PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه میانبرهای دستکاپ مثل هم شدن!

online_amin
11-08-2010, 21:51
سلام,

آیکن همه میانبرهای دسکتاپ شدن مثل هم! نه تنها دسکتاپ که آیکن های شورتکات های موجود در استارت منو و همه جا عوض شده و مثل هم شدن. مثلا همه با هم شدن آیکن اینترنت ایکسپلورر.

وقتی هم که روی یکی از این شورتکارت ها کلیک میکنی به جای باز کردن برنامه مورد نظر, اینترنت ایکسپلورر باز میشه و یا هر برنامه ای باز میشه که آیکن ها شبیه اون شدن.

جالب اینجاست که وقتی راست کلیک میکنی و میری تو Open With تا انتخاب کنی این شورتکات با کدوم برنامه باز بشه, همه برنامه ها هم با اون تغییر میکنند. یعنی من اگر تنظیم کنم شورکات یه بازی کدوم فایل رو اجرا کنه, همه آیکن های شورکاتهای موجود در همه جا, تغییر میکنن و میشن مثل آیکن همون فایلی که من انتخاب کردم.

Dew Drop
11-08-2010, 23:33
سلام
این مسیر رو تو رجیستری تون برید.
HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ FileExts \ .exe \ UserChoice
اگه تو اون قسمت کلید user choice بود اون رو delete کنید.بعد سیستمتون رو ریست کنید.
از نرم افزار Tune-Up Utilities هم می تونید استفاده کنید که تو قسمتی به نام Fix Exe Open With Problem این مشکل رو می تونید حل کنید.

online_amin
12-08-2010, 17:46
این مشکل چطوری به وجود میاد؟

online_amin
15-08-2010, 17:24
حل نشد. این کارها رو کردم ولی حل نشد.

mohsen_1363
15-08-2010, 19:53
اول از همه اگه سیستم ریستور میده برشگردونید به اولین تاریخ موجود
درست نشد نرم افزار windows 7 manengar 1.2.6 فکر میکنم اخریش باشه
نصب کنید ، چندین گزینه ترمیم وین 7 داره برای بخش های مختلف همشون رو اجرا کنید البته حدود نیم ساعت
زمان میبره که اگه درست بشه به زمانش میارزه