیم . ( و enter بزنیم :31: )
البته باید سوار یه ماشین هم باشیم تا اون ماشین upgrade بشه.
ولی من این کارا رو کردم. نشد. F12 که میزنم صفحه ای باز نمیشه.

ArminxXx
02-09-2010, 00:09
مشکله شما مربوط به کرکه..
کرک رو عوض کنید...
میشه آدرس کرکو بزارید
ممنون

sia-saketi
02-09-2010, 01:20
بروبکس، به نظر شماها 5670 برای مافیا 2 جواب میده؟

یعنی برم این کارت گرافیک رو بگیرم یا 9800؟

کدوم یکیشون با این بازی جور درمیان؟

*hamedkhatar*
02-09-2010, 02:11
سلام
سیو کامل بازی که همه مجله ها و ... رو باز میکنه رو میخوام
میدونم قبلا گذاشتید ولی حسش نیست این همه صفحه رو برگردم
یکی لطف کنه لینکش رو بگذاره
ممنون

Guts
02-09-2010, 02:24
منم بازی رو تموم کردم بازی خیلی خوبی بود ولی می‌تونست بهترم باشه؛ اگر به‌عنوان یه بازی مستقل بهش نگاه کنی نمره‌ی خیلی خوبی می‌گیره ولی به‌عنوان ادامه‌ی یکی از بهترین بازی‌هایی که کردم، نه نمره‌ی خوبی نمیگیره و انتظار بیشتری داشتم، بازی کاملاً پتانسیل اینو رو داشت که خیلی خیلی بهتر باشه یعنی به‌نظر توانایی و انعطاف موتور بازی فوق‌العادست ولی یجوری انگار بازی محدوده شده، مشکلات ریز درشت زیادی میشه از بازی گرفت که شاید یکیش زیادی و بیش‌از حد داستان محوری بودن بازیه، یادم در مصاحبه‌هایی که می‌دیدم سازنده‌ها بشدت بر داستان بازی تأکید و تکیه داشتن ولی حقیقتاً داستان بازی هم آنچنان گیرا نبود و به‌نظر همه‌ی وقایع یکمی بیش از حد سریع اتفاق می‌فتادن و...

بازی هم به‌نظرم یکمی بیش از حد کوتاه بود با مراحل اضافی خیلی راحت میشد چند ساعتی بازی رو طولانی‌تر کرد و به‌نظر محیط بازی و موتور قوی این بازی توانایی این رو داشت که خیلی راحت چندین مرحله متنوع دیگه داشته باشه، ولی کلاً، کل اصل بازی به 6-7 تا مرحله‌ی اصلی خلاصه میشد و بیشتر زمان بازی در اصل برای انتقال از یک نقطه در نقشه به نقطه‌ای دیگه برای انجام مرحله‌ای جدید، تلف می‌شد، نمی‌خوام بازی رو با GTA مقایسه کنم ولی در هر صورت از جهاتی بازی شبیه به GTA هست در مقام مقایسه ولی، زمان بازی از یدونه از Expansionهای GTA IV هم کمتر بود در حالی که خوده GTA IV ساعت‌ها GamePlay عرضه می‌کنه.

با تمام این اوصاف همونطور که گفتم بازی خیلی خوبی بود و کاملاً ارزش بازی کردن رو داشت ولی فوق‌العاده نبود. به‌عنوان یک پیشنهاد، شاید یکمی و در حد خیلی خفیف بهش المان‌های RPG اضافه می‌کردن جالب‌تر میشد.

huggy
02-09-2010, 03:54

چپتر 11 (27 زولای)
خونه ویتو
ویتو با صدای زنگ در از خواب بیدار میشه و میره دم در ، میبینه هنری بیرونه . هنری : خیلی وقته ندیدمت !!! می تونی بریم بیرون و یه نوشیدنی بخوریم ؟؟؟
تو ماشین هنری
هنری :تمام دار و دسته کلامنته و خود کلامنته مردن !! ویتو میگه : همون بهتر که بمیرن !! لوکو (برای کلامنته کار می کرده ) می خواست ازم پول بدزده و منو انداخت زندان. هنری میگه فالکون هم خیلی شرایط بهتری نسبت به کلامنته نداره !! ویتو میگه حالا که کلامنته مرده چی کارا میکنی ؟؟ هنری میگه می خوام عضو گروه فالکون بشم !! و میخوام که تو منو بهشون معرفی کنی !! و هنری ادامه میده : تو از جریان بمب گزاری تو هتل خبر داری ؟؟ ویتو میگه : یه چیز هایی تو اخبار شنیدم ولی خیلی اطلاعات ندارم !! هنری میگه مطمئنی ؟؟؟؟ ویتو میگه : آره !! حالا چرا یه همچین سوالی رو ازم میکنی ؟؟ هنری : چون ما جسد دوست جو رو ، همونی که صداش مثل میکی موسه !! ( مارتی ) تو پارکینگ پیدا کردیم !! حالا مطمئنی که تو بمب گزاری نبودی ؟؟ ویتو میگه : من و جو اون روز با هم بودیم و رفته بودیم بیرون یه کاری انجام بدیم !! باشه ؟؟؟ هنری میگه فقط یه لطفی بکن دفعه بعد که خواستید تغییر چهره بدید دیگه سبیل نزارید چون با اون سیبیل های مسخره من از 100 مایلی هم میتونم تشخیصتون بدم !!! ( یه تیکش رو یادم نیست که به زودی دوباره مرحله رو مینویسم و براتون میزارم شرمنده )

توی بار
ویتو به ادی میگه یکی از دوستام پیش کلامنته کار میکرده و الان نگرانه که فالکون دنبال بقیه دار و دستش بگرده و اونا رو هم بکشه !! ادی میگه : تا وقتی که کار احمقانه ای نکنن رئیس کاری به کارشون نداره !!
ویتو : همچنین دوستم میخواد بیاد با ما کار بکنه !! ادی میگه : بس بهش بگو بیاد. ویتو هم هنری رو صدا میزنه و هر دو رو به هم معرفی میکنه !!و هنری هم میگه که من می خوام با شما کار کنم !!
ادی می پرسه که رئیست این اواخر چه کار هایی علیه ما کرده ؟؟ هنری میگه اون ( کلامنته) با یکی از روئسا ( وینچی ) ملاقات کرده و می خواسته اونو با شما دشمن کنه !!
ادی: وینچی از اولش هم با فالکون مشکل داشته !! اگه بتونیم لیو گلانته رو بکشیم ضربه محکمی به وینچی میزنیم ( لیو مشاور وینچیه )و ادی به هنری میگه : اگه می خوای ثابت کنی آدم بدرد بخوری هستی لیو رو بکش !! و بعد به ویتو میگه می خوای تو هم باهاش بری ؟؟ ویتو میگه : لیو تو زندان مثل پدر بود برام ، من نمیتونم !!! ادی به هنری میگه که کار رو بدون ویتو انجام بده و بعد از رفتن هنری ، ادی میگه خوب شد اوردیش اگه همخراب کاری کنه کسی نمیفهمه که کار ما بوده و فکر میکنن کلامنته می خواسته بکشتش!!
خونه لیو
ویتو به لیو میگه فالکون چند نفر رو فرستاده تا بکشنت !! لیو : فالکون ؟؟ چرا ؟؟ و ویتو جواب میده : چون وینچی میخواد علیه فالکون یه کاری انجام بده !! لیو : وینچی نمی خواد یه همچین کاری رو بکنه !!! وینچی فقط می خواد نزاره که فالکون مواد بفروشه !! چون این خلاف قانون خانوادس !! و چون من هم از این جریان خبر دارم ( فروش مواد ) فالکون می خواد من هم بمیرم که کارش رو بدون درد سر انجا بده ! اونایی که می خوان من رو بکشن خبر ندارن که من از امدنشون آگاهم و میتونیم دو تایی بکشیمشون !!
ویتو : نمی تونم ، آخه یکی از اون ها دوستمه . لیو میگه : صبر کن من لباسمو بپوشم تا بریم !! ویتو میگه که خیلی دیر شده اونا اومدن !!!
همون طور که میدونید ( شاید هم ندونید !!!:31:) اینجای بازی دو تا راه داره !! یکی اینکه قبل از اینکه هنری ببینتتون فرار میکنن یا اینکه هنری میبینتتون !!!
وقتی که هنری نمیبینتشون:::
هیچی مثل بچه آدم فرار میکنید و میرید تو ماشین !! که کمی بعد توضیح میدم که چی میگن .
وقتی که هنری میبینتشون:::
آشپز خونه
هنری به ویتو میگه که تو اینجا چه غلطی میکنی ؟؟ ویتو جواب میده که لیو دوست منه و من نمیتونم بزارم که بمیره !! هنری میگه اکه من لیو رو نکشم ادی هم منو تو خانواده نمی پذیره !! ویتو میگه : فالکون داره بر خلاف قانون خانواده عمل میکنه و مواد میفروشه و لیو هم میخواد جلوی فالکون رو بگیره !! هنری میگه: که من خودم میدونم که فالکون داره قانون رو زیر پا میزاره و لیو هم نمی خواد که قانون شکسته بشه !!! و من میدونم که لیو آدم خوبیه !!!!! ولی لیو به من پول نمیده !!! این فالکون و ادی هستند که به من پول میدن !!لیو به ویتو میگه که من فقط یه چند ساله دیگه زنده هستم !! زندگی خودت رو به خاطر یه پیر مرد به خطر ننداز !!!
هنری به ویتو میگه : وانمود میکنم که تو رو اصلا اینجا ندیدمو اگه دوست نداری کشته شدن لیو رو ببینی برو بیرون.
بعد از صدای تیر -جلوی آشپز خونه
هنری از آشپز خونه میاد بیرون و میگه که تو به من مدیون هستی !!! و بعد هم لیو از آشپز خونه میاد بیرون و ویتو ازش میپرسه که چی شد ؟؟ لیو جواب میده که من و دوستت یه قراری گذاشتیم که من ناپدید بشم و اون هم با ادی بگه که منو کشته !!
تو ماشین - تو راه ایستگاه قطار
لیو : بعد از اینکه زنم مورد من دیگه از اینجا خوشم نمیومد و همیشه دوست داشتم برای بازنشستگیم برم مناطق گرمسیری !!
و از ویتو تشکر میکنه و میتو میگه که : اگه بخوای جونت رو به خاطر یه همچین چیزایی به خطر بندازی خیلی زنده نمیمونی !! و بعد میره تو ایستگاه .
جلوی خونه ویتو
خواهر ویتو نشسته و داره گریه میکنه و میگه که اریک ( شوهر فرانچیسکو ) همش مسته و همش پارتی میگیره و جدیدا هم با یه دخترس . ویتو میپرسه که : تو رو تا حالا زده ؟؟ فرانچیسکو هم میگه آره . ویتو هم میگه که میکشمش !!! خواهرش میگه که نه من فقط خواستم باهاش صحبت کنی !!
پیش اریک
ویتو با شیشه مش رو ب میزنه تو سر اریک و میگه حالا یادت میدم که نباید دست روی زن بلند کنی !! بعد کمی کتک کاری به اریک میگه که اگه بفهمم خواهرم خوشحال نیست یا دوباره زدیش میام و دخلتو میارم !!
خونه ویتو
خواهرش به تلفن ویتو زنگ میزنه و میگه که اریک اومد خونه و ازم معذرت خواهی کرد !! حالا تو ولش میکنی ؟نه ؟؟ ویتو میگه : آره ولی اگه دوباره روت دست بلند کنه می کشمش !! خواهرش به جای تشکر میگه : من دیگه تو رو نمیشناسم ویتو دیگه نزدیک من نشو بعد تلفن رو قطع میکنه !!
بعد از آتیش گرفتن- آپارتمان جو
ویتو : قاچاقچیا امدن خونم و سعی کردن منو بکشن و خونمو آتیش زدن !! جو میگه که : حالا میخوای انتقام بگیری ؟؟ ویتو : آره میخوام تک تک شون رو بکشم !!! جو میگه : من میرم یه چند تا تماس بگیرم و تو هم برو یه لباس بپوش !!!
تو ماشین - قبل از بکش بکش
جو : قاچاقچیا یه رئیس جدید پیدا کردن و اون هم میخواد حساب همه رو برسه !! ویتو میگه که : آخه من چیکار به اون دارم ؟؟ جو جواب میده : چون انیل ( همونی که تو زندان از گردن خ --ت--نش کردش ) پسر عموی طرفه !!!
تو ماشین- بعد از بکش بکش
ویتو میگه اشکالی نداره اگه من رو کاناپت بخوابم ؟؟ جو میگه من کلید خونه مارتی رو دارم !! ( خدا بیامرز) و میتونی بری اونجا . تو دیگه خیلی گنده شدی واسه اینکه رو کاناپم بخوابی.

خلاصه چپتر های دیگه در امضام هستش!!

پایان چپتر

Ardavan
02-09-2010, 09:54
واقعا بازی زیبایی هست،البته میشه گفت یک سری باگ ها داره،ولی واقعا زیبا هست!!
گرافیکش خوبه،
صدا گزاریش به نظرم عالی کار شده،
محیط بسیار جذاب بود واسه من،
داستان زیبایی داره،
یکم باید بیشتر روی ساخت چهره ها به نظرم کار میکردن بهتر بود!
هوش مصنوعی هم خوبه!
در کل بازی بسیار جالی هست!
ما که داریم لذت میبریم،این PB هم که اسپانسر مافیا شده عجب شیطونی هایی کرده:27:
راستی دوستان اگه کسی سیو کامل بازی رو داره که تمام مجلات هست درونش لطف کنه برازه لینکش رو!(البته میدونم گزاشتید ولی ماشاالله 148 صفحه هست،ولی من راهنمای پیدا کردن مجله ها رو دارم که توی هر قسمت کجاست خواستید بگید تا بزارم!

jericho-sina
02-09-2010, 10:22
دوستان سلام
من این بازی رو رشت خریدم( دوستم خرید) ...الان اون مرحله که باید 27500 $ برای brouno ببری هستم

بعد از اینکه میرم پول رو بهش پس میدم قسمت بعدی بازی تو load گیر میکنه؟

کسی مستونه کمکم کنه؟

تقریبا 61% بازی اونوراست

huggy
02-09-2010, 10:23
دوستان سلام
من این بازی رو رشت خریدم( دوستم خرید) ...الان اون مرحله که باید 27500 $ برای brouno ببری هستم

بعد از اینکه میرم پول رو بهش پس میدم قسمت بعدی بازی تو load گیر میکنه؟

کسی مستونه کمکم کنه؟

تقریبا 61% بازی اونوراست

احتمالا مشکل از کرکش هستش !!

این کرک رو دانلود کنید انشااله که مشکلتون حل میشه !!

jericho-sina
02-09-2010, 10:31
احتمالا مشکل از کرکش هستش !!

این کرک رو دانلود کنید انشااله که مشکلتون حل میشه !!

اگه کرک دیگه ای رو کپی کنیم save من پاک میشه؟

fouladiali
02-09-2010, 10:39

جزئیات و تریلر Jimmy's Vendetta DLC

این DLC روز 7 سپتامبر برای دانلود بر روی PSN ، Steam و Xbox Live قرار میگیره. البته با قیمت 9.99 دلار و یا با 800 امتیاز Xbox

برای هر سه پلتفرم PS3 ، PC و Xbox 360 عرضه میشه.

Jimmy's Vendetta شامل 30 ماموریت پشت سر همه.
بازی در درجه ی سختی متوسط حدود 6 تا 8 ساعت طول میکشه.
درجه ی سختی "hard" بسیار سنگین تر و سخت تر از بازی اصلیه.
اسلحه و ماشین های جدید.
این پچ هیچ ارتباطی با داستان اصلی بازی نداره.
برای شخصیت هایی مثل Mike و Giuseppe مثل یه مهمونیه.:20:

عکس ها...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک بزرگ عکس ها...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتریلر این DLC را هم میتونید از لینک زیر ببینید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو یا از لینک زیر دانلود کنید...

کیفیت: HD 720p
حجم: 36.6 MB

منبع: Mafia-Daily و KOTAKU

miladddd
02-09-2010, 10:56
اگه بازی، بازی خوبی هست، پس چرا اینقدر امتیاز های پایینی گرفته؟!

Zende
02-09-2010, 11:07
چون دیگه مافیا نیست و سبکش شده GTA و سابقه ی نسخه ی 1 رو هم خراب کرد

amirpers
02-09-2010, 11:16
من كه الان چپتر 3 هستم.تا الان بايد بگم كه اين بازي مافيا 1 رو برام زنده كرده مخصوصا وقتي آهنگ كلاسيك مافيا 1 رو تو ماشين ميذارم.اما بيشتر از مافيا 1 خاطره GTA برام زنده شده.اصلا شده عين GTA .شما ساندويچ خريدنشو نگاه كنيد ، انگار نه انگار كه مافياست.
راه رفتن و دويدن شخصيت بازي هم شده عين GTA . تو مافيا 1 دوربين به شخصيت نزديكتر بود و وقتي كه موس رو مي چرخونديد شخصيت هم مي چرخيد به طوري كه صورتش ديده نمي شد اما مافيا 2 عين GTA شده.نمي گم خوبه يا بد. مي خوام بگم اين حرف كه بعضيها مي گفتند مافيا از رو GTA برداشته شده ، الان و در مافيا 2 به واقعيت پيوسته.

اي كاش دوباره شاهكاري مثل مافيا 1 در دستمون بود.
يادش بخير . منوي بازي مافيا 1 يادتونه ؟چقدر جالب بود.اما الان منو خيلي خشك شده.
كاش Godgames دوباره در ساخت بازي نقش داشت.

اميدوارم با جدا شدن Remedy از گروه سازنده Max Payne 3 اين اتفاق براي مكس پين هم نيفته كه البته ظاهرا افتاده و مكس پين 3 هم خيلي عوض شده و شده يه بازي جديد.

tasnim68
02-09-2010, 11:34
اگه بازی، بازی خوبی هست، پس چرا اینقدر امتیاز های پایینی گرفته؟!
اونایی که میگن خوبه واسه حاشیه هاش میگن!
وگرنه خودش که چیزی نداره. من الآن چپتر 11 هم تا اینجا هیچی ندیدم!
بزرگترین عیب این بازی مرحله هاشه. مهم ترین کاری که تا حالا کرده ترکوندن دوتا ماشینه! حالا گیرم گرافیک و داستانش خوب باشه ولی اصلا مرحله هاش چنگی به دل نمی زنه، از اول تا آخر یا رانندگی می کنی یا کتک کاری! بقیه کاراشو خودش می کنه! (در کل فقط باربری(!)هاش واسه ماست! )

یه عیب دیگه هم که داره اینه که اینا خواستن بهترین ویژگی هر بازی رو یه جا داشته باشن، زدن چششو درآوردن! آدم نمی دونه داره cod بازی می کنه، gta بازی می کنه، splinter cell بازی میکنه یا مافیا! قروقاطی شده اساسی!

من که اصلا خوشم نیومده.

Milad4171
02-09-2010, 11:35
آقا یه سوال.
من نفهمیدم.
وقتی میرم پیش برنیه( اون که توی اسکله کار میکنه و ادعا میکنه دوست پدرته) اون پیرمرده کیه که برنیه میخواد بکشتش. من نفهمیدم!!؟
که همه چیز رو میگه در مورد برنیه!؟

Zende
02-09-2010, 11:38
بزنیه دیگه کدوم خریه:دی
اگه منظورت درکه
اون پیرمرد همکار بابات بوده که تعریف میکنه میگه درک باباتو کشت ما خودمون دیدیم بابات و استیو رفتن اون طورف و وقتی برگشتن استیو تنها بود

jericho-sina
02-09-2010, 11:40
آقا من بدبخت شدم رفت
این کرک آخر رو دانلود کردم کپی کردم با اینکه از save خودم backup گرفتم باید بازی رو از اول برم

کسی هیچ راهی رو نمیدونه که بتونم با کرک جدید از save آخرم برم؟

کمممممممممممممممممممممممم ممک!!!

erno69
02-09-2010, 11:41
دوستان من الان chapter 11 هستم.اون قسمتی که میان خونمو آتیش میزنن و من فرار میکنم وقتی سوار ماشین میشم و میخوام از خیابون رد شم ماشین میره تو آسفالت و معلق میشه...!!!!:41: چیکار کنم؟؟؟ کرک عوض کنم که سیو بازی هم میره...:13:

bax_021
02-09-2010, 11:45
یه باگ جــــــــــــــــــــــــ الب
این بازی تو سال های 1943-1951 انفاق میافتده
در حالی که مجله های پ*ل*ی*ب*و*ی تو سال 1953 شروع به چاب کرده
پس تو دوران این بازی این مجله ها اصلا وجود نداشته :27:

Milad4171
02-09-2010, 11:48
آره دیگه!! اسماشون رو قاطی پاتی کردم. :13:
آره درک بود و یکی دیگه. همون که همش میخوره!!!:31:

وقتی میری تو انبار دارم.
چون همیش ککتل ملوتوف میندازه رو کله ی آدم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماشین رو بردارین بذارین لای در .دیگه نمیتونه در رو ببنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد هم از بیرون پشت دیوار نشونه بگیرن و دخلش رو بیارین!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.M.D.D.E.V.I.L
02-09-2010, 11:50
کلا چند چپتر هست؟

bax_021
02-09-2010, 11:55
سیو 100 % بازی :19:
همه ی مجله ها و وانتد ها آزاده
فقط سایت مورد نظر ف*یلتره
یکینون واسه بقیه آپلود کنه

Milad4171
02-09-2010, 11:57
دوستان من الان chapter 11 هستم.اون قسمتی که میان خونمو آتیش میزنن و من فرار میکنم وقتی سوار ماشین میشم و میخوام از خیابون رد شم ماشین میره تو آسفالت و معلق میشه...!!!!:41: چیکار کنم؟؟؟ کرک عوض کنم که سیو بازی هم میره...:13:

هر ماشینی؟
برو چند تا خونه جلوتر یه مرده داره سیگار میکشه ماشینش روشنه اصولا باید ماشین اون روبرداری!!
ولی اگه واقعا توی این مورد مشکل داره ، آره باید دنبال کرک باشی!!!!
سیوهات هم نابود میشه.
بهتره یه جوری ردش کنی چون ارزش نداره 11 مرحله رو دوباره بری.
من که تموم بشه عمرا دوباره از اول برم. از این بازیهای یک بار مصرفه!!:31:

bax_021
02-09-2010, 11:58

پسورد یادم رفت
اینه : gamespotmafia2

Zende
02-09-2010, 11:59
دوستان من الان chapter 11 هستم.اون قسمتی که میان خونمو آتیش میزنن و من فرار میکنم وقتی سوار ماشین میشم و میخوام از خیابون رد شم ماشین میره تو آسفالت و معلق میشه...!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیکار کنم؟؟؟ کرک عوض کنم که سیو بازی هم میره...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوب سیوت رو یه جا کپی کن بعد کرک رو عوض کن!

کلا چند چپتر هست؟ 15

ره دیگه!! اسماشون رو قاطی پاتی کردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره درک بود و یکی دیگه. همون که همش میخوره!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوب چه کاریه
اونطوری که خودش میکنه مثلا هیجان میره بالاتر:دی

یه باگ جــــــــــــــــــــــــ الب
این بازی تو سال های 1943-1951 انفاق میافتده
در حالی که مجله های پ*ل*ی*ب*و*ی تو سال 1953 شروع به چاب کرده
پس تو دوران این بازی این مجله ها اصلا وجود نداشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا دیگه به اون باگ نمیگن میگن سوتی خری در حد المپیک
اون که هیچی
متاسفانه این بازی زیاد تاریخ آمریکا رو قشنگ نشون نمیده
در صورتی که در سال هایی که بازی اتفاق میافته زن های لختی و اینطوری خیلی کمن و بیشتر لباس ها با حجابن!(:دی) اما این بازی تاریخ آمریکا رو بد نشون میده

هر ماشینی؟
برو چند تا خونه جلوتر یه مرده داره سیگار میکشه ماشینش روشنه اصولا باید ماشین اون روبرداری!!
ولی اگه واقعا توی این مورد مشکل داره ، آره باید دنبال کرک باشی!!!!
سیوهات هم نابود میشه.
بهتره یه جوری ردش کنی چون ارزش نداره 11 مرحله رو دوباره بری.
من که تموم بشه عمرا دوباره از اول برم. از این بازیهای یک بار مصرفه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از سیوش یه کپی بگیره اینطوری از بین نمیره
کرک عوض میشه
نسخه ی بازی کلا که عوض نمیشه که
مافیا 2 که نمیشه مافیا 1:دی

jericho-sina
02-09-2010, 12:06
خوب سیوت رو یه جا کپی کن بعد کرک رو عوض کن!
15
خوب چه کاریه
اون که هیچی
در صورتی که در سال هایی که بازی اتفاق میافته زن های لختی و اینطوری خیلی کمن و بیشتر لباس ها با حجابن!(:دی) اما این بازی تاریخ آمریکا رو بد نشون میده

کرک عوض میشه

آفا من کرک بازی رو عوض کردم دیگه با save من بالا نمیاد

Zende
02-09-2010, 12:11
O.o
نمیدونم ولی اصولا استانداردش اینه که با اون سیو بیاره
البته سیو داریم تا سیو
شاید اونی که شما فکر میکن سیو سیوت نیست
مثلا این سیو برای منه تو وین 7
C:\Users\A O M\AppData\Local\2K Games

البته چیه این بازی استاندارده که اینش استاندارد باشه
نه پروفایل داره
نه free world داره
منم توقع زیادی دارما:دی

Spaniuly
02-09-2010, 12:40

لینکهای دانلود

کیفیت خوب

کیفیت متوسط

کیفیت پایین

Persian_Gun's
02-09-2010, 13:05
میشه آدرس کرکو بزارید
ممنون
سلام..
اینم لینک کرک:

:10:

Mehdi Bayern
02-09-2010, 13:11
اینم لینک راپیدباز
مجله ها کامله ولی موقع رفتن به بازی ارور میده و وارد نمیشه

امير موسر
02-09-2010, 13:29
مجله ها کامله ولی موقع رفتن به بازی ارور میده و وارد نمیشه

اقا این چجوریه ؟! من پوشه 2KGAME که تو این بود رو کلا جایگزین پوشه 2KGAME خودم کردم ولی میرم تو بازی نه مجله و وانتدی بازی و بازی رم میزنه 0 درصد !!

erno69
02-09-2010, 13:40
خوب سیوت رو یه جا کپی کن بعد کرک رو عوض کن!
15
خوب چه کاریه
اون که هیچی

کرک عوض میشه
دوست گلم ما هم به خدا آماتور نیستیما...:46:
خودم که اینو میدونستم ولی وقتی کرک رو عوض میکنی دیگه با سیو قبلی نمیاد...من خودم تست کردم...

clickestan
02-09-2010, 13:46
خودم که اینو میدونستم ولی وقتی کرک رو عوض میکنی دیگه با سیو قبلی نمیاد...من خودم تست کردم...
برای دستیابی به سیوهای قبلی یا احیانا پاک شد در ویندوز 7 به آدرس زیر مراجعه کنید:
C:\Users\your username\AppData\Local\2K Games\Mafia II\Saves\TemporaryProfile

kavehj4488
02-09-2010, 14:05
سلام..
اینم لینک کرک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10:
ولی انگار آدرس اشتباهه . من به چپتر 14 رسیدم اونجایی که مینویسه Find Joe and save him منو به یه رستوران راهنمایی میکنه ولی در رستوران هر چی دکمه E رو میزنم باز نمیشه . با Q هم باز نمیشه . در ضمن اگه مشکل از کرک هستش لینک کرک سالم بذارید لطفا.

A.M.D.D.E.V.I.L
02-09-2010, 14:12
سلام
من بازی رو تازه گرفتم بعد از اینکه chapter 1 تموم میشه و دمو ی چپتر 2 رو نشون میده توی لودینگ گیر میکنه یعنی 10000 ساعت صبر میکنم اما هیچی نمیشه
چکار کنم؟

Zende
02-09-2010, 14:18
اقا این چجوریه ؟! من پوشه 2KGAME که تو این بود رو کلا جایگزین پوشه 2KGAME خودم کردم ولی میرم تو بازی نه مجله و وانتدی بازی و بازی رم میزنه 0 درصد !!
بعضی اوقات قاطی میکنه
پوشه رو حذف کن
بعدش اون رو کپی کن

رضا جنگنده
02-09-2010, 14:18
سيو رو دانلود كردم.
حالا كجا بريزم؟

A.M.D.D.E.V.I.L
02-09-2010, 14:20
سلام
من بازی رو تازه گرفتم بعد از اینکه chapter 1 تموم میشه و دمو ی چپتر 2 رو نشون میده توی لودینگ گیر میکنه یعنی 10000 ساعت صبر میکنم اما هیچی نمیشه
چکار کنم؟
کسی میدونه؟

Zende
02-09-2010, 14:26
اگه ویندوزت 7 هست
C:\Users\A O M\AppData\Local

این سیو 100 درصد نیست و 80 درصده تنها فرقشم با سیوی که من رفته بودم که 71 درصد شده بود جمع کردن مجله هاست همین و بس
تازه به قول دوستمون تو بازی هم نمیره
تازی Wanted Poster هم من 3 تا جمع کرده بودم این هیچی جمع نکرده :دی