PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شفاف نبودن ویندوز ،چگونگی ریجسرینگ ، از کنترل خارج شدن اشاره گر موس !!!

iammahdi
12-08-2010, 22:59
با سلام ...
من ویندوزم بعد از مدتی کار کردن باهاش از شفافیت در اومد بیرون!!!
هر کاری کردم درست نشد ، حتی وقتی کادر استارت می نوشتم Areo و اون کادر فیکس می یومد ، وقتی درست می شد دوباره بعد از بوت شدن ویندوز دوباره مات می شد .

تا اینکه یه ویندوز دیگه نصب کردم ولی باز بعد از یه مدتی دوباره همون شد و این و نشون می ده و می گه خودش اتوماتیک درست می شه ولی ما که چیزی ندیدیم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سوال دیگه ...
رقتم تو سایت مایکروسافت ، از لیست کشور ها همه کشور ها بود جز ایران ، حالا من باید چی کار کنم ، یکی می گفت تو ایران ریجستر کردن و نکردن فرقی نداره دو تاش یعنی ریجستر نکردن ..

و اینکه این ویندوزه تازگیا یه مرض دیگه گرفته که بیچاره می کنه آدم رو ...

اینکه داری می نویسی یهو ، اون اشاره گر چشمک زن بالا پایین می ره و برای نوشتن دو باره باید دست به موس شی ، این یکی رو خدا نصیب هیچ کی نکنه ...

Dew Drop
13-08-2010, 00:28
سلام
شما لپ تاپ اپل دارید؟تو ارورتون که نوشته چرا aero تون غیر فعال میشه.gttask.exe اجرای aero رو متوقف می کنه که این هم از برنامه های quick time اپل هست.اگه شما لپ تاپ اپل رو دارید بهتره تو این قسمت سوالتون رو بپرسید که بیشتر کمکتون کنند.

سوالات و اشکال های سخت افزاری ، نرم افزاری لپ تاپ های اپل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iammahdi
13-08-2010, 13:26
سلام
شما لپ تاپ اپل دارید؟تو ارورتون که نوشته چرا aero تون غیر فعال میشه.gttask.exe اجرای aero رو متوقف می کنه که این هم از برنامه های quick time اپل هست.اگه شما لپ تاپ اپل رو دارید بهتره تو این قسمت سوالتون رو بپرسید که بیشتر کمکتون کنند.

سوالات و اشکال های سخت افزاری ، نرم افزاری لپ تاپ های اپل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون ...
لپ تاپ من Dell هست، اما برنامه quick time زده بود خرابکاری کرده بود که پاکش کردم و درست شد .
ممنون ازتون .

اما می شه در مورد رجیستر کردن هم اگه کسی می دونه توضیح بده .
ممنون .