PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای ساخت

سونامی
14-08-2010, 16:00
دوستان من یک برنامه میخوام که زمانی بازی های ویندوز رو طرف اجرا کرد بازی ها باز نشه و یک ارور بده

و زمانی که خواستم اجرا بشه برم یه جایی درستش کنم در حقیقت می خوام

مثلا شما با سیستم من paint ball رو اجرا کردید یه ارور مبنی بر اینکه اجرا نمیشه بده

و از یک طریقی این دستور رو بردارم که بازی ها اجرا بشه

فکر کنم باید در setup ویندوز بریزیم چون هر زمان که ویندوز بار گذاری میشه و بازی اجرا میشه این پیغام رو بده

!Plus
14-08-2010, 16:23
منظورت رو درست متوجه نمی شم...! می خوای کسی رو اذیت کنی...؟ :13:

نمیشه این کار رو انجام داد...! برنامه از کجا باید بفهمه که برنامه ای که کاربر اجرا کرده... بازیه یا یه برنامه کاربردی...؟ :13:

ولی میشه یه کاری کرد...! ... :27:

یه کلید توی رجیستری هست... که وقتی... اسم فایل اجرایی و مسیر برنامه با بازی رو بهش میدی... دیگه اون برنامه یا بازی اجرا نمیشه... و به جاش یه ارور میاد رو صفحه...! :21:

اگه واسه اذیت کردن کسی می خوای... بگو تا ادامه ندم...! :41:

سونامی
14-08-2010, 23:09
منظورت رو درست متوجه نمی شم...! می خوای کسی رو اذیت کنی...؟ :13:

نمیشه این کار رو انجام داد...! برنامه از کجا باید بفهمه که برنامه ای که کاربر اجرا کرده... بازیه یا یه برنامه کاربردی...؟ :13:

ولی میشه یه کاری کرد...! ... :27:

یه کلید توی رجیستری هست... که وقتی... اسم فایل اجرایی و مسیر برنامه با بازی رو بهش میدی... دیگه اون برنامه یا بازی اجرا نمیشه... و به جاش یه ارور میاد رو صفحه...! :21:

اگه واسه اذیت کردن کسی می خوای... بگو تا ادامه ندم...! :41:

داداش اگر بخونیپست رو گفتم میخوام رو سیستم خودم این کار رو بکنم و رو setup بزارمش و زمانی که خواستم برشدارم و بازی کنم

MSsoftCO
15-08-2010, 02:07
سلام

فکر کنم باید در setup ویندوز بریزیم چون هر زمان که ویندوز بار گذاری میشه و بازی اجرا میشه این پیغام رو بده
منظورت Startup بود!!!

به هرحال. یه راحه آسون اینه که به این مسیر بری
C:\Program Files\Windows NT\Pinball
و بعد فایلWaveMix.inf را Rename کنی.
حالا تا زمانی که اسم فایل مذکور را درست نکنی بازی اجرا نمیشه و Error میده

خدا کنه درست متوجه شده باشم!!!:20:

خوش باشید:8: