PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کلی با ویندوز

kasra2002
10-08-2010, 10:34
سلام
من مدت هاست که با ویستا و بعد از اون با 7 کارمی کنم و خیلی سخته که بخوام برگردم سرغا ایکس پی
ولی مشکل با اجرا نشدن یا هنگ کردن کلی از برنامه ها رو دارم
کمک ویندوز و تغییر اتوماتیک برنامه ها run for xp هم تاحالا نتونسته کمکی کنه
نمی دونید چکار کنم ؟
ممنون

mehrdad38
10-08-2010, 11:44
لطفا مشخصات سخت افزاریتون رو بگید.

با یه آنتی ویروس آپدیت شده + یه آنتی تروجان (پیشنهاد من Trojan Killer) فول اسکن کن.

mr.shadowshaman
10-08-2010, 11:57
برگرد به ویستا.اما سرویس پک 2

kasra2002
10-08-2010, 17:10
ممنون
کلا روی تمام سیستمایی که نصب کردم چه لپتاپ و چه پیسی
تازه مشکل نشناختن یو اس بی هم خیلی اذیت میکنه مخصوصا هاب یو اس بی

lida dreams
13-08-2010, 00:25
سلام . اگه با نرم افزار های خاصی که بر اساس xp طراحی شدند کار می کنید . پیشنهاد می کنم که از xp mode که سیستم عامل مجازی win 7 هست استفاده کنید که قابلیت های xp رو بهتون می ده و می تونید این نرم افزار های خاص رو تو xp mode بار گذاری کنید. و در مورد مشکل درایور هاتون رو سایت کارخانه سازنده لپتا پتون برید بعضی از درایور های جدید که با win 7 همخوانی داره رو می تونید پیدا کنید . من مشکلم را با درایور هام تو win 7 این طوری رفع کردم.

:46:

lida dreams
13-08-2010, 00:31
سلام . اگه با نرم افزار های خاصی که بر اساس xp طراحی شدند کار می کنید . پیشنهاد می کنم که از xp mode که سیستم عامل مجازی win 7 هست استفاده کنید که قابلیت های xp رو بهتون می ده و می تونید این نرم افزار های خاص رو تو xp mode بار گذاری کنید. و در مورد مشکل درایور هاتون رو سایت کارخانه سازنده لپتا پتون برید بعضی از درایور های جدید که با win 7 همخوانی داره رو می تونید پیدا کنید . من مشکلم را با درایور هام تو win 7 این طوری رفع کردم.
:46: