PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید فیلتر UV و کیف برای دوربین Panasonic HDC-HS700

lurenzo
14-08-2010, 23:23
سلام به همه دوستان!
من به تازگی یک دوربین فیلمبرداری پاناسونیک مدل HDC-HS700 خریدم!
میخواستم براش فیلتر UV بخرم ، اما نمیدونم چه مارکی خوبه! (لنزش هم 46 میلیمتره!) لطفا دوستان یک مارک معتبر که در تهران هم براحتی گیر بیاد ، معرفی کنید!
کیف هم نمیدونم چی خوبه؟ اگر در این مورد هم کیف مناسب و مرغوبی میشناسید ، لطفا معرفی کنید!

خیلی ممنون...

Terry Bogard
15-08-2010, 01:59
چند خریدی؟

lurenzo
15-08-2010, 02:31
چند خریدی؟

1360 هزار تومان!

shahinasbaghi
15-08-2010, 08:47
1360 هزار تومان!

تبریکات فراوان به خاطر انتخاب حرفه ایتون .... چه تصویری میگیره این سری 700 پاناسونیک ... یه سروگردن بالاتر از سونی و کانن همرده خودشه.

lurenzo
15-08-2010, 09:45
تبریکات فراوان به خاطر انتخاب حرفه ایتون .... چه تصویری میگیره این سری 700 پاناسونیک ... یه سروگردن بالاتر از سونی و کانن همرده خودشه.

ممنون دوست عزيز!
ولى ايكاش يك نفر منو راهنمايى مى كرد!!!

shahinasbaghi
15-08-2010, 10:02
ممنون دوست عزيز!
ولى ايكاش يك نفر منو راهنمايى مى كرد!!!

اینم راهنمایی
فیلتر UV رو بیخیال شو چون ممکنه یکم توی فوکوس کردن بازی دربیاره و اگرم خیلی میخواهی باید بگی از خارج برات بیارن چون اینجا پیدا نمیکنی.
در مورد کیف هم من از دوبی دوربینم رو گرفتم و یه کیف پاناسونیک روش بود ولی اینجا بدون کیف میدن و بهتره بری یه کیفی بگیری که با دوربین و کابلها و شارژ توش جا بشه و امریست سلیقه ای

lurenzo
15-08-2010, 11:35
اینم راهنمایی
فیلتر UV رو بیخیال شو چون ممکنه یکم توی فوکوس کردن بازی دربیاره و اگرم خیلی میخواهی باید بگی از خارج برات بیارن چون اینجا پیدا نمیکنی.
در مورد کیف هم من از دوبی دوربینم رو گرفتم و یه کیف پاناسونیک روش بود ولی اینجا بدون کیف میدن و بهتره بری یه کیفی بگیری که با دوربین و کابلها و شارژ توش جا بشه و امریست سلیقه ای

يعنى شما ميگى ----- براى محافظت از لنز اصلا نياز نيست؟
----- ٤٦ ميليمترى خوب پيدا نميشه يا كلا ----- خوب پيدا نميشه؟ چون اكثر افراد براى دوربين هاى عكاسى حرفه ايشون ----- خوب ميگيرن! نميدونم براى دوربين فيلمبردارى هم گذاشتن ----- UV باب هست يا نه؟ شما خودت چند وقته بدون ----- از دوربينت استفاده ميكنى؟
يك مارك معتبر براى كيف دوربين ميخوام!
ممنون ميشم راهنمايى كنيد...

shahinasbaghi
15-08-2010, 12:41
يعنى شما ميگى ----- براى محافظت از لنز اصلا نياز نيست؟
----- ٤٦ ميليمترى خوب پيدا نميشه يا كلا ----- خوب پيدا نميشه؟ چون اكثر افراد براى دوربين هاى عكاسى حرفه ايشون ----- خوب ميگيرن! نميدونم براى دوربين فيلمبردارى هم گذاشتن ----- UV باب هست يا نه؟ شما خودت چند وقته بدون ----- از دوربينت استفاده ميكنى؟
يك مارك معتبر براى كيف دوربين ميخوام!
ممنون ميشم راهنمايى كنيد...

دوستان اغلب برای دوربین عکاسی فیلتر UV میندازن ... دوربین شما که به محض خاموش شدن کاور میاد روی لنزش و من تا حالا ندیدم روی دوربین فیلم برداری فیلتر UV کسی بندازه
برای کیف هم یه سر به عکسباران تو برج اسکان یا پایتخت بزن . دوربین رو هم ببر که سایز مناسب رو بتونی انتخاب کنی.

lurenzo
15-08-2010, 12:47
دوستان اغلب برای دوربین عکاسی فیلتر UV میندازن ... دوربین شما که به محض خاموش شدن کاور میاد روی لنزش و من تا حالا ندیدم روی دوربین فیلم برداری فیلتر UV کسی بندازه
برای کیف هم یه سر به عکسباران تو برج اسکان یا پایتخت بزن . دوربین رو هم ببر که سایز مناسب رو بتونی انتخاب کنی.

ممنون از راهنماييت!

Terry Bogard
15-08-2010, 15:48
مبارک باشه.
چرا tm700 نخریدی؟ دوربین فلش دار به نظر من سبکترو خوش دست تره.

lurenzo
15-08-2010, 16:18
مبارک باشه.
چرا tm700 نخریدی؟ دوربین فلش دار به نظر من سبکترو خوش دست تره.

ممنون دوست عزیز!
دلیل انتخابم فقط حجم بالاتر بود ، اختلاف قیمت 200 تومن بود و اختلاف حجم حدود 200 گیگ! (مموری 32 گیگ اصل پاناسونیک قیمت کردم 170-160 بود!
اختلاف وزن آنچنانی که ندارن! دیگه 70 گرم وزنی نیست که!:31:
ولی منظورت رو از دوربین فلش دار نفهمیدم!!؟ بیشتر توضیح بده! آخه همین HS700 ، هم خودش فلش داره برای عکاسی و هم میتونی روش یه فلش دیگه سوار کنی!!

Terry Bogard
16-08-2010, 02:59
منظورم حافظه فلشه

lurenzo
16-08-2010, 03:26
منظورم حافظه فلشه

یعنی بین حافظه داخلی tm700 و hs700 به غیر از اندازه حجم ، تفاوت دیگری هست؟

Terry Bogard
16-08-2010, 05:10
نه فرقی ندارن tm700 فقط حافظه میخوره واسه همین شارژش مدت بیشتری میمونه به نظر من هارد دوربین زیاد به کا نمیاد چون خود tm700 فک کنم 32 گیگ اینترنال مموری داره که همون کافیه بیشتر از اونم حافظه بهش میزنی (نظر شخصیه )
خلاصه مبارکت باشه دوربین شاخیه این عکس از فیلمبرداری hs700 کپچر شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکس از هندی کم سونی cx550 که شاخترین دوربین هندی کمه سونیه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

realty
16-08-2010, 17:28
1360 هزار تومان!
ببخشید این قیمت واقعاً به تومانه یا به دلاره؟ بعد این قیمت مال چه تاریخیه؟ منظورم اینه آخرین قیمت چنده؟

lurenzo
17-08-2010, 22:09
این قیمت مال 22 مرداد 1389 هست و به تومان هست و در خیابان جمهوری تهران خریداری شده است!