PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Error 633

mohammad hamed
27-04-2006, 09:00
با سلام
مي خواستم ببينم كه چرا هر موقعي سيستم رو روشن يا رياستارت مي كنم .مي خوام به اينترنت متصل بشم اين پيغام رو ميده و بايد يك با مودم رو Enable و Disable كنم تا مشكل حل بشه
با تشكر
منتظر هستم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lopez
27-04-2006, 09:14
به نظرم بايد مودمت رو يا پورت هاش رو دوباره نصب كني يا كلش رو بهتره يه بار مودمت را نصب كني

mohammad hamed
27-04-2006, 09:35
آخه هر موقعي كه Enable و Disable مي كنم درست ميشه

Master_Pa80
27-04-2006, 14:24
سلام دوست عزيز.
اين مشكل شما خيلي ساده هست :laughing: ، يك برنامه اي در سيستم شما وجود داره كه وقتي شما به اينترنت وصل ميشي مياد و درايورهاي خاصي از مودم شما رو درگير ميكنه و بعد صاف روي قسمت I/O سيستم ( براي مودم ) اثر ميذاره و نميذاره گذرگاههاي ارتباطي مودم پس از اتمام عمليات بسته بشن :rolleye: ...
نتيجه چي ميشه ;) ... اين كه درايورهاي مودم از سيستم عملياتي خودشون خارج نميشن و باعث ميشن اين مشكل رخ بده :puke: ...
براي رفع مشكل هم شما بايد بگردي اون برنامه اي رو كه چنين مشكلي رو برات به وجود آورده پيدا كني و تنظيماتش رو اصلاح كني :) ...
اين قبيل برنامه ها اغلب برنامه هاي فكس و يا برنامه هاي ارتباطي بين سيستمها ( مثل HyperTerminal ) و يا نرم افزارهاي منشي تلفني و ... هستند كه چنين مشكلاتي رو به وجود ميارن :rolleye: ...
شما خيلي راحت ميتوني از طريق شاخه Process ابزار Task Manager اون برنامه خاص رو پيدا كني و تنظيماتش رو اصلاح كني :rolleye: ... براي پيدا كردن برنامه اگر مورد مشكوكي در ليست Process ديدي اون رو End Task كن و ببين مشكل حل ميشه يا نه ( روش Disable يا Enable كردن نه ... ).
اگر موردي بود حتما بگو تا بيشتر كمكت كنيم :) .
اميدوارم مشكلت حل بشه دوست من :) ...
موفق و مويد باشي :cool: .

mohammad hamed
27-04-2006, 17:01
سلام دوست عزيز.
اين مشكل شما خيلي ساده هست :laughing: ، يك برنامه اي در سيستم شما وجود داره كه وقتي شما به اينترنت وصل ميشي مياد و درايورهاي خاصي از مودم شما رو درگير ميكنه و بعد صاف روي قسمت I/O سيستم ( براي مودم ) اثر ميذاره و نميذاره گذرگاههاي ارتباطي مودم پس از اتمام عمليات بسته بشن :rolleye: ...
نتيجه چي ميشه ;) ... اين كه درايورهاي مودم از سيستم عملياتي خودشون خارج نميشن و باعث ميشن اين مشكل رخ بده :puke: ...
براي رفع مشكل هم شما بايد بگردي اون برنامه اي رو كه چنين مشكلي رو برات به وجود آورده پيدا كني و تنظيماتش رو اصلاح كني :) ...
اين قبيل برنامه ها اغلب برنامه هاي فكس و يا برنامه هاي ارتباطي بين سيستمها ( مثل HyperTerminal ) و يا نرم افزارهاي منشي تلفني و ... هستند كه چنين مشكلاتي رو به وجود ميارن :rolleye: ...
شما خيلي راحت ميتوني از طريق شاخه Process ابزار Task Manager اون برنامه خاص رو پيدا كني و تنظيماتش رو اصلاح كني :rolleye: ... براي پيدا كردن برنامه اگر مورد مشكوكي در ليست Process ديدي اون رو End Task كن و ببين مشكل حل ميشه يا نه ( روش Disable يا Enable كردن نه ... ).
اگر موردي بود حتما بگو تا بيشتر كمكت كنيم :) .
اميدوارم مشكلت حل بشه دوست من :) ...
موفق و مويد باشي :cool: .

از توضح شما متشكرم
ولي هيچ برنامه اي نصب نكردم و همان برنامه هاي قبلي در حال اجرا و پردازش هستند . و تازه اين مشكل برايم اتفاق افتاده است

Master_Pa80
27-04-2006, 23:38
سلام محمد حامد جان ،
شما ميتوني بگي دقيقا از كي اين اتفاق براتون افتاده :rolleye: ؟
اگر ناگهاني باشه صد در صد مربوط به درايورهاي مودم شما هست ، شما يك بار درايورهاي مودمت رو دوباره نصب كن ( از طريق ReInstall Driver براي مودم ) ، ببين مشكل حل ميشه يا نه ، يا يك كانكشن ديگه درست كن ، اما اين حالت معمولا مربوط به درگير شدن بي مورد درايورهاي مودم هست ...
شما يك تستي بكن و نتيجه رو بگو :) ...
موفق و مويد باشي دوست من ...

mohammad hamed
28-04-2006, 16:35
با يه كانكشن ديگه هم همين جوريه
ولي هميشه اين جوري نيست .
بيشتر موقع ها اين جوري ميشه

Captain Nemo
29-04-2006, 00:53
سلام
منم حرفم همون حرف Master_Pa80 هست. یه برنامه داره تو پیش زمینه سیستمت اجرا میشه که مدمت رو درگیر کرده. یکی یکی END TASK بکن تا ببینی کدومشون داره اشکال ایجاد میکنه.

راستی یه چیزی، من مطمئن نیستم، اما ممکنه بخاطر این باشه که سرویسه TELNET روشنه، اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم، اصلا ایا امکان داره یه SERVICE باعث این ERROR بشه یا نه؟

** SYSTEM RESTORE رو فراموش نکن!!!