PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر زبان در KMP

m-a-88
13-08-2010, 14:29
با سلام
یه مشکل در kmp پرتابل به وجود اومده .اینکه زبان تمام منوها و گزینه های تنظیمات به کره ای ! تغییر کرده.برای برگرداندن به انگلیسی چیکار کنم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dreamland
13-08-2010, 14:31
من هم همین مشکلو دارم:13:

MrGee
13-08-2010, 14:43
کافیه ششم از پایین که نوشته Language برید و بز منویی که باز می شه گزینه دوازدهم رو که نوشته English.ini رو انتخاب کنید و اگر هم این گزینه نبود به این آدرس برید و زبان مورد نظر خودتون رو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m-a-88
13-08-2010, 15:32
کافیه ششم از پایین که نوشته Language برید و بز منویی که باز می شه گزینه دوازدهم رو که نوشته English.ini رو انتخاب کنید و اگر هم این گزینه نبود به این آدرس برید و زبان مورد نظر خودتون رو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چنین گزینه ای برای من نبود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به آدرسی که گذاشتین رفتم و فایل مورد نظر را گرفتم ولی حالا نمیدونم از این فایل چطوری استفاده کنم؟:11:

MrGee
13-08-2010, 15:50
من نسخه پرتابل رو ندیدم 

اگه برنامه یه پوشه داره شما تو اون پوشه دنبال پوشه Language بگردید و فایل رو اونجا کپی کنید
اگر کل برنامه یه فایله که احتمالا این فایل یه آرشیو SFX هست و باید با استفاده از برنامه‌هایی مثل وین‌رار اون رو باز کنید و فایلی رو که دانلود کردید وارد آرشیو کنید.

m-a-88
13-08-2010, 23:03
من نسخه پرتابل رو ندیدم

اگه برنامه یه پوشه داره شما تو اون پوشه دنبال پوشه Language بگردید و فایل رو اونجا کپی کنید
اگر کل برنامه یه فایله که احتمالا این فایل یه آرشیو SFX هست و باید با استفاده از برنامه‌هایی مثل وین‌رار اون رو باز کنید و فایلی رو که دانلود کردید وارد آرشیو کنید.

ممنون
مشكل حل شد ..:20: