PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیست تخمدان

sharzad94
14-08-2010, 12:58
سلام.من27سالمه واز موقعی که یادم میاد کیست تخمدان داشتم .پریودهای نامنظم دارم به طوری که چند ماه یک بار پریود میشم مگر با قرص یا آمپول.به دکتر های زیادی مراجعه کردم وقرص متفرمین هم خوردم فایده ای نداشت.میخاستم بدونم که برای رفع این مشکل چه کار باید انجام بدم؟:41:

Aristar
14-08-2010, 19:38
خوب مشکل عجیبی داری شما ولی بهتره با یه متخصص مشاوره کنی !
برای مشاوره رایگان هم می تونی از سایت تبیان استفاده کنی معمولاً خیلی مفید هستش !
با آرزوی سلامتی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsan_update
14-08-2010, 19:39
تا اونجا که من اطلاع دارم قرص متفرمین رو کسانی که دیابت تیپ 2 دارن برای کاهش قند خون مصرف میکنند

morsadr
15-08-2010, 08:35
سلام.من27سالمه واز موقعی که یادم میاد کیست تخمدان داشتم .پریودهای نامنظم دارم به طوری که چند ماه یک بار پریود میشم مگر با قرص یا آمپول.به دکتر های زیادی مراجعه کردم وقرص متفرمین هم خوردم فایده ای نداشت.میخاستم بدونم که برای رفع این مشکل چه کار باید انجام بدم؟:41:
دمست عزیز برای بررسی و درمان کیست تخمدان باید به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید . داروها و اقدامات زیادی میتوان انجام داد که باید زیر نظر پزشک متخصص باشه . فکر نکنم نظرات دوستان کمک زیادی بتونه بهتون بکنه
:41:

تا اونجا که من اطلاع دارم قرص متفرمین رو کسانی که دیابت تیپ 2 دارن برای کاهش قند خون مصرف میکنند

درسته مصرف اصلی متفورمین برای بیماران دیابتی می باشد ولی دیده شده در بیماران دچار سندرم تخمدان پلی کیستیک می باشند در درمان این بیماری و نازایی همراه آن موثر بوده است .