PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرسنجی موثرترین هیروهای دوتا در بازی گروهی

keb
14-08-2010, 09:53
سلام خدمت همه ی دوستان گل دوتاباز.:11:

در اصل اینجا ما چهارتا نظرسنجی داریم. لطفا تو هر چهارتاش شرکت کنین.

نظرسنجی اول: موثرترین هیروی Agility در بازی گروهی کدام یک از این هیروهاست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرسنجی دوم: موثرترین هیروی Strength در بازی گروهی کدام یک از این هیروهاست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرسنجی سوم: موثرترین هیروی Intelligence در بازی گروهی کدام یک از این هیروهاست؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نظرسنجی آخر: بهترین هیروهای مچ در بازی گروهی کدام یک از گزینه های زیر است؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر خواستید می تونید دلیل انتخابتون رو هم تو همین تاپیک بگید.

با تشکر از [*Ali*]

kasra_khan2003
14-08-2010, 13:44
به ترتیب:

Troll

Earth

Crystal

Earth-Vengful

Arrowtic
14-08-2010, 15:10
برادر يه گزينه ديگر هيروها ميذاشتي بهتر بود.

RedSpoT
14-08-2010, 17:02
از بین گزینه ها:
Agil:Veng
Str:EarthShaker
Intel:Crystal Maiden
و نظر سنچی آخر هم ونجفول و تاورن یا همون ارف شیکر از همه قول ترن.

keb
15-08-2010, 11:21
برادر يه گزينه ديگر هيروها ميذاشتي بهتر بود.

کاش زودتر میگفتی. دیگه نمشیه کاریش کرد.

نظر من:

Agility: Shadow Fiend
Strength: EarthShaker
Intellingence: Witch Doctor
Matches: Vengeful Spirit - EartاShaker

AMIR_TO
18-08-2010, 12:09
A:traxex
S:dragon
I:lion
tarxex و dragon

keb
22-08-2010, 10:37
هرکی میخواد سایر بگه همین طوری بگه ما نظرش رو منعکس میکنیم:31:

thelastblack
16-09-2010, 22:46
نظر من اینه که موثرترین یا بهترین یا قویترین وجود نداره. هر هیرو یه قدرت ها و یه ضعف هایی داره. مهم اینه که شما با توجه به طرف های مقابل بتونی هیروی مناسب بگیری و آیتم خوب ببندی نه اینکه چشتو ببندی همینکه هیرو لود شد بگیریش.....
این نه تنها نظر من بلکه مطمئنا نظر تمام دوتا باز های متوسط به بالاست. من خودم رو خوب نمیدونم ولی حداقل متوسط رو هستم...
لطفا دیگه از این کارا نکنین. یه کم تو فروم playdota بگردین از این حرفا زیاد هست ولی همیشه هم گفته میشه که این حرف های فایده ای نداره و کمکی به ارتقا بازی و بازیکنان نمیکنه...
من به شخصه همیشه ar بازی میکنم و تو اکثر بازی هام هم random میزنم. به نظرم skill یه بازیکن بسیار مهمتر از skill هیرو هست...

alichelongar
19-09-2010, 10:03
ببین 30% بازی دوتا به هیرو ها هست و بقیه 70 % به بازی فردی و تیمی و استراتژی تیمی هست

thelastblack
19-09-2010, 16:11
1- من گفتم skill بازیکن بسیار مهمتره نه همه چیز
2- حتی اگه هیروت هم ضعیف تر باشه بازم با skill خوب توی بازی میشه برنده شد( مثلا deny کردن - خفت کردن های زود و هزار راه دیگه .... )

Arrowtic
19-09-2010, 16:54
ایشون نگفتن قوی ترین.در مورد قوی ترین نظرتون درسته.موثر ترین گفتن.برای مثال:یکی Venge برداره(بازیکن حرفه ای) واقعا تاثیر گذار تر از یه هیرو دیگه(بازم با بازیکن حرفه ای) هستش.منظور از تاثیر گذاری قدرت نیست.اون Stun که Vengeful داره واقعا تو بازی تیمی مهمه!یا اسپل 1 EarthShaker.منظورشون این بودش وگرنه حق باشماست قوی ترینی وجود نداره.

thelastblack
19-09-2010, 22:02
موثرترین هم نسبی دوست عزیز
تو بازی ای که همه جون هاشون زیاده( tidehunter - pudge - pandaren -... ) دیگه هیروهای اصطلاحا nuker زیاد موثر نیستند ولی هیرویی مثل venge موثره... باز هم میگم برداشتن و بازیکردن با هیرو دست بازیکنه و بازیکن همه چیز رو تعیین میکنه ...

Hotsun
21-09-2010, 14:50
ببینید من میگم اگه بهترین هیرو هم به یکی بدین که بلد نباشه یعنی تعطیل...
خب حالا حرفمو عوض میکنم.
وقتی نظرسنجی در مورد هیرو هست یعنی دیگه کسی حرف پلیر خوب و بد رو نباید بکشه وسط چون نظر سنجی مخصوص هیرو هست و بس و در واقع فرض بر این است که پلیرها 100% مساوی هستند.

حالا منظورم چی هست از اون نوشته های بالا.
ببینید منظورم اینه که خب به هر حال سازنده هیچ وقت نمیتونه برابری 100% بین هیرو ها به وجود بیاره چون یکی یه لول داره همه رو همزمان میزنه مثل زئوس که اگه 1 به 1 باشیم خیلی تفاوت با لول لیچ که یه ضربه فقط به یه نفر میزنه فرق نداره پس ممکنه بازی 5 نفره بشه زئوس و لیچ با هم درگیر شن اونو قت زئوس لولشو مجبوره رو همه بزنه ولی لیچ تمام قدرتشو رو زئوس خالی میکنه.
امیدوارم با این مثال گفته باشمک با اینکه پلیرها هم 100% برابر باشند این موقعیت هاست که یه هیرو رو برتر میدونه.

thelastblack
21-09-2010, 21:00
تا حدودی با دوستمون موافقم... موقعیت هم مهمه ولی بازهم میگم بهترین هیرو با موثرترین هیرو نسبی هست نه مطلق. اونم نسبت به موقعیت یا بازیکن یا هیروهای مقابل. در کل هیج هیرویی به تنهایی بهترین یا موثرترین هیرو نیست ..

keb
22-09-2010, 11:41
همه چی که استان نیست. مثلا NEVERMORE با یکش میتونه یه دسته یونیت رو جلو بندازه و به همین راحتی تاور راحت سقط میشه. دمج خر هم که داره. میتونی One Hit Kill! کنه حریف رو!

thelastblack
22-09-2010, 20:45
مگه تاور بچه است که سقظ شه؟
یه رفیق دارم وقتی nevermore برمیداره روحیه میگیره در حد خدا! همه رو داغون میکنه! آخر بازی معمولا تک به ۳ جمع میکنه...
پیشنهاد میکنم دیگه این بحث رو ادامه ندین....

TPUV
25-12-2015, 11:10
همه هیرو ها میتونن قوی بشن تو بازی ولی بعضی هیروها اگه شاخ بشن نمیشه جلوشونو گرفت مثل phantom assasin,void,troll:n39::n38::n33:

Silver WereWOlf
04-01-2016, 12:08
Agility:sf
Strength: earthshaker
Intelligence: warlock
هیرو های مچ به نظر من : axe و dark seer

T77df
24-03-2016, 19:27
داخل پرانتز یعنی بهترین هیرو به نظر من.

Agility: معمولا هیرو هایStrength رو خوب می زنن.
اسلارک: یکی رو بکشه اگیلیتی بره بالا باید بقیه فرار کنن یا همزمان بریزن سرش.
Traxex: این هیرو ترسناکه. اگه قصد فرار داشته باشی میمیری. باید بری بزنیش.
Terrorblade:با یکم استرانژی و یکم مانا شاخ میشی.
Viper: خیلی دمیجی و Slow کننده است. تک به تک باشه هیروی شاخیه.
Venomancer: از دستش فرار کنی سمش می کشتت. با مار هاش هم پول در میاره.
(((نظر بنده: Ursa بهترین هیرویی که باحاش کار کردم. اگه خونت رو زیاد کنی با شیشی که مانا نمی خواد طرف رو قورت می دی:n02:.)))

Strength:معمولا کابوس هیرو های Intelligence هستن.
Earth Shaker: خون خوب با اسپل های دمیجی و Stunی عالی.
Axe: هیرو های کم جون رو مثل چیز می زنه. مثلا کابوس اسلارکه فقط با یک ایتم جیز.
Dragon Knight: ارمور بالا. خلاصه خیلی تانکه.
Secred Warrior: یا همون huskar بهترین هیروی تک به تک.
(((Night Stalker: به شدت باحال و وحشی. با ابهت ترین هیرویی که تا به حال دیدم.)))

Intelligence: معمولا ساپورتر تیمن البته بعضی هاشون شاخن.
Slayer: هریف کم جون رو کباب می کنه.
Destroyer: خیلی ها قدر این هیرو رو نمی دونند. این هیرو بد ترین دمیج رو با اسپل یکش می زنه.
Invoker: هیرویی عالی با اسپل عالی از بهترین هیرو های تیمی با اسپل های دمیجی و خطرناک فقط کار با هاش سخته و نیاز به لول گیری شدید داره.
Goblin techies: یکی دوتا ایتم مانا ببندین و تله بزارین. تا جایی که ممکنه. مخصوصا جای جادوگر جنگل که ایتم های خوب داره.
((((Lion یا Demon Witch: مانا کشی می کنه طرف لخت میشه. Stuner و Disable کننده که هست. شیش وحشتناکی هم داره.))))

کار تیمی: Destroyer - Invoker - Zeus - Storm - Kipper of the light - Tormented soul - ((Lion))-Witch doctor