PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Avast محبوب ترين و پركاربردترين آنتي ويروس دنيا + نمودار

outpost
14-08-2010, 11:22
شركت oesisok در طي يك تحقيق ، ميزان استفاده از نرم افزارهاي آنتي ويروس را مشخص كرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در نمودار زير ميتونيد ميزان استفاده از آنتي ويروسها رو ببينيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نتايج اين تحقيق :

محبوب ترين نرم افزار آنتي ويروس (مجاني) : Avast Free

محبوب ترين نرم افزار آنتي ويروس ( پولي ) : Avast Anti-virus

========

نتايج اين تحقيق نشون ميده كه 42 درصد افراد از نرم افزارهاي Free استفاده ميكنند.

بعد از Avast ، آنتي ويروس Avira محبوب ترين آنتي ويروس مي باشد.

نكته جالب اينجاست كه نسخه پولي Avast پرفروش تر ازتمامي آنتي ويروسهاي پولي از جمله Kaspersky است.

=======

فابل PDF اين تحقيق :

منبع :

======
Update

يكسري از دوستان به معتبر بودن منبع شك داشتن. من اين موضوع رو بررسي كردم.

شركت oesisok يكي از معتبرترين شركتها در زمينه تست آنتي ويورسهاست و به شركتهاي آنتي ويروس گواهينامه ميده. مثلا شركت Avira و AVG گواهينامه اين شركت رو دارند.

براي نمونه ميتونيد سايت Avira رو ببيند كه گواهينامه اين شركت رو داره.

شركت oesisok يك شركت بسيار معتبر و همرده با شركتهايي مثل VB100 ميباشد

noproblem
14-08-2010, 11:37
عزیز تویه نت پر از این تست ها و.. هست
میتونی بگردی کسپر ر و هم به عنوان پر فروش ترین پیدا کنی
یکمی بیشتر بگردی میتونی avg رو هم به عنوان پر فروش ترین پیدا کنی! و..

outpost
14-08-2010, 11:40
عزیز تویه نت پر از این تست ها و.. هست
میتونی بگردی کسپر ر و هم به عنوان پر فروش ترین پیدا کنی
یکمی بیشتر بگردی میتونی avg رو هم به عنوان پر فروش ترین پیدا کنی! و..

شما هم براي حرفت منبع بزار . البته جديد باشه .

در ضمن اگر تعداد كاربر رو بخواهيم در نظر بگيريم ، Avast بيش از 100 مليون User داره و كسپر از نظر تعدادي هيچ وقت به Avast نميرسه.

noproblem
14-08-2010, 11:48
شما هم براي حرفت منبع بزار . البته جديد باشه .

در ضمن اگر تعداد كاربر رو بخواهيم در نظر بگيريم ، Avast بيش از 100 مليون User داره و كسپر از نظر تعدادي هيچ وقت به Avast نميرسه.

الان چند جا نگاه کردم
یکیش نورتون اول بود
یکیش نود 32 و ...
راستی از کجا معلوم که منبع مورد نظر شما معتبره؟

noproblem
14-08-2010, 11:54
سایت:
که محبوب ترین سایت برای دانلود هست
این امار رو از دانلود انتی ویروس ها داده
ای وی جی اول شده
اواست دوم
کسپر هم شکر خدا هیچی:

outpost
14-08-2010, 13:14
الان چند جا نگاه کردم
یکیش نورتون اول بود
یکیش نود 32 و ...
راستی از کجا معلوم که منبع مورد نظر شما معتبره؟

تعداد دانلود كه نشان دهنده تعداد يوزر نيست.

يوزر كسي هست كه نرم افزار رو ثبت كره باشه و به طور مستمر از آپديتها استفاده كنه.

Avast بيش از 100 مليون يوزر ثبت شده داره كه دارن ازش آپديت ميگيرن.

مطمنم كه آمار درسته چون قبلا بالاترين تعداد يوزرها براي Avira بود و Avast دوم بود ، ولي Avast به خاطر پيشرفتي كه در نسخه 5 كرده ، تعداد يوزرهاش بالارفته و حالا مقام اول براي Avast هستش و Avira در مقام دوم هستش.

=======

سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو ديدم .بايد سايت معتبري باشه. توضيحات سايت رو ببين

OESIS OK is the certification program for software vendors which verifies that security applications will operate with leading network and technology solutions. Application types include everything from antivirus to --- clients.

نوشته كه گواهينامه هايي رو به نرم افزارهاي امنيتي ميده .

اين گزارش در بسياري از سايتها منتشر شده.

==========
گزارش كامل رو اينجا ببينيد.

noproblem
14-08-2010, 16:24
فعلا که کسپر اینقدر سنگین کرده سیستمم رو
که نمیتونم حتی با فتوشاپ کرل هم درست راست کار کنم
امشب یه چیز سبک تر نصب میکنم
احتمالا نورتون نصب کنم!

راستی یعنی تعداد یوزر های Avg از اواست بالا تره؟؟؟؟؟؟؟
اگر اینطوری باشه فکر کنم کسپر حداقل 200 میلیون یوزر داشته باشه
چون معمولا اداره ها هم از کسپر استفاده میکنند
اینم
avg
110میلیون یوزر داره:

outpost
14-08-2010, 16:34
فعلا که کسپر اینقدر سنگین کرده سیستمم رو
که نمیتونم حتی با فتوشاپ کرل هم درست راست کار کنم
امشب یه چیز سبک تر نصب میکنم
احتمالا نورتون نصب کنم!

راستی یعنی تعداد یوزر های Avg از اواست بالا تره؟؟؟؟؟؟؟
اگر اینطوری باشه فکر کنم کسپر حداقل 200 میلیون یوزر داشته باشه
چون معمولا اداره ها هم از کسپر استفاده میکنند
اینم
avg
110میلیون یوزر داره:

100 مليون يوزر Avast مربوط به رقم يكسال پيش هستش.

طبق اين گزارش هم Avast فعلا بالاترين يوزر رو در دنيا داره.

تا جايي كه ميدونم آنتي ويروس هاي رايگان مثل Avast و AVG و Avira هميشه بالاترين يوزرها رو داشتن و مقام اول تا سوم هميشه بين اينا چرخيده و هيچ وقت صحبتي از كسپر نيست.

noproblem
14-08-2010, 16:44
100 مليون يوزر Avast مربوط به رقم يكسال پيش هستش.

طبق اين گزارش هم Avast فعلا بالاترين يوزر رو در دنيا داره.

تا جايي كه ميدونم آنتي ويروس هاي رايگان مثل Avast و AVG و Avira هميشه بالاترين يوزرها رو داشتن و مقام اول تا سوم هميشه بين اينا چرخيده و هيچ وقت صحبتي از كسپر نيست.

خب بخاطر اینکه فری هستن ملت هم استفاده میکنن
و اگر خوششون اومد میخرنش ولی کسپر که ورژن فری ندده بیرون !
ولی با این حالت به نظرم بیشتر از 200 میلیون یوزر هم داشته باشه!

outpost
14-08-2010, 16:51
خب بخاطر اینکه فری هستن ملت هم استفاده میکنن
و اگر خوششون اومد میخرنش ولی کسپر که ورژن فری ندده بیرون !
ولی با این حالت به نظرم بیشتر از 200 میلیون یوزر هم داشته باشه!

دوست عزيز

طبق اين گزارش بالاترين يوزر محصولات پولي هم مربوط به Avast هستش.

شما اگه منبع ديگه اي داريد ، بياريد.

noproblem
14-08-2010, 17:05
دوست عزيز

طبق اين گزارش بالاترين يوزر محصولات پولي هم مربوط به Avast هستش.

شما اگه منبع ديگه اي داريد ، بياريد.

عزیز شما هم که با این اطمینان فقط میگی اواست
نسخه های home page رو میگی
در غیر اینصورت اگر بخوای حساب کنی
کسپر خیلی بیشتر از 200 میلیون تا هم یوزر داره
چون مثلا میخرنش برای یه اداره با یه یوزر 100 تا کامپیوتر رو اکتیو میکنن
بیشتر اداره ها هم تویه شیراز کسپر دارن.

راستی من که خود سایت avg رو هم منبع قرار دادم که 110 میلیون یوزر داره
میگی اواست 100 میلیون ماله پارسالش بوده
یه منبع از امسال بده ببینیم چند تا یوزر داره!

*Batman*
14-08-2010, 20:33
سلام.
جناب outpost کاش مطالب خودتون رو تو تاپیک avast یا تاپیک مقایسه آنتی ویروسها مینوشتید.
این تاپیکها فقط باعث پراکندگی مطالب میشه.
باتشکر.

outpost
15-08-2010, 16:19
سلام.
جناب outpost کاش مطالب خودتون رو تو تاپیک avast یا تاپیک مقایسه آنتی ویروسها مینوشتید.
این تاپیکها فقط باعث پراکندگی مطالب میشه.
باتشکر.

موضوع اين تاپيك خيلي مهمه و شايسته نبود كه بزارمش زير مجموعه يه تاپيك ديگه.

skimoo_m
15-08-2010, 19:41
سلام.
من خودم شخصا اصلا به این نتایج اعتماد ندارم.
خیلی ها میگن این نتایج با طرفداری از یه شرکت خاص داده میشه، یدفعه کسپر، یدفعه آواست، یدفعه ... .
تازه این فقط آمار آنتی ویروس های ثبت شده است.
مثلا من خودم که از NOD 32 استفاده میکنم اونو هیچ جا ثبت نکردم تا توی آمار ها حساب بشه.
شما چی؟!! آیای کسپر، NOD 32 یا ... خودتون رو ثبت کردین؟!!
من خودم هر روز می بینم که توی سایت های مختلف آنتی ویروس های مختلف رو برتر اعلام کردن.

شاد باشین:40:

H A M A S
15-08-2010, 20:17
سلام.
من خودم شخصا اصلا به این نتایج اعتماد ندارم.
خیلی ها میگن این نتایج با طرفداری از یه شرکت خاص داده میشه، یدفعه کسپر، یدفعه آواست، یدفعه ... .
تازه این فقط آمار آنتی ویروس های ثبت شده است.
مثلا من خودم که از NOD 32 استفاده میکنم اونو هیچ جا ثبت نکردم تا توی آمار ها حساب بشه.
شما چی؟!! آیای کسپر، NOD 32 یا ... خودتون رو ثبت کردین؟!!
من خودم هر روز می بینم که توی سایت های مختلف آنتی ویروس های مختلف رو برتر اعلام کردن.

شاد باشین:40:

فرق میکنه داداشی!
اگر اواست 5 حتی نسخه فری اونرو نصب کنید
ازتون میخواد اونرو ثبت کنید (کاملا رایگان انجام میشه)و گرنه بعد از 30 روز غیر فعال میشه
اینجوری شده که الان بیش از 100 میلیون کاربر ثبت شده داره
حالا شما با سریال های قلابی ناد و کی های بلک لیست شده کاسپر میتونید رایگان ثبت کنید؟

jax2
15-08-2010, 23:00
من نمیدونم این آقای outpost با کسپر پدر کشتگی داره که تا حرف از کسپر میاد میخواد دعوا منه.:31::31::31::31:
بابا جان کسی نگفت اوست بده.ولی همه اینو قبول دارن آنتی ویروس های دیگه ای هم وجود دارند که از اوست قویترند.نه فقط کسپر.
آخه شما انقدر نسبت به اوست تعصب دارید که فقط به دنبال دلیل و م درک برای اوست میکردین.
بابا بحث انتخاب آنتی ویروس سلیقه ای و همچنین بستگی به تجربه داره.
یکی با کسپر حال می کنه یکی با اوست یکی با نود
مثلا من خودم 4 ساله کسپر دارم ویروسی نشدم
ولی هنوز ندیدن یکسی بگخ من چندسال اوست داشتم ویروسی نشدم.
موفق باشید

outpost
16-08-2010, 07:36
آخه شما انقدر نسبت به اوست تعصب دارید که فقط به دنبال دلیل و م درک برای اوست میکردین.

وقتي آمار و ارقام هست هيچ احتياجي به تعصب نيست. در حال حاضر حتي نسخه پولي Avast هم داره بيشتر از كسپر ميفروشه.

ولی هنوز ندیدن یکسی بگخ من چندسال اوست داشتم ویروسی نشدم.
موفق باشید

من به شما ميگم كه بارها ديدم توي اين ادارمون با كسپر افراد ويروسي شدن و نمونش همين چند روز پيش كه با LNK Exploit ويندوز يكي از بچه ها كه عشق كسپر بود ، ويندوزش درب و داغون شد و ديگه كسپر رو پاك كرد.

تازه من خودم عشق كسپر بودم ولي سه بار سيستم من با وجود كسپر آپديت شده ، به شدت ويروسي شد ، حتي يه بار كلي از عكسام نابود شد.

ولي الان مدت طولاني هستش كه دارم از Avast استفاده ميكنم و حتي يهبار هم مشكل ويروسي نداشتم ، با اينكه روزانه بيش از 10 ساعت به اينترنت وصل هستم.

توي تحليل ها و گزارشها زيادي بهْ آنتي ويروسهاي پولي هشدار داده شده كه مواظب باشند چون آنتي ويروسهاي مجاني به شدت دارن كاربر ها رو به خودشون جذب ميكنن.

نمونش همين Avast كه توي نسخه مجانيش امكاناتي داره كه بسياري از آنتي ويروسهاي پولي هم ندارن مثل Boot Time Scan

======
در ضمن دوست عزيز ، شما كه به معتبر بودن منبع خبر شك داشتي ، جواب شما رو توي پست اول گذاشتم تا ديگه شك و شبهه اي به اين خبر نباشه.

======

اينجا بحث برتر يودن يا نبودن نيست. بحث Market Share و ميزان استفاده از آنتي ويروسهاست كه طبق اين آمار بالاترين سهم بازار مربط به Avast هستش.

skimoo_m
16-08-2010, 08:43
سلام به همگی.

وقتي آمار و ارقام هست هيچ احتياجي به تعصب نيست. در حال حاضر حتي نسخه پولي Avast هم داره بيشتر از كسپر ميفروشه.

خب، حتما چون ارزون تر هست و امنیت نسبتا بدی هم نداره فروشش رفته بالا.

اينجا بحث برتر يودن يا نبودن نيست. بحث Market Share و ميزان استفاده از آنتي ويروسهاست كه طبق اين آمار بالاترين سهم بازار مربط به Avast هستش.

دوست عزیز، بحث برتر بودن یا پرفروش بودن تفاوت زیادی نداره.
بعضی سایت ها یک آنتی ویروس رو پرفروش ترین و بعضی ها اونو برترین آنتی ویروس میدونند.

شاد باشید!:40:

hoomi_gta
16-08-2010, 09:37
Avast محبوب قلب ها!! من اینقدر این آنتی ویروس و دوست دارم که حتی دلم نمیومد ورژن 4.8 و uninstall کنم و ورژن 5 و بریزم. کلی عادت کرده بودم به اون اینترفیس 4.8 و دل کندن ازش خیلی سخت بود. هرچند ورژن 5 خیلی بهتر شده.

noproblem
16-08-2010, 10:00

سلام
این که داره اینقدر میفروشه شما هم میگی تعصب ندارم بهش البته مشخصه که تعصب ندارید
ایا چیزی از فروشش تویه جیب شما میره؟
ایا بازاریاب اواست هستین؟
نکنه شرکتی که توش کار میکنی نمایندگی اواست هست؟
چون معمولا ادم از فروشگاه باباش هم اینقدر تعریف و تمجید نمیکنه!!
در صورتی که شما هنوز مدرک بیش از 100 میلیون کاربر داشتن اواست رو نزاشتین!
اگر بخوای بزاری از سایت خودش بزار
اینم بدون که انتی ویروس هایی که زیاد طرفدار ندارن میات میگن که 100 میلیون کاربر دارن
میذونی چرا؟ چون تویه جهان 6/6 میلیارد جمعیت داریم که حداقل با وجود این جمعیت باید 10 میلیارد و حتی بیشتر چون معمولا این روزا تویه هر خونه ای هم کامپیوتر هست و هم لب تاپ و..
خب شما حساب کن که از این جمعیت 70 درصدش هم که به امنیت اهمیت بدن فقط 100 میلیونش اواست دارن!!!!
میخوام این حرفم رو بهت بزنم که اگر بقیه جمعیت به طور میانگین از انتی ویروس های دیگه استفاده کنند نورتون و کسپر و نود 32 خیلی از اواست بیشتر کاربر دارن!!
به گفته دوستمون باید اواست رو ثبت کنیم! در صورتی که نه کسپر نه نود ونه نورتون نیاز به ثبت ندارن!!!!! با این حالت تو میتونی به تاپیک اواست با 30 یا 40 صفحه سربزنی و تاپیک کسپر و نود و نورتون با بیش از 250 صفه!!!! تازه این فقط تویه p30world
با این حالت نسخه فری avg خیلی بیشتر از اواست دانلود شده و استفاده میشه!!!
در صورتی که نمیخواد ثبت بشه!!!!! 110 میلیون کاربر ثبت شده و دائم داره ولی اواست همه کاربراش رو ثبت میکنه و 100 میلیون کاربر داره

kases
16-08-2010, 14:32
سلام
این که داره اینقدر میفروشه شما هم میگی تعصب ندارم بهش البته مشخصه که تعصب ندارید
ایا چیزی از فروشش تویه جیب شما میره؟
ایا بازاریاب اواست هستین؟
نکنه شرکتی که توش کار میکنی نمایندگی اواست هست؟
چون معمولا ادم از فروشگاه باباش هم اینقدر تعریف و تمجید نمیکنه!!
اینم بدون که انتی ویروس هایی که زیاد طرفدار ندارن میات میگن که 100 میلیون کاربر دارن
میذونی چرا؟ چون تویه جهان 6/6 میلیارد جمعیت داریم که حداقل با وجود این جمعیت باید 10 میلیارد و حتی بیشتر چون معمولا این روزا تویه هر خونه ای هم کامپیوتر هست و هم لب تاپ و..
خب شما حساب کن که از این جمعیت 70 درصدش هم که به امنیت اهمیت بدن فقط 100 میلیونش اواست دارن!!!!
میخوام این حرفم رو بهت بزنم که اگر بقیه جمعیت به طور میانگین از انتی ویروس های دیگه استفاده کنند نورتون و کسپر و نود 32 خیلی از اواست بیشتر کاربر دارن!!
به گفته دوستمون باید اواست رو ثبت کنیم! در صورتی که نه کسپر نه نود ونه نورتون نیاز به ثبت ندارن!!!!! با این حالت تو میتونی به تاپیک اواست با 30 یا 40 صفحه سربزنی و تاپیک کسپر و نود و نورتون با بیش از 250 صفه!!!! تازه این فقط تویه p30world
با این حالت نسخه فری avg خیلی بیشتر از اواست دانلود شده و استفاده میشه!!!
در صورتی که نمیخواد ثبت بشه!!!!! 110 میلیون کاربر ثبت شده و دائم داره ولی اواست همه کاربراش رو ثبت میکنه و 100 میلیون کاربر داره

دوست عزیز حرف دل منو زدی چند روزه هر چی میام اینجا یک عده ای دارن تبلیغ اواست میکنن اتفاقا انتی ویروس اواست جز مزخرف ترین انتی ویروسهاهستش من خودم چند ماه ازش استفاده کردم با اپدیت کامل اما باز ویروسی شدم یک کافی نت نزدیک خونه ما هست که از همین اواست اپدیت شده داره استفاده میکنه هر موقع فلشم به این کامپیوترها وصل میکنم 40 50 تا ویروس می پرن تو فلش موقعی که میام خونه فلشمو با کاسپر اسکن میکنم شاخ در میارم که این همه ویروس چجوری تو سیستم طرف اومده و چجوری داره کار میکنه

outpost
16-08-2010, 14:43
دوست عزیز حرف دل منو زدی چند روزه هر چی میام اینجا یک عده ای دارن تبلیغ اواست میکنن اتفاقا انتی ویروس اواست جز مزخرف ترین انتی ویروسهاهستش من خودم چند ماه ازش استفاده کردم با اپدیت کامل اما باز ویروسی شدم یک کافی نت نزدیک خونه ما هست که از همین اواست اپدیت شده داره استفاده میکنه هر موقع فلشم به این کامپیوترها وصل میکنم 40 50 تا ویروس می پرن تو فلش موقعی که میام خونه فلشمو با کاسپر اسکن میکنم شاخ در میارم که این همه ویروس چجوری تو سیستم طرف اومده و چجوری داره کار میکنه

شما ديگه آخرشي !

توي اخرين تست On-demad Scan قدرت ويروس يابي Avast از Kaspersky بيشتر بوده .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید97.3 درصد از ويرسها رو Avast گرفته.

توي آخرين تست گواهينامه VB100 رو گرفته.

بعد شما مياي ميگي كه Avast ضعيفه !

حرف شما رو باور كنم يا اين همه تستهاي معتبر.

====
در ضمن قبلا هم گفتم كه همين چند روز پيش يكي از همكارامون با LNK Exploit ويروسي شد و ويندوزش درب و داغون شد. آنتي ويروسش هم كسپرسكي بود.
====

مشكل شماها اينه كه نميتونيد باور كيند يه آنتي ويروس Free داره مياد رو دست تمام آنتي ويروسهاي پولي.

ولي اين واقعيته و Avast تبديل شده به محبوب ترين و پراستفاده ترين آنتي ويروس دنيا و آمارش هم در پست اول موجوده.

=====

شما قبل از اينكه اينهمه جيغ و فرياد بزني ، يه سر ميرفتي سايت Avast همه چي رو ميدي .

noproblem
16-08-2010, 14:56
ما نمیگیم نیست .......>مدرک از خود سایت اواست میخوایم!
که چند تا یوزر داره؟
شما مبنا رو گزاشتی رویه تست
On-demad Scan
خب عزیز شما هوش مصنوعی و ...
همه اینا رو گزاشتی کنار فقط برای این تست؟
این تست فقط تست دیتا بیس هست برای ویروسای کاملا شناخته شده!
ایا شده که ویروس ناشناسی رو هم مثل کسپر تشخیص بده و بلوک کنه؟
در هر صورت با این امکانات اگر فری باشه که عالیه اگر دیگه نخواد فایروال و.. نصب کنیم!
شما مبنا رو گزاشتی بوت تایم اسکن خب درسته فری هست ولی تحفه هم نیست
خب ایا میتونه مثل کسپر تغییرات بوجود امده توسط ویروس ها رو هم به حالنت اصلی برگردونه؟
در صورتی که کسپر همه قابلیت های اواست اینترنت سکیوریتی رو هم داره و حتی بیشتر
تنها مشکلی که داره سیستم رو سنگین میکنه که کسی که سیستم ضعیفی داره اصلا نباید نصبش کنه نه اینکه نصب کنه بعد هم بگه سنگینه
من خوذدم دیشب نورتون نصب کردم ولی بازم میخوام برگردم کسپر.

شما ديگه آخرشي !

توي اخرين تست On-demad Scan قدرت ويروس يابي Avast از Kaspersky بيشتر بوده .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید97.3 درصد از ويرسها رو Avast گرفته.

توي آخرين تست گواهينامه VB100 رو گرفته.

بعد شما مياي ميگي كه Avast ضعيفه !

حرف شما رو باور كنم يا اين همه تستهاي معتبر.

====
در ضمن قبلا هم گفتم كه همين چند روز پيش يكي از همكارامون با LNK Exploit ويروسي شد و ويندوزش درب و داغون شد. آنتي ويروسش هم كسپرسكي بود.
====

مشكل شماها اينه كه نميتونيد باور كيند يه آنتي ويروس Free داره مياد رو دست تمام آنتي ويروسهاي پولي.

ولي اين واقعيته و Avast تبديل شده به محبوب ترين و پراستفاده ترين آنتي ويروس دنيا و آمارش هم در پست اول موجوده.

=====

شما قبل از اينكه اينهمه جيغ و فرياد بزني ، يه سر ميرفتي سايت Avast همه چي رو ميدي .

عزیز اینقدر جیغ زدم صدام گرفت یه لیوان اب خنک بده بهم
شما گفتی 100 میلیون ماله پارسالش بوده
من میگم امثال چند تا داره باز عکس 100 میلیون رو میزاری؟

outpost
16-08-2010, 15:02
ما نمیگیم نیست .......>مدرک از خود سایت اواست میخوایم!
که چند تا یوزر داره؟
شما مبنا رو گزاشتی رویه تست
On-demad Scan
خب عزیز شما هوش مصنوعی و ...
همه اینا رو گزاشتی کنار فقط برای این تست؟
این تست فقط تست دیتا بیس هست برای ویروسای کاملا شناخته شده!
ایا شده که ویروس ناشناسی رو هم مثل کسپر تشخیص بده و بلوک کنه؟
در هر صورت با این امکانات اگر فری باشه که عالیه اگر دیگه نخواد فایروال و.. نصب کنیم!
خب ایا میتونه مثل کسپر تغییرات بوجود امده توسط ویروس ها رو هم به حالنت اصلی برگردونه؟
در صورتی که کسپر همه قابلیت های اواست اینترنت سکیوریتی رو هم داره و حتی بیشتر
تنها مشکلی که داره سیستم رو سنگین میکنه که کسی که سیستم ضعیفی داره اصلا نباید نصبش کنه نه اینکه نصب کنه بعد هم بگه سنگینه
من خوذدم دیشب نورتون نصب کردم ولی بازم میخوام برگردم کسپر.

من اصلا با كسپر يا هيچ آنتي ويروس ديگه اي مشكلي ندارم.

اصلا اين آنتي ويروسا كه ارث بابام نيستن كه !

مساله من اينه كه فقط ميخوام بچه ها رو راهنمايي كنم كه از اين بلا تكليفي دربيان.

طرف ميره NOD نصب كنه.... خيلي از ويروسا رو نميشناسه و توي تميز كردن ويروسهاي بدقلق مشكل داره.

كسپر نصب ميكنه .... كلي سرعت سيستنش مياد پايين + آپديتهاي سنگين

Avira نصب ميكنه .... كه اصلا توي شناسايي ويروس خيلي خوبه .... ولي تو پاك كردن ويروس تعطيله

AVG نصب ميكنه .... كه نسخه Free ش اصلا آنتي روت كيت نداره.

و هزار جور آنتي ويروس ديگه

آخه وقتي يه آنتي ويروس هست كه هيچ كدوم از اشكالات بالا رو نداره و تازه كلي تكنولوژي هاي انحصاري داره و مجاني هم هست ، چه دليلي داره كه بريم مثلا كسپر نصب كنيم تا از 24 ساعت روز ، 26 ساعت رو دنبال Key باشيم.

يكم دست از تعصب برداريم و معقولانه تر عمل كنيم.

شما گفتی 100 میلیون ماله پارسالش بوده
من میگم امثال چند تا داره باز عکس 100 میلیون رو میزاری؟

آمار جديد رو توي پست اول گذاشتم.

در حال حاضر 11.5 درصد از بازار از كل بازار آنتي ويروسها در دست Avast Free هستش كه بالاترين سهم رو بين تمام شركتها داره.

فكر كنم شما اصلا نمودار رو نديديد.

اتفاقا بوت تام اسكن خيلي هم تحفه است. وقتي يه ويروس خفن بيافته رو سيستمت و هيچ آنتي ويروسي نتونه پاك كنه ، تازه ميفهمي چقدر تحفه است.

noproblem
16-08-2010, 15:18
اتفاقا بوت تام اسكن خيلي هم تحفه است. وقتي يه ويروس خفن بيافته رو سيستمت و هيچ آنتي ويروسي نتونه پاك كنه ، تازه ميفهمي چقدر تحفه است
من که فعلا نورتون نصب کردم از لحاظ کارایی مثل اواست فری میمونه البته اینترنت سکیورتیش:31:
امروز میگفت میهن دانلود سایت مطمئنی نیست بلوکش کرده بود!

milaaad
16-08-2010, 15:28
دوستان بی خیال.یعنی اینقدر بیکارید که می شینید سر کاربر های دو تا شرکت انتی ویروس جر وبحث میکنید؟
ادم تو کار این ملت میمونه ...
چه فرقی میکنه اصلا avast یک میلیارد avg دو میلیارد! به شما چی میرسه که اینقدر تو سرو کله هم میزنین؟ به قول یه استادمون ادم از بعضی کارا میخواد شاخ گاوی دراره...

01110362
16-08-2010, 18:18
دوستان عزیز بحث کارایی یه آنتی ویروسه اتفاقا من هم رو سیستمم نورتون 2011 آپدیت شده بود که متاسفانه یه ویروس تو start up سیستم بالا می اومد که نورتون هیچ توجهی بهش نمیکرد .که با نصب 5 avast مشکل حل شد
بحث سر تبلیغ نیست سر کارایی آنتی ویروسهاست که یکی دوست داره کسپر نصب کنه یکی avg .......

بقول این دوستمون چیکار دارید این آنتی ویروس چند تا user داره اون چند تا ؟

مهم اینه که کارامد باشه که الحمدالله کم هم نیست و یکی از اونها هم آواست هست.

متاسفانه این فروم ها شده جای رو کم کردن.

بدون تعصب باید بگم Avast یکی از بهترینهاست .
:11:

noproblem
17-08-2010, 12:56
کسپرسکی 300 میلیون یوزر داره!!!!!!
مدرک سایت کسپرسکی:
قسمت

The company today

Kaspersky Lab is an international group that employs over 1700 highly qualified specialists, has central offices in Moscow, as well as regional headquarters overseeing the activities of local representatives and partners in five global regions: Western Europe; Eastern Europe, the Middle East and Africa; North and South America; the Asia-Pacific region; and Japan. The company currently works in more than 100 countries across the globe. The company’s products and technologies provide protection for over 300 million users worldwide.
The group’s main decision-making body is the Board of Directors, responsible for setting out an overall development strategy and appointing senior management figures. The Board is made up of nine shareholders and top managers representing the central headquarters and global regions

outpost
17-08-2010, 13:34
دوستان عزیز بحث کارایی یه آنتی ویروسه اتفاقا من هم رو سیستمم نورتون 2011 آپدیت شده بود که متاسفانه یه ویروس تو start up سیستم بالا می اومد که نورتون هیچ توجهی بهش نمیکرد .که با نصب 5 avast مشکل حل شد
:11:

كاشكي اين حرفاي شما رو بقيه هم ببينين.

من هم دقيقا تجربه شما رو داشتم. هر آنتي ويرسي كار كردم ، بالاخره يه جا سوتي داد . حتي آنتي ويروسهاي بسيار معتبر مثل Kaspersky

ولي نميدونم آخه اين Avast چه جوريه كه هيچ ويروسي از دست در نميره و مجاني هم هست .

kases
17-08-2010, 16:49
کسپرسکی 300 میلیون یوزر داره!!!!!!
مدرک سایت کسپرسکی:
قسمت

The company today

Kaspersky Lab is an international group that employs over 1700 highly qualified specialists, has central offices in Moscow, as well as regional headquarters overseeing the activities of local representatives and partners in five global regions: Western Europe; Eastern Europe, the Middle East and Africa; North and South America; the Asia-Pacific region; and Japan. The company currently works in more than 100 countries across the globe. The company’s products and technologies provide protection for over 300 million users worldwide.
The group’s main decision-making body is the Board of Directors, responsible for setting out an overall development strategy and appointing senior management figures. The Board is made up of nine shareholders and top managers representing the central headquarters and global regions

دوست من این 300 میلیون فقط کاربرانی هستن که لایسنس رو خریداری کردهاند به نظر من کاربران واقعی کاسپر بالای 500 میلیون هستند

noproblem
17-08-2010, 16:51
دوست من این 300 میلیون فقط کاربرانی هستن که لایسنس رو خریداری کردهاند به نظر من کاربران واقعی کاسپر بالای 500 میلیون هستند

اره دقیقا این ها ثبت شده هاش هستن
در غیر اینصورت خیلی بیشتر کاربر داره:11:

kian-sh
17-08-2010, 17:28
اره دقیقا این ها ثبت شده هاش هستن
در غیر اینصورت خیلی بیشتر کاربر داره:11:
باز داره میگه یوزر.:16:
یوزر رو ول کن.کارایی و قدرت رو بچسب.
اونی که تعصب داره شمایید که آنتی ویروسی رو که خودتون هم اونو امتحان نکردید رو قبول ندارید حداقل بزارید ما که همشون رو امتحان کردیم و به این نتیجه رسیدیم که آوست بهترینه حرف بزنیم بابا.:28:

noproblem
17-08-2010, 18:25
باز داره میگه یوزر.:16:
یوزر رو ول کن.کارایی و قدرت رو بچسب.
اونی که تعصب داره شمایید که آنتی ویروسی رو که خودتون هم اونو امتحان نکردید رو قبول ندارید حداقل بزارید ما که همشون رو امتحان کردیم و به این نتیجه رسیدیم که آوست بهترینه حرف بزنیم بابا.:28:

عزیز این تاپیک رو بخون !
همون پست اولش هم مربوط به کاربر بود
من سرم درد میکنه برای حالگیری از اینو اون ..عزیزکافیه
یاهو منو اد کنی تا ببینی کی حالیشه چی خوبه چی بده
و بعد زر زیادی بزنی
mobile_amin100
همیشه اماده پاسخگویی با طبل هایی توخالی مثل تو هستم عزیز

outpost
18-08-2010, 08:23
عزیز این تاپیک رو بخون !
و بعد زر زیادی بزنی
mobile_amin100

شما مشكل بينايي داري ؟ چرا اينقدر فونتهاي بزرگ استفاده ميكنيد ؟ پيشنهاد ميكنم به يه چشم پزشك مراجعه كنيد.

=======
اما در مورد اين 300 مليوني كه گفتي بايد بهت توضيح بدم.

كسپر داره ميگه كاربراش حدود 300 مليون هستن. اما شما فراموش كردي كه كسپر خدمات ديگه غير از آنتي ويروس معمولي داره.

كسپر براي Mobile ا نرم افزارهاي امنيتي ميزنه. براي سرور ها Anti- Spam ميزنه. نرم افزارهاي امنيتي براي Gateway و WorkStation ها ميزنه. حوزه كاري بسيار وسيعي داره.

مشكل شما اينه كه اصلا فايل PDF اين تحقيق رو نگرفتي بخوني . توي فايل به صراحت گفته شده كه اين تحقيق ميزان سهم هر يك از آنتي ويروسها رو روي سيستم عامل ويندوز رو نشون ميده .
و اين خيلي فرق داره با كل كاربرا و مشتريان يه شركت.

پيشنهاد ميكنم فايل تحقيق رو بگيري بخوني و بعد اينجوري اظهار نظر كني.

========
جامعه آماري اين تحقيق :

شركت OESIS گفته كه براساس 50 مليون Framework ي كه در نرم افزارها ، سخت افزارهاي امنيتي و شبكه مثل Cisco System + صدها هزار دواطلب ، اين نتايج رو ارايه داده.

همونطور كه ميبينيد جامعه آماري بسيار بزرگ و مناسبي هستش . حالا ميخوايم يه نگاه ديگه به اين آمار بكينيم.

========
سهم هر يك از شركتها از بازار آنتي ويروس ويندوز

در نمودار پست اول ، سهم هر يك از نرم افزارهاي آنتي ويروسها رو ديديم.

توضيح اينكه مثلا شركت Kaspersky هم آنتي ويروس داره و هم اينترنت سكيوريتي. اين دو مورد در نمودار پست اول جدا از هم اومدن.

ولي در نمودار پايين سهم شركتها رو اعلام ميكنه.يعني محصولات شركتها همگي در يك آيتم اومدن.

همونطور كه ميببينيد تعداد كاريراي شركت Avast و Aviar و Symantec در مقام هاي اول تا سوم هستن.

نكته جالب اينجاست كه مايكروسافت هم بالاتر از بسياري از شركتها قرار گرفته .

منبع :

kian-sh
18-08-2010, 11:06
عزیز این تاپیک رو بخون !
و بعد زر زیادی بزنی
mobile_amin100
بابا چشم های تو مشکل داره گناه ما چیه!!!!!!!!:34:
نکنه تو برای شرکت کسپر کار میکنی که این قدر ازش طرفداری میکنی.آخه چی به تو میرسه!!!!!!:18:
شما برو تو تاپیک کسپر پست بده تا ملت به خاطر این آنتی ویروس این قدر عذاب نکشن و یکی که ادا داره کسپر بهترینه بره به داد مشکلات کسپری ها برسه.:41:
در ضمن مراقب حرف زدنت باش وگرنه اخطارت رو میدم تا با اردنگی از اینجا بیرونت کنن.:23:
اینجا جایی برای بد دهن ها نیست.:32:

noproblem
18-08-2010, 12:31
بابا چشم های تو مشکل داره گناه ما چیه!!!!!!!!:34:
نکنه تو برای شرکت کسپر کار میکنی که این قدر ازش طرفداری میکنی.آخه چی به تو میرسه!!!!!!:18:
شما برو تو تاپیک کسپر پست بده تا ملت به خاطر این آنتی ویروس این قدر عذاب نکشن و یکی که ادا داره کسپر بهترینه بره به داد مشکلات کسپری ها برسه.:41:
در ضمن مراقب حرف زدنت باش وگرنه اخطارت رو میدم تا با اردنگی از اینجا بیرونت کنن.:23:
اینجا جایی برای بد دهن ها نیست.:32:

آقای خوشبین میدونم
نه برای کسپر کار میکنم نه ماله بابام هست الان هم دارم نورتون استفاده میکنم
دوم من برای چی گفتم منو یاهو اد کنی؟ بخاطر این که اینجا نشه اسپم کده
بزرگ هم نوشتم تا ببینی و از قلم نندازیش !
در ضمن من نمیدونم من طزفداری میکنم یا شما از اواست این دوستمون که 100 درصد حرف هاش تبلیغ اواست هست بعد میگی من تعصبی نیستم! ولی من اگر اینقدر رویه کسپر تعصب داشتم الان نورتون نصب نکرده بودم
مشخصه کی تعصب داره!

شما مشكل بينايي داري ؟ چرا اينقدر فونتهاي بزرگ استفاده ميكنيد ؟ پيشنهاد ميكنم به يه چشم پزشك مراجعه كنيد.

=======

كسپر داره ميگه كاربراش حدود 300 مليون هستن. اما شما فراموش كردي كه كسپر خدمات ديگه غير از آنتي ويروس معمولي داره.

كسپر براي Mobile ا نرم افزارهاي امنيتي ميزنه. براي سرور ها Anti- Spam ميزنه. نرم افزارهاي امنيتي براي Gateway و WorkStation ها ميزنه. حوزه كاري بسيار وسيعي داره.

مشكل شما اينه كه اصلا فايل PDF اين تحقيق رو نگرفتي بخوني . توي فايل به صراحت گفته شده كه اين تحقيق ميزان سهم هر يك از آنتي ويروسها رو روي سيستم عامل ويندوز رو نشون ميده .

========
جامعه آماري اين تحقيق :

شركت OESIS گفته كه براساس 50 مليون Framework ي كه در نرم افزارها ، سخت افزارهاي امنيتي و شبكه مثل Cisco System + صدها هزار دواطلب ، اين نتايج رو ارايه داده.

همونطور كه ميبينيد جامعه آماري بسيار بزرگ و مناسبي هستش . حالا ميخوايم يه نگاه ديگه به اين آمار بكينيم.

========
سهم هر يك از شركتها از بازار آنتي ويروس ويندوز

در نمودار پست اول ، سهم هر يك از نرم افزارهاي آنتي ويروسها رو ديديم.

توضيح اينكه مثلا شركت Kaspersky هم آنتي ويروس داره و هم اينترنت سكيوريتي. اين دو مورد در نمودار پست اول جدا از هم اومدن.

ولي در نمودار پايين سهم شركتها رو اعلام ميكنه.يعني محصولات شركتها همگي در يك آيتم اومدن.

همونطور كه ميببينيد تعداد كاريراي شركت Avast و Aviar و Symantec در مقام هاي اول تا سوم هستن.

نكته جالب اينجاست كه مايكروسافت هم بالاتر از بسياري از شركتها قرار گرفته .

منبع :

سلام خوبید؟
من که اصلا رویه حرف شما حرفی نزدم من فقط گفتم کسپر 300 میلیون یوزر داره اونم ثبت شده به همه برنامه هاش ایا گفتم یوزر خانگی
در هر صورت من اون تست هم خوندم اواست هم بیشترین رتبه استفاده ار هوم یوزر و نسخه فری داره چون من تا حالا نسخه غیز از خانگی از اواست ندیدم!
که اگر واقعا فقط یوزر خانگی داشته باشه خیلی کاربر داره در غیر اینصورت نه!
در کل این بحث بحث یوزر بود من هم گفتم بگم کسپر چند تا یوزر داره
ایا گفتم نسخه خانگی؟
ایا گفتم نسخه مکینتاش؟
ایا گفتم نسخه سرور؟
ایا گفتم نسخه موبایلش؟
نه فقط گفتم 300 میلیون یوزر داره همین!:11:

kian-sh
18-08-2010, 13:02
آقای خوشبین میدونم
نه برای کسپر کار میکنم نه ماله بابام هست الان هم دارم نورتون استفاده میکنم
دوم من برای چی گفتم منو یاهو اد کنی؟ بخاطر این که اینجا نشه اسپم کده
بزرگ هم نوشتم تا ببینی و از قلم نندازیش !
در ضمن من نمیدونم من طزفداری میکنم یا شما از اواست این دوستمون که 100 درصد حرف هاش تبلیغ اواست هست بعد میگی من تعصبی نیستم! ولی من اگر اینقدر رویه کسپر تعصب داشتم الان نورتون نصب نکرده بودم
مشخصه کی تعصب داره!

سلام خوبید؟
من که اصلا رویه حرف شما حرفی نزدم من فقط گفتم کسپر 300 میلیون یوزر داره اونم ثبت شده به همه برنامه هاش ایا گفتم یوزر خانگی
در هر صورت من اون تست هم خوندم اواست هم بیشترین رتبه استفاده ار هوم یوزر و نسخه فری داره چون من تا حالا نسخه غیز از خانگی از اواست ندیدم!
که اگر واقعا فقط یوزر خانگی داشته باشه خیلی کاربر داره در غیر اینصورت نه!
در کل این بحث بحث یوزر بود من هم گفتم بگم کسپر چند تا یوزر داره
ایا گفتم نسخه خانگی؟
ایا گفتم نسخه مکینتاش؟
ایا گفتم نسخه سرور؟
ایا گفتم نسخه موبایلش؟
نه فقط گفتم 300 میلیون یوزر داره همین!:11:
نه من و نه دوستم برای آواست کار می کنیم و نه شما برای کسپر.
پس بعد از این هر کسی خواست حرفی بزنه باید با مدرک معتبر حرفش رو ثابت کنه وگرنه لطف کنه و دیگه اینجا پست نده.
ما که با کسی دعوا نداریم.:10:

skimoo_m
18-08-2010, 13:22
سلام.
دوستان این مدارکی که شما میذارین هیچ کدومش معتبر نیست.
چون هرکی هر چی دلش می خواهد میذاره و ما هم اون رو به عنوان مدرک معرفی میکنیم.
دوما اینکه تعداد تمام کاربرای آواست همون آمار های شماست. چون Free هست و ثبتش مشکلی نداره.
اما ما تو ایران اکثرا کسپر و NOD 32 رو ثبت نشده استفاده می کنیم.
و آماری که کسپر داره (300 میلیون) مربوط به کسایی هست که آنتی ویروسو ثبت کردن.
پیشنهاد من اینه که اگه واقعا می خواهید ببینید کدوم آنتی ویروس کاربر بیشتری داره، یه نظرسنجی تو P30World راه بندازین.
اینطوری مشخص میشه حداقل چند درصد از P30World ی ها از چه آنتی ویروسی استفاده میکنند.

noproblem
18-08-2010, 13:26
نه من و نه دوستم برای آواست کار می کنیم و نه شما برای کسپر.
پس بعد از این هر کسی خواست حرفی بزنه باید با مدرک معتبر حرفش رو ثابت کنه وگرنه لطف کنه و دیگه اینجا پست نده.
ما که با کسی دعوا نداریم.:10:
تازه فهمیدی؟
یا اینکه من طرفداری بی جانب کردم؟
راستی بابت 300 میلیون مدرک هم گزاشتم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی اسمی از ورژن و مدل نیووردم

LΩRD
18-08-2010, 14:33
پدر تعصب بسوزه :27:

outpost
18-08-2010, 14:53
سلام.
دوستان این مدارکی که شما میذارین هیچ کدومش معتبر نیست.

قبلا جوابتونو دادم

يكسري از دوستان به معتبر بودن منبع شك داشتن. من اين موضوع رو بررسي كردم.

شركت oesisok يكي از معتبرترين شركتها در زمينه تست آنتي ويورسهاست و به شركتهاي آنتي ويروس گواهينامه ميده. مثلا شركت Avira و AVG گواهينامه اين شركت رو دارند.

براي نمونه ميتونيد سايت Avira رو ببيند كه گواهينامه اين شركت رو داره.

کد:

شركت oesisok يك شركت بسيار معتبر و همرده با شركتهايي مثل VB100 ميباشد
=========

و آماری که کسپر داره (300 میلیون) مربوط به کسایی هست که آنتی ویروسو ثبت کردن.

بازم قبلا جواب شما رو دادم

دوستان خواهش ميكنم قبل از پست زدن ، مطالب رو كامل بخونيد.

kian-sh
18-08-2010, 16:50
تازه فهمیدی؟
یا اینکه من طرفداری بی جانب کردم؟
راستی بابت 300 میلیون مدرک هم گزاشتم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی اسمی از ورژن و مدل نیووردم
چی رو؟این که شما بی طرفید؟
نه کی گفته شما از شرکتی طرفداری می کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه شما از شرکتی حمایت می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:25:
شما که این جا مدرکی به جز همون چیزی که گذاشتید(300میلیون) و دلیلش رو هم فهمیدید دیگه حرفی واسه گفتن ندارید لطفا برید توی تاپیک کسپر و اینجا این قدر مزاحمت ایجاد نکنید.
بحث رو به جاهای الکی نکشید لطفا.:28:

noproblem
18-08-2010, 17:23
چی رو؟این که شما بی طرفید؟
نه کی گفته شما از شرکتی طرفداری می کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه شما از شرکتی حمایت می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:25:
شما که این جا مدرکی به جز همون چیزی که گذاشتید(300میلیون) و دلیلش رو هم فهمیدید دیگه حرفی واسه گفتن ندارید لطفا برید توی تاپیک کسپر و اینجا این قدر مزاحمت ایجاد نکنید.
بحث رو به جاهای الکی نکشید لطفا.:28:

گفتم که اگه بی طرف نبودم الان نورتون نصب نمیکردم
میدونم میترسی بیای یاهو پس اینجا زیاد زبون درازی نکن که میچینمش

kian-sh
18-08-2010, 17:47
حالا یه یاهو مسنجر داری این قدر شلوغ میکنی وای به حال اینکه...
بحث به این بی ربطی رو تمومش کنید لطفا.

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

گفتم که اگه بی طرف نبودم الان نورتون نصب نمیکردم
میدونم میترسی بیای یاهو پس اینجا زیاد زبون درازی نکن که میچینمش

skimoo_m
18-08-2010, 18:29
سلام بچه ها.
این تاپیک کلا تاپیک بی خودیه.
ما داشتیم توی یه تاپیک دیگه سر NOD 32 بحث میکردیم
یه دفعه دوست عزیزم، جناب Outpost اومدن و طرفداری Avast 5 رو کردن.
روز بعدش هم این تاپیک بیخود رو ایجاد کردن که بگن Avast بیشترین کاربر رو داره.
خوب وقتی تاپیک Avast از قبل وجود داره، همینطور که بقیه برنامه های امنیتی واسه خودشون تاپیک دارن
ایجاد یک تاپیک جدا چه دلیلی داره.
بهترین کار همونه که یک تاپیک نظرسنجی درست کنید.

noproblem
18-08-2010, 22:34

وای به حال اینکه چی؟
عزیز من من مسنجر وسیله کارم هست
حالا اینجا یاهو رو به شما گفتم که اگر بحثی داشتیم و اختلاف نظر اونجا حل کنیم نه اینجا چون بقیه میخوان استفاده کنن .
اگر بخوای تعداد مسنجر ها رو بدونی مسنجر هایی هم استفاده میکنم که اصلا شاید بدرد شما نخوره!
خارج از محدوده live
gmail
msn
و..

wordist
19-08-2010, 11:22
عزیز این تاپیک رو بخون !
و بعد زر زیادی بزنی
mobile_amin100

جناب noproblem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فكر ميكنم اينجا رو با كافه علي انجيلي دم كوچه تون اشتباه گرفتيد

اينجا فروم هست و محل تبادل نظر علمي و صحبت از روي علم و منطق و در عين حال احترام به ديگران و نظرات شون

نه آدرس دادن كه : بيا دم محل (ياهو مسنجر) تا حاليت كنم و اين حرفا ....

اگه تلاش كرديد كه اينگونه موارد رو رعايت كنيد كه: no problem

ولي در صورت تكرار اينگونه كلام ها و توهين به كاربراي ديگه دسترسي تون به تالار آنتي ويروس قطع و در صورت ادامه دادن دسترسي تون به كل انجمن قطع ميشه

يك اخطار در كارنامه شما ثبت شد
رعايت كنيد

noproblem
19-08-2010, 12:03
جناب noproblem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فكر ميكنم اينجا رو با كافه علي انجيلي دم كوچه تون اشتباه گرفتيد

اينجا فروم هست و محل تبادل نظر علمي و صحبت از روي علم و منطق و در عين حال احترام به ديگران و نظرات شون

نه آدرس دادن كه : بيا دم محل (ياهو مسنجر) تا حاليت كنم و اين حرفا ....

اگه تلاش كرديد كه اينگونه موارد رو رعايت كنيد كه no problem

ولي در صورت تكرار اينگونه كلام ها و توهين به كاربراي ديگه دسترسي تون به تالار آنتي ويروس قطع و در صورت ادامه دادن دسترسي تون به كل انجمن قطع ميشه

يك اخطار در كارنامه شما ثبت شد
رعايت كنيد

ممنون
من اینجا با این ایدی تازه عضو شدم
ولی با ایدی بودم که در سطح همکار هم فعالیت کردم بازنشسته شدم:31:
بازم ببخشید. اخه میخواستم تویه یاهو با دلیل و منطق براش توضیح بدم میدونی چون تویه چند تا پست که دادم مخالف پست من پست داد با نقل قول پست خودم!!
منم زورم گرفت:31:

kases
19-08-2010, 14:32
من از wordist عزیز تشکر میکنم با این اخطار بجاشون

mous3030
20-08-2010, 11:04
سلام به همگی
بنظر من مقایسه نرم افزارها بیشتر درجهت کارراه اندازی ونیاز اعضا باید باشه در جهت رفع مشکل وصرفه جوئی در وقت تا امار و ارقام
تو خود همین فروم هم نگاه کنید کاسپراسکای بیشترین پستا رو داره و این دلیل بر برتری نمیشه
بشخصه در حد و اندازه بحثهای تخصصی در ارتباط با مقایسه این نرم افزارهای امنیتی نیستم ولی استنباطم اینکه نوع استفاده از نرم افزار بستگی به میزان استفاده از پی سی ،نصب و کار با برنامه های زیاد ،میزان حضور در نت و سخت افزارهای خود پی سی .... بستگی داره
در یه محیط اداری که سیستمها شبکه ای هستند و صرفا بطور محدود حداکثر با یکی دو برنامه کار میکنند اونم در زمان وقت اداری انتی ویروس قوی و لو سنگین جواب میده
وبرای همچون من کاربر خانگی که مدام پشت پی سی هستم هی تو نت چرخ میزنم برنامه دانلود میکنم ،برنامه نصب میکنم
سبکی و صرفه جوئی در زمان اپدیتها از اهمیتی بالائی برخورداره
تو این بین اون کسائی می تونند قضاوت کنند که با هر دو نرم نرم افزار کارکرده باشند و ضعف و وقوتشون بشخصه تجربه کنند
من تا حالا از اواست استفاده نکردم ولی با توضیحاتی که اینحا و جاهای دیگه ازش دیدیم فکر مکینم گزینه ای مناسب برای کاربران خانگی همچون من باشه
هم اکنون از بیت دینفدر اونم با نسخه کرک شده تا سال 2047 که اونم دیروز نصب کردم استفاده میکنم سرعت اسکن زیاد نیست
و سیستم رو هم سنگین میکنه

outpost
22-08-2010, 13:05
امروز ديدم كه در ويكيپدياي Avast هم دقيقا اين خبر ذكر شده .

Market Share

A June 2010 report by OPSWAT suggested that avast! Free Antivirus software is the world's leading antivirus application in terms of actual installations

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید!

Ship Storm
04-09-2010, 15:57
موقتا تاپیک تا رسیدگی به پست های کاربران خاطی بسته میشه ;)

wordist
05-09-2010, 16:07
كاربر hedkandi عزيز

دنبال حاشيه سازي و كل كل بي جا نباشيد. موضوعي كه بخاطرش كاربر noproblem اخطار گرفته رو مطرح كردن ، چيزي جز يه اخطار برا شما در بر نداره

به تخلفات كاربرا رسيدگي ميشه

طبق اين پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بنده قرار بر اين شد كه :

" دوستان در برخورد با اينگونه كاربراي معلوم الحال سعه صدر به خرج بدن و كاري جز گزارش دادن و مطرح كردن مسائل در پ خ براي من انجام ندن "

پس ادامه دادن بحث محلي از اعراب نداره

++++++++++++

ضمن تشكر از حامد عزيز تاپيك باز ميشه تا همچنان فروم محلي باشه براي تبادل اطلاعات و لاغير

hofman1970
06-09-2010, 11:35
سلام بر دوستان گرامی. والا این avast 2010 اصلا با سیستم من جور نیست و صفحه آبی میاد. حتی در ویندوز چند تا از دوستان همین اتفاق افتاد. نود 32 در حملات اینترنتی و usb الوده ضعیف عمل میکنه . به قول یکی از دوستانم که فوف لیسانس کامپیوتر از دانشکاه شریف می باشد .شبیه روحه تا آنتی ویروس. برای کسانی که کم تو اینترنت می روند.avira personal free 10 خوبه. موفق و سر بلند باشی

outpost
06-09-2010, 13:27
سلام بر دوستان گرامی. والا این avast 2010 اصلا با سیستم من جور نیست و صفحه آبی میاد. حتی در ویندوز چند تا از دوستان همین اتفاق افتاد. نود 32 در حملات اینترنتی و usb الوده ضعیف عمل میکنه . به قول یکی از دوستانم که فوف لیسانس کامپیوتر از دانشکاه شریف می باشد .شبیه روحه تا آنتی ویروس. برای کسانی که کم تو اینترنت می روند.avira personal free 10 خوبه. موفق و سر بلند باشی

موضوع اين تاپيك چيز ديگه اي هست و ربطي به مشكلات Avast نداره.

مشكل صفحه آبي در جديدترين نسخه يعني 5.0.5.94 حل شده.

مشكلات خودتون در مورد Avast رو در تاپيك Avast بيان كنيد تا راهنمايتون كنيم.

santamove
01-01-2011, 15:46
سلام
اوست بهتره یا نود32؟ فرق نسخه پولی اوست با نسخه رایگان در چیست

بحث شما ارتباطی به این تاپیک نداره،
لطفا" برای ادامه بحث به تاپیک زیر بیایین....

reza200222
02-01-2011, 19:03
من كه الان نزذيك به يك ساله دارم از avast استفاده ميكنم و واقعا راضيم.

فوق العادست

Dr Hannibal
02-01-2011, 19:30
1) کاربران نبایند با لحن توهین آمیز پست بذارند.

2) نظرات شخصی در تاپیک زیر اعلام کنید.

كدام آنتي ويروس ... !!؟؟ ╣══ تبادل نظر کاربران آماتور و نظرات شخصی ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

3) مباحث مربوط به avast در تاپیک اختصاصی پیگیری میشه.

تاپیک اختصاصی محصولات Avast (دانلود برنامه در انجمن مربوطه) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

موارد بالا پیگیری میشه.