PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فلش مموری (هنگ کردن سیستم بعد از اتصال

FX
11-08-2010, 21:25
سلام .فلش مموری من توشیبا 2 گیگ هستش (اصل)
قابلیت پسورد گذاری روش بود و ... به هر حال الان مدتی هستش که وقتی که به سیستم وصل می کنم سیستم هنگ می کنه و چراغ سیستم یکضرب قرمز می شه .جالب اینکه حتی بعد از ریست کردن سیستم هارد بشدت مشغول میشه و تنها راه برگشت با SYSTEM RESTORE هستش
مشکل از چی هستش. البته برنامه ای که باهاش فلش لود می شه اجرا نمی شه .یعنی تا قبل این وقتی وصل می کردم بعد از 3 یا 4 ثانیه لود میشد و .....خودم فکر میکنم که ویروسی نباشه.من از USB SECURITY و NOD32 آبدیت استفاده می کنم وشاید که اسیب به برنامه داخل خود فلش مموری که از اون لود میشد رسیده باشه .پیشنهاد و نظر شما چیه؟

MrGee
11-08-2010, 23:07
وقتی فلش رو به سیستم های دیگه هم وصل می کنید همین اتفاق می افته؟

فلش رو یه بار فرمت کنید و اگر درست نشد اون رو به تعمیرگاه بدید

FX
18-08-2010, 17:27
به لپ تاپم وصل کردم .می تونم کار کنم ولی برنامه لودینگ اون که بعد از اتصال به سیستم باید بالا بیاد نمی یاد.نشون می ده که مشکل داره.سیستم خودم هم تو هر دو ویندوز امتحان کردم همون مشکل بالا رو داشت

joe_satriani
19-08-2010, 20:47
به لپ تاپم وصل کردم .می تونم کار کنم ولی برنامه لودینگ اون که بعد از اتصال به سیستم باید بالا بیاد نمی یاد.نشون می ده که مشکل داره.سیستم خودم هم تو هر دو ویندوز امتحان کردم همون مشکل بالا رو داشت
با سلام
با چه اروري نشون ميده كه مشكل داره خوب؟

موفق باشيد.

filterspeed
22-02-2014, 16:40
سلام
مشکل من همین بود دیگه یه تایپت جدید نزدم --- البته تو این تایپیت تاقص رها شد---
دوستان من هم همین مشکل رو دارم زمانی که فلش مموری به پی سی وصل میکنم درایورش میاد ولی هیچ حجمی رو نشون نمیده و زمانی که می خوام فرمتش کنم پی سی هنک میگنه و فرمت نمیشه از طریق cmd هم انجام دادم بازم فرمت انجام نمیشه
--درایورش میخونه نمایش میده حجم درایور رو نشون نمیده
--زمانی که کلیک راست میکنم که فرمتش کنم هنگ میکنه پی سی
--با نرم افزار mini tool رو پی سی داشتم گفتم یه بار دیگه پارتیشن بنیدی کنم اونجا فلش رو نشون میده حجمش هم نشون میده ولی اونجا هم نمیشه پارتیشن بندیش کرد
--فلش مموری هم نمی تونم باز کنم
--جستجو کردم نرم افزار ها ی تعمیر فلش مموری زمانی که فلش رو وارد میکنم نرم افزار هنگ میکنه ---- تا فلش رو در میارم نرم افزار دوبار به صورت نرمال کار میکنه -----

راهکار شما چینه ؟؟

camel_60
14-06-2014, 00:38
من هم این مشکل رو دارمممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممم