PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی دارم : سرعت دهنده هایِ دانلود ( DOWNLOAD ACCELARATOR ) حقیقت یا یک دروغ محض ؟؟؟؟؟؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-08-2010, 20:15
سلام دوستان

:20:

إن شاء الله که خوب و سلامتین

و عرضِ تبریک به مسلمانان به مناسبتِ حلولِ ماهِ مبارکِ رمضان

:11:

=====================================

دوستان من تا حالا خیلی از برنامه های مخصوص دانلود که گفته میشه سرعت دانلود رو چند برابر میکنه !!!!! رو نصب کردم و استفاده کردم اما هرگز ندیدم سرعت دانلود از اونی که هست بیشتر بشه

:13:

به نظرم که همش چاخان پاخان باشه

اگه شما از این برنامه ها استفاده میکنین و واقعاً سرعت دانلود رو بالا میبره , لطف کنین بگین از کدومش استفاده میکنین و نوع اینترنتتون چیه و سرعت رو از چنه به چند افزایش میده ؟؟؟؟؟؟

با تشکر از وقتتون و توجهتون

در ضمن کلمۀ accelerator رو در عنوان تاپیک اشتباه نوشتم که بدین وسیله عذرخواهی میکنم

یا حق

Jang Bogo
12-08-2010, 20:42
عزیزم، من هم به شما تبریک میگم حلول این ماه عزیز رو به شما تبریک میگم.
باید بگم که به نحوی بله.
من خودم از FlashGet استفاده میکنم، البته ADSL 1024 Kb دارم.
حالا بستگی به اینترنت شما داره.

MrGee
12-08-2010, 20:43
من هم ندیدم 

همون طور که می دونید این برنامه ها فایل رو به چند قسمت تقسیم می کنند و اون چند قسمت رو با هم دانلود می کنن که از لحاظ تئوری باید سرعت رو بالا ببره ولی من همچین چیزی ندیدم
البته تنها برنامه‌ای که دیدم این کار رو می کنه Offline Explorer هست که همزمان ده‌تا فایل رو دانلود می کنه  و سرعتش حتی به بیست کیلوبایت در ثانیه هم می رسه(دیال آپ دارم)

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-08-2010, 20:58
عزیزم، من هم به شما تبریک میگم حلول این ماه عزیز رو به شما تبریک میگم.
باید بگم که به نحوی بله.
من خودم از FlashGet استفاده میکنم، البته ADSL 1024 Kb دارم.
حالا بستگی به اینترنت شما داره.

سلام دوست عزیز

:20:

ممنون از پاسختون

فقط لطف کنین بگین وقتی از اون برنامه استفاده نمیکنین سرعتِ دانلود چقدر هست و ووقتی استفاده میکنین سرعت دانلود چقدر هست ؟

با تشکر مجدد

Jang Bogo
12-08-2010, 21:15
عزیز از FlashGet من بیشتر به خاطر مدیریت دانلود هام استفاده میکنم
شب ساعت 3 برنامه رو اجرا میکنم، میخوابم تا ساعت 6:30 که این خودش اینترنت هم قطع بشه دوباره وصلش میکنه.
چون من که نمیتونم تا صبح همینطور پای کامپیوتر بشینم
به هر حال در بهترین حالت شده 130 یا 140 کیلوبایت در ثانیه برام گرفته

maziarb
12-08-2010, 21:20
کار اصلی این برنامه ها مدیریت دانلود هستش: download manger

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-08-2010, 21:25
عزیز از FlashGet من بیشتر به خاطر مدیریت دانلود هام استفاده میکنم
شب ساعت 3 برنامه رو اجرا میکنم، میخوابم تا ساعت 6:30 که این خودش اینترنت هم قطع بشه دوباره وصلش میکنه.
چون من که نمیتونم تا صبح همینطور پای کامپیوتر بشینم
به هر حال در بهترین حالت شده 130 یا 140 کیلوبایت در ثانیه برام گرفته

بله دوست عزیز . بنده هم در نقش این برنامه ها در مدیریت دانلود و خصوصاً وقتی که اینترنت هی قطع میشه موقع دانلود شکی ندارم که بسیار مفید هستند اما صحبتِ من بر سر این هست که آیا سرعت رو هم افزایش میده یا نه ؟؟؟

موضوع فقط اینه . من چهار پنج نوعش رو نصب کردم اما انگار نه انگار

این بود که این تاپیک رو زدم ببینم تو این سایت شلوغ آیا کسی هست که واقعا با این برنامه ها سرعتِ دانلودش بالا رفته باشه . واگر بله , چقدر بالا رفته وبا چه برنامه ای ؟؟؟؟

Jang Bogo
12-08-2010, 22:46
به نظر من سرعت بالا توی FlashGet کاملا محسوس هست.
یعنی واقعا سرعت رو با تکه کردن فایل افزایش میده