PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كسي هست كه بتونه يه برنامه واسه يك فروشگاه مواد غذايي بنويسه

atris
26-04-2006, 00:52
سلام دوستان ببخشيد كسي هست كه بتونه يه برنامه واسه يك فروشگاه مواد غذايي بنويسه به هرزباني باشه مهم نيست

shahramk6
02-05-2006, 02:59
سلام
1- پروژه درسيه يا مايه تيله هم داره؟؟؟ :tongue:
2- چه انتظاراتي از اين برنامه داري؟ :cool:

Mehrshad-msv
02-05-2006, 03:14
سلام
1- پروژه درسيه يا مايه تيله هم داره؟؟؟ :tongue:
2- چه انتظاراتي از اين برنامه داري؟ :cool:

آره پول مولم مي ديد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

atris
03-05-2006, 01:49
سلام به دوستان عزيزم.بابا رفقا ما كه اين حرفها رو باهم نداريم كه ، مايه تيله چيه؟اينا كه ارزش كار شما رو نداره.راستش من يه برنامه واسه يه فروشگاه بزرگ مواد غذايي مثه شهروند يا رفاه يا فروشگاهي مثه اينا.ميخوام از مرحله ي انبارداري و درخواست اجناس از كارخونه ها و محاسبه ي سود و قيمت فروش كالا و برچسب گذاري و خريد كالا توسط مشتري و تحويل انها به صندوق و محاسبه ي قيمت تك تك كالاها و قيمت كل اجناس و صدور فاكتور كه در اينجا از دستگاه هاي باركد استفاده ميشه و پرداخت پول توسط مشتري توي برنامه باشه اما زبان برنامه نويسيش فرقي نميكنه.بهر حال پيشاپيش از دوستاني كه لطف ميكنند و كمكم ميكنند ممنونم.

*Batman*
03-05-2006, 02:03
اين يه برنامه اتوماسيون شركتي محسوب ميشه.هر كس رايگان كار كنه كمك بزرگي به شما كرده.

atris
06-05-2006, 00:57
ببينيد دوستان من اصلا يه برنامه ي پيچيده و سنگين و جزيي نميخوام. فقط در حدي باشه كه استادم راضي بشه :cool: همين واسم كافيه. بهرحال هر كدوم از دوستان كه كمك كنند ازشون ممنونم و سعي ميكنم اگه كمكي از دستم بياد حتما انجام بدم

mpg_of_shb
04-11-2006, 13:42
یه برنامه اماده با فاکس دارم اگه میخوای پول میخواد ولی کم

zarepourjamal
04-11-2006, 21:28
سلام
اگه پول ميدي با سی شارپ مينويسم

negar64
07-11-2006, 22:51
سلام .email >ام بهت میدم بگو چی میخوای ببینم میشه نوشت یا ه؟من پ.ل ام نمیخوام.negar64@gmail.com.

Payman_62
08-11-2006, 02:28
سلام به دوستان عزيزم.بابا رفقا ما كه اين حرفها رو باهم نداريم كه ، مايه تيله چيه؟اينا كه ارزش كار شما رو نداره.راستش من يه برنامه واسه يه فروشگاه بزرگ مواد غذايي مثه شهروند يا رفاه يا فروشگاهي مثه اينا.ميخوام از مرحله ي انبارداري و درخواست اجناس از كارخونه ها و محاسبه ي سود و قيمت فروش كالا و برچسب گذاري و خريد كالا توسط مشتري و تحويل انها به صندوق و محاسبه ي قيمت تك تك كالاها و قيمت كل اجناس و صدور فاكتور كه در اينجا از دستگاه هاي باركد استفاده ميشه و پرداخت پول توسط مشتري توي برنامه باشه اما زبان برنامه نويسيش فرقي نميكنه.بهر حال پيشاپيش از دوستاني كه لطف ميكنند و كمكم ميكنند ممنونم.
سلام.
چه زود خودمونی میشی. قرارم نیست کسی به شما لطف کنه که تشکر میکنی.
قوانین رو مطالعه کنید.
از درخواست انجام پروژه خودداری کنید.