PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب ویندوز 7

ساحل 1
15-08-2010, 19:57
سلام.من امروزرو سیستم 7 نصب کردم اما چند تا مشکل دارم

1.مشکل اول اینکه فقط یه درایو 40 گیگی دارم.
.هارد من 500 گیگ هست ام موقع نصب برای انتخاب درایو سیستم عامل فقط 2 تا درایو رو نشون میداد که یکیشc بود که 40 گیگ بود و اون یکی d بود که 240 گیگ رو نشون میداد وبقیه 250 گیگ دیگه نمیدونم کجا بود؟!وقتی خواستم یک درایو جدیددیگه باز کنم که شامل بقیه فضای هارد باشه اجازه نمیداد و فقط میتونستم 934 مگابایت رو به عنوان فضای یک درایو جدید انتخاب کنم!!!!
اما بعد از نصب 7 همون 250 گیگ رو هم نداشتم و الان فقط درایو c رو با 40 گیگ دارم!!! چرا؟؟ بقیه فضای هارد و درایوهام چی شده؟

2.از وقتی 7 ریختم صدا ندارم.سی دی مادربرد رو هم نصب کردم اما نمیدونم چرا صدا ندارم!!!کمک کنید.

3.یه مشکل دیگم اینکه وقتی دی وی دی میزارم سیستم بعضی ها رو باز میکنه و بعضی دی وی دی ها رو باز نمیکنه!! این مشکل رو تو ویندوز قبلیم که xp بود هم داشتم.چون کامپیوتر رو تازه خریدم نمیدونم اشکال سخت افزاری هست یا نرم افزاری؟ دوستان تو یه تاپیک دیگه گفتن ویندوز رو عوض کنی درست میشه اما الان نشده!چیکار کنم؟

mohsen_1363
15-08-2010, 20:06
این مشکل زیاد تو وین 7 برای دوستان پیش اومده که 1 درایو یا چند درایور شناسایی نمیشه
راهی که به نظرم میرسه برای اینکه برای همیشه راحت بشید فرمت کردن ولوم های ناشناخته از قسمت disk manengament
هست وساختن مجدد درایو، دیگه برای دفعه های بعد وین 7 رونصب کنید همچین مشکلی ندارید
من هم این مشکل رو داشتم
البته اگر اطلاعات مهمی دارید هارد رو به یه سیستم دیگه نصب کنید واطلاعات رو تخلیه کنید

اخرین ورژن درایو صدا رو از سایت رسمی مادربوردتون دانلود و نصب کنید
و البته اگه مادربوردتون ویستا یا 7 ساپورت باشه

و احتمالا dvdrom لنز چشمیش مشکل داره
اگه dvd های یکم قدیمیتر یا خش دار رو نمیخونه

mr.shadowshaman
16-08-2010, 10:55
برای شناختن فضا با cd اکسپی یارتیشن بندی کن.یادت باشه فقط چهار درایو.
برای این مشکل بر قسمت device manager اگه کارت صدا رو نشناخته باشه یه علامت اختار داره.وصل شو اینترنت آنلاین نصب کنه.اما اگر شناخته باشه مشکل از مادربرد هست.
برای اجرای dvd ها هم از یه pioneer 22X استفاده کن