PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در هنگام رندر

amoosa
12-08-2010, 23:39
با سلام خدمت دوستان
دوستان مادربورد من گیگابایت:
GA-M52L-S3
سیپیو:
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+
رم 2گیگ
گرافیک:
NVIDIA GeForce 9500 GT
میباشد
زمانی کهدارم در برنامه ایی چون فتوشاپ یا تری دی مکس کار رندر انجام میدهم سرعت فوق الاده کم می باشد
لطفا راهنمایی کنید
ضمنا چندتا عکس حین رندر در فتوشاپ میفرستم ببینید چقدر سرعت کم است که میتوان از محیط فتوشاپ عکس گرفت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم یه عکس از گارش برنامه رم کلینر از سیپیو

salarhiv
15-08-2010, 00:36
احتمالا به دلیل باز بودن پروژه های زیادی بر روی سیستمتونه.و میزان زیادی حافظه و قدرت پردازش گرفته میشه.برنامه های اضافی روی task bar رو ببندید و در تنظیمات این برنامه ها میزان حافظه ی بیشتری رو در اختیارشون بزارین.
البته اینم بگم که اگه با عکس هایی با رزولیشن و DPI بالا استفاده می کنین باید یکم سیستمتون رو تقویت کنین.

این رو هم اضافه کنم که احتمالا Temp های این برنامه ها بسیار بالا رفته و باید اونارو هم پاکسازی کنین.

fromhonololo
16-08-2010, 16:16
دوست عزیز من اطلاعاتم خیلی زیاد نیست ولی با توجه به عکسهایی که گذاشتی باید بگم که موقع کار با فوتوشاپ برنامه های دیگه مثل چک کردن ایمیل و غیره رو که رم میبره ببند و توصیه اصلیم اینه که ویندوزت رو از ایکس پی به ویندوز سون 7 ارتقا بده تا عملکرد بهتر این ویندوز رو در خصوص کار با برنامه های گرافیکی رو مشاهده کنی . مطمئنم که بعد از ریختن ویندوز 7 دیگه از ایکس پی استفاده نمیکنی.این ویندوز با توجه به مناقع سیستم شما خودش رو وقف میده و عملکرد خیلی خوبی داره. من فوتوشاپ cs5 رو تو دو تا ویندوز تست کردم و نتیجش این بود که سیدی ویندوز اکس پی اورجینالم رو که هشتاد هزار تومان واسش پول داده بودم انداختم تو redcycle bin ِ خونه(البته شما تومان رو به ریال و سطل زباله رو به جعبه سی دی تبدیل کنید و یه کرک هم بهش اضافه کنید!!!) بازم درست نشد چون پونصد تومان بیشتر بهش پول ندادم !!! امیدوارم بیل گیتس منو حلال کنه ( البته که حلال میکنه چون اون جهان منو میبینه که تو صف شیعه ها واسادم دارم میرم بهشت میاد پیش من میگه ویندوزم حلالت فقط نگو منو لو نده!!)

ضمنا شوما لطف کن واسه یه مشکل چند تاپیک ایجاد نکن چون حتی اینجا جواب تایپیک مثل میت می مونه که رو زمین نمی مونه چون اینقدر آدم ها و انسون های خوب در این سایت هستن که بالاخره یکی جوابت رو میده(حالا خودم از همه بدترم ها !! با عرض معذرت از مدیرا که اینقدر پرو هستم )
ولی خوب واسه منم بد نشد یه پست تو اون تایپیکت دادم یکی هم تو این دو تا پست به پست هام اضافه شد حالا تو اونجام عروسیه که پست هام دیگه از بیست تا کمتر نمیشه که بعد از فشار دادن دکمه ارسال جواب جمله "پست شما بعد از تایید مدیران نمایش داده خواهد شد. واقعا چقدر صادق !! بر وزن جل الخالق!! ای وای لو رفتم*
قبلا تکه کلامم بود