PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست شامپو

reza2pars
11-08-2010, 23:09
سلام ميخواستم يه شامپو معرفي كنيد كه ويتامينها و پروتئين مورد نياز مو رو تامين كنه؟ در كل بهترين شامپو براي مو كدومه؟

ehsan_update
12-08-2010, 00:03
من چند وقته یک در میان از شامپو جوانه گندم سینره و هد اند شولدرز از نوع والیوم بوست استفاده می کنم. به نظرم عالین این دو تا. البته نسبت به نوع مو باید شاپو انتخاب بشه. موهای من چرب و لخته
شامپو سینره هم ویتامین E داره هم B5 که هر دوشون واسه مو خوبن. پروتئین هم داره.
این نظر منه. تا حالا خیلی شامپو عوض کردم تا به این دو تا رسیدم! :20:

armin_punisher6
12-08-2010, 08:54
دوستان این راسته که شامپو هد اند شولدرز ور شکسته شده؟تو رشت خیلی کم شده یه مغازه دار بهم گفت شرکتش بسته.

Rmin69
12-08-2010, 15:06
میگن هد اند شولدرز ها تو ایران پذ میشه.
منم استفاده میکنم.
اما رفنم برا ریزش مو، ALPECIN 'کافيین دار گرفتم با liquid اش که تقویت شه. واقعا حال کردم. میرزه 30000 تومان شد.

morsadr
12-08-2010, 16:27
سلام ميخواستم يه شامپو معرفي كنيد كه ويتامينها و پروتئين مورد نياز مو رو تامين كنه؟ در كل بهترين شامپو براي مو كدومه؟

دوست عزیز تغذیه مو از طریق عروق تغذیه کننده مو در ریشه مو می باشد و از طریق شامپو مو قابل تغذیه نیست :41:
مطالبی که در مورد شامپوها گفته میشه فقط تبلیغاته و به آنها بها ندهید . :13:
البته تفاوت شامپو ها در قدرت شویندگی و حالت دادن به موها می باشد .
در مورد بهترین شامپو نیز باید گفت که باید امتحان کنید ممکنه یک شامپو به یک فرد بخوبی سازگار باشه و به فرد دیگری خیر :41:
به نظر بنده شامپو هر چه ساده تر بهتر :46:

Bahar-via
15-09-2010, 00:05
يه سوال داشتم از دوستان !ميشه بزرگسالان هم ازشامپو بچه استفاده كنن؟آخه ميگن مواد شيميايي كمتري داره،شمانظرتون چيه؟آخه يه بار مال خواهرزادمو زدم خيلي موهامو نرم كرد،:46:تصميم داشتم بخرم ولي گفتم قبلش يه مشورتي بكنم:20:

morsadr
15-09-2010, 14:15
يه سوال داشتم از دوستان !ميشه بزرگسالان هم ازشامپو بچه استفاده كنن؟آخه ميگن مواد شيميايي كمتري داره،شمانظرتون چيه؟آخه يه بار مال خواهرزادمو زدم خيلي موهامو نرم كرد،:46:تصميم داشتم بخرم ولي گفتم قبلش يه مشورتي بكنم:20:

بله میشه .
مواد شیمیایی کمتر و PH آن متعادل تره . حتی در مواردی که پوست سر افراد حساس تره بهترین کار استفاده از شامپو بچه می باشد .