PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد نرم افزار winrar

hamid1002
13-08-2010, 20:24
با سلام

من 2 فایل رو از اینترنت با حجم حدود 200 و یکی 700 مگ دانلود کردم ولی موقع آن زیپ کردن هر دوتا پیغام خطا میدن اولی تا 80% اکسترکت میشه ولی بعدش این پیغام رو میده

! D:\*********rar: CRC failed in the encrypted file Cyrus-[*****]\Cyrus-[******].mkv (wrong password ?)

و دومی هم تا حدود 20% اکسترکت میشه وبعدش پیغام خطا میده

! D:\**********.zip: CRC failed in The.Book.Of.Eli.2010.1080p.700MB[*****].mkv. The file is corrupt

فایل اولی پسورد داره ولی دومی پسورد ندارد
در این مورد لطفا راهنمایی کنید که راهی هست که این خطاها رو برطرف کرد

با تشکر

monaa
13-08-2010, 20:33
احتمالا فایل ها اشکال دارند یا ناقص اند:31:

hamid1002
13-08-2010, 21:54
فابلها فکر نمیکنم مشکل داشته باشند دوستان دیگه اگه اطلاعی در این زمینه دارند لطفا راهنمایی کنند

***Spring***
13-08-2010, 22:09
سلام ...

اول مطمئن بشید که :
1 - فایل‏ها صحیح و سالم دانلود شدند ...
2 - آپلودر اونها رو سالم و درست آپلود کرده ...

Advanced RAR Repair | ترميم فايلهاي RAR آسيب ديده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ZipRemedy / ابزار تعمیر فایلهای فشرده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ZipRecovery | نرم افزار بازیابی اطلاعات ازآرشیوهای فشرده شده صدمه دیده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از برنامه‏ی پایین هم میتونید استفاده بفرمایید

7Zip | برنامه ی فشرده ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک و نقل قول پایین ( پست هفتم تاپیک ) ، برای برنامه‏ی 7ZIP هستند :

چند مقاله‏ی جالب در مورد نرم‏افزارهای فشرده‏ساز ( بویژه 7Zip ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوستان ...

شما می توانید فایل های Corrupt ( فاسد ) شده ی RAR را با نرم افزار بی نظیر 7Zip استخراج کنید !!! :18: :18: :18:

باور ندارید ؟؟
خب امتحان کنید ... :31:

اینم یه فایل RAR که خودم فاسدش کردم :31:

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2FPrograms%2FBimarestan.rar)

نکته ی اول : این ترفند در مورد استخراج فایل های اجرایی چندان موثر نیست .
نکته ی دوم : این ترفند برای Extract کردن فایل های صوتی ( مثل MP3 ) و تصویری ( مثل MPG ، DAT ، AVI و ... ) بسیار موثر است !
البته اگر فایل RAR زیاد آسیب دیده باشد ، ممکن است فقط قسمتی از فایل صوتی یا تصویری استخراج شود ...
موفق باشید .

.