PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کوچک بعد از پر کردن دندان

jamshidjap
08-08-2010, 18:43
با سلام

من ديروز دندانهاي 4و5 بالا سمت راست رو پر کردم...

دکترم وقتي کارش تموم شد گفت دهانتو ببند و ببين فک بالا و پايين درست روي هم قرار مگيره يا نه ؟ اولش يه خورده احساس کردم فاصله ايجاد کرده ، بعد باهاش يه خورده کار کرد و درست شد... و تمام...

بعدش که اومدم خونه دوباره احساس کردم که فاصله وجود داره بين دندونهام ....يعني اون ماده اي که دندان رو پر کرده فاصله ايجاد کرده ... نميدونم چرا يهو متوجه اين موضوع شدم .... شايد به خاطر آمپول بي حسي بود که زده بود...

آيا اين مشکل برطرف ميشه يا اينکه بايد برم پيشش بگم ازش بتراشه ؟

morsadr
09-08-2010, 14:08
اگر با فشردن دندانها به همدیگر احساس بلندی در یکی از دندانها می کنید به پزشکتون مراجعه کنید تا آن را اصلاح کند .
البته دندانپزشکان اکنون از تکه ای از کاغذ کاربن استفاده می کنند که بین دو دندان می گذارند و از شما می خواهند که دندانها را به هم مالش دهید در صورتیکه سطح تماس دندانها مناسب نباشد قابل تشخیص و درمان می باشد .

Diego
12-08-2010, 00:14
با سلام

من ديروز دندانهاي 4و5 بالا سمت راست رو پر کردم...

دکترم وقتي کارش تموم شد گفت دهانتو ببند و ببين فک بالا و پايين درست روي هم قرار مگيره يا نه ؟ اولش يه خورده احساس کردم فاصله ايجاد کرده ، بعد باهاش يه خورده کار کرد و درست شد... و تمام...

بعدش که اومدم خونه دوباره احساس کردم که فاصله وجود داره بين دندونهام ....يعني اون ماده اي که دندان رو پر کرده فاصله ايجاد کرده ... نميدونم چرا يهو متوجه اين موضوع شدم .... شايد به خاطر آمپول بي حسي بود که زده بود...

آيا اين مشکل برطرف ميشه يا اينکه بايد برم پيشش بگم ازش بتراشه ؟

البته بهتره چند روز صبر کنی.چون من هم اولش همچین حسی داشتم،بعد دو روز برطرف شد.حالا یا سایش پیدا کرده بود یا چیز دیگه ای...