PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از مجا می تونم مدم hawaii smartax mt882a بگیرم؟

ahora-kabir
08-08-2010, 14:36
با سلام خدمت شما
من نتونستم مودم hawaii smartax mt882a پیدا کنم و فقط این مدل را برای یک نفر می خوام اگر کسی جایی را میشناسه که این مودم را میفروشند ممنون میشم بگه
در شهر های قزوین , کرج و تهران باشه و لطفا قیمت هم بگید
با تشکر

ahora-kabir
10-08-2010, 09:16
کسی نیست مرا یاری کنید؟
این موردم ها به دلیل اینکه وارد نمی یشن خیلی کم یابند لطفا هر کسی می دونه کجا می فروشند بگه

KING_DESIGNER
10-08-2010, 11:02
این همونی نیست که خود مخابرات ارائه میده؟
اگه اینجوریه که برید مخابرات نردیک خونتون یه دستگاه بخرید دیگه

ahora-kabir
10-08-2010, 11:27
این همونی نیست که خود مخابرات ارائه میده؟
اگه اینجوریه که برید مخابرات نردیک خونتون یه دستگاه بخرید دیگه

چرا خودشه اما در قزوین یک پیمان کار گرفته مخابرات که 10 روزه نداره و نیاورده !!!! نمی دونم مشتریاشو چه طوری راه می ندازه بدون مودم !!!!

در تهران یا کرج آدرس یک مخابرات را بدید که این را داشته باشه (لطفا قیمتشم بگید)
ممنون

KING_DESIGNER
10-08-2010, 12:08
چرا خودشه اما در قزوین یک پیمان کار گرفته مخابرات که 10 روزه نداره و نیاورده !!!! نمی دونم مشتریاشو چه طوری راه می ندازه بدون مودم !!!!

در تهران یا کرج آدرس یک مخابرات را بدید که این را داشته باشه (لطفا قیمتشم بگید)
ممنون
این همه مودم خوشچیل و موشچیل چه گیریه که دادی به هواییی
برو یه ایسوز بگیر حالشو ببر
این که دیگه غم و غصه نداره.

تا دلت بخواد مودم ریخته تو بازار:8:
هرکی هم میگه مودمها با سرویس دهنده ها همخونی ندارند زر مفت فرمودند.:27:

Exir
10-08-2010, 12:29
با سلام خدمت شما
من نتونستم مودم hawaii smartax mt882a پیدا کنم و فقط این مدل را برای یک نفر می خوام اگر کسی جایی را میشناسه که این مودم را میفروشند ممنون میشم بگه
در شهر های قزوین , کرج و تهران باشه و لطفا قیمت هم بگید
با تشکر

مودم زاغارت تر از این نبود انتخاب کردی؟

ahora-kabir
10-08-2010, 12:41
مخابرات اجباری می گه باید از این مارک بگیری !!!! و مارک دیگه نمی خوره !!!!

کسی نیست بگه قیمتش چنده تو مخابرات تهران ؟

reb
10-08-2010, 12:52
دادش اینایی که مخابرات بهشون انداخته حتما میفروشن بو توی تاپیک مخابرات ببین کسی پیدا میشه یا نه.
ایضا پول دستی هم بدن ما از این هچلهفت استفاده نمیکنیم برو مخابرات محکم بگو زور میگن و میخوای شکایت کنی.

KING_DESIGNER
10-08-2010, 13:40
مخابرات اجباری می گه باید از این مارک بگیری !!!! و مارک دیگه نمی خوره !!!!

کسی نیست بگه قیمتش چنده تو مخابرات تهران ؟

دادش اینایی که مخابرات بهشون انداخته حتما میفروشن بو توی تاپیک مخابرات ببین کسی پیدا میشه یا نه.
ایضا پول دستی هم بدن ما از این هچلهفت استفاده نمیکنیم برو مخابرات محکم بگو زور میگن و میخوای شکایت کنی.
دوست عزیز من خودم مخابرات دارم دیگه !:27:
با ایسوز کانکت شدم !
مشکلی هم ندارم
یکی رفته یه پول خوبی به این رییس دیتای مملکت داده یه کانتینر مودم از شانگهای بار زده واسه بندرعباس
پول گمرکی و ... هم نیمده چون در خط مشی اهداف مردم دوستانه دولت حرکت میکنه
میگی نه برو از مخابرات بپرس چرا باید مودمش این هوایی باشه ؟
ممگه این 11 تا شرکت دیگه نیستند؟
پس عقل اینو میگه که زد و بند در کاره وگرنه خیالت راحت مودم هم مثل دیوایهای USB هستش که به هر پورت USB میخورند
و در سیستمها فرق نمیکنند.
شبیه ترین مثالی بود که میتونستم بهت بگم همین بود
پس منترس و برو با خیال راحت با مشورت دوستان یه مودم بگیر و.

ahora-kabir
10-08-2010, 18:51
دوست عزیز من خودم مخابرات دارم دیگه !:27:
با ایسوز کانکت شدم !
مشکلی هم ندارم
یکی رفته یه پول خوبی به این رییس دیتای مملکت داده یه کانتینر مودم از شانگهای بار زده واسه بندرعباس
پول گمرکی و ... هم نیمده چون در خط مشی اهداف مردم دوستانه دولت حرکت میکنه
میگی نه برو از مخابرات بپرس چرا باید مودمش این هوایی باشه ؟
ممگه این 11 تا شرکت دیگه نیستند؟
پس عقل اینو میگه که زد و بند در کاره وگرنه خیالت راحت مودم هم مثل دیوایهای USB هستش که به هر پورت USB میخورند
و در سیستمها فرق نمیکنند.
شبیه ترین مثالی بود که میتونستم بهت بگم همین بود
پس منترس و برو با خیال راحت با مشورت دوستان یه مودم بگیر و.

منم برای خودم از مخابرات گرفتم یک روزه راه افتاد و بع این دوستم هم پیشنهاد دادم که بد شانسی دوستم ...

برو مخابرات محکم بگو زور میگن و میخوای شکایت کنی.
اتفاقا این کار را داشتم می کردم گفتم کار شما غیر قانونیه که ای پی را به مشتریاتون نمی دید و میرم پیش بازرس و ... که یک دفعه رائیس شرکت پیمان کار سر و کلش پیدا شد امد دیدم معلم همین سال گذشته خودمه :31: به دوستم گفتم بی خیال نمی دن بهتر بریم راه حل دومی یعنی خودمون مودم جور کنیم:20:

spy_kid
10-08-2010, 23:31
به پیشنهاد اساتید برو یه مودم از بازار بگیر ایسوس هم بگیر که با همه ISP های دنیا مچه :31:
به این حرفای مفت پیمانکارا هم گوش نکن منم از مخابرات سرویس گرفتم تنها ISP هست که میگه هرچی دوست داری برو بگیر فرقی نمیکنه من خودم مودمم Linksys که بقیه شرکتا دشمنشن اینجا بی وقفه و بی نقص داره کار میکنه تازه به من گفتن اگه نتونستی تنظیم کنی مودمو یکیو میفرستیم تنظیم کنه که این قسمتشو خودمم داشتم یک لحظه شک میکردم که درست زنگ زدم ؟ نکنه اولش 00 گرفتم :31:
فقط اگه این شیر فلکه پهنای باندشو یه چند دور دیگه میچرخوند مثل این چیز ان لاین و باطلو و.... دیگه عالی میشد :31:

aliakbari7
06-03-2011, 22:44
سلام دوستان من این مودم رو گرفتم .برای فروش هم دارم

sei_pm
08-03-2011, 14:56

این تاپیک مربوط میشه به 5 ماه پیش تا حالا احتمالا مشکل ایشون رفع شده در ضمن فروش اجناس بر خلاف قوانین سایت هست.

aliakbari7
09-03-2011, 22:42
نقل قول:
نوشته شده توسط aliakbari7 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

((این تاپیک مربوط میشه به 5 ماه پیش تا حالا احتمالا مشکل ایشون رفع شده در ضمن فروش اجناس بر خلاف قوانین سایت هست))
دوست گرامی(کاربر فعال انجمن اینترنت و شبکه) من این مودم رو به سختی پیدا کردم و اگر هم کسی به این مودم نیاز داشته باشه شما هم جای من باشید یا باید رایگان به او بددید؟؟ یا به او بفروشید در ضمن چطوری میشه حساب خود رو در این سایت مسدود کرد