PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امکانات صحنه آهسته

aminnnn73
09-08-2010, 14:28
سلام

من دنبال برنامه ای هستم که خیلی ساده بشه باهاش کار کرد و بتونه فایل های تصویری (فرمت مورد نظر من: mp4 و flv) رو صحنه آهسته کنه. شاید تا سه برابر کندتر یا چیزی در این حدود خوب باشه.

البته روی سرعت 1x. با km اجرا کردم ولی کافی نبود و کندتر نیاز دارم. اگر امکان playback A-B رو هم داشته باشه که چه بهتر. مرسی

+ راستی jet audio ابزار صحنه آهسته رو داره؟ اگر داره، لطفا راهنمایی کنید که چطور می شه ازش استفاده کرد.

***Spring***
09-08-2010, 15:12
سلام ...

از مسیری که در عکس پایین هست ، با هم‏زمان زدن دکمه‏های Shift ، و + یا - ( سمت NumLock ) بصورت 5% به 5% سرعت نمایش فیلم کم یا زیاد میشه ، هر چقدر که بخواید سرعت پخش نمایش فیلم کم یا زیاد میشه ... موفق باشید ...

KMPlayer | پخش کننده ی قوی فایل های چند رسانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable KMPlayer | یکی از قوی ترین پلیر های صوتی و تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.

Quan
09-08-2010, 18:10
دوست من با Jetaudio هم ميشه کافيه فيلمو پخش کني و کليدهاي Ctrl+Down رو فشار بدی.

saeed-constantine
09-08-2010, 21:20
سلام

من دنبال برنامه ای هستم که خیلی ساده بشه باهاش کار کرد و بتونه فایل های تصویری (فرمت مورد نظر من: mp4 و flv) رو صحنه آهسته کنه. شاید تا سه برابر کندتر یا چیزی در این حدود خوب باشه.

البته روی سرعت 1x. با km اجرا کردم ولی کافی نبود و کندتر نیاز دارم. اگر امکان playback A-B رو هم داشته باشه که چه بهتر. مرسی

+ راستی jet audio ابزار صحنه آهسته رو داره؟ اگر داره، لطفا راهنمایی کنید که چطور می شه ازش استفاده کرد.

تو وبلاگ آموزش جت آدیو میتونی قسمت تنظیمات فایلهای تصویری رو بخونی ( با استفاده از منوی speed یا وقتی ویدیو رو پخش میکنی فلش پایین پنجره ای که ویدیو توش پخش میشه رو بزن و قسمتی که نوشته 100 یعنی سرعت نرماله و میتونی از اونجا هم کم و زیاد کنی)
از کایدهای ctrl و پایین هم میتونی استفاده کنی که سرعت رو حسابی کم کنی ولی فکر کنم تا 50 درصد بیشتر نتونی کم کنی
برای a-b هم توی جت آدیو هست
قسمت تکرار و انواع آن را بخوان