PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار حرفه ای پارتیشن بندی

jahromy
15-08-2010, 08:55
با سلام
نرم افزاری حرفه ای و کاملی در زمینه پارتیشن بندی برای کار در محیط ویندوزهای کمپکت (7 64bit) می خواهم متاسفانه پارتیشن مجیک روی اینگونه سیستم عامل ها باز نمیشه آیا جایگزینی وجود داره؟
ممنون

***Spring***
15-08-2010, 13:31
سلام ...

برنامه‏های پایین رو داریم :

Max Blast | برنامه حرفه ای پارتیشن بندی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Partition Manager | مديريت پارتيشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EASEUS Partition Master | ابزاری قدرتمند در زمینه مدیریت بر پارتیشن ها و فضای هارد دیسک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

Dr.FANOOS
15-08-2010, 23:20
سلام ...

برنامه‏های پایین رو داریم :

Max Blast | برنامه حرفه ای پارتیشن بندی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Partition Manager | مديريت پارتيشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EASEUS Partition Master | ابزاری قدرتمند در زمینه مدیریت بر پارتیشن ها و فضای هارد دیسک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

سلام. من خودم زمانی که xp داشتم از partition magic استفاده می کردم و انصافا هم خوب کار می کرد اما روی 7 این برنامه کار نمی کنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما چه برنامه ای برای پارتیشن بندی توصیه می کنید که با win 7 هم سازگار باشد؟:11:

***Spring***
16-08-2010, 11:02
سلام ...

این برنامه رو برای ویندوز 7 چک نکردم ... از دوستان توی تاپیک پایین :

یا تالار و زیر مجموعه اون ( لینک پایین ) بپرسید ... دوستان زیادی هستند، زودتر به نتیجه میرسید ... موفق باشید ...

بحث های نرم افزاری و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ===> ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.