PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکم کنید کمکم کنید ( اطلاعاتم از بين رفت! )

1507
02-03-2005, 08:46
اساتیدگرامی سلام
من مشکلی دارم که عاجزانه خواهش می کنم کمکم کنید.من یک هاردداشتم که 80گیگااست وسه درایو کردم بعد هنگامی که می خواستم هاردبه هارد کنم آن اشتباها به حالت dynamicتبدیل شد.که متاسفانه من دوباره ویندوزراروی آن نصب کردم وآن رابه دوپارتیشن تبدیل کردم ومتاسفانه اطلاعاتم ازبین رفت .
بعد من توانستم بابرنامه های databack for fat,ntfsودیگربرنامه هابعضی ازاطلاعاتم رابرگردانم ولی همین مقداری هم که برگشت بعضی ازفایلهایم بازنمی شود(اطلاعاتم بیشترjpg,mpegبوده است .خواهش می کنم کمکم کنید چون واقعابرایم مهم است .کمکم کنید کمکم کنید
Email: r_professional2003@yahoo.com

patal
02-03-2005, 16:55
وآن رابه دوپارتیشن تبدیل کردم

سلام
اگر partition ت رو عوض كردي ==> واقعا بايد بي خيال اطلاعاتت بشي.

خوش باشي،
©م.م.©

ooje_asman
02-03-2005, 20:42
با سلام در چنین مواقعی جدا توصیه می شود که روی پارتیشنی که برنامه هایتان بوده اصلا و ابدا هیچ تغییری ندهید و نه فایلی را کپی و نه انتقال و ... دهید و اصلا کاری نداشته باشید و حال که شما کلی تغییرات صورت داده اید به قول پاتل جان بایس بی خیال اطلاعات شی و اگر اطلاعات خیلی خیلی برایتان مهم است می توانید به یکی از مراکز تخصصی بازیافت اطلاعات که کارشان همین است مراجعه کرده و با تحمل هزینه ای بالغ بر 60 هزار به بالا کار را به آنها بسپارید و تا آن زمان جدا جدا توصیه می گردد که از هرگونه اعمال تغییرات خودداری کنید