PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عذاب آور دانلود حجم بالا

saammafia
08-08-2010, 08:15
با سلام من مشکلم از اونجا شروع میشه که! ما یک router داریم که باهاش 4 نفر وصل میشیم من با کابل بقیه با وایرلس اخیرا مشکلی که پیش اومده اینه که من هر وقت شب که اینترنت مجانی میشه دانلود زیاد 100mb به بالا رو شروع میکنم هر دفعه تا یه درصد هایی میره بعد download rate صفر میشه بعدم علامت اینترنت تو taskbar روش علامت تعجب زرد میاد همون NO ACCESS TO INTERNET یعنی همه وصلن جز من پس اشکال از روتر نیست سرور ها رو هم عوض کردم چه ایرانی چه خارجی. فقط با خاموش روشن کردن روتر درست میشه که این که نشد که! دوباره هم که وصل میشه دیگه اون لینکو نمیتونم دانلود کنم اصن وضعیه قبلا اصن اینجوری نمیشد همین چن روزه اخیره. windows 7 دارمو isp پارس انلاینه با IDM هم دانلود میکنم.
با تشکر.

totayma
10-08-2010, 10:59
احتمالا سرعت کلی اینترنتت پایینه.بعد اینکه وقتی 4نفری بام وصل میشید همزمان به همتون دانلود نمیده!منم یه سری امتحان کردم روی 2 تا سیستم مثل شما شد:31:بیشتر به خاطر پهنای بانده به نظر من حالا شما از بقیه دوستانم بپرس:13:با وایرلس انگار نوبتی دانلود میده!!!

saammafia
11-08-2010, 02:58
با تشکر از دوست بالا! مورد اینجاست من پرسیدم کسی ولی بلد نیست نه تو نت نه تو دنیای خارج! ایشالا یکی پیدا میشه!! بعدم این مشکل نازه شده قبلا نمیشد دوستای دیگم بیشتر از منم هستن با یه روتر 200 نفر سرعت 128 وصل میشن هیچی نمیشه پارس آنلاینم گفت مشکل PC شماست که از سر باز کرد اصن پشتیبانیش ناراحت میشه بهش زنگ میزنی!! انگار وقتشو گرفتی! ولی مشکلی نیست بالاخره یه راهی پیدا میشه ایشالا دوستا هم کمکی بدن