PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 170 ساعت برای روشن موندن PC زیاده ؟

amir_aria
11-08-2010, 19:05
درود

دوستان من مدت 6 7 روز خونه نیستم می خواستم بدونم تو این مدت می تونم سیستمو روشن بذارم (دانلود)

یا اینکه تو 6 7 روز مشکلی براش پیش میاد ؟

البته سابقته داشته 60 ساعت روشن باشه...

با سپاس

kiyani_behzad
11-08-2010, 19:19
درود

دوستان من مدت 6 7 روز خونه نیستم می خواستم بدونم تو این مدت می تونم سیستمو روشن بذارم (دانلود)

یا اینکه تو 6 7 روز مشکلی براش پیش میاد ؟

البته سابقته داشته 60 ساعت روشن باشه...

با سپاس

سلام
اصلاً مهم نیست، من یادم نمیاد آخرین بار کامپیوترم و کی خاموش کردم، مگر برق رفته باشه یا بخوام کار روش انجام بدم خاموش بکنم

amir_aria
12-08-2010, 01:28
درود

کیس من بد جوری داغ می کنه یکی دوستام می گفت تو 6 7 روز ممکنه CPU بسوزه و....

لازم نیست در کیس رو باز کنم یا ... ؟

( کلا در کیس رو باز بذاریم بهتره یا فن رو در کیس باشه و در رو ببندیم ؟ )

hasanoooooooo
12-08-2010, 01:59
درود

کیس من بد جوری داغ می کنه یکی دوستام می گفت تو 6 7 روز ممکنه CPU بسوزه و....

لازم نیست در کیس رو باز کنم یا ... ؟

( کلا در کیس رو باز بذاریم بهتره یا فن رو در کیس باشه و در رو ببندیم ؟ )

salam
عزیز بهتره که در کیس رو باز بزاری حدود 6 درجه سانتیگراد براحتی از دما رو کم میکنه فن هم خوبه اما اون کارایی رو. نداره .

dsa dsa
12-08-2010, 14:28
دانلود فشار خاصی برای تولید گرما و داغی روی سیستم نداره ! من 6 ماهه اینترنت wireless گرفتم سر جمع 1 هفته خاموش کردم ..
اما هر ماه حتما گرد گیریش کن.
از یک پاور قوی استفاده کن.فن پاور و cpu رو هر چند وقت تمیز کن..

در کل مشکلی خاصی بوجود نمیاد.

cotgnx
12-08-2010, 14:33
نه مشکلی پیش نمیاد من سیستمو 3-4سالی هست خاموش نکردم مگه موقع هایی که برق رفته

shah.ram
12-08-2010, 15:40
چه مشکلی؟ نه، هیچ مشکلی پیش نمی آد. کامپیوتر ساخته شده برای اینکه 24/7 سرویس بده.

amir_aria
12-08-2010, 22:10
دانلود فشار خاصی برای تولید گرما و داغی روی سیستم نداره ! من 6 ماهه اینترنت wireless گرفتم سر جمع 1 هفته خاموش کردم ..
اما هر ماه حتما گرد گیریش کن.
از یک پاور قوی استفاده کن.فن پاور و cpu رو هر چند وقت تمیز کن..

در کل مشکلی خاصی بوجود نمیاد.

پاور 485 گرین هست اما آخرین بار 5 ماه پیش گردگیری کردم. در کیس رو هم باز گذاشتم.

اکثر دوستان به دنبال خرید کولر یا فن های حرفه ای برای سیستم هاشون بودند این سوال به این خاطر برام پیش اومد...

با سپاس از تمامی دوستان...

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

نه مشکلی پیش نمیاد من سیستمو 3-4سالی هست خاموش نکردم مگه موقع هایی که برق رفته

شما هم 3 4 ساله دانلود می کنید مدام ؟ :31:

alborz_k
12-08-2010, 22:26
پاور 485 گرین هست اما آخرین بار 5 ماه پیش گردگیری کردم. در کیس رو هم باز گذاشتم.

اکثر دوستان به دنبال خرید کولر یا فن های حرفه ای برای سیستم هاشون بودند این سوال به این خاطر برام پیش اومد...

با سپاس از تمامی دوستان...

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

شما هم 3 4 ساله دانلود می کنید مدام ؟ :31:
سلام. اگه سیستمتون مشکلی نداشته باشه و خنک کنندگی کیس مناسب باشه ، هیچ مشکل نیست...
در کل اگه طراحی کیس مناسب باشه و دو فن استاندارد داشته باشه ، باید ردش بسته باشه وگرنه تهویه ی هوا به درستی انجام نمی گیره و دمای قطعات بالاتر می ره .
حالا مطمئنید که تو این 6-7 روز برق خونتون قطع نمی شه؟! :دی

BioHazard
12-08-2010, 22:35
من یک هفته روشن گزاشتم بدون اینکه در کیس رو باز بزارم ، البته سیستم خنک کننده ی قوی داره کیس PC. ولی بهترین کار اینه که مانیتور رو خاموش کنی. دانلود کردن هم زیاد فشار نمیاره.

kourosh_sos
12-08-2010, 22:57
دوستان خواهش میکنم یک چیزی بگید که بگونجه آخه یک PC مگه نقش Server رو داره که اصلا خاموشش نکنین اونم3-4 سال دوست عزیز شما بهتره یکم حرفه ای تر کار کنید از نرم افزارهایی استفاده کنید که سیستم رو راس ساعت روشن به اینترنت کانکت بعد از اتمام کار دیسکانکت و شات دان میکنن استفاده کنید

mjzaret
13-08-2010, 01:26
در کل مشکلی برای سیستم پیش نمیاد.

می‌تونید سیستمتون رو روشن بزارید.

شاد باشید :40:

samfire
07-12-2010, 02:04
اگه پاور شما ok باشه و تهویه هم ok باشه سرانجام میتونید چند ماه مداوم کامپیوتر خودتونو روشن بذارید و همه چیز ok

neon_91
11-12-2010, 23:26
برای من روشن نیست دقیقا که چطور ممکنه کامپیوترو اینهمه روشن نگه داشت مگه روشن نگه داشتن بیشتر باعث استهلاک پاور و کم شدن عمر قطعات نمیشه؟:worried:نه تنها کامپیوتر بلکه هر وسیله الکترونیکی دیگر یه عمر مصرفی دارد:27: