PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چربی پهلوها و بغل

Prince_Amin
08-08-2010, 19:26
سلام!دوستان مدتیه احساس میکنم از پهلوها و بغل چاق تر شدم!:13: البته من یه جراحی پوست در ناحیه ی شکم داشتم(حدود 5 ماه پیش)!قبلا چاق بودم و بعد از لاغر شدن (داستان درازی داره) پوست ناحیه ی پایین شکمی افتاده شد!:19:به دکتر زیبایی نشون دادم و با توجه به اینکه اون قسمت امکان جمع شدن نداشت و کاملا افتاده شده بود عمل جراحی انجام شد!الان ناحیه ی پایین شکمی من با توجه به عمل جراحی و برای عدم برگشت چربی افتاده شدن دوباره ی پوست کاملا از داخل بسته شده!یعنی پوست به ماهیچه چسبیدست و دکتر هم گفت اگه بعدها چاق بشم از پهلوها و ناحیه ی بالای شکمی خواهد بود!حالا این احساس چاق شدن از پهلوها بهم دست داده(شاید حساس شدم!)!خودم یک روز در میان 100 یا 200 بار حرکت پهلوها رو انجام میدم!یعنی می ایستم و سپس به طرف پهلوها خم میشم!100 یا 200 بار بدون دمبل!میخواستم ببینم سودی هم داره؟برای پهلوها ضرر نداره؟بهترین راه واسه لاغری پهلو و بغل چیه؟؟البته شاید هم چربی نباشه و اب زیر پوستی باشه!!در کل من از پهلوی برامده بدم میاد هر چند هم کم باشه میزانش!کمک دوستان!:11::20:برخی میگن این اب زیر پوستی و همه دارن!من حساس شدم یا پهلوهام چاق شدن؟!!!!:13:

rh.mohammad
08-08-2010, 19:57
دوست عزیز تنها راه آب کردن چربی انجام ورزش های هوازی نظیر دوچرخه دویدن شنا و ... است
انجام حرکات پهلو فقط عضلات اون قسمت رو پرورش میده و تاثیری در آب شدن چربیش نداره.در ضمن روی 200 تا حرکت خیلی زیاده.
اگه مشکلت چربی باشه با ورزشای هوازی و یه رژیم کم کربوهیدرات(دقت کن گفتم کم نه اصلا) راحت چربیات آب میشه.سعی کن هوازی رو اول صبح با شکم خالی انجام بدی تاثیرش فوق العاده بیشتره.
اگرم آب زیر پوسته که دیگه چکار اون داری آخه؟همه یه مقدار آب زیر پوستشون دارن.مگه میخوای مسابقه شرکت کنی که میخوای اونم از بین ببری؟
راستی اگه میخوای حرکات شکم انجام بدی حتما چند حرکت رو پشت سر هم و بدون استراحت انجام بده(اصطلاحا میگن سوپــر)مثلا کرانچ+خلبانی+پهلو
اینجا یه سری حرکت واسه شکم هست.اگه خواستی یه نگاه بنداز و چند تا شو انتخاب کن و به صورت سوپــر اجرا کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Prince_Amin
08-08-2010, 20:07
راستی دوستان جای بخیه چطور از بین میره؟؟؟!!منظورم جای بخیه ی جراحیم هست!گوشت اضافه نداره!فقط جای بخیهها و زخم ایجاد شده باقی مونده!همونطور که گفتم حدود 5 ماه از عمل میگذره!

J.F.K
08-08-2010, 20:16
ورزش ..................................

morsadr
09-08-2010, 14:30
بهترین و اصولی ترین راه آب کردن چربیها انجام ورزش و کنترل مواد غذایی خوراکی می باشد .
برای کمتر شدن جای بخیه ها در هنگام ترمیم می توان از کرم های مخصوص این کار استفاده کرد . اگر زمان طولانی گذشته است ( مثل مورد شما ) لیزر بهترین درمان می باشد .

قله بلند
09-08-2010, 16:58
سلام. می شه بفرمایید این کرم ها چی هستند و چقدر باید از زمان عمل یا کشیدن بخیه کذشته باشه تا تاثیر گذار باشن.

IaHM
09-08-2010, 17:06
حركات كششي در آخر تمرين باعث ميشه كه اگه چربي ويا حتي آبي هم اگه باشه يه تكوني بخوره
نرمش قبل وبعد از تمرين رو حتما ضميمه كن
اگه زياد حساس هستي سعي كن كمتر بخوري وبيشتر حركات پهلو رو انجام بدي
طناب هم موثره ولي نه به تعداد بلكه به زمان وبايد حداقل 10دقيقه بعد از تمرين يه ضرب طناب بزني
اميدوارم مشكلت حل بشه :11:

morsadr
09-08-2010, 23:55
سلام. می شه بفرمایید این کرم ها چی هستند و چقدر باید از زمان عمل یا کشیدن بخیه کذشته باشه تا تاثیر گذار باشن.

کرم های ترمیم کننده با اسامی تجاری مختلف مثل Elaise . Cicamosa . Repair cream . میموزا و ...
معمولا در زمانی که زخم در حال ترمیمه یعنی هفته های اول می تونه تاثیر گذار باشه .