PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل مخابرات اصفهان

arman_linkin
26-04-2006, 15:18
من يه چند وقتي هست كه با(اصفهان) jahan online isp مشكل دارم چون حدود هر نيم ساعت يه بار قطع ميشه
وقتي به پشتيباني جهان آنلاين زنگ زدم گفتن مشكل مخابراته :sad:
حالا مي خواستم از دوستان همشهريمون بپرسم كه اونا هم اين مشكل رو دارن يا نه؟
با تشكر

Master_Pa80
26-04-2006, 22:19
سلام آرمان جان ،
انصافا شما خودت بگو ، اينجاي جاي پرسيدن اين سوال بود :blink: !؟!؟!؟
انجمن متفرقه رو براي همين گذاشتن ديگه :laughing: ...
شما اگر سوالت رو اونجا مطرح كني سريعتر به جواب ميرسي ، يك نگاه به آمار بازديد ها از انجمن متفرقه بنداز !!! متوجه ميشي ;) ...
اميدوارم دوستان اصفهاني هر چه سريعتر پاسخ شما رو بدهند ، اما از اين به بعد سعي كنيد در محل مناسب سوالتون رو مطرح كنيد ، تا نظم و روال انجمن حفظ بشه ( پيام اخلاقي بود :puke: ;) ) ...
موفق و مويد باشي دوست من :cool: ...

arman_linkin
27-04-2006, 15:09
سلام آرمان جان ،
انصافا شما خودت بگو ، اينجاي جاي پرسيدن اين سوال بود :blink: !؟!؟!؟
انجمن متفرقه رو براي همين گذاشتن ديگه :laughing: ...
شما اگر سوالت رو اونجا مطرح كني سريعتر به جواب ميرسي ، يك نگاه به آمار بازديد ها از انجمن متفرقه بنداز !!! متوجه ميشي ;) ...
اميدوارم دوستان اصفهاني هر چه سريعتر پاسخ شما رو بدهند ، اما از اين به بعد سعي كنيد در محل مناسب سوالتون رو مطرح كنيد ، تا نظم و روال انجمن حفظ بشه ( پيام اخلاقي بود :puke: ;) ) ...
موفق و مويد باشي دوست من :cool: ...
همچي هم بي ربط نبود :blink:
در مورد كامپيوتر هست ديگه
ولي حرف شما هم درسته .ولي چون بر خلاف مقررات هست كه من در خواستمو 2 بار در دو انجمن متفاوت بگم پس از مديران خواهش مي كنم به اين موضوع رسيدگي كنند (يعني تاپيك رو منتقل كنند):tongue:

mohammad hamed
27-04-2006, 17:14
همچي هم بي ربط نبود :blink:
در مورد كامپيوتر هست ديگه
ولي حرف شما هم درسته .ولي چون بر خلاف مقررات هست كه من در خواستمو 2 بار در دو انجمن متفاوت بگم پس از مديران خواهش مي كنم به اين موضوع رسيدگي كنند (يعني تاپيك رو منتقل كنند):tongue:

بهتر بود موضوع رو در انجمن وب و اينترنت مطرح مي كرديد.