PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل یاهو مسنجر در ویندوز 7

esnforce
10-08-2010, 19:14
سلام دوستان
بعضی وقتا (90% مواقع) وقتی میخوام با یاهو مسنجر لوگین کنم این ارور رو میده و بعد از troubleshoot و sign in مجدد به راحتی لوگین میشم,برای هر بار لوگین کردن باید این مراحل رو طی کنم ...
با تغییر کانکشن از directly به HTTP Proxy هم مشکل حل نشد ...

ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید ...:11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehrdad38
10-08-2010, 21:18
این مشکل به 2 علت می تونه باشه:

1- تنظیمات ------ Internet Explorer
2- اختلالاتی که هر از چندگاهی ایجاد میشه (بسته شدن یاهو مسنجر)

iminaz
10-08-2010, 21:20
سلام دوستان
بعضی وقتا (90% مواقع) وقتی میخوام با یاهو مسنجر لوگین کنم این ارور رو میده و بعد از troubleshoot و sign in مجدد به راحتی لوگین میشم,برای هر بار لوگین کردن باید این مراحل رو طی کنم ...
با تغییر کانکشن از directly به HTTP Proxy هم مشکل حل نشد ...

ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید ...:11:

منم این مشکل رو دارم ممنون میشم راهنمایی کنید:40:

joe_satriani
10-08-2010, 22:36
با سلام
كه احتمال گزينه ي اول يعني استفاده از پروكـــسي و فيلــــتر شكن و .... بيشتر هست

موفق باشيد.

esnforce
10-08-2010, 23:51
این مشکل به 2 علت می تونه باشه:

1- تنظیمات ------ Internet Explorer
2- اختلالاتی که هر از چندگاهی ایجاد میشه (بسته شدن یاهو مسنجر)

با سلام
كه احتمال گزينه ي اول يعني استفاده از پروكـــسي و فيلــــتر شكن و .... بيشتر هست

موفق باشيد.

ممنون از پاسختون
تنظیمات ------ توی IE روی دیفالته و تغییرش ندادم(از ------ استفاده نمیکنم و معمولا از چیز پی ان استفاده میکنم)

DevilStorm
11-08-2010, 00:18
سلام
این مشکل بدلیل اشکال در سرعت کانکشن اینترنت شما هست
یعنی send /received اینترنت شما ثابت و یا خیلی کمه این مشکل معمولا برای اینترنت پر سرعت ایجاد میشه در واقع ایراد از ویندوز و سیستم شما نیست بلکه ایراد از سرویس دهنده اینترنت هست و شما میتونیداگه نمیشه چند بار دیس کنید و دوباره کانکت شید و ارتباطی به تنظیمات ------ نداره مگه اینکه شما توی تنظیمات، ------ غیر معتبر و منقضی شده استفاده کنید که طبیعتا هیچ سایتی بالا نمیاد

joe_satriani
11-08-2010, 18:23
ممنون از پاسختون
تنظیمات ------ توی IE روی دیفالته و تغییرش ندادم(از ------ استفاده نمیکنم و معمولا از چیز پی ان استفاده میکنم)

با سلام
اگه ميتوني وي پـــي ان رو غير فعال كن
اگه ديدي باز هم مشكل رو داري
برو به منوي Messenger و بعد گزينه ي Preference رو انتخاب كن
حال در قسمت Connection سمت چپ گزينه ي اول يعني Connect directly to the internet رو انتخاب كنيد كه در سمت راست هست

================

راستي اگه باز هم مشكل داشتيد مشكلتون رو اينجا پي گيري كنيد

سرویس های گفتگوی آنلاین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد.

esnforce
11-08-2010, 22:14
با سلام
اگه ميتوني وي پـــي ان رو غير فعال كن
اگه ديدي باز هم مشكل رو داري
برو به منوي Messenger و بعد گزينه ي Preference رو انتخاب كن
حال در قسمت Connection سمت چپ گزينه ي اول يعني Connect directly to the internet رو انتخاب كنيد كه در سمت راست هست

================

راستي اگه باز هم مشكل داشتيد مشكلتون رو اينجا پي گيري كنيد

سرویس های گفتگوی آنلاین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد.

ممنون:11:
بدون وی پی ان هم همین مشکل رو دارم ...
تو پست اول نوشتم که با تغییر اون گذینه درست نشد:41:
================
چشم

blaste_r
26-07-2012, 14:38
با عرض سلام و خسته نباشد خدمت دوستان . من رو لب تاپم ویندوز 7 - 64 بیتی دارم وقتی مسنجر نصب میکنم وقتی که آی دی خودمو وارد میکنم sign in نمیشه , هم اینترنتم وصله , هم سایت واسم باز میشه هم اینکه send / recive دارم , هر کاری هم که بگین انجام دادم , مثل ------ , ساکس , حتی اینترنت اکسپلورر هم reset کردم , خلاصه همه کاری کردم نشده
عکسش رو واستون میذارم , لطفا راهنمایی کنید
پیشاپیش از کمکتون ممنونم

jafarian
26-07-2012, 15:24
با عرض سلام و خسته نباشد خدمت دوستان . من رو لب تاپم ویندوز 7 - 64 بیتی دارم وقتی مسنجر نصب میکنم وقتی که آی دی خودمو وارد میکنم sign in نمیشه , هم اینترنتم وصله , هم سایت واسم باز میشه هم اینکه send / recive دارم , هر کاری هم که بگین انجام دادم , مثل ------ , ساکس , حتی اینترنت اکسپلورر هم reset کردم , خلاصه همه کاری کردم نشده
عکسش رو واستون میذارم , لطفا راهنمایی کنید
پیشاپیش از کمکتون ممنونم

اول از همه سئوال خودتون تو تاپیک پایین که قراردادم تو لینک اول باید مطرح کنید قبلش این روش تست کنید که تو لینک دوم قراردادم طبق شکلهایی که قراردادم به قسمت internet options خودتون برین تنظیماتش ببینید طبق دو تا شکلی که گذاشتم یا که نه بعدش از قسمت یاهو مسنجر گزینه Messenger انتخاب کنید بعدش گزینه connection perfecrence رو انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه ببینیدچکمارک گزینه اول فعال شده باشه حتما اگر بازم به همین صورت بود برنامه Windows Repair رو دانلود کنید ازلینک سوم اجراش کنید همینطوری next بزنید تو صفحه آخر چکمارک تمامی گزینه ها رو بزنید بعدم روی دکمه Go کلیک کنید:20: