PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 Admin User

Gladiator_2000
10-08-2010, 17:47
چگونه از بين دو يوزر که هر دو آدمين هستند آنها را محدود کنيم که به پوشه یوزر آن یکی وارد نشود

من که هر کاري کردم نتونستم يک کاربر ادمين را محدود کنم چون ميتونستي دوباره از تب security اين محدوديت را ار بين ببري

اين برام خيلي حياتي اگه کسي ميدونه بايد چه کار کرد لطفا توضيحات جامعي را بده

نمیدونم درست بیان کنم یا نه

یعنی از تب security در قسمت ownership میشه این محدودیت را برداری

حالا میخواهم ببینم کسی میتونه راهی را بگه که نشه این محدودیت را برداشت

joe_satriani
10-08-2010, 22:26
با سلام
تا جايي كه ميدونم، وقتي كاربري در گروه ادمين ها قرار بگيره به هيچ وجه نميشه باز دسترسي رو ازش گرفت و محدودش كرد و توي همون گروه هم باشه
مگه اينكه شما يه گروه ادمين ساخته باشيد و كل گروه رو يه سري دسترسي رو ازش از قبل گرفته باشيد.

موفق باشيد.

MrGee
11-08-2010, 16:02
فکر کنم بشه

شما باید به تب security بری و رو دکمه Advanced کلیک کنی و تیک گزینه inherit from parent... رو برداری و دکمه copy رو بزنی حالا باید یوزنیم ادمین دوم و همچنین Everyone رو حذف کنی.
الان ادمین دوم حتی نمی تونه وارد تب security بشه.
البته ادمین دوم اگه یه مقدار مغزشرو به کار بندازه می تونه با یوزر نیم system دوباره محدودیت ها رو برداره که برای این کار باید گزینه system رو هم حذف کنی.
هشدار: وقتی گزینه everyone رو حذف کنی بعد از نصب ویندوز در حالت عادی نمی تونی به اون فایل ها دسترسی داشته باشی و برای این کار باید چندتا کار رو انجام بدی که اگه خواستی می گم.
و اگر یوزرنیم system رو هم حذف کنی راهی برای دسترسی دوباره به اون فایل ها نیست(شایدم من نمی دونم)

Gladiator_2000
12-08-2010, 01:30
اگه میتونی این راهش را هم بگی که بعد از نصب مجدد ویندوز چه جوری بهش دسترسی پیدا کنم خوبه
خیلی ممنون
فکر کنم با نوشته های شما بشه این حالت را پیاده کرد

MrGee
12-08-2010, 09:01
اینجا توضیح دادم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Gladiator_2000
21-09-2010, 00:30
با سلام
تا جايي كه ميدونم، وقتي كاربري در گروه ادمين ها قرار بگيره به هيچ وجه نميشه باز دسترسي رو ازش گرفت و محدودش كرد و توي همون گروه هم باشه
مگه اينكه شما يه گروه ادمين ساخته باشيد و كل گروه رو يه سري دسترسي رو ازش از قبل گرفته باشيد.

موفق باشيد.

میشه بیشتر در این مورد کمک کنید که چه جوری یه گروه ادمین بسازم و کل گروه رو یه سری دسترسی رو ازش از قبل بگیرم
با تشکر