PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس های ارائه دهنده وبلاگ

camry
08-08-2010, 15:05
دوستان یه سوال دارم
این سرویس های ارائه دهنده وبلاگ چیه؟
من میشه توسط اینا کسب درآمد کرد؟؟
من هیچ چیزی از این سرویس ها نمیدونم اگه میشه کامل برام توضیح بدین

با تشکر

mmiladd
08-08-2010, 15:13
دوستان یه سوال دارم
این سرویس های ارائه دهنده وبلاگ چیه؟
من میشه توسط اینا کسب درآمد کرد؟؟
من هیچ چیزی از این سرویس ها نمیدونم اگه میشه کامل برام توضیح بدین

با تشکر

سلام

الان منظورتون اينه كه يه وبلاگ داشته باشين و با اُون كسب درامد كنين..؟

camry
08-08-2010, 15:16
نه یه سرویس داشته باشم
سرویس وبلاگ دهی مثل بلگفا

rahelan
08-08-2010, 15:54
دوست عزیز این اسکریبت های وبلاگدهیه رایگان همشون بدرد نخورن و کلی خطا دارن که اصلاا کاربردی نیست
ثانیا سیستم وبلاگدهی تو ایران شاباع شدست هم از نظر قدرت مثل بلاگفا هم از نظر امکانات مثل میهن بلاگ پردیس بلاگ... اگه میخوای اینکار رو بکنی باید یه سیستمی بزاری که از همهاینا حداقل دوبرابر سرتر باشه تا کاربرا جذب سیستمت بشن. که این خودش یه سرمایه 3 4 میلیونی میخواد.. اگه اینجوری باشه میشه کسب درآمد کرد یعنی حرفه ای وارد بشی و رقیب نداشه باشی اگه نه بدرد نمیخوره اصلا، اکثر اسکریبت فروشها کلاهبردارن اسکریبتهای رایگان بدرد نخور رو ویرایش میکنن مواظب باش

joe_satriani
08-08-2010, 16:27
با سلام
به قول دوستان از طريق سايتهاي وبلاگ ده نميتونيد كسب درامد كنيد
كسب درامد يه مقوله ي ديگه اي داره كه شما عضو يه سايت يا وبلاگي ميشيد و بعد بهتون يه سري لينك ها و .... ميدن كه اونارو بايد تبليغ كنيد و توي مثلا يه وبلاگ خودتون كه پربازديد هست بذاريد و اينا
كه بازم بگم كه اينا همش حرف هست و فكر نكنم واقعا اينطوري باشه

موفق باشيد.

camry
08-08-2010, 20:50
ممنون دوستان از اطلاعاتتون
فقط یه سوال اگه من بخوام یه همچین سیستم توپی با قیمت 3 4 میلیونی بزنم کی می تونه کمکم کنه؟
اگه میشه منو راهنمایی کنین و بگین که پس چرا بعضیا این سیستما رو زدن مثل بلاگفا مگه سود نداره ؟؟؟
خوب اگه اینطوری باشه آدم 3 - 4 میلیونو میندازه دور که - منو توی اینا راهنمایی کنین

با تشکر

mmiladd
08-08-2010, 20:58
فقط یه سوال اگه من بخوام یه همچین سیستم توپی با قیمت 3 4 میلیونی بزنم کی می تونه کمکم کنه؟
اگه میشه منو راهنمایی کنین و بگین که پس چرا بعضیا این سیستما رو زدن مثل بلاگفا مگه سود نداره ؟؟؟
خوب اگه اینطوری باشه آدم 3 - 4 میلیونو میندازه دور که - منو توی اینا راهنمایی کنین

با تشکر

دوست من شما خودت داريم مي گي بلاگفا... بلاگفا الكي كه بلاگفا نشده...

و اين كه اين سرويس هايي كه جديد اُومده اصلا مورد استفاده كاربران ايراني قرار نمي گيره..

شما چند ميليون مي خواي واسه سرورش خرج كني..

شايد بايد همون قدر هم براي تبليغش خرج كني كه تو نت تو دهن بيوفته كه آره يه چيزه جديد اُومده..

camry
08-08-2010, 22:28
هر چی باشه پول مهم نیست
فقط می خوام معروف بشه و ملت بیان

tajrobenik
09-08-2010, 12:29
هر چی باشه پول مهم نیست

خیلی طول می کشه که جا بیفته ..........

مخصوصا با وجود میهن بلاگ یا بلاگفا که چند سالی هست دارن فعالیت می کنن ...

و امکاناتشون هم خوب ه ...!

البته اگه از موقعیت استفاه کنی شاید بتونی ... مثلا همین چند وقت ه بلاگفا داره یه سری وبلاگ رو به دلایلی مسدود می کنه .... می تونی با تبلیغات اونا رو به سمت خودت بکشی ...

در کل اگه خرج زیاد کنی و امکانات هم زیاد بدی می تونی یه سرویس خوب ارائه بدی .... مردم هم از سرویست استفاده می کنن.

joe_satriani
09-08-2010, 12:32
هر چی باشه پول مهم نیست

با سلام
باید بودجتون رو بیشتر کنید
و یه تیم متخصص خوب رو گردآوری کنید
و از همه مهمتر تبلیغ + ارائه ی خدمات خوب و متنوع به نظرم

موفق باشید.

rahelan
09-08-2010, 23:04
اگه میخوای خرج کنی و سرمایه گذاری کنی با 2.5میلیون پرامکانات ترین سیتم وبلاگدهی ایران رو من میتونم واست جور کنم با کاتالوگ کامل و پشتیبانی ماهانه.. یه چیز که تو ایران رو دستش نیست هم از نظر قدرت هم از نظر امکانات که از همه سرویس های موجود تو ایران سرتره
pegahsalari@yahoo.com
این ای دی منه
ادد کن مذاکره کنیم باهم کاتالوگ سیستم رو هم بهت میدم

rahelan
09-08-2010, 23:10
سلام
اگه میخوای هزینه کنی من میتونم یه سیستم وبلاگدهی فارسی که پر قدرت ترین و با امکانات ترین سیستم وبلاگدهی تو ایران هست و از همه سرویس های موجود سرتره رو واست جور کنم با قیمت مناسب و با پشتیبانی و تضمین. برای گرفتن کاتالوگش میتونی با ای دی من تماس بگیری pegahsalari@yahoo.com
ادد کن با هم مذاکره میکنیم. بیشتر شبها انلاین هستم

rahelan
09-08-2010, 23:16

با تشکر

سلام
اگه میخوای هزینه کنی من میتونم یه سیستم وبلاگدهی فارسی که پر قدرت ترین و با امکانات ترین سیستم وبلاگدهی تو ایران هست و از همه سرویس های موجود سرتره رو واست جور کنم با قیمت مناسب و با پشتیبانی و تضمین. برای گرفتن کاتالوگش میتونی با ای دی من تماس بگیری pegahsalari@yahoo.com
ادد کن با هم مذاکره میکنیم. بیشتر شبها انلاین هستم