PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حجم اپدیت کدوم انتی ویروس از همه کمتره

reza3600
07-08-2010, 14:12
سلام
من اگه یه هفته کسپر اسکای 2010 اینترنت سکیوریتی رو اپدیت نکنم هفته ی بعد حجم اپدیت تا 50 مگ میاد.
برای همین دنبال یه انتی ویروس هستم که حجم اپدیت هفتگی کمی داشته باشه.
ممنون

mohsenpj
07-08-2010, 14:31
دوسته عزیز تقریبا ترتیب حجم آپدیت هفتگی آنتی ویروسها بدین صورته
1- nod32 2-3Mb
2-Avira 2-4-MB
3-Avast 2-3 Mb
4-Norton 4-7MB
5-Bitdefender 5-10 MB
6-Kaspersky 20 to up
این آنتی ویروسها رو خودم برای مدتی نسبتا طولانی نصب داشتم و تفریبا حجم آپدیتاشون به شرح بالاست و ممکنه مقداری تغییر نیز داشته باشند.

outpost
08-08-2010, 10:48
Avast بدون شك كمترين آپديت ها رو داره.

مخصوصا در نسخه 5 كه واقعا حجم آپديت ها كم شده.

بيش از يك ماه بود كه آپديتش نكرده بودم. كمي بيش از 1 مگابايت دانلود كرد و آپديت شد.

گاهي اوقات با يه آپديت 300 كيلوبايتي، ورژن عوض ميكنه. مثلا از 5.01 ميره 5.02

kian-sh
08-08-2010, 10:54
منم خودم موندم بین nod و Avira کدوم یک قوی تره ولی از نظر آپدیت هر دوشون خوبند.

skimoo_m
08-08-2010, 14:37
سلام.
من مدت زیادیه که NOD32 استفاده میکنم.
آنتی ویروس زیاد عوض میکنم ولی دوباره برمیگردم به همون NOD32.

چرا ... ؟!!
زیرا ... :

1- حجم خود آنتی ویروس خیلی کمه.
2- بسیار سبک هست و مصرف کمی داره.
3- دیتابیس بسیار قوی داره. هر 3 الی 4 ساعت یکبار آپدیت میشه.
4- حجم آپدیت ها بسیار کم هست (در حد 20 کیلوبایت).
5- واسه مبتدی هام خوبه (تنظیمات پیشرفته ای نیاز نداره).
6- گرفتاری دنبال Key و License گشتن هم نداره.
7- فقط واسه آپدیت یک یوزرنیم میخواهد که خیلی راحت از تو P30World گیر میاد.
8- و خیلی چیزای دیگه که من حال و حوصله گفتنش رو ندارم.

شاد باشید:40:

outpost
08-08-2010, 16:23
منم خودم موندم بین nod و Avira کدوم یک قوی تره ولی از نظر آپدیت هر دوشون خوبند.

اينكه Avira از Nod بهتره ، يه چيز كاملا واضحه. ميتوني به تستهاي آنتي ويروستها مراجعه كنيد.

ولي با تمام آيتمهايي كه براي يه آنتي ويروس خوب مورد نياز هستش ، Avast از همه شون بهتره.

noproblem
08-08-2010, 16:53
خب خدمتتون عرض کنم دوستان طرفدار نود 32
اینو یه تست کنن:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تا نابود شن
من خودم از بیشتر انتی ویروسا استفاده کردم
و فعلا به این نتیجه رسیدم که کسپر رو لایت نصب کنم
یعنی قسمتاییش که نیاز نیست رو نصب نکنم
و الان هم خیلی سبک و هم خیلی قوی داره کار میکنه
حتی سبک تر از نود 32
راستی تا یادم نرفته
اینم نتیجه توتال اون ویروس:

و اینم بگم اگر میخوای انتی ویروس مناسبی انتحاب کنی فقط به حجم اپدیت هاش بسنده نکن
مثلا اویرا روزانه تویه فایل های اپدیت هاش فالس الارم هاش رو هم بر طرف میکنه چون خیلی فالس تشخیص میداد
ولی الان بهتر شده هم حجم کم هم تشخیص اشتباه کمتر
ولی نود 32 کلا بدرد ایران نمیخوره چون این ویروس رو که گزاشتم یه ایرانی نوشته ولی تا الان از نود 32 هیچ بخاری به عمل نیومده.

01110362
08-08-2010, 17:18
اينكه Avira از Nod بهتره ، يه چيز كاملا واضحه. ميتوني به تستهاي آنتي ويروستها مراجعه كنيد.

ولي با تمام آيتمهايي كه براي يه آنتي ويروس خوب مورد نياز هستش ، Avast از همه شون بهتره.

تاییدمیشه من هم عین این دوستمون فکر کنم اکثر آنتی ویروسهای 2010 -2011 رو تست کردم از لحاظ درگیری ram cpu -آپدیت - کرک -تست ویروسها وفایروال.....
اما دوباره برگشتم به.0.594 5 avast .واقعا عالیه سبک ،حجم آپدیت کم- real time بودن -وراحتی برای کاربر با منوی منحصر به فرد....
باز هم انتخاب سلیقه ای :11:

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

سلام
من اگه یه هفته کسپر اسکای 2010 اینترنت سکیوریتی رو اپدیت نکنم هفته ی بعد حجم اپدیت تا 50 مگ میاد.
برای همین دنبال یه انتی ویروس هستم که حجم اپدیت هفتگی کمی داشته باشه.
ممنون

only avast 5

skimoo_m
08-08-2010, 20:01
سلام.
بچه ها این دوستمون که این تاپیک رو ایجاد کردن تقاضای کمک کردن.
و فقط خواستن بدونن که حجم آپدیت کدوم آنتی ویروس کمتره.
با این حال شما اینجا دارید مسائل شخصی رو قاطی جواب میکنید.
و با تعصب کامل و بدون در نظر گرفتن جوانب فقط میگین Avast و Avira.
این که نشد کمک کردن.
خوب اگه اون آنتی ویروس ها مزیتی نسبت به NOD32 دارن بگین تا دوستمون با چشمان باز انتخاب کنه.
درضمن من بگم هیچکس نمیتونه به کسی بگه که از کدوم برنامه امنیتی استفاده کنه چون هرکس نیاز ها و انتظاراتی داره.

mmiladd
08-08-2010, 20:09
از ديد من زياد فرق نمي كنه... ديگه 2 مگ و 3 مگ چيزي نيست كه بخوايم سرش چونه بزنيم..

kian-sh
08-08-2010, 20:47
از ديد من زياد فرق نمي كنه... ديگه 2 مگ و 3 مگ چيزي نيست كه بخوايم سرش چونه بزنيم..
درسته 2مگ و 3مگ چیزی نیست ولی وقتی کار به 50مگ میرسه اینجاست که قضیه فرق میکنه.:5:

skimoo_m
08-08-2010, 21:16
NOD32 اگه یک هفته آپدیت نشه، بعد از اون دیگه حجم آپدیت نهایتا 4 مگ میشه.
ولی کسپر روزی 9 الی 10 مگ آپدیت داره که بعد از یک هفته حدود 50 مگ آپدیت میخواهد.
بقیه آنتی ویروس ها هم شرایط نسبتا مشابهی دارند.
اینکه حجم آپدیت NOD 32 خیلی خیلی کمه، یه چیزی هست که به همه ثابت شده.
درمورد قدرتش هم میگم:

مطمئن باشید پس از یک ماه استفاده از NOD 32 دیگر سراغ هیچ آنتی ویروسی نمی روید.

mmiladd
08-08-2010, 21:21
درسته 2مگ و 3مگ چیزی نیست ولی وقتی کار به 50مگ میرسه اینجاست که قضیه فرق میکنه.:5:

سلام..

منظور بنده اين بود كه شما زياد آپديت روزانه آنتي ويروس خودتون رو به تاخير نمي ندازين..

اُون 50 مگي كه شما دارين مي گين تقريبا ميشه براي بالاي 60 روز به تعويق انداختن آپديت آنتي ويروس و فك

نكنم تو اين دنياي پر از ويروس و تروجان و بد افزار مجازي آنتي ويروس اين همه دير به دير آپ شه..

موفق باشين..

royaye_talkh55
08-08-2010, 21:26
دوستان عزیز من دوتا ویندوز دارم با دوتا آنتی ویروس
کاسپر2011 و نود 32
ولی همینطور که دوستان گفتن کاسپر روزانه خیلی آپدیتاش زیاد شده و داره کم کم حالگیری می کنه اونم با دیال آپ ولی نود 32 واقعا توپه و راحت هم میشه فایل آپدیت آفلاینشو برداشت و استفاده کرد

ali-07
08-08-2010, 21:33
بنظر من avast 5 بهترینه
از نظر آپدیت هم که دوستان گفتن
کلا بسیار سبک و قدرتمند هستش
من 1 ساله که از نود استفاده میکنم اما چند روز پیش به توصیه یکی از دوستان avast 5 free رو گرفتم واقعا عالیه البته قبل از اون از avg avira kaspersky bitdefender استفاده کردم
کلا بخوام رتبه بندی کنم اول avast دومnod سوم avira چهارم avg پنجم bit ششم کسپر و. ....
البته این نظر من بودم و دلیل نمیشه چون کسپر از نظر من رتبه آخر رو داره پس آنتی ویروس ضعیفیه! نه! من از تمامی جهات بررسی کردم و این نتایج رو گفتم
:46:

01110362
08-08-2010, 22:37
دوست عزیز بهتره که تایپیک زیر بدقت بخونی و تجزیه تحلیل کنی

قطعا کمک زیادی میکنه ولی من از رو تجربه نصب آنتی ویروسها ( کسپر پاندا آویرا نورتون 2010-2011-360 )میگم avast چون هم سبک هم آپدیت کم حجم داره واز امکانات دیگش هم real time بودن بهش اشاره کرد که avira نداره. فالس الارم کم و سرعت اسکن بالا .لایسنس یکساله .استفاده کم از رم وسی پی یو بهنگام اسکن . ویروسهای مختلفی هم تست کردم که امونشون نداد.نتیجه تستهاش هم میتونی تو اون تایپیک ببینی.بدون تعصب چون تا دیروز panda 2011 رو سیستمم نصب بودالبته همه این آنتی ویروسهایی که نام بردم از بهترینها هستند.
موفق باشید

reza3600
09-08-2010, 01:56
حالا که بحث سر قدرت انتی ویروسها شد ! حداقل بگید که کودوم انتی ویروس وقتی یه فایل ویروسی رو پاک میکنه یه بک اپ ازش میگیره.
این بک اپ گرفتن برای من خیلی مهمه.

mohsenpj
09-08-2010, 07:16
خب خدمتتون عرض کنم دوستان طرفدار نود 32
اینو یه تست کنن:
تا نابود شن
من خودم از بیشتر انتی ویروسا استفاده کردم
و فعلا به این نتیجه رسیدم که کسپر رو لایت نصب کنم
یعنی قسمتاییش که نیاز نیست رو نصب نکنم
و الان هم خیلی سبک و هم خیلی قوی داره کار میکنه
حتی سبک تر از نود 32
راستی تا یادم نرفته
اینم نتیجه توتال اون ویروس:

و اینم بگم اگر میخوای انتی ویروس مناسبی انتحاب کنی فقط به حجم اپدیت هاش بسنده نکن
مثلا اویرا روزانه تویه فایل های اپدیت هاش فالس الارم هاش رو هم بر طرف میکنه چون خیلی فالس تشخیص میداد
ولی الان بهتر شده هم حجم کم هم تشخیص اشتباه کمتر
ولی نود 32 کلا بدرد ایران نمیخوره چون این ویروس رو که گزاشتم یه ایرانی نوشته ولی تا الان از نود 32 هیچ بخاری به عمل نیومده.

دوسته عزیز این دلیل نمیشه که چون این ویروس رو نود32 نمیشناسه نود32 ضعیفه. شما یه سری به تاپیک دانلود تروجان و ویروس بزنید خواهید دید دهها ویروسی که حتی کسپر همین حالا هم نمیشناسه. به عنوان مثال لینکه زیر رو تماشا کنید.

پس با چند ویروسه خاورمیانه ای راجع به یک شرکت معروف و قدرتمند آنتی ویروس نباید قضاوت کنیم.
نتایج بهتر و دقیقتر رو میشه توی سایتهای معروف تست آنتی ویروسها از جمله Av_Comparative.org مشاهده و بررسی کرد.:11:

hoomi_gta
09-08-2010, 09:07
ورژن جدید avast خیلی سریع آپدیت می کنه و کم حجم هم هست

H A M A S
09-08-2010, 10:48
مسلما Avast 5 کم حجم ترین آپدیت رو داره

skimoo_m
09-08-2010, 12:32
نظر من در مورد رده بندی آنتی ویروسها با بررسی همه جوانب:

1- ESET NOD 32 Antivirus & Smart Security
2- KasperSky
3- Norton
4- BitDefender
5- AVG
5- Avast 5
6- Avira
7- McAfee
انتخاب رو به عهده خودتون میذارم -8

Jang Bogo
09-08-2010, 12:59
اونطور كه مشخص هست مثل اينكه Avast از همه كمتر هست
ولي خب Eset Smart Security كه واقعا هم قدرتمنده خيلي حجم آپديتهاش كم هست و دردسر كرك و ايجور چيزها هم نداره.

outpost
09-08-2010, 13:09
نظر من در مورد رده بندی آنتی ویروسها با بررسی همه جوانب:

1- ESET NOD 32 Antivirus & Smart Security
2- KasperSky
3- Norton
4- BitDefender
5- AVG
5- Avast 5
6- Avira
7- McAfee
انتخاب رو به عهده خودتون میذارم -8

اصلا اين رده بندي تونو قبول ندارم.

شما اومدي AVAST رو گذاشتي پايين تر از AVG

واقعا خنده داره . AVG ويژگي Anti Rootkit رو نداره . ولي AVAST داره. اونوقت شما اومدي AVAST رو بردي پايين تر !

الان تكنولوژي هايي توي Avast هستش كه تو خيلي از آنتي ويروسها نيستش. مثل Persistent Cache كه باعث ميشه سرعت اسكن بسيار بالا بره.

يا Boot Time Scan كه باعث ميشه بدترين ويروسهايي كه به ويندوز چسبيدن به راحتي پاك بشن.( اين دو ويژگي رو كسپر داره ولي كسپر پوليه و Avast مجانيه )

پشتيباني كامل از پردازنده هاي چند هسته اي مثل Core i7 فعلا در Avast وجود داره.

كمترين آپديت ها مال Avast هستش.توي يك ماه تقريبا 1 مگابايت آپديت ميده !

بسيار سبكه ، اينترفيس زيبايي داره. قدرت ويروس يابيش هميشه در بين 5 آنتي ويروس برتر بوده.

راستي آنتي ويروس Avast تنها آنتي ويروس موجود در Google Pack هستش ، يعني اينكه حتي گوگل هم Avast رو داره به شما پيشنهاد ميده.

outpost
09-08-2010, 13:15
اونطور كه مشخص هست مثل اينكه Avast از همه كمتر هست
ولي خب Eset Smart Security كه واقعا هم قدرتمنده خيلي حجم آپديتهاش كم هست و دردسر كرك و ايجور چيزها هم نداره.

Eset Smart Security در تست هاي امنيتي Matousec يك افتضاح به تمام عيار بود.

فقط تونست 4 درصد از حمله هاي Proactive رو دفع كنه.

كلا Eset Smart Security به عنوان يه نخاله تو سيستمه. همين الان پاكش كني سنگين تري.

imanco
09-08-2010, 13:20
سلام
حدود یک سال کاسپرسکی داشتم و فوق العاده بود
یه مدتی پاندا و یه مدت کوتاهی هم از پی سی سیلین استفاده کردم
نورتون رو هم آزمایش کردم
همه اینا عالی بودن .
ولی الان از نود ESET استفاده میکنم . فکر نکنم دیگه نود رو عوض کنم و باهاش خیلی راحت ترم . آپدیتش از همه بالایی ها خیلی خیلی کمتره . پیشنهاد میکنم آزمایش کنی .

skimoo_m
09-08-2010, 14:21
سلام.
من که گفتم اون رده بندی فقط و فقط نظر شخصی بنده بود.
من فکر نمی کنم رایگان بودن یا پولی بودن یک آنتی ویروس جزو بدی ها یا مزیت های اون (حداقل واسه ما ایرانی ها) حساب بشه.
واسه ماکه فرق نمیکنه. ما که آنتی ویروس رو نمی خریم.
ولی با این وجود که NOD 32 و آنتی ویروس KasperSky پولی هستند بازهم بالاترین آمار کاربر در دنیارو دارند.

mohsenpj
09-08-2010, 15:03
اصلا اين رده بندي تونو قبول ندارم.

شما اومدي AVAST رو گذاشتي پايين تر از AVG

واقعا خنده داره . AVG ويژگي Anti Rootkit رو نداره . ولي AVAST داره. اونوقت شما اومدي AVAST رو بردي پايين تر !

الان تكنولوژي هايي توي Avast هستش كه تو خيلي از آنتي ويروسها نيستش. مثل Persistent Cache كه باعث ميشه سرعت اسكن بسيار بالا بره.

يا Boot Time Scan كه باعث ميشه بدترين ويروسهايي كه به ويندوز چسبيدن به راحتي پاك بشن.( اين دو ويژگي رو كسپر داره ولي كسپر پوليه و Avast مجانيه )

پشتيباني كامل از پردازنده هاي چند هسته اي مثل Core i7 فعلا در Avast وجود داره.

كمترين آپديت ها مال Avast هستش.توي يك ماه تقريبا 1 مگابايت آپديت ميده !

بسيار سبكه ، اينترفيس زيبايي داره. قدرت ويروس يابيش هميشه در بين 5 آنتي ويروس برتر بوده.

راستي آنتي ويروس Avast تنها آنتي ويروس موجود در Google Pack هستش ، يعني اينكه حتي گوگل هم Avast رو داره به شما پيشنهاد ميده.

نه دوسته من، آواست اونجوری هم که شما میگید نیست. درسته یه سری امکانات جالب داره ولی در کل آنتی ویروسه ضعیفیه هنوز در مقابل آنتی ویروسهای معروف همچون کسپر، نود32، نورتون، آویرا
نتایج تستهای معروف رو مشاهده بفرمایید:11:
MRG research group Jan 2010
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Av-Comparatives.org

reza3600
09-08-2010, 19:37
برای من رایگان بودن نرم افزار خیلی مهمه. چون میخام کم کم یا نرم افزارهامو بخرم یا از نسخه های رایگان استفاده کنم.
اما در مورد avast که میگین رایگانه ایا موسسه ی خیریه هست مگه؟ پس منبع درامدش چیه؟

اخر سر کسی نگفت کدوم انتی ویروس از فایلهایی که پاک میکنه بک اپ میگیره؟

M A M M U T
09-08-2010, 19:47
من که الآن adsl دارم از کاسپر راضیم
تا حالا این آنتی ویروس ها رو به امتحان کردم(خیلی های دیگرو هم امتحان کردم اما موقتی بوده)
kasper nod bitdefender panda
به نظرم کاسپر از همه بهتره.ناد هم خوبه اما به نظرم به اندازه ی کاسپر محافظت نمی کنه.
به نظرم اگه adsl دارین و خیلی پای اینترنتین کاسپر رو انتخاب کنید
اگه با دیال آپ وصل میشین همون ناد بهتره
اما به نظرم bitdefender آشغال بود.با دیال آپ که وصل میشدم سرعت رو شدیدا کاهش می داد و آپدیت ها ی حجیمی هم داشت.اما در کل کاسپر

H A M A S
09-08-2010, 20:23
برای من رایگان بودن نرم افزار خیلی مهمه. چون میخام کم کم یا نرم افزارهامو بخرم یا از نسخه های رایگان استفاده کنم.
اما در مورد avast که میگین رایگانه ایا موسسه ی خیریه هست مگه؟ پس منبع درامدش چیه؟

اخر سر کسی نگفت کدوم انتی ویروس از فایلهایی که پاک میکنه بک اپ میگیره؟

نسخه های پولی هم داره

noproblem
09-08-2010, 21:30
این دوستمون outpost
هم که فقط طرفداری اواست رو میکنه
خب ایشون یه سوالی کردن شما هم همینطور میگی اواست
در صورتی که نظر شخصیت هست
خب شما اگر کمی فکر کنید باید به ضعف اواست پی ببرید
چون یک ماه یک مگ اپدیت واقعا خیلی کم هست
و ضعف دیتا بیس رو میرسونه چون معمولا نود 32 و اویرا فشرده ترین اپدیت ها رو ارائه میدن
که اگر یک هفته اپدیت نشن حداقل 4 مگ اپدیت میخوان اونوقت اواست شما به 1 مگ تویه یک ماه قانع هست
خب گفتی avg نمیتوته روت کیت حذف کنه واقعا خنده داره حداقل یکم تحقیق میکردی روی حساب حرف میزدی حداقل میدونستی روت کیت چی هست
روت کیت ها برنامه هایی هستن مانند بک دور ها به صورت مخفیانه وارد سیستم میشن و خودشون رو از دید انتی ویروس ها پنهان میکنن
و به شخص هکر اجازه نفوذ به سیستم قربانی رو میدن و اون بدون اینکه شما بفهمی میتونه هر تغییری تویه ویندوزت به وجود بیاره
از جمله کار هایی هم که میکنن هسته خودشون همنام با هسته انتی ویروس ها میکنن و غیر قابل شناسایی میشن
ولی اینجاست که انتی ویروس چه کاری انجام داده؟ سلف دفنس
رو وجود اورده یعنی حفاظت از خود انتی ویروس
که نه روتکیت بلکه هیچ برنامه ای نمیتونه تویه هسته و ..
انتی ویروس تغییری انجام بده
دوم تکنولوژی هایی مانند رفتار شناسی
اینجاست که اگر یه ویروس به دیتا بیس انتی ویروستون اضافه نشده باشه اگر اونو اجرا کنیم مسیر های اون فایل و اعمال اون فایل رو زیر نظر میگیره و در صورت مخرب بودن بلوک میکنه
و...
شما میگی ای وی جی روتکیت نمیشناسه:31:
در صورتی که شیوع روتکیت ها الان بیشتر از چندین سال هست که ادامه داره
و به گفته شما فقط اواست میتونه بشناسه:31:

outpost
10-08-2010, 09:54
این دوستمون outpost
هم که فقط طرفداری اواست رو میکنه
خب ایشون یه سوالی کردن شما هم همینطور میگی اواست
در صورتی که نظر شخصیت هست
خب شما اگر کمی فکر کنید باید به ضعف اواست پی ببرید
چون یک ماه یک مگ اپدیت واقعا خیلی کم هست
و ضعف دیتا بیس رو میرسونه چون معمولا نود 32 و اویرا فشرده ترین اپدیت ها رو ارائه میدن
که اگر یک هفته اپدیت نشن حداقل 4 مگ اپدیت میخوان اونوقت اواست شما به 1 مگ تویه یک ماه قانع هست
خب گفتی avg نمیتوته روت کیت حذف کنه واقعا خنده داره حداقل یکم تحقیق میکردی روی حساب حرف میزدی حداقل میدونستی روت کیت چی هست
روت کیت ها برنامه هایی هستن مانند بک دور ها به صورت مخفیانه وارد سیستم میشن و خودشون رو از دید انتی ویروس ها پنهان میکنن
و به شخص هکر اجازه نفوذ به سیستم قربانی رو میدن و اون بدون اینکه شما بفهمی میتونه هر تغییری تویه ویندوزت به وجود بیاره
از جمله کار هایی هم که میکنن هسته خودشون همنام با هسته انتی ویروس ها میکنن و غیر قابل شناسایی میشن
ولی اینجاست که انتی ویروس چه کاری انجام داده؟ سلف دفنس
رو وجود اورده یعنی حفاظت از خود انتی ویروس
که نه روتکیت بلکه هیچ برنامه ای نمیتونه تویه هسته و ..
انتی ویروس تغییری انجام بده
دوم تکنولوژی هایی مانند رفتار شناسی
اینجاست که اگر یه ویروس به دیتا بیس انتی ویروستون اضافه نشده باشه اگر اونو اجرا کنیم مسیر های اون فایل و اعمال اون فایل رو زیر نظر میگیره و در صورت مخرب بودن بلوک میکنه
و...
شما میگی ای وی جی روتکیت نمیشناسه:31:
در صورتی که شیوع روتکیت ها الان بیشتر از چندین سال هست که ادامه داره
و به گفته شما فقط اواست میتونه بشناسه:31:

شما قبل از اينكه اينهمه اظهار فضل بكني ، ميرفتي سايت AVG رو چك ميكردي شايد به دانشت اضافه ميشد.

نسخه Free آنتي ويروس AVG فاقد Anti Rootkit هستش.

در ضمن Self Defense رو تمام نرم افزارهاي امنيتي دارن.

outpost
10-08-2010, 10:07
نه دوسته من، آواست اونجوری هم که شما میگید نیست. درسته یه سری امکانات جالب داره ولی در کل آنتی ویروسه ضعیفیه هنوز در مقابل آنتی ویروسهای معروف همچون کسپر، نود32، نورتون، آویرا
نتایج تستهای معروف رو مشاهده بفرمایید:11:
MRG research group Jan 2010

Av-Comparatives.org

تستي كه شما از Av-Comparatives.org گذاشتي مربوط به Proactive هستش. كلا AVAST معتقده كه بايد ديتابيس قوي داشته باشه و اتكاي زياد به Proactive رو قبول نداره.

به خاطر همينه كه Avast خيلي روي آپديتش كار ميكنه و كم حجترين آپديت رو ميده تا هميشه بهترين Protection رو براي كاربرا بياره.

اينم جديدترين آزمايش ويروس يابي ( نه Proactive ) كه Avast به درجه Advance+ رسيده و بيش از 97% رو شناسايي كرده.

در ضمن تو آزمايش نوشته كه سرعت بسيار بالايي در اسكن داشته و پيغام هاي False Positive بسيار كمي داشته.

در ضمن بد نيست كه دوست قبليمون كه از AVG طرفداري ميكرد ، اين چارت رو با دقت بيشتري نگاه كنه.

سرعت اسكن AVG هم پايينتره و هم قدرت ويروس يابيش كمتره.

skimoo_m
10-08-2010, 10:14
دوستان، همونطور که گفتم ما نمیتونیم بگیم که AVAST بهتره یا AVG چون هرکس انتضاراتی داره.
همچنین هر کس سلایقی داره.
ما فقط میتونیم مزیت ها و معایب یک آنتی ویروس رو بگیم.
تازه ممکنه یک مزیت ازنظر ما برای یکی دیگه یک عیب بزرگ محسوب بشه.
تازه شما به نسخه رایگان برنامه چکار دارین؟!!
معلومه که هر برنامه رایگانی تمام امکانات نسخه پولیش رو نداره.
تازه منم با دوست تازه وارد، جناب NoProblem موافقم که 1 مگابایت آپدیت برای یک آنتی ویروس در مدت یک ماه بسیار کم است.
NOD 32 که قویترین فشرده سازی حجم آپدیت ها رو دارد، در یک ماه کمتر از 5 مگابایت دیگه نمیگیره.

outpost
10-08-2010, 10:19
دوستان، همونطور که گفتم ما نمیتونیم بگیم که AVAST بهتره یا AVG چون هرکس انتضاراتی داره.
همچنین هر کس سلایقی داره.
ما فقط میتونیم مزیت ها و معایب یک آنتی ویروس رو بگیم.
تازه ممکنه یک مزیت ازنظر ما برای یکی دیگه یک عیب بزرگ محسوب بشه.
تازه شما به نسخه رایگان برنامه چکار دارین؟!!
معلومه که هر برنامه رایگانی تمام امکانات نسخه پولیش رو نداره.

اصلا AVG قابل مقايسه با آنتي ويروس پيشرفته اي مثل Avast نيست.

سرعت اسكن AVG پايينه.
Anti-rootkit نداره.
قدرت ويروس يابيش پايين تر از Avast هستش.

=====
Avast رو فقط بايد با آنتي ويروسهاي قوي مثل Kaspersky مقايسه كرد نه با AVG.

بماند كه Avast كلي امكانات داره كه AVG نداره مثل Boot Time Scan - پشتيباني از پردازنده هاي چند هسته اي - Persistent Cache براي اين تكنولوژي كلي زحمت كشيدن ، اين سيستم مشابه سيستمي هست كه در Kaspersky هست و خيلي از انتي ويروسها ازش بي نصيب هستن.
وقتي اطلاعات و آمار و ارقام هست ، سليقه كم رنگ تر ميشه.

skimoo_m
10-08-2010, 10:41
...

دوست من اینجا بحث روی AVG نیست.
بحث اصلی اینه که ما بین آنتی ویروس های قدرتمندی مانند NOD 32 و KasperSky ارزیابی داشته باشیم.
Avast هم که بحثش معلومه. شما خیلی دوسش داری.
من خودم صددرصد به احداث کننده تاپیک پیشنهاد میکنم که از NOD 32 استفاده کنن.
چون ایشون مدنظرشون حجم آپدیت بوده که باید ازین بابت خیالشون از NOD 32 راحت باشه.
Avast هم پیشنهاد نمیدم چون هر آنتی ویروسی که حجم آپدیتش پایین باشه نمیتونه امنیت شمارو تامین کنه.
NOD 32 با اینکه حجم آپدیتاش کمه، ولی آرامش و امنیت 100% رو برای شما به ارمغان میاره.
درضمن این تاپیک برای اینکه شما هر چی ما گفتیم رو نقض کنی و فقط بگی مرغ یک پا داره ایجاد نشده.
فک میکنم تو این انجمن افراد زیادی باشن که آنتی ویروس های مختلف رو تست کردن.
شما میتونی با چت یا پیام خصوصی به اونها دریابی که Avast اینجوراهم که شما میگی نیست.
تازه شما هنوز هیچ یک از برتری های Avast نسبت به NOD 32 رو بطور روشن نگفتی.

شاد باشی:40:

noproblem
10-08-2010, 12:01
شما قبل از اينكه اينهمه اظهار فضل بكني ، ميرفتي سايت AVG رو چك ميكردي شايد به دانشت اضافه ميشد.

نسخه Free آنتي ويروس AVG فاقد Anti Rootkit هستش.

در ضمن Self Defense رو تمام نرم افزارهاي امنيتي دارن.

کسی هم نگفت ورژن فری یا پولی
در کل من که ورژن فری از avg ندیدم
ولی شما هم ببین روتکیت چی هست بعد
بگو نمیتونه بشناسه

noproblem
10-08-2010, 12:07

سرعت اسكن AVG پايينه.
Anti-rootkit نداره.
قدرت ويروس يابيش پايين تر از Avast هستش.

=====
Avast رو فقط بايد با آنتي ويروسهاي قوي مثل Kaspersky مقايسه كرد نه با AVG.

بماند كه Avast كلي امكانات داره كه AVG نداره مثل Boot Time Scan - پشتيباني از پردازنده هاي چند هسته اي - Persistent Cache براي اين تكنولوژي كلي زحمت كشيدن ، اين سيستم مشابه سيستمي هست كه در Kaspersky هست و خيلي از انتي ويروسها ازش بي نصيب هستن.
وقتي اطلاعات و آمار و ارقام هست ، سليقه كم رنگ تر ميشه.

اواست و ای وی جی
هم دوتا شرکت استرالیایی هستن هردو
شما میگی سرعت اسکن پایینه
خیر معلومه از ای وی جی استفاده نکردی
چون ای وی جی سرعت اسکن های مختلفی داره
میتونی خودت تغییر بدی
من میخواستم درباره اینترفیس و..
که گفته بودی توضیح بدم
ولی دیدم همونطور که دوستمون میگن
مرغ یک پا داره
و شما حرف خودت رو میزنی
و فکر میکنم
توقع داشتی تویه اینا

Surf, and search with confidence, while LinkScanner® keeps you safe from harmful sites

Get online and offline protection from viruses, spyware, and other nasties
Enjoy consistently high-speed PC performance with our new enhanced virus scanner
Automatic updates keep your protection current
Compatible with Windows 7, Windows Vista, Windows XP and Windows 2000

نوشته شده باشه انتی روتکیت:31:
خیلی واردی داداش من
خیلی
اصلا شما مهندس نرم افزار
ولی تنها گناه ما این که رشتمون کامپیوتر بوده

mohsenpj
10-08-2010, 12:13
تستي كه شما از Av-Comparatives.org گذاشتي مربوط به Proactive هستش. كلا AVAST معتقده كه بايد ديتابيس قوي داشته باشه و اتكاي زياد به Proactive رو قبول نداره.

به خاطر همينه كه Avast خيلي روي آپديتش كار ميكنه و كم حجترين آپديت رو ميده تا هميشه بهترين Protection رو براي كاربرا بياره.

[/RIGHT]
[/CENTER]

دوسته عزیز، یه ذره به گقته هات نیگاه کن. Proactive رو که بردی زیر سوال؟؟؟؟؟
تازه از دیتابیس گفتی. اوکی. مقدار آپدیتش نشون میده که چقدر قویه؟؟؟؟؟
در کل نسبت به آنتی ویروسهای قوی کسپر، نود32، نورتون و آویرا حرفی برا گفتن نداره. حالا شما بگو این آنتی ویروس توانایی اسکن در حالته خاموشه کامپیوتر رو هم داره:31: شوخی کردم...
امکانات مهم نیست. مهم کیفیته. مثله جنسهای چینی که یه عالمه امکانات دارن ولی کیفیت ندارن و باید بندازی دور یا لای جرز دیوار استفاده کنیشون.
این هم مقایسه آواست با آنتی ویروسهای فوی در همون تستی که شما گذاشتید. خیلی هم جالب نیست ها:31:
:11::11::11:

outpost
10-08-2010, 12:33
دوست من اینجا بحث روی AVG نیست.
بحث اصلی اینه که ما بین آنتی ویروس های قدرتمندی مانند NOD 32 و KasperSky ارزیابی داشته باشیم.
Avast هم که بحثش معلومه. شما خیلی دوسش داری.
من خودم صددرصد به احداث کننده تاپیک پیشنهاد میکنم که از NOD 32 استفاده کنن.
چون ایشون مدنظرشون حجم آپدیت بوده که باید ازین بابت خیالشون از NOD 32 راحت باشه.
Avast هم پیشنهاد نمیدم چون هر آنتی ویروسی که حجم آپدیتش پایین باشه نمیتونه امنیت شمارو تامین کنه.
NOD 32 با اینکه حجم آپدیتاش کمه، ولی آرامش و امنیت 100% رو برای شما به ارمغان میاره.
درضمن این تاپیک برای اینکه شما هر چی ما گفتیم رو نقض کنی و فقط بگی مرغ یک پا داره ایجاد نشده.
فک میکنم تو این انجمن افراد زیادی باشن که آنتی ویروس های مختلف رو تست کردن.
شما میتونی با چت یا پیام خصوصی به اونها دریابی که Avast اینجوراهم که شما میگی نیست.
تازه شما هنوز هیچ یک از برتری های Avast نسبت به NOD 32 رو بطور روشن نگفتی.

شاد باشی:40:

برتري هاي Avast نسبت به NOD32

Avast رايگانه و هيچ احتياجي به كرك و شماره سريال نداره. و مشكلاتي مثل آپديت نشدن يا Expire شده نداره.

Avast داراي ويژگي Boot Time Scan هستش كه باهاش ميشه بدترين ويروسها رو پاك كرد.

Avast داراي تكنولوژي Persistent Cache هستش كه باعث ميشه سرعت اسكن بسيار بالا بره - براي اين تكنولوژي خيلي زحمت كشيده شده و تاثير شگرفي در سرعت اسكن داره.البته بايد توي setting نرم افزار فعالش كنيد.

توضيحات كاملي در وبلاگ Avast در باره اين تكنولوژي وجود داره.

Avast كاملا بهينه شده براي پردازنده هاي چند هسته اي ( مخصوصا Core i7 ) وقتي يه فايل بزرگ رو بخواد اسكن كنه ، اونو تقسيم ميكنه به Thread هاي مختلف و از تمام هسته ها و Thread هاي CPU استفاده ميكنه.

Nod32 آپديت هاي كم حجمي داره ... ولي از Avast استفاده كنيد تا ببيند حجم آپديت هاش از Nod هم پايين تره.

=======
يه خاطره :

اداره ما اول از آنتي ويروس OfficeScan استفاده ميكرد كه فوق العاده آشغال بود.

بعد اومدن روي تمام سيستمها NOD32 گذاشتن. من كه اصلا تجربه خوبي از NOD32 نداشتم ، با نصب اين آنتي ويروس روي سيستمم مخالفت كردم و گفتم تمام عواقب ويروسي شدن سيستم رو خودم به عهده ميگيرم.

يه بار يه ويروس افتاد توي شبكه ، همه ي كامپيوترهايي كه NOD32 داشتن ، آلوده شدن.

Nod32 ميتونست پيداش كنه ولي نميتونست پاكش كنه. همكاراي ادارمون همه شاكي شده بودن از اين وضعيت.

من خودم روي سيستمم Avast داشتم و ميدونستم تنها چاره كار استفاده از ويژگي Boot Time Scan در Avast هستش.

به بچه هاي انفورماتيك گفتم كه روي سيستمهايي كه وضعشون خيلي خرابه يه Avast نصب كنيد و بعد با ويژگي Boot Time Scan يه اسكن بكنيد.

اينكار رو كردن و ويروس به راحتي پاك شد. ويورسي كه NOD32 در پاك كردنش مات و مبهوت مونده بود.

======

از نظر تكنولوژي Avast رو فقط با كسپر ميشه مقايسه كرد. ولي كسپر بازهم اشكالاتي داره كه Avast نداره.

كسپر مشكل لايسنس داره - آپديت هاي سنگين داره - منابع سيستم رو خيلي ميخوره

======

تنها عاملي كه كاربراي ايراني از Avast فرار ميكردن اين بود كه تا قبل از ورژن 5 ، اينترفيس نرم افزار بسيار گنك بود و خيلي ها ازش سر در نمياوردن.

ولي كافيه كه نسخه 5 رو نصب كنيد. اينترفيس قديمي برداشته شده و يه اينترفيس زيبا و آشنا قرار داده شد.

outpost
10-08-2010, 12:42
کسی هم نگفت ورژن فری یا پولی
در کل من که ورژن فری از avg ندیدم
ولی شما هم ببین روتکیت چی هست بعد
بگو نمیتونه بشناسه

شما مثل اينكه نميتوني بري يه لينك رو بخوني . شايد هم زبانت ضعيفه. تو اون لينكي گذاشتم ، به وضوح نشون داده شده AVG در نسخه Free ، ويژگي Anti-rootkit نداره.

outpost
10-08-2010, 12:48
.
امکانات مهم نیست. مهم کیفیته. مثله جنسهای چینی که یه عالمه امکانات دارن ولی کیفیت ندارن و باید بندازی دور
:11::11::11:

عجب ، پس Avast مثل جنس چيني ميمونه !

Avast توي همين رده بندي كه شما گذاشتي درجه Advance+ رو گرفته و از كسپر هم قويتر عمل كرده. حالا چه جوريه كه Avast شبيه جنس چينيه !!!

پس Avast جنس چينه كه بيش از 100 مليون يوزر داره و حتي Google هم آنتي ويروس Avast رو در Google Pack خودش قرار داده.

پس حتما گوگل هم دنبال نرم افزارهاي آشغاله كه بين اين همه آنتي ويروس اومده Avast رو انتخاب كرده.

از قرار معلوم مثل اينكه مرغ شما يه پا داره.

============

طرف داره مياد به من ميگه از Anti-rootkit چيزي نميدونم. درصورتي كه من تمام داستان و ماجراي anti-rootkit رو ميدونم. خيلي ها هنوز نميدونن كه ماجراي rootkit از شركت Sony شروع شد !.... بريد تاريخچه روتكيت رو بخونيد.

از 10 سال پيش من از فايروالهاي قدرتمندي مثل Sygate Personal Firewall استفاده ميكردم و به بحث امنيت خيلي اهميت ميدادم. تمام آنتي ويروسها رو چك كردم و الان با اطمينان ميگم كه اگر همه مسايل يه آنتي ويروس رو در نظر بگيريد ، Avast كاملا بدون رقيبه.

===========
ديگه اين بحث رو ادامه نميدم. ميتونيد از Nod استفاده كنيد كه توي clean كردن سيستم از ويروسهاي قوي كاملا عاجزه.

يا بريد كسپر نصب كنيد و هر روز خدا بيان تو اينترنت و دنبال Key بگرديد.

mohsenpj
10-08-2010, 13:36
[/COLOR]outpost جان. ما که با هم جنگ نداریم. من توی خوابگاهی زندگی میکنم که همه لب تاب دارن و هر کسی یه بلای آسمونی و جدید هر روز رو کامپیوترش میاره. تازه همه اینترنت گردند. خودت میدونی که دانشجوهای رشته فنی دولتی خوره اینترنتد. همه آنتی ویروسها رو یا خودم تست کردم یا روی لب تاب بقیه نصب کردم و عملکردشون رو دیدم. همه آنتی ویروسها خوبند در صورتی که درست تنطم بشن و آپدیت باشند. من آواست رو دیدم و تجربش رو روی حداقل 10 لب تاب با 10 کاربر خوره دیدم. ولی سیستماشون ویورسی شدند و من براحتی اون ویروسها رو با کسپر و نود32 و نورتون قلع قم میکردم.
حرف آخر: آنتی ویروس کاملا سلیقه ایه.
موفق و موید باشید دوسته عزیز:11::11::11:

iceweek
10-08-2010, 13:50
من (6-7سال پیش)panda داشتم خیلی خوب بود.بعد که دیدم کسی نتونسته کرکش کنه رفتم کسپر گرفتم.خوب بود ولی منابع سیستمو زیاد میگیره
حالا eset دارم.یه عیب بزرگ داره که توی پاک کردن ویروس ها خیلی ضعیف.
حالا به نظر شما avira.avast.eset کدوم بهترن(علاوه بر شناسایی و پاک کردن ویروس به ویندوز هم اسیب نزنه(مثل قدیما که نورتن ویندوز را داغون میکرد) برای فعال کردن درد سر نداشته باشه(از نظر من فعال کردن eset راحت حساب میشه)

mohsenpj
10-08-2010, 14:29
من (6-7سال پیش)panda داشتم خیلی خوب بود.بعد که دیدم کسی نتونسته کرکش کنه رفتم کسپر گرفتم.خوب بود ولی منابع سیستمو زیاد میگیره
حالا eset دارم.یه عیب بزرگ داره که توی پاک کردن ویروس ها خیلی ضعیف.
حالا به نظر شما avira.avast.eset کدوم بهترن(علاوه بر شناسایی و پاک کردن ویروس به ویندوز هم اسیب نزنه(مثل قدیما که نورتن ویندوز را داغون میکرد) برای فعال کردن درد سر نداشته باشه(از نظر من فعال کردن eset راحت حساب میشه)

عزیز میتونید از نورتون2010 استفاده کنید. کرکش بسیار راحته. قدرتش فوق العادست. تقریبا به اندازه نود32 سبکه. آپدیتش مناسب و با سرعته بالا انجام میشه(بالاترین سرعت دانلود آپدیت رو داره). واقعا زیباست. در کل نبوغه شرکت نورتون رو میرسونه.:11:

noproblem
10-08-2010, 15:23
عجب ، پس Avast مثل جنس چيني ميمونه !

Avast توي همين رده بندي كه شما گذاشتي درجه Advance+ رو گرفته و از كسپر هم قويتر عمل كرده. حالا چه جوريه كه Avast شبيه جنس چينيه !!!

پس Avast جنس چينه كه بيش از 100 مليون يوزر داره و حتي Google هم آنتي ويروس Avast رو در Google Pack خودش قرار داده.

پس حتما گوگل هم دنبال نرم افزارهاي آشغاله كه بين اين همه آنتي ويروس اومده Avast رو انتخاب كرده.

از قرار معلوم مثل اينكه مرغ شما يه پا داره.

============

طرف داره مياد به من ميگه از Anti-rootkit چيزي نميدونم. درصورتي كه من تمام داستان و ماجراي anti-rootkit رو ميدونم. خيلي ها هنوز نميدونن كه ماجراي rootkit از شركت Sony شروع شد !.... بريد تاريخچه روتكيت رو بخونيد.

از 10 سال پيش من از فايروالهاي قدرتمندي مثل Sygate Personal Firewall استفاده ميكردم و به بحث امنيت خيلي اهميت ميدادم. تمام آنتي ويروسها رو چك كردم و الان با اطمينان ميگم كه اگر همه مسايل يه آنتي ويروس رو در نظر بگيريد ، Avast كاملا بدون رقيبه.

===========
ديگه اين بحث رو ادامه نميدم. ميتونيد از Nod استفاده كنيد كه توي clean كردن سيستم از ويروسهاي قوي كاملا عاجزه.

يا بريد كسپر نصب كنيد و هر روز خدا بيان تو اينترنت و دنبال Key بگرديد.

شما اگر دقت کنی
متوجه میشی که نوشته advenced anti rootkit
خب یعنی وقتی یه روتکیت جدید بیاد واجرا شه دیگه بعد از اجرا ازش کاری بر نمیاد
ولی روتکیت هم به دیتا بیس اضافه میشه ومیشناسه
و اینم بگم اقایی که 10 سال داری روی بحث امنیت سیستمت کار میکنی
خیلی میفهمی که اواست رو انتخاب کردی

اگر من بودم میکردمت کارشناس امنیت

همین الان یه پک دارم 1000 تا ویروس هست که یکیش رو هم اواست نمیشناسه
و کسپر هم همش رو نه ولی بیشترش رو از روی سیگناتور میشناسه
اگر هم بخوای اینطوری حساب کنی نورتون بهترینه
چون یاهو هم سرور های میلش توسط نورتون پشتیبانی میشن
ولی یه نگاه به همون پست خودت بنداز که انتی ویروس ها رو تست کرده و اواست بهترین بوده
ولی نورتون........

iceweek
10-08-2010, 15:28
عزیز میتونید از نورتون2010 استفاده کنید. کرکش بسیار راحته. قدرتش فوق العادست. تقریبا به اندازه نود32 سبکه. آپدیتش مناسب و با سرعته بالا انجام میشه(بالاترین سرعت دانلود آپدیت رو داره). واقعا زیباست. در کل نبوغه شرکت نورتون رو میرسونه.:11:

بهش اطمینان ندارم.ازشم خاطره بد دارم.ویندوزمو داغون کرده.با خودم عهد کردم دیگه طرفش نرم.

hoomi_gta
10-08-2010, 15:32
من الان سالهاست با Avast کار می کنم. دروغ نمیگم تو همین مدت یکبار هم ویندوز عوض نکردم. با این آنتی ویروس خیالتون از بابت امنیت باید راحت باشه. یکبار من یک فلش به سیستمم زدم که کل ویندوز و ریخت بهم با قابلیت boot time scan کل ویندوزم مثل روز اولش شد. مخصوصا این ورژن 5 که فوق العادس. سریع آپدیت می کنه و خیلی بهتر ویروس یابی می کنه. در کل من که تو شرکت خودمون تجربه کا با Symantec اصل و دارم و قبلا هم با Kaspersky کار کردم باید بگم Avast بهترین بوده.
از قابلیت ها و ویژگی هایی که خیلی من باهاشون حال کردم :
1- نشون میده داره real time چه فایلی را اسکن می کنه و برای قسمت های مختلف سیستم real time scan مختلف داره
2- قابلیت boot time scan که فوق العادس در مواردی که هیچ امیدی نمونده به کار ادم میاد
3-آپدیت سریع و روزانه
4- فری بودن آنتی ویروس
5-قالبیت اسکن تو حالت های مختلف، اسکن سریع که فقط فایل هایی را میگرده که ریسکشون بالاست مثل فایل های اجرایی. و یا میشه تمام فایل های اجرایی و اسکن کرد که حتی محتویات فایل های زیپ را هم اسکن می کنه
6- جلوگیری که حمله های اینترنتی که بارها شده تو سایتی بودم و جلوی نفوذ و گرفته
7- تنظیمات پیشرفته خیلی کاربردی
و کلی ویژگی عالی دیگه. من به هر کی Avast و پیشنهاد کردم پشیمون نشده

skimoo_m
10-08-2010, 15:53
بهش اطمینان ندارم.ازشم خاطره بد دارم.ویندوزمو داغون کرده.با خودم عهد کردم دیگه طرفش نرم.

سلام دوستان عزیز.
مطمئن باشید که Norton شما رو ناامید نخواهد کرد. مخصوصا نسخه های جدیدش.
کلا Norton و KasperSky اگه نتونن فایل مخربی رو از روی دیتابیس تشخیص بدن، حتما موقع اجرا بدلیل هوش مصنوعی فوق العاده قدرتمند اون فایل رو Block میکنن.
ولی مزیت Norton نسبت به KasperSky اینه که سبک تره، حجم آپدیت ها کمتره، قدرتش با KasperSky برابری میکنه و... .

درضمن من همین الان بگم که بحث سر ESET و Avast رو تموم کردم و دیگه نه دفاعی می کنم و نه تمجید از NOD 32.
از دوست عزیز NoProblem و Outpost هم تقاضا دارم که توهین، بحث بیخودی و ... رو تموم کنند.

موفق باشین:40:

iceweek
10-08-2010, 16:08
سلام دوستان عزیز.
مطمئن باشید که Norton شما رو ناامید نخواهد کرد. مخصوصا نسخه های جدیدش.
کلا Norton و KasperSky اگه نتونن فایل مخربی رو از روی دیتابیس تشخیص بدن، حتما موقع اجرا بدلیل هوش مصنوعی فوق العاده قدرتمند اون فایل رو Block میکنن.
ولی مزیت Norton نسبت به KasperSky اینه که سبک تره، حجم آپدیت ها کمتره، قدرتش با KasperSky برابری میکنه و... .

درضمن من همین الان بگم که بحث سر ESET و Avast رو تموم کردم و دیگه نه دفاعی می کنم و نه تمجید از NOD 32.
از دوست عزیز NoProblem و Outpost هم تقاضا دارم که توهین، بحث بیخودی و ... رو تموم کنند.

موفق باشین:40:

مرسی ولی چندین سال پیش با اینکه این همه از قدرتش تعریف میشد از پاندا ضعیفتر دیدمش.
مارگزیده از ریسمون سیاه سفید میترسه.ترجیح میدم با همین eset کار کنم تا برم سمت norton

.:DJ HADI:.
10-08-2010, 16:13
من همه مثل بقیه بعضی از دوستان که نظرشون رو Nod 32 بود، همین رو براتون پیشنهاد میکنم...
Avast هم همینطور... کار باهاشون خیلی ساده و راحت و خیلی هم رو سیستم روان هست و آپدیت سری داره و بسیار امنیت بالایی داره...

noproblem
11-08-2010, 08:01
اینم نتیجه جدید ترین تست انتی ویروس ها
قابل توجه دوستداران یک برند مختلف
و کسانی که تست این شرکت رو قبول دارن
اواست شده 15:31:
دانلود از خود سایت:

outpost
11-08-2010, 08:13
اینم نتیجه جدید ترین تست انتی ویروس ها
قابل توجه دوستداران یک برند مختلف
و کسانی که تست این شرکت رو قبول دارن
اواست شده 15:31:
دانلود از خود سایت:

دنيا رو آب ببره ، شما رو خواب ميبره !

از اول تاپيك تا الان هر نموداري گذاشتيم و هر تستي كه نشون داديم ، بر اساس همين گزارش بوده .....
اونوقت تازه الان شما فهميدي كه ما داشتيم از چي صحبت ميكرديم.:31:

يه بار ديگه از اول تاپيك بخونيد ، نمودارها و جدول ها و توضيحاتي كه من و بقيه دوستان گذاشتن رو بخونيد ( البته اين دفعه با دقت بيشتر بخونيد ، اميدوارم بعدش نياي بگي كه ليلي زن بود يا مرد)

noproblem
11-08-2010, 08:42
دنيا رو آب ببره ، شما رو خواب ميبره !

از اول تاپيك تا الان هر نموداري گذاشتيم و هر تستي كه نشون داديم ، بر اساس همين گزارش بوده .....
اونوقت تازه الان شما فهميدي كه ما داشتيم از چي صحبت ميكرديم.:31:

يه بار ديگه از اول تاپيك بخونيد ، نمودارها و جدول ها و توضيحاتي كه من و بقيه دوستان گذاشتن رو بخونيد ( البته اين دفعه با دقت بيشتر بخونيد ، اميدوارم بعدش نياي بگي كه ليلي زن بود يا مرد)

خوشا به سعادت شما که بیداری
عزیز خودم میدونم
اون نموداری که گزاشتی مال سال 2009 بود
این یکی مال سال 2010 هست
فقط میخوام بگم
avg
از اواست شما رتبه بهتری اورده
شما چرا دانلودش نکردی؟؟؟؟؟
دانلود کن و نگاه کن
کسپر شده سوم

outpost
11-08-2010, 09:10
خوشا به سعادت شما که بیداری
عزیز خودم میدونم
اون نموداری که گزاشتی مال سال 2009 بود
این یکی مال سال 2010 هست
فقط میخوام بگم
avg
از اواست شما رتبه بهتری اورده
شما چرا دانلودش نکردی؟؟؟؟؟
دانلود کن و نگاه کن
کسپر شده سوم

تستي كه من گذاشتم مربوط به آخرين تست on-demand access در فوريه سال 2010 هستش كه كاملا بر اساس ويروسهاي شناخته شده و ديتا بيس اصلي آنتي ويروسهاست.

تستي كه شما داري صحبتشو ميكنه مربوط به Proactive هستش براي آناليز فايلهاي مشكوك ، كه در موردش قبلا صحبت كردم.

همچنان ميگم كه بريد مطالب تاپيك رو با دقت بخويند و بعد پست بزنيد.
============

كلا نتيجه تاپيك معلومه ، هيچ كس نميخواد آنتي ويروسي كه الان داره استفاده ميكنه رو ول كنه و يه چيز جديد تجربه كنه.

البته اين از مقوله هاي روانشناسي هستش كه ذاتا انسان ها از تغيير خوششون نمياد.

moslem47
11-08-2010, 09:39
میشه آموزش آپدیت نود32 رو بزارید.
چون من که هر وقت خواستم اپدیت کنم حجمش بالای 10 مگ شد.

noproblem
11-08-2010, 12:35
تستي كه من گذاشتم مربوط به آخرين تست on-demand access در فوريه سال 2010 هستش كه كاملا بر اساس ويروسهاي شناخته شده و ديتا بيس اصلي آنتي ويروسهاست.

تستي كه شما داري صحبتشو ميكنه مربوط به Proactive هستش براي آناليز فايلهاي مشكوك ، كه در موردش قبلا صحبت كردم.

همچنان ميگم كه بريد مطالب تاپيك رو با دقت بخويند و بعد پست بزنيد.
============

كلا نتيجه تاپيك معلومه ، هيچ كس نميخواد آنتي ويروسي كه الان داره استفاده ميكنه رو ول كنه و يه چيز جديد تجربه كنه.

البته اين از مقوله هاي روانشناسي هستش كه ذاتا انسان ها از تغيير خوششون نمياد.

این حرف شما رو قبول دارم به شخصه حاضرم کامپیوترم توسط ویروس نابود شه
ولی از کسپر دست بر ندارم
ولی این تست که گزاشتم تست کلی هستش نه فقط انالیز فایل مشکوک و پرواکتیو ...
من صفحه تست رو گزاشتم تا هر کدوم کلیک کردی بیاد.