PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخاست راهنمایی در مورد بک آپ و ریکاوری ویندوز 7

DHAMID
09-08-2010, 15:04
من دیروز چند تا از فایل های سیستمم پاک شده
هر برنامه ای رو امتحان کردم نتونست برشون گردونه
قبلا یکی میگفت تو ویندوز 7 میشه زمان رو به یک یا چند روز قب برگردوند و تنظیمات به اون زمان برگرده
حالا میخاستم بدونم این چطوریه؟
یعنی تو قسمت بک آپه یا ریکاوری یا جای دیگست
و این که اگر از این استفاده کنم فایلهایی که پاک شدن برمیکردن؟
فایل های دانلودی جدید که امروز گرفتم پاک میشن؟
یکم توضیح بدید خواهشا

mr.shadowshaman
09-08-2010, 17:27
یکم ریکاوری سون چرته.برای برگردوندن فایل های پاک شده از برنامه استفده کن.اگه در مورد ریکاوری سئال داری بپرس تا بگم

sfim
09-08-2010, 18:04
این دیگه از اون مشکل های نا بخشودنی 7 هست دانلود ها بپره خیلی ستمه واسه من چنین اتفاقی بیفته درجا xp میکنم
امیدوارم فایل هاتون برگرده

DHAMID
09-08-2010, 20:03
یکم ریکاوری سون چرته.برای برگردوندن فایل های پاک شده از برنامه استفده کن.اگه در مورد ریکاوری سئال داری بپرس تا بگم
خوب یمقدار در مورد ریکاوریش توضیح میدین؟
الان اگر ریکاوری کنم فایل های پاک شده بر میگرده؟
و اگر اونا برگرده فایلهایی که الان تازه رو سیستمم ریختم پاک میشه؟

mr.shadowshaman
09-08-2010, 21:16
دوست من شما وقتی وارد قسمت ریکاوری میری به شما یه پیشنهاد میکنه که مربوظ به آخرین فایل نصب شدست.وقتی وارد جزییات میشید تمام فایل های نصب شده یا پاک شدست که یه ساعت و زمان داره.اگه شما مثلا شنبه فیفا ریختی یک شنبه ps.اگر به شنبه به قبل از نصب فیفا تمام بر نامه ها نصب شده یا پا کشده تغییر میکنه.اما اگه عکیس یا موارد که کلا از سیستم از بین رفته دیگه بر نمیگرده و باید با برنامه برگردونی

Dew Drop
09-08-2010, 23:19
من دیروز چند تا از فایل های سیستمم پاک شده
هر برنامه ای رو امتحان کردم نتونست برشون گردونه
قبلا یکی میگفت تو ویندوز 7 میشه زمان رو به یک یا چند روز قب برگردوند و تنظیمات به اون زمان برگرده
حالا میخاستم بدونم این چطوریه؟
یعنی تو قسمت بک آپه یا ریکاوری یا جای دیگست
و این که اگر از این استفاده کنم فایلهایی که پاک شدن برمیکردن؟
فایل های دانلودی جدید که امروز گرفتم پاک میشن؟
یکم توضیح بدید خواهشا

سلام
اینی که می خواهید برگردونید به زمان قبل,باید از system restore استفاده کنید به شرطی که تو این قسمت restore point برای شما وجود داشته باشه.برای بعضی کارها جواب میده ولی بعضی وقتام نمیشه مطمین شد که حتماً با این روش درست میشه.بله اگه به زمان قبل برگردونید بعضی از برنامه هایی رو که نصب کردید از بین میرن.خوب میتونید فایلهایی رو که دانلود کردید مسیرش رو تغییر بدید ولی به نظر من اگه ویندوزتون مشکلی در مورد فایلهای سیستمیش داره بهتره repair کنید نه ریستور.

kactos
09-08-2010, 23:30
از برنامه کاملا رایگان Comodo Time Machine استفاده کنید؛ در زمینه Restore کردن فوق العاده عمل میکنه !
این برنامه از لینک زیر قابل دریافته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید