PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد NTFS Encryption

ali_nob
09-08-2010, 08:25
سلام
من یکسری فایل Encrypt روی سیستمم دارم و متاسفانه User Profile من خراب شد و مجدد ایجاد کردم لذا دسترسی من به فایل های Encrypt از بین رفته سیستم رو به تاریخ قبل از خراب شدم User Profile ریستور کردم و پروفایل درست شد ولی همچنان دسترسی من به فایل های Encrypt شده وجود ندارد ضمنا ویندوز من هم XP است جهت Decypt کردن چه کاری باید انجام داد ؟
متشکرم

MrGee
09-08-2010, 10:34
چه جوری دست رسی ندارید؟ چه اروری می ده؟

ali_nob
09-08-2010, 12:17
چه جوری دست رسی ندارید؟ چه اروری می ده؟

خطای Access is denied میده و فایل باز نمیشه

MrGee
09-08-2010, 13:59
شما به قسمت Properties فایل یا درایو مورد نظر برو و از اوجا گزینه Security انتخاب کن و حالا باید رو گزینه Add کلیک کنی و یوزر نیمت رو وارد کنی و بعد OK رو می بزنی و از قسمت پایین تیک Full Control  بزنی حالا باید بتونی بدون مشکل وارد بشی
اما اگه نشد یه عکس از تب Security بزار تا ببینم چی کار می شه کرد:46:

ali_nob
09-08-2010, 18:05
شما به قسمت Properties فایل یا درایو مورد نظر برو و از اوجا گزینه Security انتخاب کن و حالا باید رو گزینه Add کلیک کنی و یوزر نیمت رو وارد کنی و بعد OK رو می بزنی و از قسمت پایین تیک Full Control  بزنی حالا باید بتونی بدون مشکل وارد بشی
اما اگه نشد یه عکس از تب Security بزار تا ببینم چی کار می شه کرد:46:

فکر کنم یک تشابه پیش اومده !
منظور من NTFS Permission نیست من با Encrypt مشکل پیدا کردم در این صورتی که شما گفتید موضوع مجوزهای دسترسی درست میشه ولی فایل های من Encrypt شدن و باید Decrypt بشن
ممنون

MrGee
09-08-2010, 19:28
می دونم گفتم یه امتحان بکنید شاید ربطی داشت

البته اینجا یه راهی هست ولی یه کم دردسر داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
(می گم کاش من جای شما بودم آخه روشی که برای این کار گفته خیلی باحاله:15::thumbsup:)
البته این برنامه ها رو هم چک کنید