PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد دستگاه صوتی

ir-peyman
14-08-2010, 11:20
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم قبل از هر چیز از دست اندر کاران این سایت و تمام دوستان تشکر کنم چون که سایت با محتوایی رو راه اندازی کردند.:20:
من میخواستم یک دستگاه رادیو با قابلیت ضبط و پخش CD,VCD,DVD بخرم. ضمنا میخواستم که رادیو تمام موجها از جمله AM,FM,SW را بگیرد. البته باید بگم که تلویزیون ما از نوع SAMSUNG است و مدلش هم تقریبا مربوط به 10 سال پیش میباشد، بنابرین دستگاهی به درد من میخورد که قابلیت اتصال به تلویزیون ما را هم داشته باشد
میخواستم ازدوستان سوال کنم که به نظر اونها چه مدلی خوب هست و تقریبا چند قیمت می باشد؟

lebowski
14-08-2010, 21:46
به نظرم بهتره یه home theater بگیری همه اینکارارو میکنه

davood-d
06-10-2010, 01:38
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم قبل از هر چیز از دست اندر کاران این سایت و تمام دوستان تشکر کنم چون که سایت با محتوایی رو راه اندازی کردند.:20:
من میخواستم یک دستگاه رادیو با قابلیت ضبط و پخش CD,VCD,DVD بخرم. ضمنا میخواستم که رادیو تمام موجها از جمله AM,FM,SW را بگیرد. البته باید بگم که تلویزیون ما از نوع SAMSUNG است و مدلش هم تقریبا مربوط به 10 سال پیش میباشد، بنابرین دستگاهی به درد من میخورد که قابلیت اتصال به تلویزیون ما را هم داشته باشد
میخواستم ازدوستان سوال کنم که به نظر اونها چه مدلی خوب هست و تقریبا چند قیمت می باشد؟

دوست عزيز فكر نميكنم دستگاهي تو بازار باشه كه تمام اين كارهارو انجام بده!
يا بايد دي وي دي ركوردر بگيري كه خوب فقط دي وي دي ضيط ميكنه و تيونر راديو نداره.
و يا بايد يه راديو ديجيتال بگيري.
سينمايي خانگي فقط موج am/fm دارن و قابليت دريافت آنچنان هم ندارن.