PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا كننده تي اس(*.ts player)

Mojtaba1992
16-08-2010, 13:11
سلام و عرض ادب خدمت مديران پي سي ورد و هم چنين هم فرومي هاي عزيز
با آرزوي قبولي طاعات و عباداتتون
غرض از مزاحمت بنده با اي دستگاههاي مبدل سيگنال آنالوگ به ديجيتال(----RECIVER)يه برنامه اي رو كپچر كردم
كه با فرمت Ts هستش و با هر برنامه اي من اجراش ميكنم يا صدا نداره يا تصوير به صورت حركت اهسته نمايش داده ميشه در صورتي كه همين فايل تو خوده دستگاه به طور كامل و درست(بدون هيچ عيبي)پخش ميشه.
اصلان من نميدونم اين قالب برا چي استفاده ميشه؟
چرا فرمت هاي ديگه نه؟
اصلان مخفف چي هست؟
چه اجرا كننده(player)هست كه بتونه اين فرمت رو بدون هيچ عيبي بخونه؟
:11::11:محبت ميكنيد اگه كمكم كنيد:11::11:

Ship Storm
16-08-2010, 13:52
از نرم افزار K-Lite Mega Codec Pack استفاده کنید:

K-Lite Codec Pack و K-Lite Mega Codec Pack | کامل‌ترین مجموعه کدک‌های فایل‌های صوتی و تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

SADEGH 7
16-08-2010, 13:54
برای اجرای این فایل ها می تونید از برنامه های زیر استفاده کنید(توسط خودم تست شده.):
KM-Player
K-Lite Codec Pack(media player classic)
PowerDVD10
موفق باشی

Mehr.Iman
16-08-2010, 15:47
بنده با اي دستگاههاي مبدل سيگنال آنالوگ به ديجيتال(----RECIVER)يه برنامه اي رو كپچر كردم ، كه با فرمت Ts هستش و با هر برنامه اي من اجراش ميكنم يا صدا نداره يا تصوير به صورت حركت اهسته نمايش داده ميشه در صورتي كه همين فايل تو خوده دستگاه به طور كامل و درست(بدون هيچ عيبي)پخش ميشه.
اصلان من نميدونم اين قالب برا چي استفاده ميشه؟
چرا فرمت هاي ديگه نه؟
اصلان مخفف چي هست؟
چه اجرا كننده(player)هست كه بتونه اين فرمت رو بدون هيچ عيبي بخونه؟
:11::11:محبت ميكنيد اگه كمكم كنيد:11::11:
سلام
دوست عزیز میشه بگید با چه برنامه ای کپچر میکنید چون منم دقیقا همین مشکلو دارم ،جدیدترین کدکی که دوستان گفتن هم دانلود کردم اما هنوز فایل ts اصلی صدا نداره،البته تا قبل از نصب اون کدک وقتی مستقیم رو فایل ts کیلک میکردم حتی درست نشونش نمیداد،همونطور که گفتید حرکت آهسته نشون میداد.
اما الان خیلی خوب نشون میده،حتی اونو به mpeg هم تبدیل کردم ولی صدا نداره.
قبلا تو خود نرم افزار مربوط به کپچر که میرفتم(power cinema) و از اونجا اجراش میکردم (تو بخش recorded tv) ،صدا داشت ولی الان دیگه اونجا هم صدا نداره!
این برنامه ای که کپچر کردم یه برنامه مهمیه که هر طور شده باید با صدا تبدیلش کنم به mpeg ولی الان همونطور که گفتم دیگه حتی تو خود نرم افزار کپچرم صدا نداره.
کسی از دوستان لطف میکنه کمک کنه؟ (خیلی واجبه)
یه دنیا ممنون

***Spring***
16-08-2010, 17:13
سلام ...

برای احرا و پخش ( دیدن ) همونطوریکه دوستان گفتند برنامه های زیادی داریم که یکی از بهترین و راحتترین برنامه ها KMPlayer هستش :

قابليت پخش انواع فايلهاي صوتي تصويري بدون احتياج به نصب كدك ها و برنامه‌هاي جانبي
فرمت هاي ويديويي:F; WMV ; AVS ; FLV ; MKV ; MOV ; 3GP ; MP4 ; MPG ; MPEG ; DAT ; OGM ; VOB ; RM ; RMVB ; TS ; TP ; IFO ; NSV

KMPlayer | پخش کننده ی قوی فایل های چند رسانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای تبدیل فایل هم توی قسمت نرم افزار دو برنامه رو داریم ، اینکه از نظر کیفیت کدوم بهتر هستند ، چک بفرمایید ... برنامه اول :

OJOsoft TotalVideo Converter کانورتر ویدئویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

==============================================

درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ===> برنامه دوم :

برای تبدیل فایل TPS به MPG فایل tps رو با Corel Video Studio X2 باز کنید و بعد به صورت MPEG Omtipizer فایل رو سیو کنید

اینم تبدیل TS به MPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] angig.ir%2Fother%2FTS%2520to%2520MPG.rar)

.

Mehr.Iman
16-08-2010, 17:34
ممنون از پاسختون
من برای تبدیل فایل از Xilisoft HD Video Converter استفاده میکنم که خیلی هم عالیه.
اما همچنان اون مشکل صدا نداشتن رو دارم،اون موقع که کپچر کردم فایل تو خود برنامه صدا داشت اما الان دیگه از تو خود برنامه هم که اجراش میکنم صدا نداره.:41:

آنتی
16-08-2010, 21:03
سلام
به نظر من برنامه gom player بهترین برنامه برای اجرای ts است
امتحان کنید پشیمان نمیشید

Mojtaba1992
16-08-2010, 22:56
سلامي دوباره خدمت بزرگواراني كه بندرو كمك و راهنمايي كردند
و آرزوي قبولي طاعات و عباداتتون
والا به هر دري زدم بسته بود چيزي حدود 900MBنرم افزار دانلود كردم تا اين در آخر به روم باز شد حدود 12 ساعتي هست كه پي اين كار بودم
فقط ميتونم بگم لطف كرديد،زحمت كشيديد محبت كرديد دستتون درد نكنه
انشاءالله جبران كنم
در ضمن خدمت آقا ايمان عزيز:
بنده با گيرنده ها(--- RECIVER)كپچر ميكنم والا برنامه خاصي كه نداره ولي مشخصات كپچرشDVRH.256 MPEG-4 TS هست
همون طور كه MAGASS VIZVIZ<<<<!!!جان فرمودند من بهترين اجرا(بدون عيب و نقصي)از POWER DVD10ديدم كه به دنبال اون CONVERTORE CYBERLINK...رو دانلود كردم و ميشه بگم نمرش 20 بود
بازهم از لطفتون تشكر ميكنم
التماس دعا

Mehr.Iman
16-08-2010, 23:31
سلام
به نظر من برنامه gom player بهترین برنامه برای اجرای ts است
امتحان کنید پشیمان نمیشید
سلام
ممنون از پاسخت
دانلودش کردم،ولی فایل ts رو که میدم بهش اجرا کنه اصلا paly نمیکنه همون اولش وایمیسه،فرمتای دیگرو اجرا میکنه ولی اینو وایمیسه دستی میشه بردش جلو ولی اجرا نمیشه و خب صدا هم نداره دیگه:41:

kiarash3500
17-08-2010, 13:52
برا ویندوز مدیا پلایر پچ نیست؟

SADEGH 7
17-08-2010, 14:11
برا ویندوز مدیا پلایر پچ نیست؟
اگه برنامه K-Lite Codec Pack رو نصب کنی، با WMP هم اجرا می شه.
موفق باشی

محمد حسن بیگی
18-08-2010, 11:59
پسوند فایل رو از tsبه mpg تغییر بده احتمالا با همون مدیا پلیر پخش یشه
من خودم همین کار رو میکنم و درست میشه البته با kmplayer میتونی هر فایل تصویری رو پخش کنی