PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرايد صبا مدل 86 با 2000 ليتر بنزين ؟؟؟؟

dehtoday
15-08-2010, 13:59
سلام دوستان ميخواستم نظرتونو در مورد اين خودرو بدونم بنظرتون مي ارزه اونو با اين شرايط خريد ؟

پرايد صبا مدل 86 هستش كه كمتر از 15000 كيلومتر كار كرده و همچنين نزديك 2000 ليتر بنزين توي كارت سوختش داره و اين مدت انباشته شده هيچگونه رنگ زدگي هم نداره بيمه شخص ثالث و بيمه بدنه هم تا سال ديگه اين موقع داره فروشنده ميگه قيمتش :
6ميليون و هفتصد هزار تومان

دوستان عزيز لطفا نظر خودتونو بديد خوشحال ميشم باهاتون مشورت كنم

در ضمن نظر شما در مورد خريد اين مورد هستش يا برم يه پرايد صبا صفر كيلومتر بگيرم ؟؟؟؟؟؟!!

راستي يه چيز ديگه به نظرتون الان كه قراره بنزين سهميه اش برداشته بشه اين 2000 ليتر توي كارت ميمونه يا حذف ميشه يا اينكه با همون قيمت آزاد داده ميشه ???
:11:

ess_1362
15-08-2010, 14:50
راستش بهترين مدلهاي پرايد انواع توليدي 85 و 86 هستند
به نظر من ارزش خريد را داره
چون من خودم يك 141 مدل 85 داشتم با حدود 2700 ليتر بنزين كه بنزينش را جدا فروختم و خود ماشين را هم 6300000 دادم(البته بيمه يك ماه و نيم بيشتر نداشت)

من كلا خريد پرايد صفر را به دو دليل توصيه نمي كنم :
1-پرايد هر چي جديد تر باشه افت كاراييش هم بيشتره
2-پرايد چيز خاصي براي خراب شدن نداره و تشخيص ماشين سالم كار چندان سختي نيست و مخارج و لوازمش هم ارزون هست

dehtoday
15-08-2010, 15:37
ممنون از شما
راستي يه چيز ديگه به نظرتون الان كه قراره بنزين سهميه اش برداشته بشه اين 2000 ليتر توي كارت ميمونه يا حذف ميشه يا اينكه با همون قيمت آزاد داده ميشه ؟؟؟؟؟؟؟

farshad bugatti
15-08-2010, 16:21
دوست من شک نکن که این پراید خیلی شرایطش عالیه اگه الان تو شهر ما بود من خودم اینو قبل از تو
میخریدم!:31:

ess_1362
15-08-2010, 18:15
ممنون از شما
راستي يه چيز ديگه به نظرتون الان كه قراره بنزين سهميه اش برداشته بشه اين 2000 ليتر توي كارت ميمونه يا حذف ميشه يا اينكه با همون قيمت آزاد داده ميشه ؟؟؟؟؟؟؟

خوب بنزينش كه باقي مي مونه و تا وقتي كه هست شما مي تونيد با قيمت يارنه اي(يعني همون 100 تومن براي هر ليتر ) بزنيد
من هم بار اول كه خواستم ماشين را بفروشم همه همين حرف را وسط مي كشيدن كه بنزينش حذف ميشه و ... ولي بعد از تحقيقاتي كه كردم متوجه شدم كه همچين چيزي از اساس صحت نداره

البته همون طور كه گفتم من بنزينش را جدا فروختم.اين فروشنده هم به نفعش هست كه بنزينش را جدا بفروشه چون در ماه آخر دوره شما قيمت هر ليتر را حتي اگر به دلال هاي كنار خيابون هم بفروشي بالاي 220 تومن ميخرن

به نظر من كه اين خودرو ارزش خريد داره(البته اگر از لحاظ فني سالم باشه و رنگ و ضربه هم نداشته باشه)

Penryn
15-08-2010, 18:33
سلام دوستان ميخواستم نظرتونو در مورد اين خودرو بدونم بنظرتون مي ارزه اونو با اين شرايط خريد ؟

پرايد صبا مدل 86 هستش كه كمتر از 15000 كيلومتر كار كرده و همچنين نزديك 2000 ليتر بنزين توي كارت سوختش داره و اين مدت انباشته شده هيچگونه رنگ زدگي هم نداره بيمه شخص ثالث و بيمه بدنه هم تا سال ديگه اين موقع داره فروشنده ميگه قيمتش :
6ميليون و هفتصد هزار تومان

دوستان عزيز لطفا نظر خودتونو بديد خوشحال ميشم باهاتون مشورت كنم

در ضمن نظر شما در مورد خريد اين مورد هستش يا برم يه پرايد صبا صفر كيلومتر بگيرم ؟؟؟؟؟؟!!

راستي يه چيز ديگه به نظرتون الان كه قراره بنزين سهميه اش برداشته بشه اين 2000 ليتر توي كارت ميمونه يا حذف ميشه يا اينكه با همون قيمت آزاد داده ميشه ???
:11:
شرایطش تابلو عالیه دیگه چرا معطلی! دست دست کنی رو هوا بردنش
15000 کیلومتر بعد 3 سال یعنی فقط برای یکسال راه رفته
ضمناً فکر نکنم سهمیه داخل کارتها بعد از آزاد شدن بسوزه.یه خبری در این زمینه بود

s_sarvi
15-08-2010, 18:36
عالیه برو بخرش لیتری 300 تومن هم که حساب کنی 600 هزار تومن فقط بنزین داره!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maziar_69
15-08-2010, 18:57
اصلا اگه بنزین رو بزاریم کنار یه پراید 86 با 15 هزار تا کارکرد حرف نداره !!! قیمتش هم خوبه.
کاش نصیب ما میشد همچین چیزی. :دی

hessam_sz
15-08-2010, 19:32
يك لحظه هم در خريدنش شك نكن تا 7 تومن هم جا داره