PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای تکه تکه کردن یک فایلzip

Morteza2020
26-04-2006, 23:50
چطوری ميشه يه فايل زيپ 60mb رو که حاوی يه فايل Pdf است به چند
قسمت مساوی مثلا (10 تا فايل 6mb) تقسيم کرد.
لطفا مرا راهنمايی کنيد
ممنون

Cracki
27-04-2006, 05:57
زمانی که محتوای فایل زیپ شده تون پی دی اف است. چرا مستقیم پی دی اف رو به تکه های مساوی از طریق
برنامه های فشرده سازه تبدیل نمیکنید؟

بهر حال من روش تکه تکه کردن فایل های زیپ رو بهتون میگم.

فایل مورد نظرتون رو توسط برنامه Power Archiver باز کنید. از منوهای بالای این برنامه برید به قسمت Tools و روی
Write Multi-volume Zip کلیک کنید. یا اینکه میتونید از کلید های میانبر CTRL+W استفاده کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا در پنجرۀ باز شده در قسمتی که نوشته شده Single Archive to span فایل زیپ شدۀ خودتون رو با کلیک کردن بر روی پوشۀ
روبرو انتخاب کنید. در عکس پایین شمارۀ 1 میشه. بعد در قسمت شماره 3 مسیری رو که میخواهید فایل های تکه تکه شده در
اونجا ذخیره بشن رو تعیین میکنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در قسمت شماره 4 اندازه فایل های تکه تکه شدتون رو بر حسب کیلوبایت تعیین میکنید. یعنی اگر میخواهید فایلهاتون هر کدوم
حدودا 4 مگ بشن در اون قسمت شما عدد 4000 رو وارد میکنید.

مرحلۀ آخر OK رو میزنید و فایل هاتون به همون اندازه که خواسته بودید ذخیره میشن.

Morteza2020
27-04-2006, 08:17
اقا ممنون از راهنمایی شما ولی من منظورم این بود که اون فایل Pdf روکه مثلا800 صفحه است رو , از مثلا صفحه1 تا صفحه20
بشه یه فایل zip یاrar .

mohammad hamed
27-04-2006, 08:57
پيشنهاد مي كنم كه فايل رو از حالت زيپ خارج كنيد و با winrar اون رو فشرده كنيد . در موقع فشرده كردن با اين برنامه ميتوانيد تعيين كنيد كه فايلها به چند قسمت مساوي و با چه حجمي تقسيم شوند.
موفق باشيد

my friend
27-04-2006, 09:20
مرتضی جون
ایول که میبینم شما هم سیاوشی هستید
خیلی حال کردم !

محمد راست میگه ، همون کاری رو که گفته بکن

Morteza2020
28-04-2006, 18:02
کاری که شما میگید انجام دادم.
ولی من منظورم این نبود.
ببینید این فایل Pdf که من میگم یه کتاب درسی هستش وچند فصل داره.
منمنظورم اینه که این کاری انجام بدم که این فصل ها را بشه از هم جدا کرد و اون ها را جدا جدا روی اینترنت Upload کرد
که هر کس هر فصلی مورد نیازش بود ان را Download کند.

Cracki
28-04-2006, 18:19
مرتضی جان من الان نسخه معمولی Adobe Acrobat Reader رو بر روی سیستمم نصب دارم . اما یکی دو روز دیگه نسخۀ
پروفشینالش رو میریزم و یک نگاهی بهش میندازم ببینم آیا همچین قابلیتی داره یا نه؟ البته احتمال میدم داشته باشه.

اگر شما با نسخۀ پروفشینال کار کردید و همچین چیزی نداشته بگید تا من این نسخه رو نصب نکنم.

اما قبل از نصب کردن این نسخه من احتمال میدم که با انتخاب کردن قسمت و یا فصل مورد نظر و بعد زدن دکمۀ Save as بشه فقط اون
قسمت رو ذخیره کرد. اگر جواب داد این رو هم خبر بدید. :)

موفق باشید.

Morteza2020
29-04-2006, 13:58
مرتضی جان من الان نسخه معمولی Adobe Acrobat Reader رو بر روی سیستمم نصب دارم . اما یکی دو روز دیگه نسخۀ
پروفشینالش رو میریزم و یک نگاهی بهش میندازم ببینم آیا همچین قابلیتی داره یا نه؟ البته احتمال میدم داشته باشه.

اگر شما با نسخۀ پروفشینال کار کردید و همچین چیزی نداشته بگید تا من این نسخه رو نصب نکنم.

اما قبل از نصب کردن این نسخه من احتمال میدم که با انتخاب کردن قسمت و یا فصل مورد نظر و بعد زدن دکمۀ Save as بشه فقط اون
قسمت رو ذخیره کرد. اگر جواب داد این رو هم خبر بدید. :)

موفق باشید.

اقا فهمیدم چطور میشه اینکارو کرد.
اگر هر کی خواست بگه تا بهش بگم چطوریه
از راهنماییهای همه ممنونم.

Cracki
29-04-2006, 19:54
مرتضی جان شما توضیح بده که دچطوری میشه این کارو کرد تا اگر یک روز کسی دچار مشکل شما شد بتونه با مراجعه به این تایپک
مشکلش رو حل کنه.

اتفاقا برای خودم هم جالبه که بدونم . با تشکر.

Kolubive
29-04-2006, 19:57
مرتضی جان شما توضیح بده که دچطوری میشه این کارو کرد تا اگر یک روز کسی دچار مشکل شما شد بتونه با مراجعه به این تایپک
مشکلش رو حل کنه.

اتفاقا برای خودم هم جالبه که بدونم . با تشکر.

تایید میشه

ahmad1356
03-07-2006, 11:12
کاری که شما میگید انجام دادم.
ولی من منظورم این نبود.
ببینید این فایل Pdf که من میگم یه کتاب درسی هستش وچند فصل داره.
منمنظورم اینه که این کاری انجام بدم که این فصل ها را بشه از هم جدا کرد و اون ها را جدا جدا روی اینترنت Upload کرد
که هر کس هر فصلی مورد نیازش بود ان را Download کند.

به راحتي با فتوشاب اينكار را بكن