PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رجیستری + تسک منیجر غیر فعال

"_"
10-08-2010, 08:52
سلام
لطفا کمک کنید تسک منیجر و رجیستری ویندوز من غیر فعال شده اند در ضمن شو هایدن هم موقتی هست و خودش عوض میکنه نشون نده
هرچی گشتم ویروسی پیدا نکردم که اینکار کرده باشه هیچ فایل اتوران - فولدر اگزه - هایدن - توی ریسایکلر هم نبود
بعد از نصب ویندوز و درایورهاش یه هو دیدم اینطور شده روی هیچ درایوی کلیک نکردم فقط از طریق نرو 6 نگاه کردم
لطفا کمک کنید

n-95
12-08-2010, 09:06
برای من هم مشکل مخفی شدن فایلها پیش اومده بود ، با avira 10 آپدیت شده یک بار سیستم رو چک کن به احتمال 99 درصد مشکل فایل ها حل میشه

picher_s
12-08-2010, 09:11
درود

گفته دوستموندر حالی درست است که آویرا بتونه ویروس رو از تو حافظه بیرون ببره!!!

اما آویرا بیشتر مواقع نمیتونه!!

آویرا آنتی ویروسیه که برای پیشگیری ساخته شده.

شما بهتره ایتدا از خروج ویروس از تو حافظه با اجرای Combofix مطمئن بشی بعد آویرا رو بنصبی .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پیرو باشید.

jax2
12-08-2010, 20:04
برای برگرداندن رجیستری و تسک منیجر یه سری به وبلاگ من بزن(نظر یادت نره)
برای پاکسازی سیستمت هم از برنامه ی kaspersky virus removal tool استفاده کن مه حدود 70مگ حجم داره و میتونی از خود سایتش دانلود کنی.

samadsam
12-08-2010, 22:12
سلام
ممکنه sality باشه که خودشو به فایل ههای exe می چسپونه .شما می توانید با مکافی اپ شده از بینش ببرید.
و برای برگردوندن تسک منیجر gpedit.msc را درون run تایپ کنید ok را بزنید
سپس مسیر زیر را طی کنید
user >> administrative temp... >> system >>ctrl+alt+del option >>
سپس تمامی گزینه رو به ترتیب باز کنید enabled رو انتخاب کرده و apply و دوباره notconfig... رو بزنید وok کنید

دیگه نمی نویسم مردم :20:

"_"
15-08-2010, 01:05
ببینید هر آنتی ویروسی که امتحان کردم نه تنها ویروس رو از بین نبرد بلکه تمام فایلهای نصب برنامه تو هارد رو هم از بین برد
دیگه کلافه شدم میگم بزنم همه رو فرمت کنم
در ضمن از همگی ممنون