PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای فایل های exe

mhv_kntu
12-08-2010, 17:40
یه اشتباه کردم و یه فایل exe رو با media player باز کردم و تیک رو هم فعال کردم و الان همه فایل هایexe می خواد با media player باز شه و متاسفانه هیچی دیگه کار نمی کنه ! نه properties نه uninstal نه .. همش media player باز میشه. restore هم فایده نداشت ! چیکار کنم که دیگه فایل های exe با مدیا پلیر باز نشه ؟

online_amin
12-08-2010, 17:47
نظر شخصی من: ویندوز رو عوض کن. :دی

من هم این بلا سرم اومد. فکر کنم ساده ترین راه تعویض ویندوز باشه.

یا اینکه باید اون فایلی که فایلهای .exe رو اجرا میکنه رو پیدا کنی.

اینجا رو هم یه نگاه بنداز فکر کنم درست کنه مشکلت رو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mhv_kntu
12-08-2010, 18:21
لعنتی ریجستری هم نمیشه رفت !

DJ POLESTAR
12-08-2010, 18:33
از منوی استارت گزینه Default Program کلیک کن بعد روی گزینه Set your default programs کلیک کن و روی Windows Media Player کلیک و گزینه Choose defaults for this program کلیک کن و تیک exe رو بردار. یه بار ریستارت کن مشکلت حل شه.

mhv_kntu
12-08-2010, 22:52
از منوی استارت گزینه Default Program کلیک کن بعد روی گزینه Set your default programs کلیک کن و روی Windows Media Player کلیک و گزینه Choose defaults for this program کلیک کن و تیک exe رو بردار. یه بار ریستارت کن مشکلت حل شه.
عجیبه ! media player حالت ِDefault هست ولی باز همه چیز با مدیا پلیر باز میشن ! QQ

Dew Drop
13-08-2010, 01:57
لعنتی ریجستری هم نمیشه رفت !

سلام
ببینید این طوری می تونید وارد رجیستری بشید.با alt+ctrl+delete وارد task manager بشید از تب file برید رو new task بنویسید cmd و ok کنید اگه باز شد بنویسید regedit و اینتر کنید.اگه که وارد شدین تو پست قبلی که دوستمون گذاشتن گفتم که چی کار باید بکنید.اگرم نشد از اون نرم افزار استفاده کنید ببینید مشکلتون رو حل میکنه.
یه کار دیگه هم می تونید بکنید یه یوزر جدید درست کنید با اون وارد ویندوز بشید احتمالاً یوزر جدید مشکلی نخواهد داشت بعد میتونید یوزر قبلی رو حذف کنید و با این ادامه بدید.

Masоud
13-08-2010, 02:14
سلام

چرا Repair نمیکنی ؟

موفق باشید :40:

mr.shadowshaman
13-08-2010, 09:28
رو فایل های exe کلیک راست کن برو open wiht و از راهنمایی آنلاین استفاده کن وصل میشی به یه لینک و میتونی فایل رو دانلود کنی تا مشکلت حل بشه.

setare1993
22-04-2011, 07:44
این مشکل برای منم پیش اومد
برید اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ebicross
22-04-2011, 08:11
این مشکل برای منم پیش اومد
برید اینجا
شما تاپیک 7-8 ماه پیش رو کشیدین بالا و یک راه حل خارج از انجمن دادین با وجود اینکه کلی تاپیک در همین انجمن برای حل این مشکل داریم!!!
لطفا قوانین انجمن رو مطالعه کنید.