PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آداپتور فابریک مقدار وات بیشتر تولید میکنه و مشکل درست کرده!

hossputer7
10-08-2010, 06:33
دوستان من دستگام وسترو 1500 بعد دو سالم دارمش

ساله اول خوب بود ولی بعد از یک سال که از قدرت باطری کم شد اول لبتاب که روشن میشه مینوسه اداپتور شما 90 وات تولید میکنه که بیش از حده باید از آداپتور 60 وات استفاده کنید در غیره این صورت باطری شما شارژ نمیشه! برای ادامه کار(رفتن توی ویندوز) کلید ایف یک و ...

حالا باطری رو در آواردم نگاه که کردم دیدم واقعا الان یک ساله که باطری شارژ نشده! چون چراغای باطری یکیش روشن میشه

روی آداپتورو خوندم نوشته 90 وات روی باطری رو خوندم نشته 55وات که میشه همون 60 وات

حالا این لبتاب دیگه عمرشو تقریبا باسم کرده نمیخوام خرجش کنم که برم یه آداپتور دیگه براش تهیه کنم

چکارکنم که باطری رو شارژ کنه؟ با آپیدیت بایوس میشه درستش کرد؟

اگه آپیدیت تاپیک داره معرفی کندی ممنون میشم

اما چرا همچین اشتباه فاحشی رخ داده ! لبتابمم آک بند بود! :13: چون واقعا حیفه باطریه الان یه سال شارژ نمیشه دیگه خراب یا شده یا میشه

نظرتون چیه؟ فقط نگید آداپتورو عوض کنم چون اینو خودم میدونم :31: میخوام درستش کنم از طریق برنامه ای چیزی

کسی همچین چیزی رو تا حالا پیش اومده باسش؟ وستور 1500 مدل 2008

majid_3ma
10-08-2010, 07:52
دوستان من دستگام وسترو 1500 بعد دو سالم دارمش

ساله اول خوب بود ولی بعد از یک سال که از قدرت باطری کم شد اول لبتاب که روشن میشه مینوسه اداپتور شما 90 وات تولید میکنه که بیش از حده باید از آداپتور 60 وات استفاده کنید در غیره این صورت باطری شما شارژ نمیشه! برای ادامه کار(رفتن توی ویندوز) کلید ایف یک و ...

حالا باطری رو در آواردم نگاه که کردم دیدم واقعا الان یک ساله که باطری شارژ نشده! چون چراغای باطری یکیش روشن میشه

روی آداپتورو خوندم نوشته 90 وات روی باطری رو خوندم نشته 55وات که میشه همون 60 وات

حالا این لبتاب دیگه عمرشو تقریبا باسم کرده نمیخوام خرجش کنم که برم یه آداپتور دیگه براش تهیه کنم

چکارکنم که باطری رو شارژ کنه؟ با آپیدیت بایوس میشه درستش کرد؟

اگه آپیدیت تاپیک داره معرفی کندی ممنون میشم

اما چرا همچین اشتباه فاحشی رخ داده ! لبتابمم آک بند بود! :13: چون واقعا حیفه باطریه الان یه سال شارژ نمیشه دیگه خراب یا شده یا میشه

نظرتون چیه؟ فقط نگید آداپتورو عوض کنم چون اینو خودم میدونم :31: میخوام درستش کنم از طریق برنامه ای چیزی

کسی همچین چیزی رو تا حالا پیش اومده باسش؟ وستور 1500 مدل 2008
دو امکان وجود داره برای شارژر که اینجوری شده
1- تو ایران تعویض کردن نه اینکه از قصد بخوان این کار رو بکنن اطلاعات کافی ندارند فروشنده ها که اشتباها بجای 60W شارژر 90W گذاشتن:41:
2- توی دل از این اتفاقا زیاد افتاده بعضی از موقع ها هم شده یه دستگاه توی پک 2 تا شارژر داره و بعضی وقتا هم شارژری وجود نداره:31:

هیچ راه نرم افزاری وجود نداره فقط شارژر باید تعویض بشه. شاید هم دیگه باطری خراب شده باشه بخاطر این که درست شارژ و دشارژ نشده است.

hossputer7
10-08-2010, 12:30
مرسی رفیق

شارژو دیشارژ تا سال اول خوب بود که دیگه باطری عمرش کم شدو این ارورو همیشگی شد اولاش هر از چند گاهیی ارور میداد

االان با یه شارژ دیگه تست کردم دیگه باطری خراب شده (زود خالی میشه)با همین شارژو اینا باش میسازم

اما همین شارژ به نظره من خراب کرده باطریو چون من دقت نکرده بودم چی مینویسه چون متنش طولانی بود یه بار خوندم دیدم نوشته شارژ نمیشه به این علت که دیگه شش ماهی گذشته بود توی این شش ماه که باطری شارژ نشد خراب شد

الان رفتم توی کاره فریزو اینا ببینم یکم خوب میشه یا نه
باش میسازم (:

مرسی عزیز ممنون از جوابت

hossputer7
11-08-2010, 12:22
امروز توی منوی بایوسو نگاه که میکردم نوشته بود آداپتور 90 وات فکرکنم اداپتور هم درست باشه !

در کل این وسترو 1500 اشکالات این چینینی کم نداشت

دیروز باطری رو گزاشتم کامل یخ شد قبلا این کارو باش کرده بودم اما تاثر ندشات اما این دفه یخ شدگی باعث خراب شدن باطری شد و دیگه لبتاب باطری رو نمیشناسه

میگه که باطری وصل نیست :20: اما در واقعا از نظره نرم افزای باطری رونمیشناسه و وقتی برقو میکشم لبتاب میاد روی باطری چراغ قرمز که یعنی باطری داره تموم میشه و ... روشن میشه اما تا دیروز 3 دقیق برقو نگه میداشت اما الان که باطریو زدم خراب کردمو لبتاب نمیشناسش 60 دقیق شارژو نگه میداره :31:

خدایش لبتابای باهالین یه حال خوب داد اما این دفه فریزیه خارجی بود تگزاشتمش رو منفیه 40 درجه داشت یه کامل میزد

در کل این عمل از شانسه من بودش وگرنه لبتاب الان باطری رو نمیشناسه و اون ارورو اول صفحه دیگه نمیاد چونباطری رو نمیشناسش

اما بهطور علمی هم شارژش مکنه هم یک ساعت یعنی مثله روز اولش کار میده

اما قبلا هم 10 بار گزاشته بودمش توی فریزر اما این دفه توی یخ خوابونده بودمش :31:

در کل اومدم بگم که کسی اهله ریسکه بکنه اما بازم هیچ اعتباری به این باطری من نیست اما فعلنا یک ساعت شارژ میده :31: